www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 22:11

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 90 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 09 sij 2008 22:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
KAKO MOZES POPRAVITI LOSU SITUACIJU
KAKO MOZES MOLITI ZA MIR,OSOBITO ZA MIR U OBITELJI
KAKO MOZES UTJECACITI NA DOBRO...

"Blagoslovi ljude koji ti donose nemir,cak i one koji te uznemiruju okultnim praksama ili magijom..
Napravi red u svojoj masti i zamisli kako bi u tvojoj obitelji trebalo biti,
zamisli da medju vama vlada mir,sloga ljubav i razumjevanje..
Ti to mozes samo zeljeti,a Bog to moze uciniti..
Moli "Dodji Duse Sveti,i ostvari to sada"
Kad je Bog stvarao svijet i izgovarao rijeci"neka bude" Lebdio je Duh Sveti nad vodama i Bozja se rijec ostvarila..
Duh Sveti,tvoj duh i zli duh ostvaruju to sto "vide" tvoje oci,tvoja masta i tvoje misli..

Kad " vidis "negativno,dolaze zle snage.Kad "vidis" dobro,pozitivno,i ako uz to jos i molis,dolazi Duh Sveti i tvoje se zelje obistinuju..
Tada zista postajes kreativan..Zahvaljuj Bogu Slavi Ga
Zahvaljuj Bogu za sve ono sto zelis ozivjeti u svojoj dusi,za sve materijalno sto te okruzuje ili ti pripata i za sve drugo.
Zahvaljuj i onda kad ti je tesko,kad si bolestan,kad ti ne uspjeva to sto zelis..Zahvaljuj Bogu za Njegovu volju s tobom u svakoj situaciji.
On sve zna,i kad mu zahvaljujes,on ce sve dovesti dobru(Rim 8)
Ako zahvaljujes,ljubis Boga on ce sve iz smrti dovesti do uskrsnuca,
Nemoj zahvaljivati za bolesti,nezgode,poteskoce,to bi bilo lose...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 sij 2008 18:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
KAD VIDIS UVJEK SVE SAMO CRNO,NEGATIVNO U LJUDIMA I U SEBI,
PRI RASTAVI BRAKA U RATU I KAD CUJES LOSE VJESTI...

Stalno ponavljaj: "Bog je svemoguc,Bog je jaci od mog straha,bolesti ,od negativnog od mom dijetetu,od mog grijeha".
Ponavljaj to tako dugo dok ne osjetis da je tvoja vjera veca od svega negativnog,da Bog moze sve uciniti dobrim..
TIME CES POBJEDITI SVE NEGATIVNO..
Pokusaj prodrijeti do istinitog ,do istinitog,do dobrog.Bog uvjek pobjedjuje,sve ce biti dobro..
Vjeruj u svijetlo,u dobro,zdravo..O negativnom nemoj ni govoriti ni misliti..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 sij 2008 18:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
AKO UVJEK DOZIVLJAVAS NEUSPJEHE;NPR. U POSLU,PRI ZENIDBENIM PLANOVIMA,U IZBORU ZVANJA..AKO SI UVJEK BLOKIRAN I MISLIS:
"JA BIH ALI NE IDE"
Misli pozitivno.Promjeni svoje misli,svoj stav.Neka to bude u tvojoj masti,a naglas reci :"Moj ce se brak spasiti,uspjet ce mi taj posao,djeca cu poci pravim putem"Bog postuje tvoju slobodu.Tvoj duh priprema sve sto je u tvojim mislima u tvojoj masti,bilo pozitivno,bilo negativno...
Nosi u sebi samo pozitivnu sliku svega.Tako dugo dok j e nosis,vjerujes.
"A vjera je vec neko imanje onoga cemu se nadamo,osvjedocenje o zbiljnostima kojih ne vidimo"(Heb 11.1)
Pitaj samog sebe u sto vjerujes:u dobro ili u lose,u Boga ili u djavla?Kakav si?Jesi li uspjesan,slobodan,strasljiv?Kakvim se vidis?
Sto zelis postati?Zelis li biti svet?Sve povjeri Isusu.Odluci se:
"Bog je dobar,zato ne zelim u sebi nista imati negativno,ni malo ni veliko,od drugih ljudi,iz vijesti,novina itd.Ne zelim o tome nista znati.
"Radije..ZAGRIZI JEZIK nego da govoris nesto negativno..
Ukloni iz svoje maste sve lose,sve neuspjehe,osjecaje,rijeci,misli i ispuni se dobrim,uspjesnim,pozitivnim..
Moli ,blagoslivljaj.Bog je jaci od zla,od svega negativnog..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 sij 2008 20:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
jel smijem biti žalosna...osjećam se tužno i žalosno....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 sij 2008 20:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Da sigurno, Bog ne daje nista bez razloga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 sij 2008 21:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
marija-nada napisao:
jel smijem biti žalosna...osjećam se tužno i žalosno....


Žalost je potrebna draga moja marijo-nado,kroz žalost otkriva nam se manje više sav naš život...u žalosti čovejk bolje može prodrijeti u svoj minuli dio proživljenog života,pa čak od samog djetinstva pa i dalje...puno nam s e spoznaja u u tuzi i žalosti "pokazuje"...osjećamo se ponekad razočarani,promašenim,vidimo situacije koje smo možda trebali izbjeći...no sve je to na neki način dobro,jer baš u žalosti i tuzi možemo doživjeti veću i bližu blizinu samoga Boga...

Ali vjerujem da si puno puta primjetila i prije,kako nakon te žalosti,kao da dobijemo nova krila,novi polet koji se u nama rađa,stvara nam se još jača želja i volja d a s es uprostavimo ponovno nadolazećim životnim nedaćama ili razočaranjima ili pak samo osjećajima...

Dobro je da imaš oko sebe ljude,pa evo i nas, u ovom virtualnom svijetu,koji želimo biti uz svakoga čovjeka kojemu je na bilo koji način potreba,ljudske riječi,blizine,dodira...da osjetiš i da znadeš da nisi sama u svojoj tuzi,da osjetiš iako ne znamo(nije ni potrebno znati,jer i sam čovjek poonekad ne zna zašto se tako osjeća),da susojećamo s Tobom,da Te razumijemo,i d a smo smo s Tobom u molitvi i s mislima...i to može mnogo puta,barem donekle ublažiti trenutno stanje,koje ipak ne traje dugo,jer poslije kiše dolazi sunce,a i tada svijet ostaje isti,ali čovjek s e može promijeniti...drži se sestrice moja! :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 sij 2008 22:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga marija-nada ja se osjecam zalosno i tuzno jako cesto...i uvijek je to zbog neke nepravde koju vidim, zbog prosjakinje i njene male bebe koje sretnem kad se vracam s posla, zbog siromastva i ljudi koji prekapaju po kontejnerima da bi pronasli komad kruha a na koncu i zbog sebe jer sam tako ogranicena svojim ljudskim osobinama, slabostima i nesavrsenostima da svaki dan uvrijedim svoga Gospodina...ali onda se sjetim da Mu sve to predam, sve ljude koje susrecem, sve svoje osjecaje, nedostatke, mane....i na kraju sebe....i onda mi sine...RADUJTE SE UVIJEK U GOSPODINU...
BtB draga sestro i RADUJ SE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 sij 2008 01:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
marija-nada napisao:
jel smijem biti žalosna...osjećam se tužno i žalosno....

šta bi tratinčice.... :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 sij 2008 13:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Hvala vam ljudi moji...nije mi ništa posebno i ništa se ne događa van neke uobičajene normale...samo mi ponekad srce bude tužno, kao da mi neko trn zabije u njega...
Skoro je godinu dana kako me je Isus dotaknio...ničime ja to nisam zaslužila...ja sam samo Njemu predala sebe i sve svoje..i On je učinio čudo samnom...moj život se zarotirao skroz...
nedavno sam shvatila...a koliko god ja puno molila( a molim se dosta)..
da ni po čemu ne bih mogla biti spašena osim po Milosti i Milosrđu Njegovu...On mi je to pokazao...mislim da to važi za sve ljude...
žao mi je ponekad i razmišljam da li ja Njemu dovoljno vraćam i dajem u odnosu što je On meni učinio od samog mog rođenja...da li dovoljno molim...da li dajem sve od sebe...propuštam li puno toga...
držao me je Isus na oblacima Svojim, u krilu Svom ....24 sata na dan...cijelo vrijeme...mislim da sam prohodala i da me polako pušta...
da živim s onim povjerenjem i onom ljubavlju koju mi je usadio duboko u mene...
On me raduje ...puno puta na dan...ja s Njim razgovaram...i rekao mi je NE BOJ SE...NE BOJ SE... molim se Gospi svako jutro...i ta molitva moja produži se pa skoro na cijeli dan...svaki slobodan trenutak ja molim ...jer osjećam potrebu...i dobro sam vam ja...jer Isus je postavio taj visoki zid preko kojeg nema povratka nikuda...nikud nazad...jedino to znam...uvjerena sam da je On taj koji ne bi dozvolio ono što je bilo...
ali napisah nešto...neznam da li sam uspjela dovoljno jasno...ali toliko sada mogu...
BVB i hvala vam svima...na prijateljstvu, na lijepoj riječi, na ljubavi...jedino bi to trebalo postojati među ljudima...ništa drugo...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 sij 2008 18:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
CIM SE UJUTRO PROBUDIS:

Prije svega,mozda jos u krevetu,pogledaj k Isusu i pusti da te on obasjava pet minuta..Zatim "biraj brojeve" Ocenasa..

MOLITVA ZA SVAKO JUTRO

Ucini posvetu Isusu,reci:"Tebi sve pripada,tebi sve predajem"
Isuse ,podji danas samnom,kamo god podjem
Isuse vodime,idi preda mnom"

Reci samom sebi mnogo puta u danu;

"Znam,Bog me voli,ja sam Njegov miljenik,(Njegova miljenica)"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 90 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 21 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr