www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 03:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2007 16:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 vel 2007 09:31
Postovi: 310
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
sry, moja pogreška :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2007 16:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jovan napisao:
berno napisao:
Hehe pa kako da ti objasnim. Čini mi se da si ti razumio kako smo mi rekli, preciznije ja, "we had a good time". Pa da nije bila stvar u tome, to sam htio reći :)



-Nisam rekao da si ti ili bilo tko drugi rekao to. To sam ja rekao.

A kako se već javljaš za reč.. ti reče: "I meni je seminar bio odličan, tko god može da ide neka ide"
Dakle, na tebe se odnosi ovo podebljano, a to ne odgovara istini. Niti je 'seminar', niti može ići 'tko god'. :arrow: :idea:


jovane kompliciras bezze...sasvim je nebitno hocemo li ga nazvati seminar, skola karizmi, trodnevnica..Damian:) ili sta vec drugo berno nije nista lose rekao da bi ga ti ispravljao..zna se na sto je mislio..i također ne bi trebao suditi kako je ko dozivio seminar..jer ne mozes nikako znati jeli se neko "samo dobro zabavio"..ili sta vec..

...i jos on je rekao "neka ide tko god moze"..i to itekako odgovara istini..znaci tko god moze (a mogu oni koji su pohađali ili pohađaju neku molitvenu zajednicu..prosli su duhovnu obnovu)-neka i idu...mogao je i tako misliti :lol: ...
...u nas je npr.bilo onih koji su "mogli" a opet nisu isli.(kao sto i sam znas :wink: )


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 stu 2007 08:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hej ljudi prije svega vam saljem big zagrljaj :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: , nemoj te se prepirati jel to seminar, skola ili sto vec, nije to tako ni bitno kako ces nazvati. Od cetvrtka do danas tj. subote je skola karizmi i to samo pohadjaju osobe koje imaju seminar zivota u duhu, a u nedjelju je seminar kad mogu i ostali doci ali to su prije svega bolesni i naravno moraju se prijaviti, i skola je zaista odlicna na najjednostavniji nacin je pojasnjeno sve sto mi zapravo kompliciramo,

Bozji blagoslov!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 stu 2007 22:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 12:33
Postovi: 390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
bilo je divno veceras u sesvetama! slavilo se i hvalilo Gospodina... toliko ozdravljenja, toliko svjedocenja...Isus se proslavio u mnogim ljudima, ne mogu ni pobrojati sve tegobe i bolesti...toliki su svjedocili ozdravljenje, poboljsanje...bilo je predivno!

na moje vlasitie oci se jedno dijete doslovce diglo iz kolica, kao navijen je hodao po dvorani! nije se vise u kolica niti vracao, sjedio je poslije na obicnoj stolici...ma sto vise reci...suze su mi tekle svo vrijeme...da, doista Isus je ziv! on je Kralj u sve vijeke vjekova!

tako sam radosna sto ce svi oni ljudi iz dvorane ponijeti Isusovo ime veceras doma svojim ukucanima, pricat ce o onome sto su vidjeli i culi svojim prijateljima, Isusovo ime ce se prenositi s usta na usta, koliki ce pozeljeti potpuno promijeniit svoj zivot i dati ga u ruke Gospodinu! hvala ti i slava Isuse!

Jer On je velik mocan slave dostojan..:r086:
Sa prijestolja on vlada...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 stu 2007 22:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:) potvrdjujem fidin komentar. Ovaj seminar u cjelini je bio jedno veliko i predivno iskustvo. Gospodin je zaista predivan i cudesan samo Mu trebamo otvoriti svoja srca i On ce djelovati!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Blagoslivljajmo i slavimo Gospodina!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 stu 2007 13:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i ja svjedocim da je bilo predivno...
i meni su suze isle kad je mali djecak napustio svoja invalidska kolica !!!
Hvala Isusu! i Duhu Svetom i Ocu SVEMOGUCEM!

I nasim dobrim svecenicima i pastirima sto su organizirali susret!

Dragi salezijanci braca Matijevic i fra. Kozul, hvala Vam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 stu 2007 16:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2006 15:58
Postovi: 189
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ivana7 napisao:
Jovan napisao:
berno napisao:
Hehe pa kako da ti objasnim. Čini mi se da si ti razumio kako smo mi rekli, preciznije ja, "we had a good time". Pa da nije bila stvar u tome, to sam htio reći :)



-Nisam rekao da si ti ili bilo tko drugi rekao to. To sam ja rekao.

A kako se već javljaš za reč.. ti reče: "I meni je seminar bio odličan, tko god može da ide neka ide"
Dakle, na tebe se odnosi ovo podebljano, a to ne odgovara istini. Niti je 'seminar', niti može ići 'tko god'. :arrow: :idea:


jovane kompliciras bezze...sasvim je nebitno hocemo li ga nazvati seminar, skola karizmi, trodnevnica..Damian:) ili sta vec drugo berno nije nista lose rekao da bi ga ti ispravljao..zna se na sto je mislio..i također ne bi trebao suditi kako je ko dozivio seminar..jer ne mozes nikako znati jeli se neko "samo dobro zabavio"..ili sta vec..

...i jos on je rekao "neka ide tko god moze"..i to itekako odgovara istini..znaci tko god moze (a mogu oni koji su pohađali ili pohađaju neku molitvenu zajednicu..prosli su duhovnu obnovu)-neka i idu...mogao je i tako misliti :lol: ...
...u nas je npr.bilo onih koji su "mogli" a opet nisu isli.(kao sto i sam znas :wink: )


.. bitno je. Za seminar je potrebna dozvola biskupa, a za školu NE
Zamisli da si sa sobom povela par prijateljica koje bi bile vraćene s vrata
Zamisli njihove komentare nakon toga
Zamisli moguće komplikacije organizatorima ako ih biskup pozove na odgovornost (a razlog su dezinformacije)
itd.. itd..
ivana7 napisao:
ljuuudi moji ako ikako mozete IDITEEEEEEEEE na Damiana Staynea..predivno...
...ma to je seminar koji bih svakome preporucila bila sam na par njih ali ovaj je ostavio poseban dojam na mene..ne prpustite ni jedan sat..predivnooo jeee..od srca vam preporucavam to :grlim te:


.. evo zeca: We have a good time! :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 stu 2007 19:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hm...nisi me skontao...al sta se tu moze.. :roll: ..
...nebitno... :!:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 stu 2007 20:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Za sve moje drage prijatelje,koji su bili i za one koji nisu mogli biti i za sve one koji bi jednog dana htjeli biti :lol: ...mali dio sa predivnog susreta u Sesvetama...Oprostite na kvaliteti snimke,ali bio sam dosta daleko,pogledom sam tražio mnoge od Vas,iako s e ne vidjesmo,ali osjetili smo se itekako duhom svi,i oni koji su bili i oni koji nisu bili!


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jCJ-WVv48bo[/youtube]


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_y5iqEpdsmw[/youtube]


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yHl8oVnOvg0[/youtube]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 stu 2007 20:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IzNp8vgL_tM[/youtube]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr