www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 22:19

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 85 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 04 srp 2007 11:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Hrvatica....ovo je jako lijepo i idealno.....tako bi trebalo biti......
nažalost.....tako nije u većini brakova......
muž i žena....trebali bi živjeti oboje vjeru našu da bi se tako ponašali..i blagoslivljali jedno drugo......meni je prekrasno vidjeti takove bračne parove...jer ih poznam,,,,ali vjeruj,,,malo.....
ja znam više brakova gdje žena živi vjeru,,,a muž,,,,a to je druga pjesma...onda ona njega blagoslivlja bez obzira što on radio......i uzda se u Boga......te nosi svoj križ........
ima vjerovatno i obrnutih slučajeva.........
btb....dobro misliš o svemu........


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 srp 2007 13:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 svi 2007 20:57
Postovi: 11
Lokacija: Njemacka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Marija-nada!!! Tu ste u pravu, da ih ima jako malo. Ali ako je zena u vjeri, moze moliti za muza i znamo da Bog uslisava nasu molitvu, a kada ce npr. muza obratiti to cemo ostaviti da On odluci!!! Sa molitvom se moze toliko puno toga ali je nama vecinom tesko imati STRPLJENJA!!! Molitva je nase oruzje!! muskarci su vecinom drukciji nego zene zato je mao teze sa muskarcima, ali mi ZENE SE NESMIJEMO PREDATI I BORITI SE ZA SVOJE MUZEVE...SAMO JE U BOGU SPAS!!!BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 srp 2007 15:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Evo jednog primjera.....
moja pokojna majka.....svako od nas misli o svojoj majci sve najbolje...
bila je žena vjerna, iskrena, poštena, to može potvrditi svako ko ju je poznavao.....cijeli život je maltretirana...od najranijeg djetinjstva.....do smrti.....i to tako da bi se mnogi od vas zgrozili i mislili kako to može neko nekome uraditi.....
trpila je oca...cijeli život....odgajala nas...sestra invalid ..to sam već rekla..fizički radila kao muškarac...od jutra do sutra...i noćima ....sve privatno......a nešto malo i u drž.firmama...ali sve posao u polju......
sve njive okolo je prekopala...i nije bilo te na kojoj ona nije bila kroz život...uz sav posao stalno maltretiranje..batine od oca...
nikada nije poklekla....Bog joj dao snagu za izdrži do kraja života... nikada psovač.....nikada hulila....molila,,,išla u crkvu...ponizna bila,,svakom pomagala .....tko god je tražio šta.....uza sve ...z nala se opustiti i nasmijati......pamtim je i takvu.....samo kada bi se duboko zagledala u njezino lice.....vidjela bih svu patnju i tugu...nosila je u očima bol...dugo sam je znala promatrati zadnjih godina pred smrt....i ne bih vjerovala.....da je sve to istina...to mi se ponekad čin ilo kao ružna bajka...ona najcrnja....
otac se nikad nije promijenio.......nikad......ali to je bio njezin križ....i otac i sestra invalid....to je milijun puta rekla.......i uvijek se obraćala Bogu....za pomoć......imala sam dojam da je nikad nije čuo.... međutim, svjesna sam toga da takova duša....ide Isusu....on je uzeo od svih.....odmorio je....dao joj Svjetlosti....Radosti,,,,,,Spokoja.......
neki se nikada ne promjene.......s tim treba živjeti...i nositi to dostojanstveno u vjeri.....jer tako On hoće.....
naš Veliki i Svemogući Bog.......Stvoritelj naš i Gospodin naš......


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 srp 2007 16:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 svi 2007 20:57
Postovi: 11
Lokacija: Njemacka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga!! Ja imam brata i sestru koji imaju sizofreniju, mi znamo sta to znaci sa vjerske strane a ne sa medicinske!!! Svatko ima svoj kriz i naravno da to Gospodin dopusta, jer zeli da mu se obratimo, a nagradu svatko dobije a to je VJECNI ZIVOT!!! Sto je bilo sa tvojom mamom je grozno, ali onda se ja barem usporedujem sa Isusom, sta je on sve prezivio, i usporedujem svoju situatiju!! U KRIZU JE SPAS!!! Tvoja je majka sada tamo gdje je zeljela ici, gdje mnogi zele da idu i mozes biti jako pojosna na svoju majku!!! Ima ljudi koji se nemjenjaju,jer ih sam covjek nemoze promijeniti ali Bog i molitva!!! Moj otac jako je psovao Boga,ma sve sto se nesmije, mama se moja pocela moliti za njega i on nakon 2-3 mjeseca od njega se necuje psovka!!! Moj otac nije velik vjernik kao mi zene u obitelji ali je na tom putu!! Kristov put je jako tezak put...BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 srp 2007 16:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
-napisala Hrvatica....."a nagradu svatko dobije a to je VJECNI ZIVOT!!! "

........to je sigurno....i to je najljepša Njegova nagrada....
a jedina pravda je u Gospodina našega......


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 85 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr