www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 tra 2024 15:06

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 18 pro 2007 15:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 stu 2007 16:17
Postovi: 18
Lokacija: split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga, moli se duhu svetom... ako tražimo duha Gospodin nam ga daje, moje osobno stajalište je da Nam Isus svima govori, razlika je u tome da li imamo želju da naučimo slušati srcem. Postoje razlike u slušanju, neki čuju srcem, podsvjesno ne znaju odakle im dolaze misli ali ih jednostavno znaju. Neki čuju glas u glavi, većinom svoje riječi ili nečije tuđe zavisi o stupnju duhovnosti. Moli se Duhu Svetom da makne sotonu od tebe i sv. arkanđelu Mihaelu da ga spriječi da ti dolazi do uma.
....ali nemoj prestati slušati, Isus ti nikad neće zapovjediti, uvijek ti otvara vrata da možeš sama izabrati, u tim razgovorima on TE UČI, zapamti to, daje ti savjete, ponekad i kritike ali ti nikad ne zapovijeda.
Razgovor s Njim je toliko jednostavan, a mi smo ljudi takvi da sve kompliciramo i da nam sve izgleda preteško. On je ljubav, on nas želi, kao Stvoritelj a najviše kao prijatelj, poslušaj i ti Njega, pitaj ga kako mu je.
Svi se mi samo jadamo, jadamo, tražimo...pitaj Ga da li mu je teško, kako se osjeća, da li išta treba. Budi i ti njegova prijateljica. i ne sumnjaj da je to tvoja mašta, nastavi se molit i pusti ga da djeluje preko tebe, predaj mu se u ruke da ostvari svoj naum koji ima s tobom.
Sotona ti može pričati ali NIKAD se ne može prestaviti kao Bog ni Gospa.
Slušaj, moli, osjećaj, pitaj, tješi ga.
Bog te blagoslovio. :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 pro 2007 23:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lis 2007 21:43
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zanimljivo je ovo što si napisao/la da se Sotona ne može nikad predstaviti kao Bog ili Gospa. Uvijek mi se na početku predstavi ili Gospodin ili Gospa jer sam njoj posvećena. Još sam uvijek rezervirana prema tome, ne žurim, valjda će doći vrijeme kada ću moći razabrati što je to i od koga dolazi.
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 pro 2007 09:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 lis 2007 20:30
Postovi: 165
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja bih svakako tražila odgovore od svećenika. Lijepo bi se pomolila da duboko iz srvca da mi se Gospodin očituje preko svećenika. Tražila bih tada duhovni razgovor. treba ispitivati, dobro zadržavati a loše odbciti. To ne možemo sami. U ovakvim stvarima potrebno nam je vodstvo, jer tri su duha od kojih mogu dolaziti vizije ili objave- od Boga, od zloga, ili od tebe same.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 pro 2007 21:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 sij 2007 14:02
Postovi: 87
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Imam iznenađenje za te u noći svijeta. Ima čas kad te pohodim u sili Duha Svetoga - Govori Bog tvoj. U taj čas vidjet ćeš mojim vidom sve. Razobličit će ti se pozadina stvari i vidjet ćeš sve u istini. Sav tvoj put do tad bit će živ u savjesti. Neće u tebi biti ugla u koji ćeš se moći sakriti. Na vidjelo će izići sva tvoja golotinja. Ne nasilno nad tobom, već bit će to čas kad me ti iz tjeskobe zazivaš.
Bit će to tvoj bezizlazni čas. Ja poznajem bezdane u koje čovjek upada i znam da iz njih ne može sam izaći. Čas je to kad me čovjek, bar na trenutak, iskreno želi, pa mu tada u njegovoj slobodi mogu bliže prići. Ljubomorno čeznem za tim časom u svakoj duši, što sam je u nježnostima svojim oblikovao. I znam da će svaka nježnost moja biti utjeha i spas. Svemoć će se Božja očitovati u taj čas, ona svemoć koja je kadra sav svijet i sva stvorenja iznova stvoriti. Zato sam strpljiv u žaru svoje ljubavi, što za Čovjekom žeđa. Nije to čas suda nego smilovanja, Milosrđa moga. Tada ću razobličiti sve zablude, žigom srama žigosati svaki grijeh u srcu i dati tako priliku duši da krene putem obraćenja iz smrti u život, iz tame u svjetlost.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 pro 2007 08:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
vjeko napisao:
Imam iznenađenje za te u noći svijeta. Ima čas kad te pohodim u sili Duha Svetoga - Govori Bog tvoj. U taj čas vidjet ćeš mojim vidom sve. Razobličit će ti se pozadina stvari i vidjet ćeš sve u istini. Sav tvoj put do tad bit će živ u savjesti. Neće u tebi biti ugla u koji ćeš se moći sakriti. Na vidjelo će izići sva tvoja golotinja. Ne nasilno nad tobom, već bit će to čas kad me ti iz tjeskobe zazivaš.
Bit će to tvoj bezizlazni čas. Ja poznajem bezdane u koje čovjek upada i znam da iz njih ne može sam izaći. Čas je to kad me čovjek, bar na trenutak, iskreno želi, pa mu tada u njegovoj slobodi mogu bliže prići. Ljubomorno čeznem za tim časom u svakoj duši, što sam je u nježnostima svojim oblikovao. I znam da će svaka nježnost moja biti utjeha i spas. Svemoć će se Božja očitovati u taj čas, ona svemoć koja je kadra sav svijet i sva stvorenja iznova stvoriti. Zato sam strpljiv u žaru svoje ljubavi, što za Čovjekom žeđa. Nije to čas suda nego smilovanja, Milosrđa moga. Tada ću razobličiti sve zablude, žigom srama žigosati svaki grijeh u srcu i dati tako priliku duši da krene putem obraćenja iz smrti u život, iz tame u svjetlost.


Vjeko ovo je divno,
jel ovo proroštvo koje si ti dobio ili ??? ...malo ne kontam...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 pro 2007 19:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 sij 2007 14:02
Postovi: 87
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Proroštvo, ne moje.
Fora je što se ne konta. Svako si ga uzima sam i poslužuje po vjeri. Tko smatra i vjeruje da je za njega, neka si ga uzme.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 pro 2007 13:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 13:51
Postovi: 128
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
U Bibliji piše (sada neću citirati ali slično ovako): u one dane (posljednje) mladi će sne snivati (ako sam dobro zapamtio) a stari će moći proricati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 pro 2007 13:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 13:51
Postovi: 128
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Tj. imati viđenja... E sada koliko je to dobro.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 pro 2007 19:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
stjepan5 napisao:
Tj. imati viđenja... E sada koliko je to dobro.


:shock:

šta nije po tebi dobro tebi Stjepane...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 pro 2007 09:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
vjeko napisao:
Proroštvo, ne moje.
Fora je što se ne konta. Svako si ga uzima sam i poslužuje po vjeri. Tko smatra i vjeruje da je za njega, neka si ga uzme.


Ma shvatila sam ja proroštvo nego nisam shvatila jel tvoje ili ne.
Svejedno hvala puno :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 26 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr