www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 20:00

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 24 sij 2013 15:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pisala sam mu i pitala ga kako je,što radi,ali ništa,ne odgovara


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 15:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 stu 2012 14:32
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
oprosti što pitam...ti imaš 33god ili 28? :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 15:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 lis 2012 10:50
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1163: ...a šta češ.takav je život


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 16:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
običan momak napisao:
honey napisao:
Prije nekog vremena sam osjetila da sam spremna za ozbiljnu vezu.I tako pouzdavši se da je Bog uz mene,upisala sam se na jedan portal za upoznavanje,iz znatiželje.Prvih 6 mjeseci nisam uopće posjećivala stranicu,a onda sam navratila iz dokolice i kliknula slučajno profil jednog dečka.Počeli smo kontaktirati,slanje slika.Zamolila sam ga na početku da samo bude potpuno iskren s obzirom na način upoznavanja.I neka jasno kaže da li ima volju komunicirati.Rekao je da čezne za ljubavlju,za nekim tko će biti uz njega,za naklonošću.Pozvao me da ga posjetim te da s njime odem na putovanje.Komunicirali smo nešto manje od mjesec dana.Kad sam pomislila kako je Bog milostiv,i kako mi je brzo uslišio molitvu i poslao dečka koji želi isto što i ja,i s kojim sam započela prijateljstvo,i to na čudesan način,on se bez ikakva povoda odjednom prestao javljati.Pisala sam mu no nisam dobila odgovor.Ne odgovara.Osjećam se razočarano i i tužno jer ne znam koji je razlog,da mi je barem bilo što natuknuo,ništa. :(

mislim da sve ima svoje mjesto u životu. I ja sam tako mislio da će mi nakon više godina samoće Bog odmah poslati "onu pravu" tj.onu koju ima u svom planu za mene da se vjenčamo. Ali isto tako dogodilo se da mi je poslao nekoliko djevojaka za koje sam nakon nekog vremena utvrdio da se ne bi slagali. Kasnije sam shvatio koliko je to bilo bitno jer sam kroz ta druženja, ali s otvorenim kartama o mojim namjerama i bez tjelesnih intimnosti, shvatio bitne stvari za brak. A isto tako sam vidio da sam morao prići nekim djevojkama koje su mi se prije sviđale ali iz nekog razloga ih nisam prije pitao za izlazak, vidio sam da je bilo bitno da po pitanju tih djevojaka budem na miru. Na takav način kasnije kad sam se oženio nisam imao nikakve "repove" tj.nikakve nedorečene odnose s nekim djevojkama da kasnije u braku kad dođe suhoća ili teži period ne bi imao napasti da sam pogriješio i da je neka od tih trebala biti moja žena. Isto tako kroz ta prijateljevanja sam se "kalio" u odluci za hodanje u čistoći.

Zato mislim da nije loše izlaziti i na takav način "prijateljevati", ali samo prijateljevati tj.bez intimnosti. Jer tako se može puno toga shvatiti ali opet ako nema intimnosti i grijeha tada je situacija jasna a i ne ostaju rane kako znaju ostati nakon upražnjavanja intimnosti prije braka


Nije bilo da mi je želja odmah uslišena,nekih godinu i pol osjećam želju za ozbiljnom vezom.Ulogirali smo se otprilike u isto vrijeme,samo što mene prvih 6 mjeseci nije uopće bilo tamo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 19:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ne šalje ti Bog krive dečke.On ti želi sve najbolje! Bog nas sve ljubi i vidi sve naše potrebe,polako...rečenica iz jedne knjige: I ako iskusimo razočaranja za koja ćemo imati potvrdu,ona su bila za naše dobro! Btb :b130:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 20:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
evo mene padobranca

pa da pitam autoricu teme

čovjek si upoznala virtualno?
nikad ga vidjela?
virtualno prijateljevala cca mj dana?
u tih mj dana on te pozvao na put?
a ti ga nikad vidjela?
ne znaš ni tko je ni što je ni kakav je?!
a išla bi na put?
a usput si se uspjela toliko navezat na njega?
da sada plačeš?
a znali ste se, tj. niste se znali, mjesec dana?
?????

moje iskreno mišljenje: fala Bogu da nije došlo do realizacije!!!!
sačuvaj Bože otmica, drogiranja prek pića, silovanja...
novine su pune toga!!

draga sestro, pa kako si se uspjela toliko navuć, navezat za čovjeka u mjesec dana virtualnog!!!! druženja??

da mene netko pozove na put tako prek interneta kog ne znam, na tim sajtovima za upoznavanje...
ja bi se bojala da me ne prodaju u bijelo roblje i tom sl.

edit: i ne vidim tu nikakvog Boga koji šalje krive dečke. dapače, vidim našu ljudsku neopreznost, nepromišljenost i naivnost

ak sam nešto krivo skužila - oprosti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 20:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
honey napisao:
Nije bilo da mi je želja odmah uslišena,nekih godinu i pol osjećam želju za ozbiljnom vezom.Ulogirali smo se otprilike u isto vrijeme,samo što mene prvih 6 mjeseci nije uopće bilo tamo.

čini mi se da bi ti htjela opet biti s njime i da ne misliš da je on krivi dečko za tebe. I nije mi jasno šta zapravo ti uistinu želiš?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 21:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Mislim da je to dobar oblik upoznavanja jer kroz dopisivanje puno toga otkriješ što možda ne bi pitala ovako u živo...hm i ja sam imala slično iskustvo tj.ne javljanje...i danas se pitam zašto su se prestali javljati...Možda više ne ulazi na tu stranicu... :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 21:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Iskreno to je bezveze,i ja sam bila u takvim situacijama,ma samo se bezveze sekiramo zbog tih virtualnih "veza i vezica". doci ce dani kad cemo naci nekog,mozda to bude 1.susjed,ali cu bar bit sigurna "Ako Bog da da nekog nađem" da necu zavrsit u bijelom roblju! :l30:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 21:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
pa imate tu kutak za upoznavanje :)
ne kažem da se i tu ne može pojavit neko loš
al, koliko sam popratila, ljudi se okupljaju uneko dogovoreno vrijeme u crkvi, na misi, u zajednicama i tom sl
pa odu poslije na kavu...
tako ko grupe..

najiskrenije, da mene netko pozove nakon mj dana (a možda i nakon dugotrajnog dopisivanja) na neki put
ja bih zbrisala glavom bez obzira
a fotke koje se razmjenjuju mogu uvijek biti lažne..kao i svi podaci koje osoba daje o sebi

ne tvrdim da je uvijek tako
al meni u ovoj priči manjka opreznosti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr