www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 08:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 07 srp 2007 17:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 tra 2007 22:54
Postovi: 66
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bok, Tina!
Prije svega, nemoj se nikako izolirati. Potrazi pomoc, i to ne samo u duhovnim zajednicama, nego i od svog lijecnika. Ovdje se puno raspravlja o duhovnim problemima, ali mi smo isto tako ljudi i od krvi i mesa. Nisam lijecnik, ne znam sto se to s tobom dogadja, ali poznato je da trudnice prolaze kroz izrazite hormonalne promjene, koje mogu privremeno prouzrociti i kojekakve psiholoske probleme. To nije sramota! Imam prijateljicu koja je imala postnatalnu psihozu, cula je kojekakve "glasove" i boga i djavla i kojekoga, no uz ispravnu medikaciju, sada je zdrava i sretna majka.
Ja, dakako, ne znam koje je prirode tvoj problem, no nemoj zanemariti tijelo i psihu, mi nismo samo duhovna bica. Radi li se o duhovnom, vrijeme ce pokazati, no, pomozi sebi i svome djetetu. Zelim ti puno srece i zdravlja. Bog te blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 srp 2007 20:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Draga Tina..hval ti sto si pdjelila misljenje s nama...tesko je kada se covjek nadje u nedoumici..i ne raspoznajes,putove svoje..koje ti je
Gospodin Isus namjenio..moj svjet ...budi oprezna,
"Napravi preokret u tvom zivotu",ostavi proslost iz sebe....
a spremi se na tvoju "malu obitelj"..koja te ceka...
Ako sam dobro shvatila..trazis od Boga "znakove"..ne znam cemu to,
(oprosti ako nisam).."Bog daje sve u pravo vrijeme"..
i "Bog sve okrece na dobro"..ako se Njemu potpuno predas...i molis..
i ako potrazis savjet u ispovijedaonici....potrazi nekoga i napravi..
"Zivotnu ispovijed"..jer mi ovdje nismo nitko "svecenici"
U svakom slucaju ucini sto prije,prije nego se dijete rodi...
a sebe "programiraj samo na pozitivno"..i ostavi TV...ja sam bila svaku vecer..gledala TV..a sada ne znam kada sam zadnji puta to uradila..
Znaci i bez TV se moze...
Pronadji si neku knjigu...iz Katolickog tiska...i poslusaj sta ti ona kaze...
a u svakom slucaju mislim da trebas,pomoc...od "vecih".....
Zelim ti sretan porod,i vase djetesce naka vam donese..
mir,ljubav i rados...tako da vam brak bude okrunjen..BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 srp 2007 21:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
U tvom slucaju, nemoj vise pratiti nikakve znakove jer vidis dokle su te doveli. Znakovi mogu biti od Boga, al mogu biti i od sotone, pa stoga ti je moj savjet da ne riskiras.
Ako i spoznas znak Bozji i sigurna si da je od Boga, svejedno ga promotri i prihvati kao Majka Djevica Marija, neznatno, skromno i ponizno, s mislju da nisi dostojna da Bog udje pod tvoj krov. Tako neces pogrijesiti.
Tvoj se problem lako rjesava, jer niti si gubava, niti si na samrti, niti si slijepa, a niti si mrtva.
Za tebe se velika borba vodi i sotona je posebno ulozio snage da te privuce na svoju stranu.
Ponudjeno ti je da odgovoris Bogu, koji te poziva. Kako ces odgovoriti? Molitvama, SVAKODNEVNIM. Molitve su ujedno i odgovor Bogu da se za Njega opredjeljujemo.
Nauci moliti, sto nije nikakav problem, tek treba strpljenja i volje. Imas na raspolaganju mnogo molitvi koje su kao arsenal oruzja s kojim se svakodnevno borimo, jer borba je svaki dan, zesca ili laganija. Pobjeda ti je zagarantirana, to zna svatko tko vjeruje u Boga i kome se ruka Jahvina otkrila.
Ti ces odabrati sto ces uciniti, no ne zaboravi da ono sto mislis da je tvoje, nije tvoje, pa tako ni tvoj zivot. Pa ni smrt o kojoj si razmisljala, nije smrt i nije kraj, vec pocetak. A od tamo nema povratka i misli o smrti koje imas ili si imala, nisu od Boga i Bog ih ne zeli za tebe. Po tome znas od koga ti dolaze te misli, kao i sve one koje nemir u tebi izazivaju i nemirom u tebi vladaju.
Nadalje, ucinis li nesto lose sebi, neces odgovarati samo za sebe, vec i za ono sto je trebalo biti, sto je Bozja volja i plan kojem bi se mozebitno usprotivila. Odgovarati ces i za dijete. Ti ne znas sto je Bog pripremio za tebe, to nitko od nas ne zna, al znas kako se treba ponasati i to je ono sto svatko od nas zna.
Znas Tina, na krizu Gospodina nasega s lijeve i desne strane bila su dva razbojnika. Jedan se pokajao tik prije smrti, a drugi je nastavio huliti i vrijedjati. Onome koji se pokajao, Gospod mu je oprostio i rekao " Jos danas ces biti samnom u raju". To je svima nama poruka.
Nije Bozja volja ni za koga da vjeruje da mu Bog ne moze oprostiti grijehe, ta Bog je nemjerljivo veci u svom milosrdju od grijeha cijelog svijeta. No na nama ostaje da se opredjelimo.
Molim te Tina pocni svakodnevno moliti, svaki dan odvajaj vrijeme za molitve, posebno jer nosis stvorenje Bozje u sebi.
Ako se odlucis i uzmognes snage, evo ti molitve koje ce sve sotonine namjere i planove skrsiti, pocevsi od tvojih misli iz djetinstva, pa preko muskaraca iz tvojih misli, pa preko majke tvoje zemaljske za koju se trebas sto prije poceti moliti.
Oprosti im svima sve, tako ces vrsiti Bozju volju, pokaj se i pocni davati zadovoljstinu Bogu. Tada ce ti Bog poceti davati milost da se u tebi probudi savrseno pokajanje, da zadobijes oprostenje svih svojih grijeha. Sotona nece odustati dok god moze nuditi, al ti ces, za razliku od prije, biti izuzetno snazna i jaka u vjeri, pa te nece vise okupirati nemirne misli, poput one da Bog ne postoji i da je smrt kraj.
Za slijedece molitve postoje obecanjakoja su dali Isus Krist i Djevica Marija. Dakle evo molitvi, za koje ti ne treba mnogo vremena, a toliko barem Bogu dugujemo:

- Vječni Oče, prikazujem Ti Predragocjenu Krv Tvoga Božanskoga Sina Isusa Krista - sjedinjenu sa svim Svetim Misama slavljenim danas širom svijeta, za sve Svete duše u čistilištu, za sve grešnike diljem svijeta, za grešnike u čitavoj Crkvi i za one u našim obiteljima. Amen!

- Gospodine moj i Bože moj, imam stalnu volju da Te častim s petnaest tajnih muka i s Tvojom prolivenom dragocjenom Krvlju. Koliko ima zrna pijeska u moru, koliko zrna žita u polju, koliko vlati trava na livadama, koliko plodova u voćnjacima, koliko lišća na drveću, koliko cvjetova u vrtovima, koliko zvijezda na svodu nebeskom, koliko anđela na Nebu, koliko stvorova na Zemlji, tisuću puta toliko, o Gospodine Isuse, koji si predostojan ljubavi, tisuću puta toliko budi slavljen, hvaljen i čašćen, Ti sam, Tvoje Presveto Srce, Tvoja dragocjena Krv, Tvoja Božanska Žrtva za čovječanstvo, Presveti Sakramenat oltara, Presveta Djevica Marija, devet slavnih korova anđeoskih i blažena četa svetaca! Neka im bude dana slava, hvala i čast od mene samoga, od svih ljudi, sada i uvijek kroz vječne vjekove! Želim, isto toliko puta, predragi Isuse, da Ti zahvalim, da Ti služim i da Ti ugodim, da Ti zadovoljim za sve uvrede što su Ti nanesene i da budem Tvoj tijelom i dušom. Hoću isto toliko puta pokajati se za svoje grijehe i moliti za oproštenje Tebe, Boga svoga, da oprostiš i da se smiluješ. Želim isto tako da prinesem Tvoje zasluge beskrajne Vječnom Ocu kao naknadu za svoje krivice i grijehe i za svoje zaslužene kazne. Čvrsto sam odlučio promijeniti svoj život i molim Te da zadnja ura moga života bude sretna i u miru. Hoću, također, moliti za oslobođenje siromašnih duša u čistilištu. Želim obnavljati ovu pohvalu ljubavi i zadovoljštine svakog sata dana i noći, sve do posljednjeg trena svoga života. Molim Te, predobri i preljubezni Isuse, da potvrdiš u Nebu moju najiskreniju želju. Ne dopusti da bude uništena ni od ljudi ni od Sotone!

- O preslatki Gospodine Isuse Kriste, blagi Božji Jaganjče! Ja siromašan grešnik pozdravljam i poštujem Tvoju Presvetu Ranu koju si zadobio na svom svetom Ramenu, kada si svoj težki Križ nosio. Zbog nje si osjećao na svom presvetom Tijelu osobito veliku bol i muku. Klanjam Ti se, mukotrpni Isuse, slavim Te i štujem Te! Blagoslivljam Te iz dubine svojega srca i zahvaljujem Ti za Svetu Ranu Tvojega Ramena, koja Ti je zadavala veliku bol. Preponizno Te molim, zbog Tvoje Muke i Boli, što si ih podnio po dubokoj svetoj Rani, da se smiluješ meni siromašnom grešniku, da mi grijehe oprostiš i da me na svom Križnom putu krvavim tragovima povedeš u vječno blaženstvo! Amen! Slava Ocu...

- Pozdravljam Te i ljubim Te, Ljiljane, što blistaš snježnom bjelinom, mirisavi Ljiljane Presvetoga Trojstva! Pozdravljam Te i ljubim Te, Ružo otajstvena, obasjana nebeskom slavom i ljepotom! Pozdravljam Te i ljubim Te, Neoskvrnjena Djevice, prije poroda, u porodu i poslije poroda! Od Tebe se rodio i Tvojim se mlijekom hranio Kralj Neba! Majko divna, pomozi meni nevoljnom grešniku i moli za me, sada i na času smrti moje! Amen.

- Sveti Mihaele arkanđele, brani nas u boju, protiv pakosti i zasjedama đavolskim budi nam zaklon! Neka mu zapovjedi Bog, ponizno molimo, i ti vojvodo vojske nebeske, sotonu i druge duhove zlobne, koji svijetom obilaze na propast duša, božanskom jakošću u pakao protjeraj!

- Gospodine, koji si na Kalvariji raspet, smiluj mi se. Predajem Ti sve svoje bolesne nagone i grešne navike, donosim ih Tebi (svjesno izgovaram i predajem Otkupitelju sve bolesne nagone i gresne navike). O Spasitelju, operi moje srce i um u svojoj dragocjenoj Krvi; očisti me da budem bijel poput snijega. Pošalji svoga Svetog Duha, silu koja istječe iz Tvog svetog srca u moje srce, da se nikada ne vratim starom načinu života. Dopusti mi da budem sasvim blizu Tvom slatkom srcu, da budeš u meni, i da ja u Tebi uvijek živim svetim životom. Slavim Te Isuse, hvala Ti Isuse.

- Gospodine, Bože moj, Ti svojim Duhom proničeš sve, pa i dubine moga srca. Daruj mi mudrost da Tvoju Riječ mogu primiti u svakodnevnom životu, razum da spoznam Tvoj put, da te uvijek mogu slijediti. Daj mi znanje da uvijek tražim ono što je gore, da ne potratim svoj život tražeći samo ono što je svjetsko. Ispuni moj um darom savjeta da pronađem istinu koju ću darivati drugima, ispuni me pobožnošću da Te ljubim, moj Bože, svim svojim srcem i da Ti se klanjam u Duhu i Istini. Daj mi jakosti da stojim čvrsto i hrabro kad dođu đavolski napadi svijeta i tijela. Na kraju, obdari me i strahom Božjim da nikada ne odem od Tebe, već da Ti ostanem blizu uvijek, u vrijeme radosti i u vrijeme tuge. Uvijek i u svemu daruj mi svoje misli, Spasitelju, da mogu kročiti prema Tvome kraljevstvu čineći Tvoju svetu volju. Amen.

- Oče nebeski, hvala Ti za Tvoju beskraju ljubav u kojoj si predao svoga Sina da umre na križu za mene grešnika. Isuse, moj Spasitelju, hvala Ti što si uzeo moje grijehe i prokletstva i ponio ih na svom tijelu na križ. Hvala Ti što mi daješ Duha Svetoga. Duše Sveti, zahvaljujem Ti što me činiš djetetom Boga Oca i bratom Isusa Krista. Gospodine, Duše Sveti, žao mi je zbog svih mojih grijeha koje sam počinio opirući se Tvojoj snazi i djelovanju. Oprosti mi sve. Prihvaćam Isusa kao jedinog Gospodara svoga života. Bože, Duše Sveti, Ti ljubavi Oca i Sina, da bih sasvim pripadao Tebi, posvećujem Ti sada svoje tijelo i dušu, svoj um i cijelo biće, misli i želje, riječi i djela, radosti i tuge, svoj život i smrt. Ti budi Gospodar moga života. Duše ljubavi, ispuni me, posveti me, osnaži me, vodi me (ponoviti nekoliko puta).

- Zdravo, zvijezdo mora, Majko Božja nježna, Vazda djevičanska, Dveri rajske, zdravo! Ti što začu pozdrav S usta Gabriela: Mirom nas ukrijepi, Mijenjaj ime Evi. S krivca lance skini, Slijepu daj da vidi, Tjeraj naše jade, Sve isprosi dare. Majkom se pokaži, Molbe nam prikaži Onom, rad nas što je Posto dijete tvoje. Djevo osobita, Smjerna ko ni jedna, Grijehu ti nas otmi, Smjerne, čiste tvori. Daj nam sveto živjet, Sigurno putovat, Uz Isusa vijekom, Radovat se s tobom. Slava Bogu Ocu, Višnjem Kristu dika, Ko i Duhu Svetom, isti poklon trima. Amen. - Milosrdni Isuse, u času tvoje smrti za nas na krizu, klanjam Ti se, hvalim Te i molim, obujmi svojim neizmjernim milosrđem čitav svijet, naroćito jadne gresnike i umiruće. Amen.

- Dođi, Duše presveti, sa neba nas posjeti, zrakom svoje milosti. Dođi, Oče ubogih, djelitelju dara svih, dođi, srca svjetlosti. Tješitelju tako blag, ti nebeski goste drag, slatki hlade duša svih. Umornima odmore, u vrućini lahore, razgovore žalosnih. Sjaju svjetla blaženog, sjaj u srcu puka svog, napuni nam dušu svu. Bez Božanstva Tvojega, čovjek je bez ičega, tone sav u crnom zlu. Nečiste nas umivaj, suha srca zalivaj, vidaj rane ranjenim. Mekšaj ćudi kamene, ogrij grudi ledene, ne daj nama putem zlim. Svim što vjeru imaju, što se u Te ufaju, sedam Svojih dara daj. Daj nam krepost zaslužnu, i smrt lijepu, blaženu, daj vjekovit svima raj. Pomolimo se. Dođi, Duše Sveti, napuni srca svojih vjernika; i oganj svoje ljubavi u njima užezi. Amen.

Litanije Presvetog Srca Isusova
Gospodine smiluj se!
Kriste smiluj se!
Gospodine smiluj se!
Kriste čuj nas!
Kriste usliši nas!
Oče nebeski, Bože, smiluj nam se
Sine, Otkupitelju svijeta, Bože, smiluj nam se
Duše sveti, Bože, smiluj nam se
Sveto Trojstvo, jedan Bože, smiluj nam se
Srce Isusa, Sina Oca vječnoga, smiluj nam se
Srce Isusovo, u krilu Djevice majke od Duha Svetoga sazdano,
Srce Isusovo, s Riječju Božjom bitno sjedinjeno,
Srce Isusovo, veličanstva beskrajnoga,
Srce Isusovo, hrame Božji sveti,
Srce Isusovo, šatore Višnjega,
Srce Isusovo, kućo Božja i vrata nebeska,
Srce Isusovo, žarko ognjište ljubavi,
Srce Isusovo, pravde i ljubavi posudo,
Srce Isusovo, dobrote i ljubavi puno,
Srce Isusovo, svake hvale predostojno
Srce Isusovo, kralju i središte sviju srdaca,
Srce Isusovo, u kojem je sve blago mudrosti i znanja,
Srce Isusovo, u kojem prebiva sva punina božanstva,
Srce Isusovo, koje je Ocu vrlo omiljelo,
Srce Isusovo, od kojega punine svi mi primismo,
Srce Isusovo, željo bregova vječnih,
Srce Isusovo, strpljivo i mnogoga milosrđa,
Srce Isusovo, bogato za sve koji zazivaju Tebe,
Srce Isusovo, izvore života i svetosti,
Srce Isusovo, pomirište grijeha naših,
Srce Isusovo, nasićeno pogrdama,
Srce Isusovo, satrveno zbog opačina naših,
Srce Isusovo, do smrti poslušno,
Srce Isusovo, kopljem probodeno,
Srce Isusovo, izvore sve utjehe,
Srce Isusovo, živote i uskrsnuće naše,
Srce Isusovo, mire i pomirenje naše,
Srce Isusovo, žrtvo za grijehe,
Srce Isusovo, spasenje onima koji se u Te ufaju,
Srce Isusovo, ufanje onima koji u Tebi umiru,
Srce Isusovo, milino sviju svetih,
Jaganjče Božji, koji oduzimaš grijehe svijeta, oprosti nam, Gospodine!
Jaganjče Božji, koji oduzimaš grijehe svijeta, usliši nas, Gospodine!
Jaganjče Božji, koji oduzimaš grijehe svijeta, smiluj nam se, Gospodine!
Isuse krotka i ponizna srca,
Učini srce naše po Srcu svome!
Pomolimo se. Svemogući, vječni Bože, pogledaj na Srce preljubljenog Sina svojega i na hvale i zadovoljštine, koje u ime grešnika Tebi prikazuje, i njima, koji milosrđe Tvoje mole, Ti oproštenje udijeli umilostivljen, u ime istoga Sina svojega Isusa Krista, koji s Tobom živi i kraljuje u vijeke vjekova. Amen.

Odgovori Bogu Tina i vidjeti ces i svjedociti cudima.
Ako Bog da i ako vrijeme dodje za to, bilo bi izuzetno korisno kad bi otpocela moliti 15, pa i 7 molitvi svete Brigite, i tako izmoliti kod Boga velike milosti za svoje bliznje i sebe, a hvala Bogu, imas ih i jos su ti zivi, a i spremaju se na svijet doci. Imas puno razloga svojim molitvama dodati i krunicu Bozanskom Milosrdju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2007 14:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Poštovani administratore........
je li Tina što odgovorila na ovo naše........


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 srp 2007 17:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 srp 2007 19:48
Postovi: 96
Lokacija: na putu...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ljudi baš ste super, nisam očekivala toliko lijepih riječi... hvala vam na savjetima, mislim da ću porazgovarati detaljno o svemu s mužem... nesreća je u tome što sam tvrd orah i što riječi teško dopiru do mene... imate sreću što ste tako jednostavni jer teško je biti poput mene... kao što ste i primjetili u iznesenom... pitala bih Lea kakve su to molitve Sv. Brigite, ne znam ih... hvala


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 srp 2007 17:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Dobro došla......tinna............ :grlim te: :grlim te: :grlim te:
ovo ti je super potez.....jer dođe nama........btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 srp 2007 20:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dobrodošla nam Tinna!! :grlim te: :grlim te:

Baš mi je drago što si odlučila doći k nama...jer nas ima dosta sa sličnim iskustvima....
Svakako razgovaraj s mužem i ispovjednikom o svome problemu koji te muči, bit će ti lakše!
I puno moli, razgovaraj s Isusom.! Nemoj u glavi zamišljati Isusa, već uzmi sliku ako ti je tako lakše, da ti se ne bi počele slike u glavi iskrivljavati...
Radije neka su ti misli prazne dok moliš....zamisli nebo ili pjesak na kojem piše ime Isus.... nikako nemoj tražiti posebne znakove, jer Bog će možda samo šutjeti! Neka te to ne zabrinjava, jer će On djelovati u tvom životu...možda to nećeš odmah primjećivati....ali gledaj na to s pozitivne strane... imaš muža, potporu kod njega...
Nemoj tražiti da ti sve tajne odmah budu razumljive.... imaj puuno strpljenja i poniznosti.... trebat će ti i za bebu :wink: :b232:

Joj, koje li radosti!!! :D Meni je plač malog djeteta poput pjesme... :wink:
Imaš se razloga radovati, gledaj Božji "znak" u tome što ti daruje to malo, predivno čedo!

Bit će sve u redu, vjerujem!

Budi blagoslovljena i sretna u Isusu Kristu! :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 srp 2007 22:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Tinna napisao:
ljudi baš ste super, nisam očekivala toliko lijepih riječi... hvala vam na savjetima, mislim da ću porazgovarati detaljno o svemu s mužem... nesreća je u tome što sam tvrd orah i što riječi teško dopiru do mene... imate sreću što ste tako jednostavni jer teško je biti poput mene... kao što ste i primjetili u iznesenom... pitala bih Lea kakve su to molitve Sv. Brigite, ne znam ih... hvala


Daj si malo truda i pogledaj pod temom molitve na TT-u i pronadji o molitvama svete Brigite.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 srp 2007 12:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 srp 2007 19:48
Postovi: 96
Lokacija: na putu...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
našla sam molitve i počela moliti... teško mi ide ali što se može za sada...molim vas sve da mi pomognete svojim molitvama jer su mi jako potrebne... meni teško ide :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 srp 2007 13:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Tinna..Btb..divno je što si tu..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr