www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 04:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 09 lip 2006 14:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 tra 2006 12:06
Postovi: 48
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
....joj, dragi moji, samo na kratko sam zavirila na TT jer sam na poslu i moram vam se kriomice javljati ( Bog će dati da me direktor ne uhvati ),
a jednostavno ne mogu bez vas i ovih naših razgovora, kad navečer idem spavati, kad se ujutro probudim, veselim se znajući da sam jedan mali djelić TT-a, da nekome nešto značim i da se netko moli za mene i ja za njega...

....vezano za ovu temu- da, treba puno discipline, treba samokontrola, zato:
...pazi na svoje misli jer će postati riječi,
...pazi na svoje riječi jer će postati djela,
...pazi na svoje djela jer će postati navika,
...pazi na svoje navike jer će postati karakter,
...pazi na svoj karakter jer će postati sudbina...


...događa mi se da često požalim za neku izgovorenu riječ, a više ju ne mogu vratiti, mada mogu reći da imam puno više samodiscipline od kad me Bog dotakao i od kad sam krenula na ovaj uski i tijesan put, ali zato
jedini pravi put i molim Boga da mi pomogne da na tom putu ostanem jer jedino ću tako gledati ga licem u lice.....

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Golub kao znak?
PostPostano: 10 lip 2006 19:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 lip 2006 19:15
Postovi: 19
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moram vas nešto pitati. Evo što mi se dogodilo u utorak navečer dok sam vozila tetu nakon molitvenog susreta doma. Bilo je pola 2 u noći i dok smo se vozile teta, mama i ja, na sredini ceste na onoj crti nešto se nalazi i ja zakočim kad ono golub. Bijeli golub u pola 2 ni prije ni kasnije nego baš tada kada smo mi išli, i ja prikočila a on uzletio. Nismo se uplašile niti jedna, nego smo bile radosne sve. A golub se nalazio na cesti blizu kuće gdje je moj tata poginuo. No moja teta nije baš bila u nekim dobrim odnosima s njim. Da li smatrate da je to znak? Slučajnost? (meni više ništa nije slučajno) ili što? Hm? Samo da još kažem molitva je bila dosta jaka i to se osjetilo, a teta je bolesna, i plakala je na svaku našu riječ u molitvi i poslije... eto... Bvb!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 lip 2006 15:22 
Jasna napisao:
Moram vas nešto pitati. Evo što mi se dogodilo u utorak navečer dok sam vozila tetu nakon molitvenog susreta doma. Bilo je pola 2 u noći i dok smo se vozile teta, mama i ja, na sredini ceste na onoj crti nešto se nalazi i ja zakočim kad ono golub. Bijeli golub u pola 2 ni prije ni kasnije nego baš tada kada smo mi išli, i ja prikočila a on uzletio. Nismo se uplašile niti jedna, nego smo bile radosne sve. A golub se nalazio na cesti blizu kuće gdje je moj tata poginuo. No moja teta nije baš bila u nekim dobrim odnosima s njim. Da li smatrate da je to znak? Slučajnost? (meni više ništa nije slučajno) ili što? Hm? Samo da još kažem molitva je bila dosta jaka i to se osjetilo, a teta je bolesna, i plakala je na svaku našu riječ u molitvi i poslije... eto... Bvb!



Jasna, dojmila me se tvoja priča......svakako (ovo je moje mišljenje)
to je bio znak.....jedno je sigurno, "Normalni" golubovi ne lete po noći....
:arrow:


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 lip 2006 16:12 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i ja mislim da je bio znak....

sad sam se sjetila "svog" goluba...:D

imam nad jednim dijelom kuće jednu malu terasicu koja se naslanja na krov...pa tamo po ljeti volim ležat i tak blejat u zvijezde...
nekad se molim..i tako sam jedne noći ležala i molila se....i gledala u nebo...kad je iznad preletio bijeli golub....
vidjelo se da je bijeli jer lampa s ulice osvjetljava...
uglavnom bilo je tako ljepo za vidjeti...
eto tak ..male ali vrlo slatke stvari


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: golub
PostPostano: 12 lip 2006 21:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 lip 2006 19:15
Postovi: 19
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
da, shvaćam da je to bio znak za nas tri. Slava Bogu!
andelina ja se sva naježila kad sam čitala tvoj susret s golubom :) zamislila sam kako je to izgledalo... :) Bog je velik! i čini neprestano velika djela... evo ja sam danas cijeli dan imala posla, sutra je kirbaj u mom selu pa sam pravila kolač i salatu neku i to 4 sata nije li to čudo? :) i super sam još raspoložena, porezala sam se a inače prije bi odmah psovala sada se samo nasmijem i kažem jao, ma proći će.. :) super se osjećam... eto idem sada još malo pajkiti i tako... a danas mi je jedna osoba isto svjedočila tj. odlučila je napraviti jedan korak bliže Bogu.. budem vam ispričala kad se dogodi nešto.. :) Bvb!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2006 13:47 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ma jasnice ti si divna, i hvala Bogu da se proslavlja kroz tebe

nisam baš mislila da će ikoga dotaknuti "moj" golub..
al eto..Božija je volja :arrow: :D

samo da znaš da mi te divno čitati....i tako se osjeti ta tvoja radost...skroz do ovdje :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2006 14:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
a kako je tek vas dame postalo zanimljivo pratiti (nazalost vrijeme ne dopusta bas sve procitati) kako pronosite ljubav jedni prema drugima, bas po uputama koje je Isus ostavio. Bog vas blagoslovio i mir vas Njegov pratio vazda.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2006 15:00 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
a mogli bi i vi muški svoje emotivne antenice malo izvuć..pa napisati koji svoj doživljaj :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2006 15:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Ako i mi muski postanemo emotivniji, tko ce ostat musko na forumu. Stoga vi zene slobodno nastavite romanticno i emotivno, a mi nesto cvrsce, da se pozna razlika :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2006 15:36 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr