www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 05:50

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 93 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 16 stu 2007 22:53 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 27 lis 2006 22:29
Postovi: 82
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Svatko od nas nosi svoj Križ na leđima!
Taj Križ moramo prihvatiti i nositi koliko god on težak bio! Gospodin je nosio svoj Križ, bio je to bolan Križ ali Gospodin je trpio, pa trpimo ga i mi, kako ga je trpio On, osjetimo taj Križ boli i na svojim leđima!!!

BVB!!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 stu 2007 16:17 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 lis 2007 14:25
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja imam nepokretnu mamu ali hvala Bogu još može do wc-a sa hodalicom.

Za mene bi težak križ bio da mi policija jednog jutra pozvoni na zvono i kaže da mi je sin poginuo u saobraćajnoj. Znam da bi tada svi Vi bili uz mene.
Jer kada ste u Božijoj ljubavi nema kalkuliranja niti straha.
Zato prezirem kukavicu zvanog sotona, koji razdire mnoge, a zbog koga i mi pričamo o križu.

Možda sam mnoge sablaznuo ali govorim Vam iz srca pošto nisam intelektualac, imam samo sss.

Ili kada sam sve svoje skrivene tajne stavio na internet, na samo vašu stranicu, ali pošto sam puno svjedočio neko je saznao za adresu i preko noći svi
susjedi i poznanici su sve znali o meni. O Bože da se to desilo prije nego si me dodirnuo, ma skoćio bi od srama u najdublju rijeku, ali ovako dođem ja
u svoju crkvicu i gledam ih ovaj put ravno u oći i osjećam radost. Možda je i to mali djelić križa ali ja to i ne primjećujem jer je Gospodin tako htio.

A što sam ja,za tu malu sitnicu dobio. Kao prvo dobio sam Vas. I dok ovo pišem probati ću Vam objasniti kako se osjećam u srcu. Slično kao kad prva
ljubav iz mladosti ode na put i kad se vrati Vi se zagrlite i taj osjećaj zagrljaja to je za mene ljubav Božja kojeg ja sad tako snažno osjećam u srcu.
Znam da mi vrijeme Božje milosti brzo istječe, a bit će onda fiducia, Vikice, Joakime, rebeka............pomagajte strašno sam pao. BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 stu 2007 17:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Sareli..tko zna cemu je to dobro..,mozda te Bog preusmjerava na jedan drugi put..Malo je nezgodno,kada javno priznamo svoje tajne,a drugi ih o dkriju..Sto je tu je,pomisli mozda je i to nekome na korist,a mozda tebi naj vise..Nikome nama nije lako nositi kriz,ili crkvu,pa ako hoces i katedralu..Mi svi smo slabici,mi stalno padamo,i kusnje nas prate..
Ja sam starija zena,najcesce pisem iz iskustva zivota moga, a vjeruj mi ima romana za pisanje..Sta mislis ,sta sam ja sve dozivjela..padala,
klonula,posrnula,ostavila kriz,pa se vratila...Ali jedno znam..
BOG ME NIKADA NIJE OSTAVLJAO,pa ON NE OSTAVLJA NI TEBE "SARELI"
Budi samo strpljen,i PRIHVATI,ne boj se...nije to prvi a ni zadnji put..
Vjeruj mi kroz padove i kusnje covjek jaca..VJERA JACA.
Jacamo od prave vjere,OD SVAKIDASNJI KRIZEVA,I KUSNJI...
Oh...Sareli,vec sutra ce biti drugacije,imaj NADE...ON JE S NAMA...!

Bog te blagoslovio cuvao u miru i ljubavi..!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 stu 2007 20:24 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 lis 2007 14:25
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zaključak: nemoj te se nikada, ako ima imalo ljubavi, rastati od bračnog partnera, jer se onda nećete moći ispovijedati svaki mjesec u našoj svetoj katoličkoj crkvi, pa će te se morati ispovijedati na internetu.

ma morao sam se malo našaliti sam na svoj račun, znao sam ja dobro u što se upuštam, i zbog koga, ali stvarno mi ispovijed strašno nedostaje.

tebi mila sestrice rebeka hvala na mudrim riječima i velikom srcu uvijek spremno na pomoć drugome. B.T.B.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 stu 2007 20:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Saleri..necemo zacatavati ovu temu ovdje s neceim drugim,
predjimo na teme "Za brak, i Ispovjed" tamo mozemo o tome,
koliko hoces...a ovo bi trebao ostati..."kriz"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 stu 2007 21:19 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 lis 2007 14:25
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Oprosti u pravu si. Bolje da se ja maknem.
Inače salieri ako ti to ne smeta. B.T.B.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 stu 2007 00:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 12:33
Postovi: 390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
salieri napisao:
Znam da mi vrijeme Božje milosti brzo istječe...

kad istekne, to samo znaci da si spreman za dalje...i ponovno ce doci to vrijeme milosti, dolazi svako malo...svi mi salieri, ne samo ti, bi htjeli da nam to blazeno vrijeme traje stalno.. tebe vise nikad bozja milost nece napustiti, pa i kad bude sakrita i daleka... vjeruj u to, ti si novi covjek, upoznao si ljubav! znas kuda ides i zasto ides, sve ostalo ces lako rijesiti u hodu.
sto se kriza tice, cini mi se da vec iskustva imas :wink:, mozda te tako iskusnog dopadne da nekom drugom pokazes kako se nosi kriz.
a s kriza se bolje vidi svijet, to je dar - bolji vidik!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 stu 2007 00:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
predragi moji.. ja sam napokon shvatila da svoj kriz nosim s ljubavlju... i nemrete vjerovati koliko sam sretna zbog toga..
neki mi se cak i cude.. pitaju:Pa kako mozes to trpjeti...!".. pa eto,ako je gospodin za me i umro, ja cu ovo istrpjeti za njega.. kako god ispalo...
i ponekad znam zahvaljivati na svojoj bolesti.. cudno, ali.. znam plakati od srece sto sam bolesna bila... jer znam da me je to priblizilo gospodu..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 stu 2007 08:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Uistinu,čudni su putevi Gospodnji.
Nama ljudima su doista čudni.
Samo zar ne vidite da svaki taj put vodi na onaj jedan jedini pravi.
Na onu usku stazu do puta spasenja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 stu 2007 13:58 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 lis 2007 14:25
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vi ste za mene učenici Gospodinovi, preliveni obiljem Duha Svetoga, stojite ravno između neba i zemlje te pomažete nama novima da nađemo pravi put. Zato budite i dalje tako blagi kao i do sada, jer čovjek, znam to po sebi, je na početku obraćanja posebno osjetljiv i teško mu je,zato oprostite nekom ako se baš odmah ne snađe na forumu i napravi neku greškicu.
Kad bi samo znali koliko sam naučio od Vas i koliko mi to znači.
Hvala i Vjeki na ovoj stranici koju je stvorio pomoću Duha Svetog.

Ti si fiducija uzdanica moja, izvukla si me jednom iz teške tame, a da to i ne znaš. I ovo što si sad rekla baš mi je to trebalo kao da sam Isus progovara iz tebe.
Sada se povlačim u osamu, a pošto ste mi vi nešto najljepše u ovom novom životu, napustit ću Vas na neko vrijeme i prikazati to kao malu žrtvicu Gospodinu našemu.

B.V.B.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 93 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 20 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr