www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:18

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 15:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Miriam napisao:
...He,he...taj Dragec je običan laik...
koji često vodi hodočašća u Međugorje,
netko je veoma neupućen...pa lupeta... :D ..


Sada sam se sjetio da je. Što znaći da znaš o ćemu se radi...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 15:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Ima puno toga u ovim novinama i prepisat ću još ponešto.....
ja sam oduševljena.......i kako kažeš Toni.....trnci me prolaze.....
sad trenutno nemam puno vremena....pa evo večeras.......


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 15:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
marija-nada napisao:
Sedma, deveta i deseta tajna, po nekim pričama, tiču se budućnosti čovječanstva, a navodno je deseta tajna posebno uznemirujuća.


aaa koji trnci...
..ove desete me malo strah :twisted:


p-s. hvala vam na odgovorima :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 15:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 lip 2007 11:28
Postovi: 365
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ivana7 napisao:
aaa koji trnci...
..ove desete me malo strah :twisted:


Da i mene malo strah tih tajni ali evo jednom sam slušala Mirjanu i ona kaže da o tim tajnama nikada ne razmišlja niti se boji za sebe ili svoju djecu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 15:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
mirjana vec 26 godina vidi Gospu..zamisli koja cast..(sta ce se ona bojati :lol: )..šala...ovo me malo utjesilo vec...milosrdan je milostiv Gospodin :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 16:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 lip 2007 11:28
Postovi: 365
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ma mi se samo trebemo pouzdat u Boga i sve će biti u redu kad to dođe a u međuvremenu puno moliti nebi li se još koja tajna ublažila :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 17:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Vidjelica Mirjana Dragičević Soldo posjeduje "predmet" formata A4, a koji joj ga je darovala Gospa.prijepis iz 2001. god.: "Trenutačno je bez ikakvih obilježja ili znakova, prazan, a kada dođe vrijeme objavljivanja tajni, one će se jedna po jedna jednostavno na njemu pojaviti. Zanimjivo je da nitko ne zna kakav je to "predmet" ni od kakvog je materijala izrađen..nije ni pergament, ni papir, ni tkanina. Nekoliko ljudi koji su ga vidjeli zaključilo je da tvar od koje je tajanstveni "pergament" izrađen nije zemaljskog podrijetla..
Uz tajanstveni "pergament" vezana je jedna zanimljivost. Naime, vidjelica Mirjana otišla je u vrijeme rata iz Sarajeva, a sa sobom nije ponijela neobičan predmet. Nekoliko godina poslije, sasvim iznenada, donio ga je sforovac zajedno s njezinim osobnim stvarima. Dakako da nije imao pojma o tome što je imao u rukama......


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 17:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
"Posebno je zanimljiva treća tajna, koja je povjerena svim vidiocima. Svih šestero tvrdi da se ta tajna odnosina velik znak koji će Gospa ostaviti na Podbrdu, na mjestu svoga prvog ukazanja. Time će ona ispuniti obećanje dano vidiocima, koji su u prvim danim međugorskih zbivanja tražili znak od nje koji bi bio vidljiv i ostalim ljudima kako bi ih uvjerili u istinitost svojih riječi. Prije velikoga znaka, tvrdi se, ostvarit će se dvije tajn,e navodno u kratkom vremenskom razmaku, a njegovoj pojavi prethodit će predznaci u mnoogim krajevima svijeta. Oni bi trebali čovječanstvo "opomenuti, upozoriti i potaknuti na obraćenje"
Kakav će se to znak pojaviti na Brdu ukazanja i kada? Hoće li to biti ključan trenutak i za crkveno priznanje međugorskih zbivanja?"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 17:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Vicka: .......OBJAVIT ĆU GOSPIN ŽIVOTOPIS KOJI MI JE ONA OSOBNO POVJERILA........


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 18:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Pa od ovih novina se ne mogu odvojiti ......čitala bih u jednom dahu...

" Kad smo vidjelicu Mirjanu pitali zašto je izabrala fra Petra da svijetu objavi tajne , ona je rekla:On mi se jako svidio i kada bih dolazila u Međugorje, mnogi bih vremena provodila s njim. Najviše mi se svidio jer je mnogo radio za sirotinju. Ako bi netko došao u Međugorje, a da nema ništa, odmah je bio s fra Petrom, koji bi mu našao i smještaj i hranu. Pitala sam ga da bi li mi htio pomoći i on je to prihvatio svim srcem. On nema pravo izbora, da li da kaže ili da ili ne kaže. Prihvatio je to i tako preuzeo obvezu.
Zanimljivo je zaključivati: ako ćete vi otkriti tajne fra Petru, a on će ih objaviti, to znači da će to učiniti za svoga života. Nije li logično da će se to dogoditi za života mnogih od nas tj. uskoro?
Ne bih ulazila u te pretpostavke, ali po svemu što sam vam rekla, odlično ste zaključili. No, ne mogu ništa reći o tome."
Fra Petar:
"Gospa je toliko puta rekla, ovo je vrijeme milosti i nama je darovano. Možemo dodati, i vrijeme molitve i obraćenja. Isto tako, vrijeme našeg duhovnog čišćenja i radosne odluke za Boga. Mislim da ćeotkrivanjetajni pomoći svima ama da postaemo ozbiljniji i odgovornijii da ovo što sam već rekao postane naša životna stvarnost. Sigurno će biti čudesnih znakova i velikih obraćenja. Sva obraćenja, duhovna i tjelesna ozdravljenja koja su se dosad dogodila, dokaz su da se Nebo nad Međugorjem otvorilo i da nam je Kraljica mira došla."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 19 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr