www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 17:02

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 282 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 10:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Hrvoje, višnja i zozy, hvala na vašim komentarima, apsolutno se slažem s vama- plodovi Međugorja :ispovjedi, pričesti, klanjanja pred Presvetim tolikog broja ljudi s različitih strana svijeta a svi u jednom Duhu.. tolika obraćenja i povratak molitvi i vjerničkom načinu života- su najveće čudo na kojem trebamo biti zahvalni Bogu i našoj dragoj Nebeskoj Majci.
Ali i nadnaravna iskustva, kao što su sve ove slike ili filmići na ovoj temi Čuda, osim što imaju poruku za čovječanstvo u smislu poziva na obraćenja zbog grijeha i odbacivanja Boga (Majka plače i lije krvave suze ili se znoji, čudo sunca itd), mogu imati i svrhu djelovanja na nevjerne-da povjeruju. Sve su to darovi Neba čovjeku i različiti načini poziva da se čovjek obrati, okrene Bogu i počne živjeti u skladu s Božjim zakonima. No, naravno nikada nije dobro, ako se osoba kojoj je darovano čudo, zbog njega uzoholi i pomisli da je zbog toga posebnija u Božjim očima ili da je to zbog nekih njenih posebnih zasluga. Ipak, svi judi na određeni način dobivaju s Neba i znakove i čuda, neki i privatne objave i sve je to dio međuodnosa Stvoritelja i Njegovog stvorenja. Ako ih se prihvati sa srcem koje zna da je sva punina Istine objavljena u Svetom pismu i da ga nikakva čuda ili objave ne mogu dopuniti, onda to srce zna da može svakodnevno prisustvovati najvećem čudu u svetoj Euharistiji kad pod prilikama kruha i vina stvorenje prima živoga Gospodina! Onda čuda, čudesa, znakovi,objave mogu imati ispunjenje svoje svrhe u tome da se čovjek još preuzetnije zauzima za svoje spasenje, da se snažnije zauzima za promicanje evanđelja i vjerskih vrijednosti u svojoj obitelji, Crkvi i društvu i da ih prihvati kao Božji dar i očitovanje Neba, kako vjernima tako i nevjernima. Bvb :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 11:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
slažem se
sve si super rekla
Bog nam daje znakove i poruke

često je to preko posebnih objava i ukazanja

kako je Isus naš Spasitelj došao preko BDMarije, tako je i rečeno da će njegovom drugom dolasku prethoditi opet njegova Majka- Gospa

sve se ostvaruje kako je i pretkazano :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 12:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
hrvoje, kako je lijepo vidjeti te opet! :grlim te:
znam da imaš obveza i posla, ali kad si s nama , kad svratiš... na TT-u odmah zaživi duh Međugorja i ljubavi prema našoj Majci Nebeskoj i neka te zato Gospodin obilato nagradi svojim blagoslovima!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 12:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Neka nas Bog drzi u jedinstvu i molitvama,neka nas Duh sveti vodi svojim nadahnucima,neka nas Majka Marija zakrili svojim plastem ljubavi i predaje svome Sinu jedno po jeno.Boze Ti neizmjerna ljubavi i Majko Marijo ostanite uvijek uz nas i kad padamo pod teretom svoga kriza Vi nas podignite da nastavimo uvijek hrabro dalje u hodu za Vama.Hvala Ti Isuse,hvala Ti Marijo.AMEN-AMEN-AMEN....Aleluja.

ISUSE UZDAMO SE U TEBE

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 13:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 stu 2007 00:28
Postovi: 90
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Thompsonovac napisao:
andjelina1 napisao:
ajme.... :shock: ...fenomenalno...
sva sam se naježila dok sam čitala..tako direktno....fenomenalno imogu ti reći da si me dirnula jako sa "kavom" i činom samosažaljenja...
jako!!!

Bogu hvala iz sveg srca za sve vas



btw....

evo jedno današnje....

dobijem prije kojih par sati informaciju da je posao kojem sam se nadala propao...tj ništa od toga....
i tak..trudila sam se da me ne dotakne...

nakon toga krenem kod sestre sa autom i tak vozim se...
i "pričam" Bogu...

gle kako je divan dan...zaista divan...
ljudi se vozikaju u autima i izgledaju ok...
nešto je ljepo oko mene...
nebo je predivno...
mirna sam..
a upravo sam saznala da mi je posao propao...
baš "divno " Bože...
još jedan udarac...jel?
a ipak je sve nekako ljepo....
da...
ljudi se vozikaju i ja se vozikam..
dakle ipak se ima neka lova...
ali ja sam u dugovima...
ne mogu posao urediti...
nikako mi ne ide...
šta hoćeš od mene Bože..
šta hoćeš da radim..šta,šta...
ne daješ mi posao, a ne govoriš mi šta da radim..
kako da znam..
kako


i tako se Mu prigovaram...i pričam..kad ispred mene neki cady(onaj polukombi) i odozada zaljepljena na jednom staklu slika Isusova...ona Njegovog milosrđa sa dvije zrake...crvenom i bijelom..povelika..skoro pol stakla je zauzela....
a na drugom staklu text...
(neću moći citirati ali otprilike)

TEBI JE OVO NAMJENJENO...TEBI ŠTO ČITAŠ...
ISUS TE LJUBI,ON TE TREBA...NJEMU SLUŽI

velikim slovima...

mislim....koliko ste auta u životu vidjeli da ima naljepljene slike Isusa na staklu...i još sa popratnim textom...

eto...

meni je to bila poruka namjenjena meni...(iako možda izgleda glupo...al nema veze)

makar i dalje ne znam i nemem pojma što ću i kako ću raditi i kako će se moja financijska situacija odvijati...ali eto...
valjda ću saznati....

Bog vas sve blagoslovio


Prekrasno, slično čudo je imao i moj otac...

Naime, on je ostalo bez posla i bio mu je jako potreban novac pa se molio Božanskome milosrđu i naljepio si je sliku Božanskog Milosrđa u svoj ormarić kraj kreveta. I prolazili su dani i moj je stari našao dobar posao. Kad je došao na radno mjesto u radnom ormaricu mu je bila zaljepljena slika božanskog milosrđa. Moj stari se odmah rasplakao...



Ajme! Rasplakali ste me! Prekrasno! Božansko milosrđe je zaista VELIKO!
I meni se nešto dogodilo sa tom slikom, prije negdje 2 godine kada još nisam znala za krunicu Božanskog milosrđa i tu sliku,slučajno mi je jedna prijateljica kopirala tu sliku sa krunicom i molitvama, zatim sam se preselila u drugi stan i u novom stanu je bila ostavljena ta slika zakačena, još i danas tako stoji(ali ja nisam tu krunicu molila) i ne dugo nakon toga moj prijatelj je imao spoznaju za mene i mog dečka i rekao je da molim tu krunicu Božanskog milosrđa i pitao me da li sam čula za nju!
Vidim da me Bog pripremao za to i ranije i sada ju ja i dečko svaki dan molimo!!! Možda je to sitnica,ali meni je to imalo veliko značenje!!!
VELIKO JE BOŽANSKO MILOSRĐE!!!!!!
:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 13:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
visnja napisao:
Neka nas Bog drzi u jedinstvu i molitvama,neka nas Duh sveti vodi svojim nadahnucima,neka nas Majka Marija zakrili svojim plastem ljubavi i predaje svome Sinu jedno po jeno.Boze Ti neizmjerna ljubavi i Majko Marijo ostanite uvijek uz nas i kad padamo pod teretom svoga kriza Vi nas podignite da nastavimo uvijek hrabro dalje u hodu za Vama.Hvala Ti Isuse,hvala Ti Marijo.AMEN-AMEN-AMEN....Aleluja.

ISUSE UZDAMO SE U TEBE

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:




:a1250: amen :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 13:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Super je uvijek nanovo svjedočiti što nam je Majčica podarila, uvijek će se naći neka nova duša koju će osnažiti naše svjedočanstvo!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 15:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 stu 2007 09:03
Postovi: 62
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Naravno da su čuda potrebna, upravo onoliko koliko ih i Bog daje ljudima.
I ja uvjek kao papagalo ponavljam ljudima da sam 31. 08. 2007. oko 20 i 30 ozdravio u trenu duhovno i tjelesno posredstvom Blažene Djevice Marije, Kraljice Mira iz Međugorja.
Od toga dana ne da vjerujem - ( tražim neku jaču riječ ali ne mogu je naći), nego sam svim srcem zaljubljen u Nju.
Nema mi toga sina, kćeri, žene ovozemaljske, koju mogu bar približno voljeti kao što volim Nju.
Opet kroz ovih nepunih pet mjeseci, dovela me je nekako neprimjetno
pod noge svome Sinu, a Ona kao da stoji malo sa strane.
Razumjet će me oni koji su doživjeli obraćenje - upravo njezinom milošću.
Samo to saznanje da je živa, vidiocima opipljiva, da se zna nasmiješiti na neko pitanje, da kod ukazanja često pogleda u lice svakog ponaosob,
daje nam do znanja koliko je našoj Majci stalo da dodjemo kod nje i da
nam bude lijepo, da se osjećamo kao što se Ona osjeća sada.
Danas svjedočim i riječima i načinom života. Često znam da mi se mnogi kada odem izruguju, iako znaju da sam nekada čuvao i predsjednika Tuđmana i prošao najzahtjevnije psihofizičke preglede, ali ja poslje toga dobijem posebne milosti. Jednostavno drugi dan gorim od ljubavi još jače. Tako da sam na neki način zavolio to izrugivanje prema meni.
Poslje toga dana čuda sam se nagledao za dva života i to svojim očima - Bogu hvala. Evo prije desetak dana jedan prijatelj koji vjeruje u reinkarnaciju dugo je i govorljivo branio svoje teze. Ja sam ga slušao i govorio kako cjenim njega i njegovo mišljenje, ali da će doći trenutak kada će spoznati istinu. Nato on meni da ide zapaliti cigaretu vani na terasi, jer nedam da mi se puši u kući.
Bila je već duboka noć i padala je kišica, a on odjednom vidi ga križ.
Pogledam ispred sebe i stvarno, u noći jedan jedini niski bijeli oblak, stoji pred nama u obliku velikog pravilnog križa.
Opet on vidi ga križ, vidi ga križ, a ja da da , kao da je to meni nešto normalno, gorio sam iz nutra od radosti. Vidio sam da je bio prilično rastresen i brzo je otišao doma.
Hvala ti Isuse i Blažena Djevice Marijo.
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 15:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Predragi Santino,

ti zaista imaš tako divna svjedočanstva!!!
Vidi se da živiš u veelikom skladu i ljubavi s Isusom i Marijom!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 15:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Citat:
Nema mi toga sina, kćeri, žene ovozemaljske, koju mogu bar približno voljeti kao što volim Nju.
Opet kroz ovih nepunih pet mjeseci, dovela me je nekako neprimjetno
pod noge svome Sinu, a Ona kao da stoji malo sa strane.

santino...Gospin ljubljeni sine! Btb, milina je čitati ovakva svjedočanstva, ovo što je Gospa učinila za tebe-ima li većeg čuda?
Ljubimo je svim srcem jer je najdivnija i najnježnija Majka!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 282 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr