www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 01:09

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 70 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Lažni proroci
PostPostano: 26 kol 2007 18:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 vel 2007 19:32
Postovi: 27
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pozdrav svima! moze mi netko reci dali pozna gospodju Pavlicu iz Zagreba.cula sam da ona prima poruke od isusa.npr:kazes joj svoj problem i ona se tada moli i dobije poruku od isusa koliko misa trebas predati,zalosnih krunica izmoliti itd...tako isto mozes pitati i za svoje pokojne gdje su.mene zanima dali je to sve istina.bvb :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 kol 2007 18:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
BTB..Čula sam nju..Zvala ju je jedna osoba koju poznam..I molila je u jezicima pa joj protumačila šta joj je rečeno..Nije joj ništa loše rekla..al..
Ja osobno nisan za to...Sve može biti..al čuvajmo se lažnih proroka..
U crkvi i na SV.Misi sve odgovore možeš dobiti..Kao i u molitvi..šutnjom..u potpunom predanju..Odgovori sami dolaze..
Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 kol 2007 21:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Svi mogu proricat da ali ovo da kaže di su ti pokojni okanite se te pavlice jer tako ISUS ne radi.To ti je po narudžbi čuj kaže di su pokojni.Koliko misa i koliko žalosnih krunica a što nije radosnih ili slavnih otajstava....O BOŽE naraštaja ovoga


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 kol 2007 22:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Možemo..al kažem da nisan za hodanje kojekakvim bakicama..možemo onda hodati svakome..ima na svakom koraku proroka..samo je najteže hodati s Isusom..a on je Put,Istina i Život..
Svi bi mi da nam netko prorekne..samo da se ne mučimo..
Za pokojne se molimo..tamo su gdje su zaslužili..molimo se da im se Gospodin smiluje..
Zar je bitno jel triba jedna il dvi krunice..i isto toliko misa..
Moliti triba do kraja..dok god duh postoji u nama..
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 kol 2007 08:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 12:33
Postovi: 390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
a sto fali samom broju sest?
mozda se DANI samo jako pita - sest puta jace ju zanima odgovor :D

vidi Maka... ti si iz mostara, grada od 6 slova, pridruzen si u 6 mjesecu, imas krunicu sa 6 zrnaca i jednom ce ti kad iz korisnika u napretku stasas u strucnjaka stajati 6 zvjezdica... i uopce se ne doimas sumnjivim :wink: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 kol 2007 09:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2006 15:58
Postovi: 189
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Potrebno bi bilo razlikovati proroke od proricatelja (koji su u najvećem slučaju lažnjaci)
Kod prorokovanja isto tako valja razlikovati je li te to proroštvo vodi ka duhovnim vrednostima (pouzdanje, poverenje, predanje itd..) ili ka "legalizmu" (vršenje određenih radnji, pobožnosti..) što je opet vrlo često znak da se radi o lažnom proroštvu ( Bog nikad ne kaže: 'moraš' ovo ili ono..). Krajnji cilj takvog 'proroštva' jest skrupuloznost, samooptuživanje..
Okanite se tih koji daju 'poruke'. Ne stavljajte svoje pouzdanje u njih, nego u Gospodina! Ta čemu vam onda služi vera, ako ćete samo 'odraditi' ono što vam oni kažu, umesto da vas vode ka susretu s Isusom, u VERI ? Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 kol 2007 10:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 vel 2007 19:32
Postovi: 27
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kakve veze imaju upitnici ? NISAM NI RAZMISLJALA KOLIKO UPITNIKA TREBA STAVITI.HTJELA SAM DA CUJEM STO SE KAZE ZA TU ZENU,jer meni je to isto sumnjivo bilo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 kol 2007 10:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
nisam sigurna da li je pametno da ovo sada napisem..molim Duha Svetoga da bude na Slavu Gospodinu!

Moja teta ima slican dar ovome, i njoj Duh Sveti obznani na kojem polju cistilista se osoba nalazi, to jest jeli u paklu ili raju..ali ona to ne govori kao atrakciju niti njoj ne dolaze ljudi iz cijelog zahreba i hrvatke, nego moli Duha Svetoga ako ju neko bas zatrazi,..ponekad dobije odgovore i za druge stvari..ali sve u Milosti Duha Svetoga..na nasu izgradnju.. ona ne kaze moras sada to i to moliti..nego kaze ova osoba je jos uvijek tu ti tu..i znas sto to znaci..treb moliti i moliti..mise platiti i trpjeti za pokojne..kod nekih osoba nema odgovora.. onda Duh Sveti ne da da se nesto obznani..
Ja sam bila isto dosta skepticna oko toga, ali po plodovima cete ih prepoznati..i moja teta nije nikakav samo prozvani prorok.. oko nje se ne loma koplja nego je osoba od molitve, strpljenja i pokore.. Ona je skroz na skroz ukljucena u Liturgiju, u katolicku crkvu, u sv. sakramente, i ima svoga dusebriznika, dio je molitvene zajednice u dubravi..


Molim Duha Svetoga da nas vodi u ovom pitanju i da SVE SVE sve izreceno ovdje bude na slavu Svevisnjemu! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 kol 2007 11:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..???????...

..evo sedam..
..da se ne uplašiš coprija..

mir nama


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 kol 2007 12:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Maka8472 napisao:
Ipak 6 (Šest) upitnika nitko ne stavlja moraju imati neko značenje zašto baš 6 da je pet razumio bih.


ma daaaj maka :roll: ..broj kao i svi ostali..meni nimalo odbojan..kao ni crna macka, petak 13 i slicno..praznovjerja-mani se toga..
...gledaj na 6 ovako-subota,zadnji dan stvaranja,dan prije nedjelje,dan prije odmaranja :lol: :lol: :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 70 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr