www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 15:18

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
 Naslov: Re: Navezanost
PostPostano: 04 lip 2018 19:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 vel 2008 13:20
Postovi: 24
Lokacija: Split
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
Draga Marisol...
Povremeno naletim tu, ali već se dugo nisam imala potrebu ulogirati da nekome odgovorim. Životne okolnosti se mjenjaju. I ljudi se mjenjaju. Ali drugi čovjek se nikad neće ponašati onako kako mi želimo, već kako za njega ima smisla. Uvijek se tu radi o unutrašnjoj motivaciji. Tvoji pritisci i ono što si dosada uradila kako bi „spasila“ to prijateljstvo nije urodilo plodom. Dapače očito je samo produbilo inicijalni problem. I sama kažeš da se trudiš i da si se ispričala za svoje pogreške, a očekivani feedback je izostao. Jesi li pokušala otvoreno razgovarati s njom i pitati je što još možeš napraviti kako bi se taj odnos popravio? Ako ništa, poslije tog razgovora, znat ćeš na čemu si. Nikad nije lako izgubiti blisku osobu, ali je realno u svačijem životu. Neko vrijeme će biti teško, ali će se pojaviti netko tko zaslužuje ono što smo mu spremni dati. I molitva nikako nije na odmet. Dapače... Ali preporučam da moliš da prihvatiš ono što treba biti čak iako nije to ono što ti želiš...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Navezanost
PostPostano: 05 lip 2018 01:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 ruj 2015 15:48
Postovi: 31
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti na postu.rekla bi joj sve otvoreno, da je mecu vise dusiti i umarati ali ne zeli me vidjeti, neda mi priliku da joj to kazem :a1430:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Navezanost
PostPostano: 05 lip 2018 15:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Marisol napisao:
Evo i ja svako malo povorim ali nikakvog savjeta. Znam da sam i ja kriva sto me izbjegava jer sam bila ljubomorna akou nekim situacijama i jer sam je nekim svojim djelima povrijedila. Ali uvijek sam rekla oprosti i pokusala biti bilja osoba. Nedostaje mi moja prijateljica, molim se Bogu da i ja ona budemo bolje. Ja da je ne vezem previse za sebe a ona da se barem malo vise potrudi. Mada mo cesto dode da odustanem jer na svaku moju poruki ona suti

Ako šuti na tvoje poruke,zar ti je stvarno prijateljica?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Navezanost
PostPostano: 05 lip 2018 17:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 ruj 2015 15:48
Postovi: 31
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bila je...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr