www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 07:30

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 02 srp 2007 22:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja osobno ako mislim da sam u pravu reću i volim pravdu bez obzira na posljedice a isto tako primim i kritiku ne bježim ni od čega hrabro zato anchi uvjek misli kako je Bog s tobom te da će on izvest sve na dobro! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2007 16:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 lip 2007 11:28
Postovi: 365
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
čekaj, u naslovu piše bespotrebna borba za pravdu!!!! Zar borba za pravdu može biti bespotrebna????????????


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2007 17:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2006 21:09
Postovi: 580
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Jako često. Bog nam govori da sud prepustimo njemu a da mi prihvatimo situaciju kakva jest. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2007 21:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 lip 2007 11:28
Postovi: 365
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nasmijesen napisao:
Jako često. Bog nam govori da sud prepustimo njemu a da mi prihvatimo situaciju kakva jest. :grlim te:



Pa trebamo njemu prepustit sud ali ako je naš bližnji u nevolji ne možemo reći da će Bog to prosuditi i ostaviti ga na cjedilu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 srp 2007 00:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
anchi draga...zna s sta meni tu nikako nije jasno..jesi li ti rekla svojim roduteljima ikada o cemu s etu tocno radi? kako su oni reagirali?sada ti je i brat koliko se sjecam u toj situaciji? oni tebe jos napadaju..ma daaaaaj pa sta je snjima?jeli s njima sve u redu..iskreno ali da ja svom tati kazem da me netko zlostavljao Boze mi oprosti on bi ga ubio ili sta ja znam sta..ono mi tu nikako nisu jasni.. :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 srp 2007 21:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ivana evo objasnit cu ti.. taj profesor je dosta ugledan u toj skoli i ima izrazito visok stupanj obrazovanja.. i vjerojatno zbog toga nisu reagirali ostali roditelji te djece, jer su se bojali da njihovi klinci ne bi bili zakinuti za ocjene (sto je savim razumljivo). a vezano uz moje roditelje - oni su se bojali, a i jos uvijek da ne bi skupo platila to svoje istjerivanje pravde. naime, doticni me mogao/moze bez problema tuziti na sudu za klevetu i narusavanje ugleda ! a to bas i nije mala stvar. u biti kad sam malo dublje krenula u raspravu s njima, shvatila sam da nije toliki problem ta kleveta, nego citiram "moje glumljenje Boga".. njima uzasno smeta sto ja istjerujem pravdu i uzimam to u svoje ruke, jet to je ipak nesto sto "me se ne tice"...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 srp 2007 21:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2006 21:09
Postovi: 580
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Tesko je pricati i davati savjete drugome, pogotovo kad je situacija stura. Dat cu ti savjet koji ja rijetko koristim, ali ovih dana mi dolazi da ga koristim i slusam cesce. Moli, razmatraj svoj problem, donesi ga Gospodinu u molitvi, zamoli ga da on intervenira a tebi da razrjesava situaciju tako da je tesko pogrijesit. Kada se ide nekoga optuzit za nesto onda se treba znati mjera i nacin. Mozda je pametniji potez bio nazvati ministarstvo ili neku instituciju koja ima zadatak sprovoditi takve dojave. Nikad nesmijemo smetnuti s uma da smo braca i sestre, i da imamo zajednickog neprijatelja. Treba koristiti darove Duha Svetoga: strpljivost, mudrost, razboritost i jos mnogo drugih. Treba moliti za te darove. Mozda je ponekad bolje posavjetovat se sa nekim iskusnijim, obrazloziti to nekomu. Kazu ljudi da magare i covik vise znaju nego samo covik.

A opet, mozda je bas to sto si ti ucinila bio ispravan nacin. U svakom slucaju, treba uvijek moliti Gospodina da nam On pomogne, pa eto, i sada je idealan trenutak za molitvu. ;)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 srp 2007 19:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ministarstvo sam zvala - uzaludno..... rekli su da ce doci i obaviti inspekciju, ali od inspekcije ni i. tek se nesto pokrenulo kad sam otisla kod ravnateljice na razgovor.. savim diskretno, nimalo optuzujuce nastrojena... obecano mi je da ce se obavijestiti Kaptol, akli buduci da su sada godisnji odmori ne znam kada ce se to rijesiti..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr