www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 05:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 25 sij 2013 11:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
vox napisao:
pa imate tu kutak za upoznavanje :)
ne kažem da se i tu ne može pojavit neko loš
al, koliko sam popratila, ljudi se okupljaju uneko dogovoreno vrijeme u crkvi, na misi, u zajednicama i tom sl
pa odu poslije na kavu...
tako ko grupe..

najiskrenije, da mene netko pozove nakon mj dana (a možda i nakon dugotrajnog dopisivanja) na neki put
ja bih zbrisala glavom bez obzira
a fotke koje se razmjenjuju mogu uvijek biti lažne..kao i svi podaci koje osoba daje o sebi

ne tvrdim da je uvijek tako
al meni u ovoj priči manjka opreznosti

Naravno da opreznosti nikad dosta.Ako sam dobro skužila dečko je curu pozvao da ga posjeti ona mu ništa nije odgovorila a on je ipak zbrisao...Mislim da ipak takvim dopisivanjima ne treba dati toliko važnosti dok ne dođe do susreta..Jer može ti svašta napričati a sve to biti daleko od istine...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 11:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
običan momak napisao:
honey napisao:
Nije bilo da mi je želja odmah uslišena,nekih godinu i pol osjećam želju za ozbiljnom vezom.Ulogirali smo se otprilike u isto vrijeme,samo što mene prvih 6 mjeseci nije uopće bilo tamo.

čini mi se da bi ti htjela opet biti s njime i da ne misliš da je on krivi dečko za tebe. I nije mi jasno šta zapravo ti uistinu želiš?


točno tak, pa nije on jedini, imaš mačora kolko očeš :b112: čak i tu na tt-u. Samo nemoj biti ko neke cure koje se zatelebaju u nekog frajera, pa onda odbijaju svakog drugog (a možda je taj baš pravi), a to ti se baš meni događalo :a1490:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 12:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Mata napisao:
točno tak, pa nije on jedini, imaš mačora kolko očeš :b112: čak i tu na tt-u. Samo nemoj biti ko neke cure koje se zatelebaju u nekog frajera, pa onda odbijaju svakog drugog (a možda je taj baš pravi), a to ti se baš meni događalo :a1490:

kakvih mačora na tt? TIGROVA!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 12:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dečko je očito krivi za mene jer kad nekoga poštuješ onda mu i odgovoriš kad te pita nešto ili barem napišeš da si u gužvi ili nešto,ne prestaneš se javljati iz čistog mira,zar nije tako?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 13:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
honey napisao:
Dečko je očito krivi za mene jer kad nekoga poštuješ onda mu i odgovoriš kad te pita nešto ili barem napišeš da si u gužvi ili nešto,ne prestaneš se javljati iz čistog mira,zar nije tako?

Neznam i nemogu prosuđivati jeli pravi ili ne ali smatram da ako poštuješ osobu da joj barem iz poštovanja odgovoriš na poruke...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 13:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
honey napisao:
Dečko je očito krivi za mene jer kad nekoga poštuješ onda mu i odgovoriš kad te pita nešto ili barem napišeš da si u gužvi ili nešto,ne prestaneš se javljati iz čistog mira,zar nije tako?

a ako je krivi zašto onda toliko pišeš o njemu? Tema je bila Zašto ti Bog šalje krive dečke a ne o vašem odnosu a koliko vidim ti uglavnom pišeš o tome kako te on ignorira


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 13:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2012 22:34
Postovi: 313
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ja bih rekla da budeš jako oprezna s tim virtualnim upoznavanjem.
iza nečijeg nicka, ili čak imena i prezimena (koje može biti istinito ili lažno) može stajati bilo tko, netko tko je sasvim drugačiji od onoga kako se predstavlja.
zato je bolje sva ta dopisivanja uzeti s rezervom, barem dok se dobro ne upoznate, bilo ovako "virtualno", bilo u stvarnom životu.
ako ti se više ne javlja, nema veze, nisi ništa izgubila, jer nisi zapravo ni imala ništa, osim neke iluzije iza nekog nicka.

moguće je na taj način pronaći i "pravu" osobu, ali prije toga možeš naići i na mnogo "krivih". zato budi jako oprezna, i ne pridavaj tome toliko važnosti dok se ne usvjeriš u neke stvari.
osim toga, puno je bolji način upoznati nekoga osobno, kada nekoga gledaš u oči, kada ga promatraš u okolini njegovih prijatelja, u mnogo raznih situacija, možeš primjetiti kakva je zbilja osoba, i da li ti kao takva odgovara


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 13:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
običan momak napisao:
honey napisao:
Dečko je očito krivi za mene jer kad nekoga poštuješ onda mu i odgovoriš kad te pita nešto ili barem napišeš da si u gužvi ili nešto,ne prestaneš se javljati iz čistog mira,zar nije tako?

a ako je krivi zašto onda toliko pišeš o njemu? Tema je bila Zašto ti Bog šalje krive dečke a ne o vašem odnosu a koliko vidim ti uglavnom pišeš o tome kako te on ignorira

Tema se razvila malo dublje...cura traži mišljenje...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 13:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
honey napisao:
Dečko je očito krivi za mene jer kad nekoga poštuješ onda mu i odgovoriš kad te pita nešto ili barem napišeš da si u gužvi ili nešto,ne prestaneš se javljati iz čistog mira,zar nije tako?

lepo ti nastavi sa svojim krščanskim životom, pa ako ti se javi onda ga poberi na red :a1490: ili pošalješ Samuela, on se bavi fizičkim preodgojem hehehhe šala mala...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 13:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kako ću imenovati temu ako ne napišem konkretno što se dogodilo?
I naravno pokušavam razumjeti jer je neugodan osjećaj kad netko s tobom normalno komunicira,a onda se odjednom ne javlja.
Nisu svi ljudi iskreni i otvoreni...nedugo mi se upucavao jedan dečko koji mi se ne sviđa,ja sam mu otvoreno rekla doslovno da mi se ne sviđa,zahvalila mu se i poželjela svako dobro.
I čovjek je znao na čemu je.
Pa se pitam zašto mi ga je Bog poslao,kad je samo tako nestao.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr