www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 19:53

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 93 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 21 stu 2007 22:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lis 2007 21:43
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zlatko i ja se tako osjećam kad padam. Upadnem u samosažaljenje, depresiju, očaj, tjeskobu,nezadovoljstvo bez nekog velikog razloga,također strah od budućnosti, jednostavno osjetim da je Isus daleko iako znam da je tu. I stvarno mi bude teško i doslovce vapim Isusu da me izbavi. Budem u magli, ne mogu razborito razmišljati, ništa mi nije jasno, ne želim s nikim razgovarati, ne mogu se nasmijati.Onda nakon par dana to sve prođe kao da nije ni bilo pa se dogode neke prekrasne stvari kao danas kad sam bila u molitvenoj zajednici u bolnici. Bilo je predivno, Duh Sveti se tako snažno osjetio da sam čak počela moliti u jezicima, tako snažno se slavio Isus.
Slava i hvala Isusu i Majci nebeskoj!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 stu 2007 22:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 stu 2007 09:03
Postovi: 62
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Zlatko. Najprije da ti se zahvalim na savjetu. Ma povukao sam se malo u vikendicu u osamu, bez tehnologije.Morao sam se vratiti na tekmu.

Meni se jednom dogodila takva bol u duši bez nekog posebnog razloga, da sam rekao Bože moj, ovo je previše za mene, ja definitivno odustajem, ali ću moliti krunicu svaki dan.
Legnem ja u krevet, bol je bila neizdrživa, kao da mi je netko ubio cijelu obitelj , kada u roku desetak minuta počne me lagano preplavljivati silna radost i zadovoljstvo. Od straha sam se pokrio po glavi, molio i obećavao Gospodinu da ću istrpiti sve buduće kušnje.

Mogu zamisliti kako je tebi , jer ova moja situacija je potrajala samo oko dva sata. Izdrži prijatelju. Napiši kada ti bude bolje.

Inače ja sam bivši salieri , obećao sam fidi da ću promjeniti nick koji je bio tako mračan. Opet imam problema s tepanjem.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2007 16:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 12:33
Postovi: 390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
aleluja, nisi niti svjesna mozda kako lijepo svjedocis, hvala ti na tome :grlim te:

vikice, mislim da znam o kom paru pricas, poznam ih, sto reci nego da su rijetki i predivni u ovo danasnje vrijeme, pravi biseri, ali i dokaz da se s Bogom sve moze i koliki je Njegov blagoslov kad mu se covjek potpuno preda..

santino, pa nadam da me nisi krivo razumio i zato mijenjao nick. meni uopce nije smetao, ali i vise od nicka zalim za tvojim svjedocanstvom, pa gdje je nestalo?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2007 19:10 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 stu 2007 09:03
Postovi: 62
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
fidi

Nisam. Presretan sam što sam ga promijenio.

Što se tiče svjedočanstva
Pao sam u svojoj slabosti. Sram je rastao iz dana u dan, tisuće pitanja: kako si mogao tako živjeti, što će ovi ljudi koji teže k Svetom misliti, hoće li itko s tobom iskreno poslje ovoga razgovarati.......Pao sam. Žao mi je.
I onda je bilo Vjeko pomozi. Eto toliko.
B.T.B.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 stu 2007 08:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Pokljanjam srcem svima Vama, ovu predivnu meditaciju o Križu,da spoznamo kako se na koncu u tom Križu ostvaruje i pronalazi smisao sveg našeg postojanja.Da znamo da poslije našeg "križnog puta"dolazi Svjetlost Uskrsnuća,vječni život,zauvijek zajedništvo s Uskrslim...Neka mi Vas sve čuva i sačuva u svemu,naš Gospodin Isus Krist!


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IuJyf3KfSeI[/youtube]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 stu 2007 18:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
Ja kad citam kako je Isus tjesio Jeruzalemske zene..One su ga zavoljele,povjerovale mu svoju djecu,a On im blagoslivljao..
zacega su se predale srcem,i nisu mogle shvatiti da je osudjen..
Plakle su zbog toga.Osjecale su time da je osudjen neduzan zivot.
Zalost ih je obuzela..a on ih tjesio..
To je kriz-pregorijeti svoju muku,nadici je i iznad nje vidjeti oslobodjenje..
Nikakva bol nije tragicna,Tragedija je sljepoca i tvrdoca srca..
Ne vidjeti da svaka smrt ima uskrsnuce,svaka bolest ozdravljenje,svaki odlazak dolazak,dopustiti da padnes u samosazaljenje,to je tragedija..
Pobjeda je tamo gdje pocinjes tjesiti druge,kad i sam trebas utjehu.
Tada sva utjeha tvoja dolazi od Boga.Imaj hrabrosti ne oslanjati se na
ljudsku utjehu,nego traziti Bozju snagu.To pobjedjuje svijet.
To je put kriza,ali put u zivot.Ne dopustimo pad u samosazaljenje..
Kad budemo izranjeni u bolovima,druge tjesimo tada cemo naci Isusa..
Otvoriti vrata,jer iza njih ceka ON da se oslonimo na Njega..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 vel 2008 20:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
Ako prolaziš nevolju i žalost, Bog naš Otac, ti poručuje; "Što si žalosna dušo moja i potištena" (Ps 42). Ja sam pripravio put za pomoć. Izdrži, tj. čekaj i očekuj pomoć. Ona će sigurno doći. Da, ja ti već sada kažem, da ćeš veselim srcem zahvaljivati za to što te sada muči. Zato počni već sada moliti: Zahvaljujem ti, da u očekivanju tvoje pomoći mogu ići naprijed. Tada ćeš zaista moći utješen ići dalje, ususret danu kada ćeš iskusiti pomoć.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 vel 2008 20:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
Ako prolaziš nevolju i žalost, Bog naš Otac, ti poručuje; "Što si žalosna dušo moja i potištena" (Ps 42). Ja sam pripravio put za pomoć. Izdrži, tj. čekaj i očekuj pomoć. Ona će sigurno doći. Da, ja ti već sada kažem, da ćeš veselim srcem zahvaljivati za to što te sada muči. Zato počni već sada moliti: Zahvaljujem ti, da u očekivanju tvoje pomoći mogu ići naprijed. Tada ćeš zaista moći utješen ići dalje, ususret danu kada ćeš iskusiti pomoć.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2008 09:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bolje trpit 50-60 godina pa uzivati cijelu vječnost,nego zivjet lagodno a cijelu vječnost biti u mukama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2008 11:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
Bog je položio dragulj u svaki križ i patnju koju ti šalje. Moraš to otkriti. Računaj s takvom dragocjenošću, kao što dijete očekuje poklone svog oca. Vjeruj u Božju ljubav! Onda ćeš otkriti u svakom križu svojeg života, da će patnja izgubiti moć. Bog će te okrijepiti i utješiti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 93 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr