www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 08:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 20 svi 2007 19:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
nina22 napisao:
Ja sam se ispovijedila u Jeruzalemu, i to na engleskom jeziku, nota bene :-D
Jako dugo nisam isla u crkvu, a kamoli da bih se ispovijedila, medjutim moje hodocasce u Jeruzalem promijenio je sve. Bila sam jako pod dojmom tih svetih mjesta u Svetoj Zemlji. Prvu noc provela sam u Netaniji, a zatim u Nazaretu i Jeruzalemu. Vidjela sam toliko lijepih stvari, mjesta i divnih ljudi. Tamo se naprosto moras osjecati malim i gresnim pred toliko svetosti. Vidjela sam mnogo toga: od crkve sv. Josipa, Marijinog izvora, sinagoge, zatim smo isli za Kanu, brodom po jezeru kod Galileje za Kafarnaum. Bila sam na misi na Taboru, na Maslinovoj gori, kod Zida Placa, u dvorani Posljednje Vecere, u crkvi sv. Ivana Krstitelja, itd, itd...
Od te silne ljepote i svetosti koju tamo zaista morate osjetiti, u jednom trenutku sam zaplakala, to su bile pokajnicke suze... jedan redovnik me je u prolazu vidio, valjda je shvatio da sam u nekoj vrsti duhovne borbe, prisao mi je i dugo smo razgovarali o vjeri, duhovnim stvarima, itd. Vrlo ponizan i duhovan covjek. On mi je rekao da je ispovijed vazna, pa sam se drugi dan isla ispovijediti. Kao da je sto kila palo s mene. Kakvo je to cudo da sva ona nedjela mogu biti izbrisana i to ne zato sto sam ja to zasluzila, nego samo zato sto smo ljubljeni od dobroga Boga. Ta Njegova ljubav me jos dan-danas najvise zadivljuje i zbunjuje, jer ako netko nije bio dostojan niti da ga Isus pogleda, onda sam to bila ja, sa svim svojim grijesima, manama i povrsnostima... To mora da je divan i dobar Bog, Otac nas nebeski...

Duh je Sveti nad tobom, tako zboris.
Budi blagoslovljena do svog povratka Njemu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 svi 2007 20:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Draga Nina..ja te moram ovdje pohvaliti,i pored sveg toga kakav je tvoj zivot bio do sada,"ti si progledala"..ti svjedocis i pises...
ne stidis se i ne bojis se ,vec "Iskreno svjedocis",jer lako je dobro
svjedociti,a puno nas nebi mozda da smo na tvom mjestu,i da imamo tvoj zivot,bili spremni tako javno priznati,i tako svjedociti.. :grlim te:
Duh Sveti je djelovao,uz Njegovu pomoc,i na takav nacin..
pronasla si svoj mir...Zivi zivot "novi" i ...ljubi i cini sta hoces..
BOG TE BLAGOSLOVIO CUVAO U MIRU I LJUBAVI :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 svi 2007 20:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 12:33
Postovi: 390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
nina, prelijepo si to opisala :grlim te:
Citat:
jer ako netko nije bio dostojan niti da ga Isus pogleda, onda sam to bila ja
smatram da je i nuzno i korisno shvatiti vlastitu krivnju i ...malenost, ali uvijek uvijek imati na umu i to da ne moze nas grijeh biti veci od Njegove ljubavi...
...milosrdje Tvoje vece :r086:
nego moje sve krivice...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 25 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr