www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 08:11

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 82 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 28 svi 2018 12:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Nije Dujam glavni moderator na forumu,nego glavni provokator radi kojeg ljudi napustaju ovaj forum. Ako to nisi skuzio,onda s tobom,francesco, nesto nije u redu. Tebe mozda nikad nije napao s takvim demonskim bijesom jer si zatrovan istim prokletim herezama kao i on. Zasto bi se onda demon obrusio na tebe? Dobro se razumijete jer ste slicni. A da si se ti usudio reci istinu da je Bog izravno stvorio covjeka,ili istinu da su muke pakla neizrecivo teske,ili istinu da se malo ljudi spasava,ili istinu da je Crkva nakon Drugog vatikanskog skrenula s pravog puta,ili istinu da je askeza nuzno potrebna za dobar duhovni zivot...dozivio bi od njega iste izljeve paklene mrznje i demoskog bijesa jer taj covjek ne podnosi istinu. I jos si umislja da on nekom pruza duhovnu pomoc na ovom forumu.Ali sto tebe briga za istinu? Tebi je puno vaznije pitanje da li je Judita mozda Belive i da li sam ja mozda salvandus? Evo,takva pitanja tebe muce,a sto svaki dan tisuce i tisuce dusa odlazi u pakao tebi nije vazno. I nemoj zaboravit da je Isus bio stolar pa mozda neces prezirati tog salvandusa koji je bio pekar.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2018 13:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Jel mogu ja dobit mjesto pocasnog moderatora? Koliko vremena provodim na ovom forumu, jos najbolje da ne znam sto tko i kako pise. Nekima zivot proleti sto trce za novcem, nekima u drogi i alkoholu, a nekima na forumu Slika
Ne slazemo se oko mnogo stvari francesco1, ali ponavljam, kao samoproglaseni pocasni moderator, ne patis od lazne poniznosti, i po tvom pisanju se moze vidit da ne patis od velike oholosti. Ohol si, onako, ljudski, ko i svaki drugi covjek. Mislim da cu u skoroj buducnosti pocet dijelit sluzbene forumske dijagnoze, jer mi, iskreno, i nije bas najbolje u tikvanji u zadnje vrijeme, a i realno, ko me moze krivit?
Nego, vidi naseg pekara... Pekaru! Dobro jutro, pretpostavljam da si se tek digao, pa da te pitam kak je prosla radna noc? Slika Inace, kazu da to nespavanje nocu utjece, jel, na bioritam, pa shodno tome, valjalo bi i to uzet u obzir kad citamo komentare naseg pekara, nije lako, moram priznat;

Pekar Bonifacije je svako jutro ustajao rano, jako rano. Prije Sunca, i iz tople postelje žurio je u pekaru na ćošku zgrade. Svako jutro njegovi koraci kao meki uštipci hitali su, da što prije, za djecu iz obilžnje škole, ispeku vrele kiflice sa susamom i vrele krofnice sa karamelom.

Pogledaj ti sta mene zabavlja :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2018 13:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Ivancica, ocito ne razumis Mateja, tj Evandelje koje je on pisao. Odgovorim ti kad stignem, za koji sat. Ugl, ovo si dobro uocila;

Katolički stav pape katolika (svakog do sada) je da stalno poziva vjernike na zajedničku molitvu, za razne nakane.

I to je istina. No, zasto papa poziva na to? Sigurno ne zato sto bi molitva trebala bit jaca, efikasnija, kako ti opisujes. Postoji jedan drugi razlog za to. Ovaj me gore sad posteno nasmijao s pekarom, pa ti odgovorim malo kasnije, nisam u moodu da prepisuje trenutno.
I, btw, nisi ti dobila nepostovanje, nego ocekujes postovanje dok pricas gluposti. Oprosti, ali kad napises glupost onda bi (na javnom forumu) netko valjda imao i pravo to nazvat "glupost" i shodno tome komentirat to. Ja tebe postujem, niti te vrijedam, niti te demoniziram, niti ti pisem da si glupa. I pametni znaju rec nesto glupo. Dakle tebe kao osobu postujem, ne postujem gluposti koje pises, i ti me na to ne mozes prisilit. A ti trazis upravo to, dakle; trazis postovanje na krivom mjestu.

P.S.
Ne trebas ucit od mene, jer ja "ucim" od Frana, i citam dosta sto je Job pisao. Uostalom, moje znanje je krhko, i ovo govorim bez ikakve skromnost, dakle kao nedvojbenu cinjenicu. S druge strane upravo sam i nedavno procitao Meinrad Limbecka "Matejevo evandelje". Kasnije ti istipkam objasnjenje tih redaka koje si citirala, i vjeruj mi, nemaju veze s ovim o cem ti pises. Poziv na zajednicku molitvu se nalazi na skroz drugom kraju Biblije;

2. Korinćanima 1,11 A i vi ćete nam pomagati molitvom da bi mnogi za nas zahvaljivali Bogu na milosti koja nam je darovana posredovanjem mnogih.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2018 16:16 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 ožu 2015 21:58
Postovi: 55
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
A koga smatraš relevantnim da da objašnjenje evanđelja?

Nije valjda baš tolika glupost što sam rekla da molitva ima snagu, a kad je više ljudi zajedno shodno tome da je snažnija. Lijepo je što ti puno čitaš o tome i puno znaš i želiš prenijeti, ali olabavi malo, unesi malo ljubavi u objašnjenja, ne moraš se svemu narugati. Znaš onu mjed što ječi ili cimbal što zveči...

Uglavnom, ja šta god progovorim to je jako glupo, pa će vjerojatno i u ovome biti puno materijala

pa izvolt'e


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2018 16:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Bonifacije napisao:
Opet moram upozoriti clanove ovog foruma da se s Dujmom ne upustaju u nikakve rasprave. Covjek je stvarno predosadan,prenaporan i prebezobrazan. Ili ga potpuno ignorirajte ili se maknite s ovog foruma dok je on tu. Ali krivi su i moderatori sto mu dopustaju da se vec godinama ovdje bahati,da pametuje,da iskaljuje na drugima svoj demonski bijes,da se izruguje,provocira,ponizava i vrijedja druge... I uvijek ce naci opravdanje za svoj primitivizam,za svoju povrsnost,nedosljednost,bezobrazluk i za svoje krivovjerje. Nikome ne savjetujem da ga prezire,ali se udaljite od njega da vam ne oduzme dusevni mir.


Vidiš ovo je jako zanimljivo. Ti kriviš moderatore a potpuno si nesvjestan činjenice da trebaš dobiti trajan ban. Bio si logiran pod nickom slavandus i dobio ban radi pisanja svačega i sad se logiraš pod drugim nickom i onda još spominješ moderatore i admina.

A po pravilima trebaš dobiti trajan ban. I tako je to u životu, uvijek oni koji trebaju šutjeti i mučati se javljaju.

dujam napisao:
Pekar Bonifacije je svako jutro ustajao rano, jako rano. Prije Sunca, i iz tople postelje žurio je u pekaru na ćošku zgrade. Svako jutro njegovi koraci kao meki uštipci hitali su, da što prije, za djecu iz obilžnje škole, ispeku vrele kiflice sa susamom i vrele krofnice sa karamelom.

Pogledaj ti sta mene zabavlja :P


Vidiš ovo ti je reužno što se rugaš čovjeku što je pekar. Nije to lak posao, radiš svakakve smjene, plaća mu sigurno nije nešto, no ako pošteno zarađuje šta mu se imaš rugati. Ako dobro i pošteno odrađuje svoj posao nije to za ruganje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2018 16:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Ivancica111 napisao:
Misliš da sam trebala dolaziti na forum i od tebe učiti o katoličkim stavovima :lol:


Odgovor bi se, jel, mogao iscitat izmedu redova u ovom postu. Ono sto bi te trebalo utjesit je da sam i ja jednom vjerovao u to. No, tko je bolje odgovorio na tvoj citat? Google ili Meinrad Limbeck? Ti ili Katolicka teologija? Da vidimo;


Ivancica111 napisao:
Evo još jednog citata:
"Nadalje, kažem vam, ako dvojica od vas na zemlji jednodušno zaištu što mu drago, dat će im Otac moj, koji je na nebesima. Jer gdje su dvojica ili trojica sabrana u moje ime, tu sam i ja među njima." "Ako dvojica od vas na zemlji jednodušno zaištu što mu drago, dat će im Otac moj, koji je na nebesima" (Mt 18,19).

Katolički stav pape katolika (svakog do sada) je da stalno poziva vjernike na zajedničku molitvu, za razne nakane. Ako želiš primjere, sam traži, samo google i papa zajednička molitva


Dakle, ovaj citat uopce ne govori o zajednickoj molitvi kako ti impliciras. A pogotovo ne govori o uslisanim nakanama koji bi, po tebi, jel, trebale bit iznuzdene od Boga; samo zbog kvantitete molitelja. To bi bilo krivo iz vise teoloskih razloga.
Ovaj citat govori; o krivcu u Crkvi. Jer su Zidovi onda vjerovali da svaki grijeh ima za gresnika i za zajednicu negativne posljedice, stoga su htjeli pravno, tj. zakonski sprijecit da netko postane otpadnik, jer zajednica ima pravo na svoje zakone. Zato prije ovog ulomka kaze;

"Kako je Matej razradio ovo pravo zajednice kao dio svoga evandelja? U ovom su smislu vazne dvije stvari.."

I onda krene objasnjavat;

...u Isusovo ime!

I za Mateja vazi kao natpis nad ovim odlomkom o pravu zajednice i kao polazna tocka; "Tako ni Otac vas, koji je na nebesima, nece da propadne ni jedan od ovih malenih" (18,14). Ali, upravo zato , prema njemu, ne moze ukazivanje na pravnu vlast zajednice biti posljednja rijec. Sigurno, Matej ne osporava pravo zajednice svezati i odrijesiti. Ona ima to pravo. Ali, on je tada podsjeca na jos jednu Isusovu rijec;

Nadalje, kažem vam, ako dvojica od vas na zemlji jednodušno zaištu što mu drago, dat će im Otac moj, koji je na nebesima. Jer gdje su dvojica ili trojica sabrana u moje ime, tu sam i ja među njima


A to znaci; privremeno ili konacno izopcenje iz zajednistva (stola) nije nikakvo posljednje sredstvo kojim zajednica moze pokusati gresnika nespremna na kajanje ipak potaknuti na obracenje. Moze ga takoder ukljuciti u molitvu i to ima istu sigurnost uslisanja kao i njezina presuda. Da, Matej ide jos korak dalje. Svoju zajednicu podsjeca na Isusovo obecanje;

Gdje su dvojica ili trojica sabrana u moje ime, tu sam i ja medu njima.

Zajednica koja se sastane da iskljuci gresnog brata ne bi smjela nikada zaboraviti da je takoder i on medu njima, on koji je bio pobozne opomenuo "Proucite sto znaci; Milosrde mi je milo, a ne zrtve"; on koji je dosao "spasiti narod svoj od grijeha njegovih", a ne pojedinca opteretiti posljedicama njegovih djela tako da bi se napuknuta trska slomila i stijenje sto tinja ugasilo (usp. 12, 18-21).
Petar vidi problem koji sada nastaje. Ako gresni brat ne bude iskljucen iz molitve nego ukljucen u molitvu koju sigurno Bog uslisava, tada ce se opet i opet natrag vracati! Kako cesto ce mu tada morati oprostiti? Tako Petar kao onaj koji treba tumaciti volju Bozju zajednici pita svog Gospodina;

“Gospodine, koliko puta da oprostim bratu svomu ako se ogriješi o mene? Do sedam puta?” Kaže mu Isus: “Ne kažem ti do sedam puta, nego do sedamdeset puta sedam.”

Isusov odgovor smjera na biblijski tekst iz Knjige Postanka. Tamo se Lamek hvali pred svojim dvjema zenama;

Postanak 4,23 Lamek prozbori svojim ženama: "Ada i Sila, glas moj poslušajte! Žene Lamekove, čujte mi besjedu: Čovjeka sam ubio jer me ranio i dijete jer me udarilo.
Postanak 4,24 Ako će Kajin biti osvećen sedmerostruko, Lamek će sedamdeset i sedam puta!


Takva je beskrajna zloba, od samoga pocetka, neprestano unistavala Bozju spasenjsku volju. Zbog toga svako dobro ostaje konacno rako dugo nedjelotvornro dok se na isti nacin ne odgvovori na zlo. Tek ondje gdje oprostenje ima posljednju rijec dobro ce uroditi pobjedom.
Dakako, oprastati tako neograniceno trazit ce Crkva Isusa Krista (usp. 16,17-19) iz jos jednog drugog razloga. Naime, ona je iskusila Bozju moc po kojoj krivce, ovisno o okolnostima, zeli iskljuciti na sasvim drugi nacin - kao prastanje, jednako onom sluzi koji je svome gospodaru dugovao deset tisuca talenata i od njega je dobio ne samo zamoljeno strpljenje, nego poptuni oprost (18,23-25).

Nije slucajno da Matej ovdje kao i u 13,24 i 22,1 u uvodu u prispodobu ne upotrebljava prezent, nego aorist; "Stoga s kraljevstvom nebeskim bi..." (usp. kao suprotnost 25,1; "Tada ce kraljevstvo nebesko biti kao..."). U sva tri slucaja Matej aktualizira navedenu prispodobu u pogledu na svoju zajednicu koja se nalazi u opasnosti, koja se suceljava s "korovom" (13,25'28), s bratom krivcem (18,28-30), tj. sa zlima u njezinu prostoru (22,10). Meinrad Limbeck "Matejevo evandelje"



Aha! Vidis sta je kvalitetna rasprava?! A ne;

Ako želiš primjere, sam traži, samo google i papa zajednička molitva

Kakav google zeno? Guglaj pa sta izbaci? I na to svodis svoju raspravu i svoju vjeru? Na ono sto ce gugle izbacit? I jos gore, drugima savjetujes da se tako ucvrscuju u vjeri?. :roll: To nama ne treba. Ili tvoja privatna objasnjenja Biblije. Nama treba Meinrad Limbeck. I sad je rasprava na nivou!


Ivancica111 napisao:
Pa dobro, možeš li to dobro koje neko radi a koje proizlazi od Boga nekad naglasiti,, primjetiti, itd. Neće ti kruna spasti s glave :lol:


Ne. Mogu ga primjetiti, ili reci nekom lijepe rijeci koje bi sluzile kao poticaj za daljne djelovanje. Evo, uzmimo za primjer; kako Franu zahvaliti na postovima koje je pisao? Zahvalan sam mu, no mozda to ne znam dobro izrazit, i dala si mi poticaj na razmisljanje. S druge strane, ne vidim da itko drugi pise nesto dobro i kvalitetno, a najmanje Krscanski. Drugim rijecima, ukoliko posjeduje neku "katolicku" knjigu ne bi li bilo lijepo i dobro da je podijelis s digitalnom zajednicom? Ne mora bit teoloska knjiga, moze bit knjiga neke misticarke, misticara koja govori o nekim nadnaravnim iskustvima. Tako da, ne znam sto ti mislis da dobro radis, ili da netko drugi dobro radi na forumu? Evo, reci nam sto je netko, osim Frana tako dobro i konstruktivno radio na forumu? (EDIT; sad sam se sjetio, onaj tip je stavlja slike Crkvi, i to je bilo poprilicno cool - Josef franc ili tako nekako.)
Vecina ljudi dode prosipat privatne mudrolije i svjedocanstva. Ta svjedocanstva se na kraju svode na sulude teorije i ideje Boga koje nemaju veze s Katolicanstvom. A i iskreno, problem se hranit tim svjedocanstvima, i zato je za takve ljude, koji misle trovat druge svojim mudrolijama, a ne misle se mijenjat, mozda najbolje da i sami odu. S druge strane Crkva nas poziva na svjedocanstva, ali ne ova o kojima ti pises, vec na svjedocanstva zivotom svojim. Da bi svjedocila svojim zivotom moras i citat o svojoj vjeri, upoznavat se s njom, da bi je sukladno tome mogla i branit i obratit nekog. Da si bar digitalno proucavala, uocila bi da je ova karakteristika kod vecine forumasa prisutna;


Često znamo reći kako nismo ništa, da smo bijeda, otpad svijeta; no, zaista bi nas ražestilo kad bi nas netko uzeo za riječ i nazvao nas onako kako smo sami sebe nazvali. Naprotiv, pretvaramo se kao da bježimo kako bi ostali trčali za nama i tražili nas; ponašamo se kao da bismo htjeli biti posljednji i sjediti na zadnjem mjestu, no činimo to zato da bismo bolje prošli i dobili mjesto na čelu stola. Prava se poniznost ne pretvara i ne služi se poniznim riječima; ona ne nastoji samo prikriti ostale krijeposti nego se i sama želi sakriti; kad bi joj bilo svojstveno lagati, pretvarati se i bližnjega sablazniti, tada bi rađala drskim i oholim djelima da se njima pokrije i u njima živi potpuno sakrivena i nepoznata.
Evo, dakle, kako ja o tome mislim, Filotea: ili nemojmo uopće izgovarati ponizne riječi, ili, ako ih govorimo, recimo ih s iskrenim unutarnjim osjećajem i neka nam na jeziku bude ono što i na srcu; ne pretvarajmo se kako želimo biti posljednji ako to u srcu zaista ne osjećamo. U tom pravilu nema iznimaka: jedino želim dodati kako nam uljuđenost ponekad nalaže da prednost damo onome tko ju očito neće prihvatiti, no ovdje nije riječ o dvoličnosti ni o lažnoj poniznosti; u tom slučaju sama ponuđena prednost začetak je počasti, a to što mu je ne možemo dati u cijelosti ne znači i da činimo išta loše time što mu nudimo njen začetak. Sv. Franjo Saleski


Kuzis? Ovo je Katolicka vjera, nista drugo. Ovo su rijeci svetog Franje Saleskog. Kakve bre Judite, Bonifaciji i ostala bagra? Koja je to fora? Tako da kad Judita napise kako je glupa, onda cu je i nazvat takvom, na sto se ona, da je ponizna, ne bi trebala naljutit. Poprilicno jednostavno; lazna poniznost. A vjeruj mi, lazna poniznost je gora od bilo kakve oholosti. Lijepo je to onaj Job napisao;

Moli 'Administratora' da prosvijetli pamet i srce tebi, i svima koji te podstiču i ohrabrivaju u tom ludilu. U groznom i jadnom si stanju, trenutno, pa stoga moli 'Administratora' da što prije počneš 'čvrsto i učinkovito prezirati sebe i sve svoje stvari (svoje Ja i sve njegove derivate; op. a.)'; da počneš, da osjetiš, bar na trenutak 'uživanje što i drugi o (takvom; op. a.) tebi imaju nisko mišljenje', i da u konačnici 'nikada ne želiš nešto vrijediti u očima drugih'.

I to je poniznost za Katolicku Crkvu, bez obzira svidalo se to tebi ili ne. On tu govori o citatu sv. Ivana od Kriza kako ponizni "čvrsto i učinkovito preziru sebe i sve svoje stvari, i uživaju što i drugi imaju o njima isto nisko mišljenje, i nikad ne žele da nešto vrijede u očima drugih". Prihvati sv. Franju i sv. Ivana od Kriza ako zelis bit ponizna.
To sto ti je nesto uhu ugodno, ne znaci da je istinito i ispravno;

(2 Tim 4, 3) Jer doći će vrijeme kad ljudi neće podnositi zdrava nauka nego će sebi po vlastitim požudama nagomilavati učitelje kako im godi ušima.

I zato sam ti i napisao da me cudi kako nisi zavrsilia u nekim religijama koje tepaju covjeku. Takvih bar danas ima na bacanje.


EDIT;
Bili bilo 2 much homo (usp. sexualni nagon) da Franu posaljem buket cvijeca? Svoje odgovore i cool prijedloge mozete poslati na pp, ili broj telefona 01 4565 191 !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2018 17:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
johnny 5 napisao:
Vidiš ovo ti je reužno što se rugaš čovjeku što je pekar. Nije to lak posao, radiš svakakve smjene, plaća mu sigurno nije nešto, no ako pošteno zarađuje šta mu se imaš rugati. Ako dobro i pošteno odrađuje svoj posao nije to za ruganje.


Ma Johnny, ja mislim da nije pekar, nego su ga iz zezancije tako zvali, jer je pisao samo nocu. Dakle, ja mislim da on nije pekar u real lifeu, i zato sam i pisao gluposti. Uostalom, mislim da pekari poprilicno dobro zaraduju, tj vise od prosjecne hrv place. I "ruganje" nije bilo usmjereno na profesiju pekara ili nekaj slicno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2018 19:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 ožu 2015 21:58
Postovi: 55
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
ok, javim se kad upišem i završim teologiju jer dotad nisam dostojna bilo šta napisati a kamo li ne daj Bože vlastito mišljenje izreći, koje je nešto najgore što se ovom forumu može dogoditi.

Google sam po sebi ne postoji, on nas dovodi do određenih stranica , npr vatican.va, i slično, pa i do ovih tvojih citata sigurno negdje.

Ispričavam se što sam se usudila išta napisati i ovjenčavam te vjencem slave zvanim "pobjeda u raspravi" koji obožavaš. Pa uživaj


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 svi 2018 08:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Pekar, lekar, apotekar, kolar, stolar.. Nije poanta u zanimanju, nego u činjenici kako je dotični salandus spašavao duše u noćnim satima, pa smo zaključili da vjerovatno je pekar koji noću radi..
A Bonifacije je više dnevni spasitelj, ali oruđe kod "obojice"je isto:Marija Valtorta!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 svi 2018 13:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Bonifacije napisao:
Opet moram upozoriti clanove ovog foruma da se s Dujmom ne upustaju u nikakve rasprave. Covjek je stvarno predosadan,prenaporan i prebezobrazan. Ili ga potpuno ignorirajte ili se maknite s ovog foruma dok je on tu. Ali krivi su i moderatori sto mu dopustaju da se vec godinama ovdje bahati,da pametuje,da iskaljuje na drugima svoj demonski bijes,da se izruguje,provocira,ponizava i vrijedja druge... I uvijek ce naci opravdanje za svoj primitivizam,za svoju povrsnost,nedosljednost,bezobrazluk i za svoje krivovjerje. Nikome ne savjetujem da ga prezire,ali se udaljite od njega da vam ne oduzme dusevni mir.

Potpuno se slažem...Općenito napada ad hominem,a to nije dozvoljeno na forumima...ovdje jest.Pa onda,Dujam...nisi naročito pismen,ali to mi ne bi puno značilo,kad bi sadržaj bio smislen...u vrtlogu tvojih bapskih priča,ogovaranja,nebuloza,valjda se ti jedino snalaziš.No,to su neke pisanije dostojne cure u pubertetu,nije to muški rukopis...vjerovatno si žensko,ali trol si u svakom slučaju...Na dušu moderatorima...Osoba mora biti duboko usamljena da dođe ovdje provocirati i kvariti drugim ljudima raspoloženje...eto,i takvi se deklariraju kao katolici...odgovor na pitanje,mislim,Frančeska...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 82 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr