www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 22:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 08:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
POBOZNOST PREMA PRESVETOM LICU NASEG GOSPODINA I OTKUPITELJA...

Obozavanja vrijedno lice mog nadasve ljubljenog Isusa,pozdravljam Te,molim Te,ljubim Te svim silama moje duse;najponiznije Te molim ;stvori u nama ponovno Sliku Bozju,Cisto srce stvori mi Boze,pravi duh obnovi u meni,ne odbaci me od svoga lica,sve dolazi kroz Tebe,u meni za Tebe,o Gospodine,samo za Tvoju Slavu i iz ljubavi prema Tebi!Amen.

Vjecni Oce,zrtvujem Ti obozavanja vrijedno Lice Tvoga nadasve ljubljenog Sina,na Slavu i Hvalu Tvoga Svetog Imena i spasenje duse...

SADA CASTIMO PRESVETO SRCE..

Bozansko Srce Isusovo,po Bezgrijesnom Srcu Marijinom,zrtvujem Ti danas sve Svete Mise,sve molitve,zrtve i patnje danasnjeg dana na sve one nakane za koje Ti Sebe na nasim oltarima zrtvujes za spasenje dusa,kao naknadu za grijehe svijeta,kako bi se od as udaljile zasluzene kazne i kako bi postigli Mir...

MOLITVA MAJCI BOZJOJ ZA PRIKAZANJE PREDRAGOCJENE KRVI..

Kraljice Ruzo Otajstvena,Majko Crkve,Sveta i Precista Djevice i Majko Bozja Marijo!
Molim Te,prikazi Ti Tvoga,Ranama i Krvlju prekrivenog Bozanskog Sina i Njegovu Predragocijenu Krv Nebeskom Ocu:
na Njegovu najvecu Slavu i cascenje Njegovog Bozanskog Velicanstva..
kao rijec zahvale za sve primljene Milosti i Dobrocinstva,
i kao naknadu i zadovoljstinu za grijehe moje i grijehe cijeloga svijeta..

Ti Andjele zalosnih-MOLIMO TE ZA TVOJU LJUBAV..
Ti svjetionice progonjenih i osramocenih
Ti sveznajuce Srce
Ti jedinstveno Srce
Ti Srce koje sve sudis
Ti Srce koje sve na sebe privlacis
Ti Srce koje nase oholo srce ponistavas
Ti Srce u kojem je cijeli svijet jedan narod

Ti Srce prepuno Ljubavi koja preplavljuje-
POSVECUJEMO SE TVOJOJ LJUBAVI!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 sij 2008 22:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
POBOZNOST PREMA PREDRAGOCIJENOJ KRVI...

O Isuse,prekrij sa Tvojom Predragocijenom Krvi sve koji su nam povjereni,nase hodocasnike,nase vozaca,sve koji sluze Ruzi Otajstvenoj i cijeli svijet!

Operi svu prljavstinu grijeha i obnovi sve Tvojim Svetim Duhom.
Molimo Te usrdno,Predragocijena Krvi Isusa Krista i darujemo Ti naknadu Tvoje Majke;po Njezinu Srcu molimo Te za oprostaj!

O Oce,pun smilovanja i dobrote,uzmi ovu najciscu Krv kao naknadu za sve uvrede grijesnika;unisti Njome sve njihove uvrede i pokloni im svoje milosrdje..!

Vjecni Oce,Pogledaj milostivo na one,od Krvi Kristove rumene duse,od Krvi Bozanskog zrtvenog janjesca koje se Tebi neprekidno zrtvuje.
O Oce ,ne dopusti da duse zauvjek propadnu!Spasi ih kako bi ti mogli vjecno zahvaljivati..

Ruzo Otajstvena,majk Crkve,zrtvuj Ti Predragocjenu Krv Tvojim vlastitim rukama Nebeskom Ocu,za nas i za sve koji su nam povjereni!
Za obracenje grijesnika i neznabozaca
za moje osobno obracenje i poboljsanje sebe sama
za sprijecavanje teskih grijeha danasnjega dana i danasnje nocu,
za procvat Svete Vjere u nasoj domovini
za povratak i sacuvanje mladezi u vjeri i krscanskom nacinu zivota.
za spasenje umirucih
za Svetog Oca ,biskupe i svecenike,
za potrebe Crkve
za sve one koji su radi vjere progonjeni,
za mene osobno;za posvecenje moje vjere,nade i ljubavi,
za umnozavanje milosti i sedam darova Duha Svetoga,
za umnozavanje poniznosti,strpljenja i predanosti u svetu volju Bozju,
za postizanje sretnog smrtnog casa,moga,mojih rodjaka,dobrocinitelja
i za cijeli svijet..(za Tebe-Trazim)
za pomoc i snagu svim progonjenim,patnickim,neduznim i osumnjacenim
osobama na zemlji,
za snagu i jacanje siromasnih dusa u cistilistu,
na najvecu radost svih Svetih Andjela.

Budi slavljena Predragocijena Krvi Isusova,sada ,vazda i u sve vjeke vjekova.Amen..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 sij 2008 12:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
RUZO OTAJSTVENA,KRALJICE SVIJETA...

Kraljice svega svijta,nasa draga Majko!U Tebi i po Tebi hvalimo i slavimo cudesnu Tajnu Krvi Isusove,veliku snagu izmirenja.
U blistavom sjaju Tvoga Bezgrijesnog Zaceca.Ti si suradjivala na velicanstvenoj pobjedi Krvi naseg Spasitelja,Ti si pored Isusa Spasitelja postala Suotkupiteljica i Majka svoh ljudi.U triumfu Tvog Bezgrijesnog Srca,Ti si od Boga odabrana za djeliteljicu svih milosti.
O Marijo,na Tvome mocnom i uzvisenom mjestu pozdravljamo Tebe,Gospodaricu i Kraljicu Predragocijene Krvi,poprskaj nase duse sa tom slavom i pitkom Krvi,kako bi mogli,sve zasjede zla izbjeci i usmjeravati se svetom zudnjom samo putem vrlina.
Napisi na tom Krvlju nasa imena u Knjigu Zivota,kako bi mi,kao njeni stovatelji,ovdje na zemlji,jednom s Tobom i svim odabranima,ovu Svetu Predragocijenu Krv smjeli slaviti,sada i u Vjecnosti...

MOLITVA ZA OSOBNU MILOST...

O Majko Isusova ,zbog Tvojih neizmjernih boli,gledajuci patnje Tvoga Sina i Njegovu smrt,zbog gorkih suza koji si proplakala,ja Te molim prikazi
Ti.sa Ranama i Krvlju prekriveno Tijelo naseg Bozanskog Otkupitelja zajedno sa Tvojima Bolima i Suzama,Nebeskom Ocu za spasenje svih dusa i za milost...Amen,,


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 sij 2008 13:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
POSVETA PREDRAGOCIJENOJ KRVI KRISTOVOJ...

Duboko svjestan vlastite nistenosti a Tvoje uzvisenosti,Milosrdni Spasitelju,bacam se Tebi pod nogo i zahvaljujem Ti za mnoge darove i dokaze Milosti koje si dao meni,nezahvalnom stvorenju,osobito zato sto si me Tvojom Predragocijenom Krvlju oslobodio od kobne vlasti sotone....
U prisutnosti moje drage Majke Marije,nasega Svetoga Andjela cuvara,mog Svetog zastitnika,cijelog nebeskog fvora,posvecujem sebe,najdrazi Isuse,slobodnom voljom,iskrena srca,Tvojoj Predragocjenjenoj Krvi,sa kojom si svijet oslobodio od grijeha,smrti i pakla..
Obecavam Ti,uz Tvoju Milosnu pomoc i prema svojim mogucnostima,poboznost prema Tvojoj Predragocijenjenoj Krvi,cijeni naseg Spasitelja.Siriti i boriti se za nju koliko je moguce pobudjivati cu je i potpomagati kako bi na taj nacin Tvoja obozavanja vrijedna Krv bila od svoh postovana i velicana.Na taj nacin zelio bih da moja vlastita nevjera prema Svetoj Krvi postane vjerom,vlastiti napor prikazujem kao naknadu za svetogrdja kojima ljudi svakodnevno odbacuju Preveliku Cijenu svoga spasenja!O kad bih mogao moje grijehe,moju hladnocu i sve ostale neurednosti koje sam Tebi ,Sveta,Predragocijena Krvi nanio ,unistiti zauvjek!
Pogledaj ljubljeni Isuse,prikazujem Ti ljubav,obozavanje i molitvu Tvoje Presveta Majke,Tvojih vjernih ucenika i svetih prema Tvojoj Predragocjenoj Krvi,molim Te,ne misli vise na moju prijasnju nevjeru i hladnocu;molim Te ,oprosti svima onima,koji su Te uvrijedili!
Poskropi mene o BOZANSKI Spasitelju kao i cijelo covjecanstvo,svojom Predragocjenom Krvi,kako bi Te od sada svi mi,Tebe Razapetoga Ljubavi,ljubili svim srcem,i cijenu naseg spasenja od sada dostojno stovali.Amen..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 ožu 2008 15:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
O, Mutter der Kirche, bitte für uns!.."
O,Majko Crkve ,moli za nas!"


Konacno ce Bezgrijesno Zacece pobjediti,Rusija ce se obratiti,
Period neprijatelja prekinuti,uz zrtvu Isusu Kristu i Bazgrijesnom zacecu..

Rosa Mistica - Crkveni kip prosipa iz ociju i ruku, aromsko ulju,
od 27.07.1998-u crkvi mucenika u gradu Twerr..


Slika

Molimo za Rusiju i njeno obracenje...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 svi 2008 15:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
ZAHVALJUJEM TI ,

Nebeski Oce,TI si Vjecna Ljubav,
Tvoja Svemoc. Tvoja ljubav i milosrdje bez granica,u svemu onome sto nam dajes..
Tvoje milosti i dobrocinstva neizmjerne,za koje Ti se obracamo svakim danom,i trazimo Tvoju pomoc...
Svakodnevno nas obasipas svojim darovima, cujes nase vapaje..
svakodnevno Ti zelimo zahvaljivati,za sve ono sto primismo....
Zato neka Ti bude od svih stvorenja neba i zemlje
Vjecna cast,hvala i slava..!
Nasa zahvalnost,sjedinjena sa svim Andjelima i Svetima
neka nikad ne zavrsi,dok Te jednom ne budemo smjeli hvaliti i slaviti u
Tvojem Vjecnom Kraljestvu.Amen.

Hvala Ti od svega srca!Hvala Ti od svega srca"Hvala Ti od svega srca,za
svoje pregorke patnje i muke, da bi mi zadobili vjecno blazenstvo"
Hvala.......
Zahvaljujemo Duhu Svetome koji nas vodi prepoznavanju Istine.Hvala....
Zahvaljujemo za nasu Ruzu Otajstvenu,Bezgrijesno zacece i
Majku Bozju Mariju,naseg najsavrsenijeg Uzora krscanskog zivota,
nasu Suotkupiteljicu,Suradnicu i Zagovornicu i Njenu neizmjernu ljubav i
milosrdje prema nama ljudima!
Zahvaljujemo Ti za nase zagovornike pred Prijestoljem Bozjim i Njegovu veliku spremnost da pomognu! Hvala......
Srdacna hvala nasoj dragoj Ruzi Otajstvenoj za Njeno ispastanje kao
naknade za nasu nezahvalnost! Hvala...
Zahvaljujemo Presvetom Trojstvu za nase roditelje ili krscanske odgajatelje,za nase zdravlje,za nase radno mjesto i za sve miloscu bogate bolesti!
Za sve ;milosti ,ljubavi ,poniznosti ,strpljenja,saosjecajnosti ,mira ,zahvalnosti,straha Bozjega,mudrosti,odanosti,umjerenosti,snage,cistoce,sutnje i svetosti!
Zahvaljujemo Dobrom Bogu za sve prijatelje koji uz nas stoje u radosti i u patnji! Hvala...
Zahvaljujemo za sve neprijatelje i teskoce na kojima moramo zaraditi Nebo,time cemo ih ljubiti kako ih je ljubio nas Spasitelj. Hvala...
Zahvaljujemo beskonacno Milosrdnom Bogu da smijemo zahvaljivati i za koji ne zahvaljuju i zrtvovati se za spasenje dusa. Hvala....
Zahvaljujemo Presvetom Trojstvu za veliku ljubav prema nama,unatoc nasim grijesima... Hvala...
Nista Ti Gospodine ne moze dovoljno zahaliti,zahvaljivati treba svaki trenutak,zahvaljivati treba svaki udarac srca,sve do sudnjeg dana.
Neka Ti zahvaljuju sve moje misli;o kad bih Ti mogla dovoljno zahvaliti;Velicaju Te i hvale sva Tvoja djela Slavna i Velicanstvena do u Vjecnost !Amen.
O Marijo ,nasa Ruzo Otajstvena,pomozi nam zahvaljivati na za sve Milosti
HVALA TI....
HVALA VAM.
Sveti Pravedni Trojedini Boze ,Ti sa blagonaklonoscu gledas na sve koji Ti od srca zahvaljuju i nagradjujes ih prevedno u Svome Dobrocinstvu.
U Tvom Bozanskom Milosrdju oprosti svima koji nisu svijesni svoje krivice nezahvalnosti.Uzmi nase skromne zahvale i uvelicaj ih kroz vjecna
zahvaljivanja naseg Dragog Gospodina i Spasitelja i nase Drage Ruze Otajstvene Tebi,o Dragi Voljeni Oce,kao pokoru za nezahvalno covjecanstvo,na sve vecu Slavu Trojedinog Boga i za posvecenje nasih dusa.Amen.
O moj Isuse ,preporucujem se Tvojem Bozanskom Srcu,
zaranjam u Tvoje Bezgranicno Preplavljuce Milosrdje:
predajem se sasvim Tvojoj ljubavi i Tvojoj Ocinskoj Vjernosti!
Molim Te ,o moj Isuse ,moli Svoga Oca za povrat do sada izgubljenih dobrocinstava koje sam ja,siromasni grijesnik izgubio,
Budi Ti Tvom Ocu savrsena zrtva za moj siromasni nezahvalni zivot.
Prekrij Svojim velikim Milosrdjem sve moje grijehe i nezahvalnosti i izgradi me snagom Tvoje Milosti sasvim prema Tvojoj Svetoj Volji!Amen

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 32 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr