www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 05:08

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 kol 2006 13:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
Moj dar vama(284)
28.01.1984.

...Ovaj moj Pokret je dar mog Bezgrješnog Srca Crkvi- on je samo moje djelo.
Već ga jedanaest godina širim po svem svijetu: pozivam djecu i ona se odazivaju. Već jedanaest godina ostvarujem remek djelo ljubavi i milosrđa po trijumfu svog Bezgrješnog Srca. Sve što sam vam rekla ostvarit će se doslovice: Crkva će sve više razumjeti kako je Svećenički Marijanski pokret dar mojega BS, jer i njime joj želim dati sigurnost svoje trajne prisutnosti i svoje majčinske zaštite.

No osobit će dar moga B.Srca biti novi Duhovi.
Kao što su u Cenakulu u Jeruzalemu apostoli sjedinjeni u molitvi sa mnom, pripremili čas prvih Duhova, tako u Cenakulu mojega BS ( I STOGA U CENAKULIMA GDJE SE SKUPLJATE NA MOLITVU) možete vi , apostoli ovih posljednjih vremena, sa svojom nebeskom Majkom , postići novo izlijevanje Duha Svetoga.

Bit će to Duh Ljubavi koji će svojim snažnim djelovanjem ognja i milosti obnoviti iz temelja sav svijet.
Bit će to On , Duh Ljubavi, koji će svojom velikom snagom svetosti i svjetla dovesti moju Crkvu do novog sjaja, i učiniti je stoga poniznom i siromašnom, evanđeoskom i čistom, milosrdnom i svetom.
Bit će to duh Ljubavi koji će po ognju nebrojenih patnji obnoviti sve stvoreno, da se varti onaj vrt Božji, novi zemaljski raj , u kojem će Isus uvijek biti s vama kao Sunce svjetla koje će posvuda odražavati svoje zrake.

SMPS , str. 297

U gore navedenoj knjizi BDM često spominje vrijednost Svećeničkog marijanskog pokreta , kao dar Bezgrješnog Srca Marijina Crkvi.
Ističe se važnost posvete Bezgrješnom Srcu Marijinom kako svećenika tako i nas laika.
Gospa na nekoliko mjesta spominje poseban i dragocjen dar njenog BS- NOVE DUHOVE.
Nove Duhove koji će djelovanjem ognja i milosti izmjeniti iz temelja sav svijet!
Novi Duhovi koji će dovesti KC do novog sjaja.
Spominje se i novi zemaljski raj, u kojem će Isus uvijek biti s nama.

Zanima me , šata mislite kako bi to otprilike moglo izgledati , šta je to na djelu, šta se to nazire ili je možda već i započelo.
Kako će izgledati to novo izlijevanje Duha Svetoga?
Kao nešto intezivno , naglo i relativno kratko ili nešto drugačije , korak po korak , polagano i slabijeg inteziteta, možda ne toliko uočljivo i jako spoznatljivo običnim ljudima.
Da li postoje neki znakovi tih Novih Duhova , neki novi pokreti u Crkvi ( karizmatski pokret ?) , da li smo mi apostoli posljednjih vremena - (kojih posljednjih vremena?)-da li ovih iskvarenih , vremena sotone-kneza ovoga svijeta.
Hoće li to biti zemlja nastala nakon opustošenja ratovima, elementarnim nepogodama i katastrofama apokal. razmjera, zemlja ostatka preživjelih ili ćemo ipak biti pošteđeni takvih kazni zbog grijeha čovječanstva.

Ili zemlja bez velikih katastrofa, zemlja izmjenjenog duha, zemlja obraćenih , boljih ljudi?
Koja su to " nova vremena- novi zemaljski raj?".
Hoće li to biti izmjenjena zemlja , zemlja uskrsnuća onih koji se ne pokloniše Zvijeri ni kipu njezinu i vladavine s Kristom tisuću godina (prvo uskrsnuće)- kao što piše u Otkrivenju Ivanovu , poglavlje 20, 1-7 - "Tisućugodišnje kraljevstvo".
Da li kao Novo nebo i nova Zemlja- nebeski Jeruzalem iz 21. poglavlja Otkrivenja?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 ruj 2006 14:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Što je Svećenički marijanski pokret?

Svećenički marijanski pokret je maleno sjeme što ga je Gospa posadila u vrtu Crkve.Vrlo se brzo razvilo u veliko stablo,koje je raširilo svoje grane na sve strane svijeta.To je Djelo ljubavi što ga je Bezgrješno Srce Marijino dalo da nastane danas u Crkvi kako bi pomoglo svoj svojoj djeci da prožive u pouzdanju i sinovskoj nadi bolne trenutke čišćenja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 ruj 2006 20:27 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
šta je rekao?

tražite Kraljevstvo nebesko a sve će vam se ostalo nadodati

kad ?

sad!!!

ovdje...na zemlji

dakle ja bih rekla ovako

od uvijek je bilo svetih i zlih
neki više neki manje

što više odmičemo u slobodnoj volji koncentracija zla je veća....no također i koncentracija dobra

kako može biti ovdje koncentrirano dobro?

pa u nama...u našim dušama i što širimo dobrotu Bogu na ugodan MIRIS

preko ljudi koji

svijeća do svijeće upaljena ali ne preblizu da ne rastali jedna drugu(dakle da se ne "davimo") a ne predaleko da mrak ima prostor.....osvjetljava cijeli prostor...

eto ja mislim da samo to novo...nastaje u nama po Isusu...

rekao je :

evo sve činim novo!!!!

gdje?

u duši!!!

ne na cestama i u zgradama,drveću ili rijekama...u nama!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lis 2006 21:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
Krvave godine bitke
13.svibnja 1993.
Obljetnica prvog ukazanja u Fatimi

...sotona je uspostavio svoje kraljevstvo u svijetu. Sada vlada nad vama kao sigurni pobjednik.
Mračne i dijabolične sile zla određuju događaju u svijetu, prema svojim
izopačenim planovima.
Uspjeli su u svome planu da čovječanstvo živi bez Boga, sijali su zabludu ateizma, izgradili su svoje idole pred kojima čovječanstvo pada na koljena: UŽITAK, NOVAC, OHOLOST , NEČISTOĆA, PREVLAST I BEZBOŠTVO.

SOTONA JE USPIO UĆI I U CRKVU, NOVI BOŽJI IZRAEL.
Ušao je u dimu zablude i grijeha, gubitka vjere i apostazije, KOMPROMISA sa svijetom i traženje užitaka.
U ovim godina uspio je zavesti biskupe i svećenike , redovnike i vjernike.
Maasonske su sile ušle u Crkvu, podmuklo i skriveno , i postavile su svoju utvrdu na istom mjestu gdje živi i djeluje Namjesnik mog Sina Isusa.
Ostavaruje se ono što je sadržano u trećem dijelu moje poruke, koja vam još nije objavljena, ali koju sadašnji događaji već pokazuju.
Da bih vas pripremila na te događaje , osnovala sam u svim dijelovima svijeta svoje Djelo Svećeničkog marijanskog pokreta.
Preko ovg svog najmanjeg sina pozvala sam vas sa svih strana da se posvetite mom BS, da uđete svi u sigurno utočište koje je nebeska Majka za vas pripremila.
Pozivam vas da živite bez straha , s velikim pouzdanjem i nadom, ove krvave godine bitke.
Iz kaleža patnje , kakve dosad nije bilo , izaći će božansko sunce NOVE ERE, kakvu čovječanstvo još nije upoznalo , milosti i svetosti , ljubavi i pravde , radosti i mira.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2007 16:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
OGNJENI JEZICI
svetkovina Duhova
04.06.1995-švicarska



...ponovno će se spustiti na Crkvu i na čovječanstvo čudesni ognjeni jezici
og.jezici donjeti će toplinu i život čovječanstvu koje je već hladno uslijed sebičnosti i mržnje, nasilja i ratova
suha zemlja otvorit će se dahu Božjega Duha koji će ju preoobraziti u novi čudesni vrt, u kojem će Presveto Trojstvo ustanoviti svoje prebivalište među vama..
ognjni jezici spustiti će se da rasvijetle i posvete Crkvu, sići će na vas , moja jadna djeco , koju sotona i zli duhovi u ovim zadnjim godinama toliko vrebaju

u ovom božanskom svijetlu vidjet ćete sebe u zrcalu Božje istine i svetosti
bit će to kao MALI SUD , koji će otvoriti vaša SRCA da možete primiti veliki dar Božjeg milosrđa
tada če DS ostvariti novo čudo sveopće preobrazbe u srcu i životu svih ljudi: grešnici će se OBRATITI , slabi će dobiti potporu, bolesni će OZDRAVITI, oni koji su se udaljili vratiti će se u Očevu kuću , odijeljeni i ratavljeniće se SJEDINITI U PUNOM JEDINSTVU


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2007 16:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
DOĆI ĆE DUH SVETI
Heede, 22,05.1988
svetkovina Duhova


predragi sinovi, okupite se sa svih strana zemlje da biste proživjeli ovaj dan u cenakulu mog Bezgrješnog Srca
to je dan koji nas podsjeća na silazak Duha Svetoga na apostole sjedinjene u molitvi sa mnom u jeruzalemskom cenakulu
na današnji dan Duhova, pozivam vas da sjedinite svoju molitvu sa molitvom svoje nebeske Majke , da biste izmolili veliki dar DRUGIH DUHOVA.
došlo je vrijeme drugih Duhova

ds će doći kao nebeska rosa milosti i vatre koja će obnoviti cijeli svijet
pod utjecajem njegovog neodoljivog djela ljubavi Crkva će se otvoriti NOVOJ ERI svoje veće svetosti i bljkesnut će tako jakim svjetlom da će k sebi privući sve narode zemlje
doći će DS da osnuje slavno Kraljevstvo Kristovo koje će biti kraljevstvo milosti. svetosti ,ljubavi , pravde i mira
svojom božanskom ljubavlju otvorit če vrata srdaca i rasvjetliti sve umove

svaki će se čovjek vidjeti u vatri božanske Istine
bit će to kao sud u malome , a zatim će Isus Krist donjeti na svijet svoje slavno Kraljevsvo
doći će DS , pomoću trijumfa mog Bezgrešnog Srca
zato vas sve pozivam da uđete u cenakul mog Srca
tako ćete biti pripravni primiti dar Duha Svetoga koji će vas preobraziti i učiniti sredstvima pomoću kojih će Isus stvoriti svoje Kraljevstvo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 vel 2007 10:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
SVEĆENIČKI MARIJANSKI POKRET

OBITELJSKI CENAKUL
POSVETOM MARIJI OBITELJ PRIMA ZAKLON, SIGURNOST, UTJEHU I OBRANU

Gospa od nas traži da širimo Cenakule(cenakul- u kršć. smislu dvorana Posljednje Isusove večere u kojoj su se na dan Pedesetnice, moleći s Marijom, Majkom Isusovom, apostoli primili-u liku plamenih jezika-Duha Svetoga), molitve i bratsku ljubav, napose u obiteljima:činom posvete NJEZINU BEZGREŠNOM SRCU. Marija će nam isprositi dar Duha Svetoga koji će preinačiti obitelji u malene zajednice ljubavi, molitve i svetosti.

KAKO SE OBAVLJA OBITELJSKI CENAKUL

- Cenakul uvijek započeti sa zazivom što ga je Marija od nas zatražila u svojoj poruci od 7. listopada 1981. god.: dođi Duše Sveti, dođi po moćnom zagovoru Bezgrješnog Srca Marije tvoje preljubljene Zaručnice( 3 x)
- moliti svetu Krunicu ispred jednog Gospina kipa ili slike, razmatrajući otajstva sv.Krunice. Nakon posljednjeg otajstva izmoliti za Papu jedan Oče naš, Zdravo Mariju i Slava Ocu.
- čitati ili razmatrati jednu od poruka iz knjige:"Svećenicima, predragim Gospinim sinovima" s obavezom da se provodi u život ono što se tamo od nas traži.
-može se tumačiti malo Katekizma ili čitati jedan dio pisma što ga je Papa Ivan Pavao II uputio obiteljima
-bratska ljubav (razgovor) s nakanom da bi smo se upoznali i međusobno pomagali, te nastavili ići putem naše posvete da bi smo tako sve više rasli u uzajamnoj ljubavi kao prava braća i sinovi i kćeri Marijine
-uvijek završiti Cenakul sa Činom Posvete Bezgrješnom Srcu Marijinu, koji je vlastit svećeničkom Marijanskom pokretu za vjernike.

Važnost obiteljskog cenakula
u PORUCI OD 23. SRPNJA 1987. god. "Meni posvećene obitelji" Gospa nam upravlja ove utješne riječi:" ja s ljubavlju gledam obitelji koje su Meni posvećene. U ova vremena ja skupljam obitelji i uvodim ih u dubinu svog Bezgrješnog Srca, da bi mogle naći utočište i sigurnost, utjehu i obranu. Kao što volim da me zazivaju Majkom i Kraljicom svojih svećenika, tako isto volim da me zazivaju kao Majku i Kraljicu obitelji koje su meni posvećene. JA SAM MAJKA I KRALJICA OBITELJI. Bdijem nad njihovim životom, uzimam k srcu njihove probleme, zanimam se ne samo za duhovno nego i za materijalno dobro svih njezinih članova.
Kada posvećujete jednu obitelj mome Bezgrješnom Srcu, to je kao da otvarate kućna vrata svojoj Nebeskoj Majci, kao da je pozivate neka uđe, kao da joj dajete prostor da bi mogla obavljati svoju majčinsku ulogu na sve snažniji način. Evo radi čega želim da se sve kršćanske obitelji posvete mom Bezgrešnom Srcu.
Tražim DA MI SE OTVORE VRATA SVIH KUĆA, DA BIH MOGLA UĆI I USPOSTAVITI SVOJE MAJČINSKO BORAVIŠTE MEĐU VAMA.
TADA JA ULAZIM KAO VAŠA MAJKA I SUDJELUJEM U SVEMU VAŠEM ŽIVOTU.

Gospina obećanja
Gospa daje četiri obećanja obiteljima koje obavljaju obiteljske Cenakule:
1. Pomaže da se živi u braku skladno i vjerno, napose da ostanu uvijek sjedinjeni, živeći sakramentalni vid obiteljske sloge. Danas, kad se povećava broj rastava brakova i neslaganje, Gospa nas pod svojim plaštem uvijek sjedinjuje u ljubavi i najvećem zajedništvu.
2. Brine se za djecu. u ovim vremenima mnogim mladima prijeti pogibelj da izgube vjeru i da krenu putem zla, grijeha, nečistoće i droge. Gospa obećava da će kao majka biti uz ovu djecu, da će im pomagati napredovati u dobru i voditi ih putem svetosti i spasenja.
3. Prima k srcu duhovno, a također i materijalno dobro obitelji.

4. Marija će štititi ove obitelji tako da će ih uzeti pod svoj plašt i da će im biti poput gromobrana i braniti ih od od ognja kazne.

ČIN POSVETE BEZGRJEŠNOM SRCU MARIJINU( za redovnike i vjernike, pristaše Marijanskog pokreta)

Fatimska djevice, Majko milosrđa, Kraljice neba i zemlje, utočište grešnika, mi pristaše Marijanskog pokreta, posvećujemo se na sasvim osobiti način Tvojem Bezgrešnom Srcu.
Ovim činom posvete želimo vršiti s Tobom, i po Tebi sve obveze koje smo preuzeli svojim krsnim obećanjem. Obvezujemo se također da će mo u sebi provoditi ono unutarnje obraćenje, koje Evanđelje toliko zahtijeva, a koje nas odalečuje od svake privrženosti prema samima sebi i od olakih nagodbi sa svijetom, da bismo poput Tebe bili jedino raspoloživi uvijek vršiti Očevu volju.
I dok namjeravamo povjeriti Tebi, milosrdna i preslatka Majko, svoj život i svoj kršćanski poziv, da bi ti njime raspolagala prema svojim planovima spasenja u ovom presudnom času koji pritišće svijet, obvezujemo se da će mo ga živjeti prema Tvojim željama, napose što se tiče obnovljenog duha molitve i pokore, revnog sudjelovanja u slavljenju Euharistije i apostolata, svakodnevnog moljenja svete Krunice i pokorničkog načina života, u skladu s Evanđeljem, da bismo tako svima bili dobar primjer u obdržavanju Božjeg zakona, u vršenju kršćanskih kreposti, napose čistoće.
Obećajemo ti također da će mo biti sjedinjeni sa Svetim Ocem, sa crkvenim Poglavarstvom i sa svojim svećenicima, da bi smo se tako suprostavili postupku osporavanja crkvenog Učiteljstva, koji ugrožava same temeljke Crkve.
Pod Tvojom zaštitom želimo štoviše biti apostoli ovoga danas toliko potrebnoga jedinstva u molitvi i u ljubavi prema Papi, na koga zazivamo Tvoju posebnu zaštitu.
Na kraju ti obećajemo, da će mo duše, s kojima dolazimo u dodir, koliko nam bude moguće, voditi prema obnovljenoj pobožnosti prema Tebi.
Svjesni da je bezboštvo upropastilo vjeru velikog broja vjernika, da je obeščašćenje unišlo u Sveti Božji Hram, da se zlo i grijeh sve više šire po svijetu, usuđujemo se s pouzdanjem podići oči k Tebi, Majko Isusova i naša milosrdna i moćna Majko i zazvati te još danas te očekivati od Tebe spas za svoju djecu, o blaga, o milostiva, o Slatka Djevice Marijo.

Izdao Svećenički Marijanski pokret, Jordanovac 110, Zagreb, za izdavača pater Izidor Jedvaj D.I.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 vel 2007 18:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Jedan od najdirljivijih trenutaka je za mene,na koncu sv.mise,kada kip Gospe Fatimske nose kroz crkvu,a svi pjevaju na sav glas himnu koja jednostavno tako blago a tako silno i snažno dira srce i cijelo biće, a pogotovo kad p.Jedvaj širi ruke i poziva da se pjeva što glasnije i svim srcem.Ne znam,da li je već stavljena ovdje,ali ako nije evo je:

HIMNA SVEĆENIČKOG MARIJANSKOG POKRETA

Bezgrešno Srce Djevice Marije: put si i svjetlo
svojoj djeci na zemlji.

Sve svećenike Tebi posvećene: s ljubavlju ih gledaj,
na Srce ih privij, daj da budu slični Tvome Sinu Isusu.

Mi djeca Tvoja Tebi posvećena, stavi nas u četu,
spremi nas za bitku, jer trijumf Srca Tvoga brzo dolazi.

Kada nam dođe posljednja ura: dođi i ne kasni,
sve nas povesti u Raj!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 sij 2008 18:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 stu 2007 19:03
Postovi: 122
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hej jel ide netko sada u subotu na Jordanovac?
Ja dolazim... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 vel 2008 16:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Danas je prvi petak u mjesecu-dan posvete Presvetom Srcu Isusovom.
Tko obdržava prve petke ili tko želi započeti treba se ispovjediti( može još i unutar tjedan dana) i obavezno se pričestiti pod misom! Izmoliti litanije Srcu Isusovom ili neku drugu molitvu Srcu Isusovom!

Sutra je prva subota-Dan posvete Bezgrešnom Srcu Marijinu!
potrebno je izmoliti krunicu, razmatrati otajstva, ako nisi učinio ispovjed na prvi petak, onda je dobro ispovjediti se i obavezno pričestiti pod misom na nakanu Bezgrešnog Srca Marijina. Preporuča se i učiniti posvetu obitelji Bezgrešnom Srcu Marijinu ovom molitvom:

ČIN POSVETE BEZGRJEŠNOM SRCU MARIJINU( za redovnike i vjernike, pristaše Marijanskog pokreta)

Fatimska djevice, Majko milosrđa, Kraljice neba i zemlje, utočište grešnika, mi pristaše Marijanskog pokreta, posvećujemo se na sasvim osobiti način Tvojem Bezgrešnom Srcu.
Ovim činom posvete želimo vršiti s Tobom, i po Tebi sve obveze koje smo preuzeli svojim krsnim obećanjem. Obvezujemo se također da će mo u sebi provoditi ono unutarnje obraćenje, koje Evanđelje toliko zahtijeva, a koje nas odalečuje od svake privrženosti prema samima sebi i od olakih nagodbi sa svijetom, da bismo poput Tebe bili jedino raspoloživi uvijek vršiti Očevu volju.
I dok namjeravamo povjeriti Tebi, milosrdna i preslatka Majko, svoj život i svoj kršćanski poziv, da bi ti njime raspolagala prema svojim planovima spasenja u ovom presudnom času koji pritišće svijet, obvezujemo se da će mo ga živjeti prema Tvojim željama, napose što se tiče obnovljenog duha molitve i pokore, revnog sudjelovanja u slavljenju Euharistije i apostolata, svakodnevnog moljenja svete Krunice i pokorničkog načina života, u skladu s Evanđeljem, da bismo tako svima bili dobar primjer u obdržavanju Božjeg zakona, u vršenju kršćanskih kreposti, napose čistoće.
Obećajemo ti također da će mo biti sjedinjeni sa Svetim Ocem, sa crkvenim Poglavarstvom i sa svojim svećenicima, da bi smo se tako suprostavili postupku osporavanja crkvenog Učiteljstva, koji ugrožava same temeljke Crkve.
Pod Tvojom zaštitom želimo štoviše biti apostoli ovoga danas toliko potrebnoga jedinstva u molitvi i u ljubavi prema Papi, na koga zazivamo Tvoju posebnu zaštitu.
Na kraju ti obećajemo, da će mo duše, s kojima dolazimo u dodir, koliko nam bude moguće, voditi prema obnovljenoj pobožnosti prema Tebi.
Svjesni da je bezboštvo upropastilo vjeru velikog broja vjernika, da je obeščašćenje unišlo u Sveti Božji Hram, da se zlo i grijeh sve više šire po svijetu, usuđujemo se s pouzdanjem podići oči k Tebi, Majko Isusova i naša milosrdna i moćna Majko i zazvati te još danas te očekivati od Tebe spas za svoju djecu, o blaga, o milostiva, o Slatka Djevice Marijo.

Izdao Svećenički Marijanski pokret, Jordanovac 110, Zagreb, za izdavača pater Izidor Jedvaj

Bvb :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr