www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 16:48

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Gospine tajne
PostPostano: 04 lip 2007 14:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
neznam jeli ova tema vec bila mislim da ne..
sigurno ste culi za tajne koje je Gospa dala vidiocima u Medjugorju..svatko ima svoju i da ce je objaviti kada za to dodje vrijeme..znaci svaki vidioc ce objaviti svoju za zivota..mozda to i dozivimo s obzirom da je jako blizu..
sta mislite opcenito o tim tajnama i zna li netko nesto vise o tome ja sam malo neupucena...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 lip 2007 07:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 lip 2007 11:28
Postovi: 365
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja znam par podataka.
Svaki vidioc ima (ili će imati) 9 tajni. Ne znamo koje su, zapravo zna se da se 3. odnosi na znak koji će Gospa ostaviti kad završe ukazanja. Neke su tajne ublažene pomoću molitava.
Mogli bi i mi doživjet te tajne -objavit će ih jedan svećenik koji već više nije mlad.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 13:30 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Marijeta napisao:
Ja znam par podataka.
Svaki vidioc ima (ili će imati) 9 tajni. Ne znamo koje su, zapravo zna se da se 3. odnosi na znak koji će Gospa ostaviti kad završe ukazanja. Neke su tajne ublažene pomoću molitava.
Mogli bi i mi doživjet te tajne -objavit će ih jedan svećenik koji već više nije mlad.


Ima jedna mislim da je Vicka, koju vodi jedan svećenik kojeg zovu Dragec, oni su u crkvi Svetog Marka Križevćanina, u Selskoj cesti u Zagrebu. Tamo će ta djevojka ili žena (ne znam koliko ima godina...) objaviti svoje (mislim 9) tajne...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 14:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
poslanik napisao:
Marijeta napisao:
Ja znam par podataka.
Svaki vidioc ima (ili će imati) 9 tajni. Ne znamo koje su, zapravo zna se da se 3. odnosi na znak koji će Gospa ostaviti kad završe ukazanja. Neke su tajne ublažene pomoću molitava.
Mogli bi i mi doživjet te tajne -objavit će ih jedan svećenik koji već više nije mlad.


Ima jedna mislim da je Vicka, koju vodi jedan svećenik kojeg zovu Dragec, oni su u crkvi Svetog Marka Križevćanina, u Selskoj cesti u Zagrebu. Tamo će ta djevojka ili žena (ne znam koliko ima godina...) objaviti svoje (mislim 9) tajne...


prvi put čujem za ovo
ovo te je netko slagao
koji dragec iz zagreba i vicka???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 14:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 lip 2007 11:28
Postovi: 365
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Znam da je Mirjana birala tko će objaviti tajne i nekeko sam uvijek podrazumjevala da će ih on sve objavit. Ne znam da je netko drugi birao drugog svećenika za sebe (ni oni ne znaju jesu li tajne iste kod svakoga).
U svakom slučaju to mi čudno zvuči.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 14:54 
...He,he...taj Dragec je običan laik...
koji često vodi hodočašća u Međugorje,
netko je veoma neupućen...pa lupeta... :D ..


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 15:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 lip 2007 11:28
Postovi: 365
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Miriam napisao:
...He,he...taj Dragec je običan laik...
koji često vodi hodočašća u Međugorje,
netko je veoma neupućen...pa lupeta... :D ..


:a1490: :a1490: :b101: zanimljivo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 15:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
Miriam napisao:
...He,he...taj Dragec je običan laik...
koji često vodi hodočašća u Međugorje,
netko je veoma neupućen...pa lupeta... :D ..


slažem se
tajne će objaviti mirjana dragičević-soldo , preko fra petra ljubičića
on ima preko 60 godina
znači , relativno brzo :!:
u svakom slučaju svi ćemo to doživjeti :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 15:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Imam novine: stare: Međugorje 20 god. ukazanja, piše ovako:

"Prema onome što su vidioci rekli, može se zaključiti kako svatko od njih treba dobiti po deset tajni.
Tri tajne primili su zajedno, a ostale odvojeno i čini se da su različite. Odnose se na budućnost čovječanstva, Crkve i Međugorja, te na njih osobno. Sve tajne, kažu, dogodit će se u točno određeo vrijeme i ne mogu se poništiti. Jedino se mogu ublažiti.To se dogodilo,tvrdi vidjelica Vicka Ivanović, sa sedmom tajnom, koja je ublažena molitvom.
Sedma, deveta i deseta tajna, po nekim pričama, tiču se budućnosti čovječanstva, a navodno je deseta tajna posebno uznemirujuća.

Gospa je godinu danaj pripremala vidjelicu Mirjanu za objavljivanje tajni. I fra Petar Ljubičić prisustvovao je nekoliko puta ukazanju, a jedanput ga je Gospa i blagoslovila.
Vidjelica Mirjana Dragičević-Soldo odabrala je baš njega da objavi deset tajni koje joj je Gospa povjerila.
On kaže: Mirjanin izbor za mene je poput male tajne. To je zaista velika čast i odgovornost. Straha uopće nisam imao.......

Ima toga puno......drugi put bih mogla još šta prepisati....i hoću....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 15:18 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 27 lis 2006 22:29
Postovi: 82
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
marija-nada napisao:
Imam novine: stare: Međugorje 20 god. ukazanja, piše ovako:

"Prema onome što su vidioci rekli, može se zaključiti kako svatko od njih treba dobiti po deset tajni.
Tri tajne primili su zajedno, a ostale odvojeno i čini se da su različite. Odnose se na budućnost čovječanstva, Crkve i Međugorja, te na njih osobno. Sve tajne, kažu, dogodit će se u točno određeo vrijeme i ne mogu se poništiti. Jedino se mogu ublažiti.To se dogodilo,tvrdi vidjelica Vicka Ivanović, sa sedmom tajnom, koja je ublažena molitvom.
Sedma, deveta i deseta tajna, po nekim pričama, tiču se budućnosti čovječanstva, a navodno je deseta tajna posebno uznemirujuća.

Gospa je godinu danaj pripremala vidjelicu Mirjanu za objavljivanje tajni. I fra Petar Ljubičić prisustvovao je nekoliko puta ukazanju, a jedanput ga je Gospa i blagoslovila.
Vidjelica Mirjana Dragičević-Soldo odabrala je baš njega da objavi deset tajni koje joj je Gospa povjerila.
On kaže: Mirjanin izbor za mene je poput male tajne. To je zaista velika čast i odgovornost. Straha uopće nisam imao.......

Ima toga puno......drugi put bih mogla još šta prepisati....i hoću....


Da.. za to znam, jer nam je naš Ččika Đuro (koji nas vodi u Međugorje) pričao o tome!! Kad smo se vračali kući, kad je to pricao, kroz mene su prosli samo trnci, isto tako kao i sto sad ovo citam, kroz mene prolaze trnci!
Gospa je dala svih svojih 10 tajni, i kako ste več napisali bit će objavljene!
Ako sam ga skuzio, rekao je da ce Gospina ukazanja prestati i onda ce biti objavljeno tih 10 tajni, tajne govore o čovječanstvu, budučnosti, vjeri!!
Ako netko znas nešto više, samo neka napiše, i ja bih želio čuti više o tome!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 15 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr