www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 15:10

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 13:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 11:46
Postovi: 54
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ista stvar kod mene...muž me voli vidjeti više bez šminke ali ja od malena volim šminku, volim druge šminkati, imati lijepu šminku...htjela sam se time baviti kao hobijem,no košta ta škola pa sam odmah odustala...Što je manje stavim, svima sam ljepša...nije to neka teška šminka, ali svejedno ju uredno stavljam, bez problema, u koje god doba se probudim.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 13:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kassandra napisao:
ista stvar kod mene...muž me voli vidjeti više bez šminke ali ja od malena volim šminku, volim druge šminkati, imati lijepu šminku...htjela sam se time baviti kao hobijem,no košta ta škola pa sam odmah odustala...Što je manje stavim, svima sam ljepša...nije to neka teška šminka, ali svejedno ju uredno stavljam, bez problema, u koje god doba se probudim.


Na srce mi dođe:Svi se žele lijepo našminkati kako bi im se drugi divili.stavljaju slojeve fasade kako bi prekrili onosto je negativno nebili se svidjeli drugima.No Gospodin nas je takve stvorio,sa manama i nedostatcima.On nas voli onakvim kakvi jesmo.Može se čovjek sakriti ispod nekoliko slojeva fasada ,ali čemu sve to kad naše zemaljske oči vide samo ono vanjsko,vidljivo,opipljivo.Nastojte da vam srce bude lijepo,uredno,čisto, bez grijeha.Šminka lako moze zavarati jer se vidi,bitno je ono što ne vidimo,ono što je usrcu.Gospodin to vidi.
Bez ljutnje.
BVB.
Super ste mi ekipa. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 14:10 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 11:46
Postovi: 54
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zlatko,ima puno istine u tvom postu sigurno. Samo doma me niko ne vidi dok se igram sa šminkom :lol:

Volim biti lijepa svome mužu, a i dotjerana na poslu i gdje već idem. Ali da mi je to toliko bitno, vjerujem da bi pazila što jedem malo više, vježbala puno više da to sve skupa ima smisla :lol: .Nema tu izazovne odjeće ili napadnosti, ali volim se dotjerati.Prije sam bila drugačija. Puno je lakše izvana se srediti :lol: , ali i ono negativno u sebi više volim razotkrivati bližnjima da me mogu opominjati kad zaboravim. Nije me stid svoje bijede pred drugima, samo pred Bogom, ali ima trenutaka gdje se ego usprotivi i nameće.Šminka može imati puno s tim, a i ne mora previše...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 15:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kassandra napisao:
Zlatko,ima puno istine u tvom postu sigurno. Samo doma me niko ne vidi dok se igram sa šminkom :lol:

Volim biti lijepa svome mužu, a i dotjerana na poslu i gdje već idem. Ali da mi je to toliko bitno, vjerujem da bi pazila što jedem malo više, vježbala puno više da to sve skupa ima smisla :lol: .Nema tu izazovne odjeće ili napadnosti, ali volim se dotjerati.Prije sam bila drugačija. Puno je lakše izvana se srediti :lol: , ali i ono negativno u sebi više volim razotkrivati bližnjima da me mogu opominjati kad zaboravim. Nije me stid svoje bijede pred drugima, samo pred Bogom, ali ima trenutaka gdje se ego usprotivi i nameće.Šminka može imati puno s tim, a i ne mora previše...


Ma sve je to super.Da ne ispadne da sam ja sada počeo okrivljavati sve žene koje se šminkaju.Ne daj Bože.
Samo sam napisao ono što mi je došlo na srce.
Naravno.lijepo je kada se žena našminka.Ja sam napravio samo malo drugačije gledanje na to.S one duhovne strane.
Budite mi zgodne i lijepe.
Sve Vas puno volim.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 15:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 11:46
Postovi: 54
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:grlim te: :grlim te: :lol: :D :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 15:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 11:46
Postovi: 54
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kassandra napisao:
:grlim te: :grlim te: :lol: :D :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 16:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ela bredi napisao:
Evo, sjetih se još jedne svoje navezanosti... :cry:

Mislim da sam navezana na mladost!!
Žao mi je što ću (valjda ću!) jednog dana ostariti i izgubiti
mladenački izgled...
Ne shvaćam to tragično,ali baš mi je žao...ja bih najradije ostala zauvijek mlada!! :P

Dragi Isuse, oprosti mi taštinu i moje neradovanje starosti...
Daj mi da i ja uvidim prekrasne plodove starosti koje ona sigurno nosi i da budem zahvalna na njima...



Eh, ovo je baš pitanje za mene!!

Nažalost, ja se za sad ne veselim starosti i čak je se pomalo bojim... Kao da još ne vidim nikakve ljepote u njoj - samo tugu zbog toga što ćemo izgubiti mladenački izgled, što će nas vjerojatno "napasti" neke bolesti... ma ja bih najradije zauvijek ostala mlada...često poželim da vrijeme stane!

Citat:
To je vjerojatno grijeh koji proizlazi iz ženske taštine... Nije da se panično bojim starosti, ali joj se ni ne veselim. Vesele me razmišljanja ljudi koji su već "u godinama" i kad vidim kako su zadržali mladenački duh (pa i izgled) - bude mi lakše pa se ne bunim toliko protiv starosti...
Valjda ću uskoro moći prihvatiti i zavoljeti svaku svoju novu boru koje će sad početi dolaziti... Bože, daj da se radujem svojim zrelim godinama u koje ću uskoro ući i svojoj jeseni života... ako je doživim!
Oprosti što sam navezana na mladost...


Draga "ela bredi" i ostali koje "muči"starost...moram Vam otkriti jednu malu tajnu,koju će vam vrlo vjerojatno potvrditi naša toya :grlim te: ...naime onu večer kada je "išla" k našem Gospodinu s onom kovertom,tada mi je šapnula na uho ovo...ajme joakime koja lipota,ajme koja svjetlost,ajme kolika bjelina,mir,pjesma radost, veselje...a svi "ljudi" koje toga trena ugledah bili isti :D nema ni visokih-niti niskih,debelih-mršavih,lijepih-ružnih(ima samo prelijepih),nema starih...svi odišu jedinstvenom cjelinom,jedinstvenim izgledom,radošću i veseljem,mirom i blagostanjem i svi klicahu-Slava Bogu na visini-mir ljudima na nizini...Slava....i bijahu svi mladi i prpošni,razdragani i razigrani,raspjevani...i baš mi kaže, kako je čula u daljini zvuke predivne pisme..."i novi život se rađa,a ključ Života u tvojoj( Njegovoj) ruci...znači iz priloženog se vidi,nema straha od starosti,nema navezanosti na mladost-jer mladi ćemo biti i ostati vječno,budemo li slijedili Put našega Isusa Krista!...jel' tako toya? :grlim te: :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 stu 2007 21:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lis 2007 21:43
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zlatko što se tiče šminke slažem se s tobom. Jeste li razmišljali o današnjoj maniji navezanosti na ljudsko tijelo. Sve je podloženu tijelu, plastične operacije, dijete,fitnessi, makrobiotika itd. Sve kako bi se sklonila pozornost sa duše, kao da onaj nečisti želi da se potpuno posvetimo tijelu kako bi ostavili molitvu i Boga. Da li ste o tome razmišljali na taj način?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 stu 2007 22:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 tra 2007 22:54
Postovi: 66
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
E, pa kad smo vec kod sminke, to je moja tema :lol:
Pa, valjda me nitko nije niti vidio bez sminke, cak i suprug dosta rijetko. Bez te "maske" se ne usudjujem niti izaci na cestu. Koja li je to tek navezanost! Pa, ja kada i idem staviti smece van, moram se prvo nasminkati i pocesljati. Koje li glupost! Zapravo je to tako jadno! Tastina je valjda moj najveci porok. Kao djevojka sam radila kao manekenka, zatim sam bila stjuardesa, a sada radim u jednoj banci, i na svim tim zanimanjima doslovce sam morala (jos uvijek moram) nositi sminku i biti "dotjerana". Na poslu nas cak i ocjenjuju po izgledu :shock:
Eto, priznajem, cak sam imala i jednu plasticnu operaciju prije nekoliko godina. I tako sam upala u taj vrtlog povrsnosti iz kojeg ne znam kako izici.
A, jos k tome imam muza koji se do besvjesti bavi vlastitim izgledom, bavi se bodybuildingom i jako je svjestan svoga izgleda, pa tako i to mozda i presutno ocekuje od mene. I tako me svi dozivljavaju kao neku lutku koja samo mora biti lijepa. A, tome sam si i sama kriva. Na taj nacin sam uvijek dobivala paznju i odobravanje, jos od malena.
Ali cu dublje porazmisliti o ovome. U svakom slucaju, zahvalna sam ti za ovu temu. Bas si mi dao "materijala" za razmisljanje :)
Vrijeme je za neke promjene!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 stu 2007 08:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i ja sam bila u vrtlogu toga, tijela, mode, sminke, mrsavosti...povrsnosti...mene je to dovelo skoro do propasti, jer kad sam se toliko na vanjstino navezla, onda sam i uzivala oholo u svojoj ljepoti...u komplimentima, i pogledima, dok jednog dana sam skoro bila silovana...od tada vise ne nosim nikakve uske majce...ne posvecujem prekomejrenu paznju vanjstini...samo do urednosti, kosu vezem samo u rep a u posebnim prilikama onda se dotjeram, sa malo sminke...

a tijelo postujem tako, da sam prestala pusiti, i drzati dijete do besmislenosti, nisam postovala jelo, nego sam sve gledala kroz kalorije, i jela jelo sto nema nikakve vrijednosti, hranjivosti...kakav apsurd...jelo bez hranjivosti, dok svijet gladuje...a bila sam uvijek gladna, gladna Bozje ljubavi....a svaka kila dobivena je bila koma.... anoreksija...
i onda jednog lijepog dana dosao je Isus...i kao Samrijanki dao je i mene zive vode...da nikad vise ne gladujem i ne zedam...
sad imam koju kilu previse, ali bas me briga...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr