www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 14:25

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 25 ruj 2007 15:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Sanjala sam pokojne roditelje ali to je bilo nešto između sna i jave. Znala sam da su mrtvi i mama mi je rekla da ne brinem za njih da im je dobro. Tata je samo šutio pored nje . Htjela sam pitati gdje su i znati nešto više i to mi je izgledala prilika ali u tom času je zazvonio telefon i ja sam izašla iz tog sna. Bila sam ljuta na osobu koja mi je uništila tu mogučnost ali jedan svečenik mi je rekao da je tako trebalo biti i nisam smjela znati ništa više. Od onda ih više nikada nisam sanjala . Pokoj im vječni!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 ruj 2007 16:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 lip 2007 20:54
Postovi: 108
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
U mom snu mi je majka rekla da je u cistilistu...Bilo to istina ili ne, odlucila sam za nju puno vise moliti....Kao sto je Leo rekao, molitvom ne mozemo pogrijesiti...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 ruj 2007 20:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 ruj 2007 17:18
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Snovi su meni kroz život uvijek govorili u kakvom se okruženju nalazim, npr.po snovima uvije znam tko se osjeća loše,tko me laže, koga da dva puta sanjala sam samog Boga i Njegova obećanja u snu su se ostvarila u javi. Ipak sam vrlo oprezna kad su snovi u pitanju.Nakon svakog znakovitjeg sna molim Duha Svetog da mi kaže da li da ga prihvatim kao upozorenje ili ga zanemarim: Hvala Duhu Svetomu. :t152:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 14:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kad me je Isus "frisko" obratio onda me napado zli kroz snove sa necistocama...prvo sam se prepala jer sam se iznenadila... ali dala sam to na slavu Bogu..jer me nije zkli mogao uhvatiti u javi....

a i jednom sam imala strasan san gdje me je zli progonio i oko noge mi se zmija vitlala...necistoca..ja sam trcala...i stala toj zmiji na glavu..jer sam i u snu imala Isusa sa sobom...nisam nikada u snu bila sama...

´Probudila sam se tocno u tri ponoci..molila sam dugo dugo...

A sljedeci dan sam sanjala Mariju predivnu na nebu...smjeskala mi se...

te sam snoce rekla íspovjedaoniku kod kojeg sam prvi put bila..vec je ispovjed prosla i bilo mi je glupo malo pitati za snove...no onda sam ipak ga pitala..
objasnio mi je da je to bila moja borba sa zlim... a da je marija tu bila..da ustrajem u cistoci...uvijek...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 28 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr