www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:37

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 03 srp 2007 15:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Slika

samo za Gospu našu......


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 srp 2007 17:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
nisam znala za ovu pricu iz Gospe od Guadalupea--hvala nado..uvijek nas iznenadis..btb :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 srp 2007 17:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Ivanka Ivanković-Elez:

"NAVEČER 6. SVIBNJA 1985. GODINE IVANKI JE VIĐENJE TRAJALO DULJE NEGO OSTALIM VIDIOCIMA. TADA JOJ JE GOSPA POVJERILA DESETU TAJNU, Z AVRŠILA ISKAZE O BUDUĆNOSTI SVIJETA I REKLA JOJ DA JE SUTRA PRIČEKA SAMA, BEZ DRUGIH VIDJELACA. SUTRADAN JE IVANKA IMALA UKAZANJE KOD KUĆE, A NAKON NJEGA FRA SLAVKU BARBARIĆU PREDALA JE PAPIR NA KOJEMU JE NAPISALA:
NIKAD LJEPŠU BLAŽENU DJEVICU MARIJU NISAM VIDJELA NEGO VEČERAS. BILA JE TOLIKO NJEŽNA I LIJEPA. DANAS JE IMALA NAJLJEPŠU HALJINU KOJU SAM IKAD VIDJELA U ŽIVOTU. TA JOJ JE HALJINA SVJETLUCALA NA SREBRO I ZLATO. TAKAV JOJ JE BIO VEO I KRUNA. S NJOM SU BILA DVA ANĐELA. IMALI SU ISTU ODJEĆU KAO GOSPA. GOSPA JE BILA TOLIKO LIJEPA, KAO I ANĐELI, DA JA TO NE ZNAM IZREĆI RIJEČIMA. TO SAMO TREBA DOŽIVJETI. GOSPA ME PITALA ŠTO BIH ŽELJELA. A JA SAM JE ZAMOLILA DA VIDIM SVOJU POKOJNU MAJKU. GOSPA SE NASMIJALA I KIMNULA GLAVOM. TADA SE ODJEDNOM STVORILA MOJA MAMA. BILA JE NASMIJANA. MAMA ME ZAGRLILA, POLJUBILA I REKLA: SINE, TAKO SAM PONOSNA NA TEBE. MAMA ME POLJUBILA I NESTALA. NAKON TOGA BLAŽENA DJEVICA MARIJA REKLA MI JE OVO: DRAGO MOJE DIJETE, DANAS JE NAŠ ZADNJI SASTANAK. NE BUDI ŽALOSNA, JER ĆU TI DOLAZITI NA SVAKU GODIŠNJICU, OSIM OVE. DIJETE MOJE, NEMOJ POMISLITI DA SI NEŠTO POGRIJEŠILA, TE TI ZBOG TOGA NEĆU VIŠE DOLAZITI. NE , NISI. PLANOVE KOJE JE IMAO MOJ SIN I JA, TI SI PRIHVATILA SVIM SRCEM I ISPUNILA. BUDI SRETNA, JER JA SAM TVOJA MAJKA KOJA TE LJUBI SVIM SRCEM. IVANKA, HVALA TI ŠTO SI SE ODAZVALA POZIVU MOGA SINA I BILA USTRAJNA I VAZDA UZ NJEGA I OSTALA DOKLE JE TO ON OD TEBE TRAŽIO. DIJETE, RECI PRIJATELJIMA DA SMO MOJ SIN I JA UVIJEK UZ NJIH KAD NAS TRAŽE I ZOVU. OVO ŠTO SAM TI GOVORILA OVIH GODINA I O TAJNAMA JOŠ NEĆEŠ NIKOME REĆI DOK TI JA NE KAŽEM. IVANKA, MILOSTI KOJE STE DOBILI TI I TVOJA BRAĆA NIJE DOBIO NITKO NA ZEMLJI DO SADA. NAKON TIH RIJEČI GOSPU SAM ZAPITALA MOGU LI JE POLJUBITI. ONA JE SAMO KIMNULA GLAVOM . POLJUBILA SAM JE. ZAMOLILA SAM JE ZA BLAGOSLOV. BLAGOSLOVILA ME, NASMIJEŠILASE I REKLA:POĐI U MIRU BOŽJEM. POLAKO JE ODLAZILA, A S NJOM SU OTIŠLA I DVA ANĐELA . BLAŽENA DJEVICA MARIJA BILA JE JAKO VESELA. OSTALA JE SAMNOM JEDAN SAT.
----------------------------------------------------------------------------------
:twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 srp 2007 18:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
http://www.youtube.com/watch?v=9PaWSyOA ... ed&search=

intevju sa Vickom...spominje i tajne


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 srp 2007 18:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
http://www.youtube.com/watch?v=9PaWSyOA ... ed&search=

ovdje opisuje raj..ma predivno ima dosta pogledajte sve da ne stavljam sve linkove


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 srp 2007 18:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Hvala ti Ivana na ovome......Bog te blagoslovio....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 srp 2007 18:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ima 20-ak intervijua ja nikako da prestanem gledati..ima sat za kompom :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 srp 2007 10:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Gospođo naša, Pomoćnice naša, Odvjetnice naša......


Ivana........nisam ovo vidjela prije.......još jednom ti velika hvala......Bogu hvala....što ti to nama pokaza........
ja se sinoć nisam mogla odvojiti dugo od tih videa....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 tra 2008 16:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
slučajno pronašla ovu temu, htjela sam samo pojasnit o gosp.Dragecu sa prve stranice ove teme... :P .. jer čovjek nadasve zaslužuje da se čuje za njega jer mnogo ljubi Gospu :P

svaki put za Međugorje idem "preko" Drageca (laika) koji je član molitvene zajednice Marijinog pohođenja sv.Elizabeti (prije u Crkvi.sv.Marka Križevčanina, sad u dubravi jer ih je novi župnik "izbacio" :cry: )

ugl. čovjek je bio (zagorec :P ) nevjernik i već u prvoj-drugoj godini Gospinih ukazanja u Međugorju Gospa je ODLUČILA.


na početku ukazanja.... na svadbi na koju je on "slučajno" bio pozvan u Hercegovinu jedna od vidjelica ga je prema Gospinoj želji morala pronaći na svadbi i dovesti ga u Crkvu koja je bila okružena MILICIJOM koji su imali naređenje da pucaju na svakoga tko se približi Crkvi...
i "malecka" vidjelica (pozabila sam koja tako da neželim lagat) ga izvuće sa svadbe u Crkvu, vidjeli ih milicajci i oni za njima... pretraga... a on se sakrio u sobu jednog svečenika iza otvorenih vrata...

dvojca "drugova" ušla u sobu i na kraju idu još samo provjeriti iza vrata, odmaknu i ravno ga prostrelje pogledom preko očiju Dragecovih...

.. i kažu: "ništa druže, nema nikog! "

i tako, Gospa ga je učinila nevidljivim jer ga je prekrila svojim plaštom i vjedlica je rekla da Gospa želi da joj on dovodi narod k Njoj....

"taj će mi čovjek dovoditi ljude u Međugorje !!! "

i tak je i bilo.... SVAKI VIKEND... (petak,subotu i nedjelju) valjda od 81-82 godine.... svaki tjedan, možda kažu nije bio 10ak vikenda a osalih 1100 vikenda dovodi autobuse....

u jednom sam bila i ja :P

ugl. ima velike milosti i drag je.... eto...

SVAKI vikend se kreće ispred Crkve sv.Josipa na trešnjevci u petak u 20h... i 3 dana koštaju samo 290kn sa spavanjem i doručak i ručak..i bus tam i nazad.. dolaze ljudi iz slavonije i idu "prek" Drageca....

nemojte mi zamjerit braćo.. zaslužio je da ga se spomene :grlim te:

Bog ga blagoslovio i sve Vas :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 tra 2008 23:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
ljepa priča o Dragecu....
..a dali su tajne već objavljene ili još ne ...sve mi se pomutilo ovde...
kad ćamo moći do njih...voljela bi ih pročitati...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr