www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 09:07

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 06 kol 2008 13:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Dragi Hrki,.. pogle koji DVD karizmatskih susreta, ako si sam sprijecen ici na koji,... pa pogledaj kako sila Duha Svetoga ljude obara s nogu, i pocivaju u Duhu,.. ljudi uz osmjeh na licu pocivaju na podu,.. odmaraju,...
iz svog iskustva cu ti reci da je to divan osjecaj,.. i u tim trenutcima,.. pocivanja u Duhu,.. koji se i u Bibliji javlja nekoliko puta,.. ozdravlja duh, dusu i tijelo... ovisno od vjere i predanosti pojedinca,..
NEK TE DRAGI BOG BLAGOSLOVI,.. I SVOJOM MILOSCU TI SRCE PRIVUCE KA MILOSNIM SUSRETIMA S NJIM,... DIVNIM TRENUTCIMA SLAVLJENJA,.. GDJE SE OSJETI NJEGOVA PRISUTNOST,.. NJEGOVA LJUBAV, KOJA LIJECI SVE,... :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 kol 2008 13:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
Matyjesus napisao:
Dragi Hrki,.. pogle koji DVD karizmatskih susreta, ako si sam sprijecen ici na koji,... pa pogledaj kako sila Duha Svetoga ljude obara s nogu, i pocivaju u Duhu,.. ljudi uz osmjeh na licu pocivaju na podu,.. odmaraju,...
iz svog iskustva cu ti reci da je to divan osjecaj,.. i u tim trenutcima,.. pocivanja u Duhu,.. koji se i u Bibliji javlja nekoliko puta,.. ozdravlja duh, dusu i tijelo... ovisno od vjere i predanosti pojedinca,..
NEK TE DRAGI Bog BLAGOSLOVI,.. I SVOJOM MILOSCU TI SRCE PRIVUCE KA MILOSNIM SUSRETIMA S NJIM,... DIVNIM TRENUTCIMA SLAVLJENJA,.. GDJE SE OSJETI NJEGOVA PRISUTNOST,.. NJEGOVA LJUBAV, KOJA LIJECI SVE,... :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


imao sam ta iskustva

ali nisam vidio da laik polaže ruke na buduće počivatelje u duhu, već svećenici

ti si naveo počivanjeu duhu , ja sam zozy pitao na ozdravljivanje bolesnih i nemoćnih

pa molim zozy i tebe da date neka svjedočenja, uz naravno da li ima i nekih dodatnih argumenata glede ozdravljenih- dokumentacija, potvrda crkvenih službenika isl
naravno ne morate reći kako se zovu laici koji su polagali ruke, ni imena navodno ozdravljenih, nego što više podataka koji mogu objasniti i posvjedočiti istinsko i trajno ozdravljenje ( znači da nije samo neka trenutna sugestija, placebo efekt isl!, nego trajno iscjeljenje), ali ne osobnih podataka :D :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 kol 2008 13:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Odi na stranicu ovu stranicu http://www.coretlumenchristi.org/

Zajednica laička Cor et lumen christi, voditelj Damian Stayne laik


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 kol 2008 13:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
zozy napisao:
Odi na stranicu ovu stranicu http://www.coretlumenchristi.org/

Zajednica laička Cor et lumen christi, voditelj Damian Stayne laik


zozy hvala na linku
ali kako ima jako puno podlinkova i sve je na engleskom nije baš da se mogu 100% snaći i da točno nađem na šta misliš

ali vjerujem kad govorip o ozdravljenjima preko laika, da ti svjedočanstva nisu vezana samo za strane linkove

valjda imaš i neko osobno svjedočanstvo i višenje tih pojava
i puno bi mi bilo draže da čujem nešto i nešto iz "naše bašče" i neke rezultate od naših laika iscjelitelja...pa ako možeš reci nešto o takvima... naravno bez osobnih podataka :D :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 kol 2008 13:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 srp 2008 10:42
Postovi: 175
Lokacija: Hercegovački krš
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kratko...
Moj muž je ležao u bolnici priključen na kisik jer nije mogao samostalno disati zbog relapsa raka limfnih čvorova i na slici njegovih pluća nije bilo moguće vidjeti lijevo plućno krilo jer je bilo pokriveno limfnim čvorovima. Ovo se inače sanira zračenjem ili kemoterapijom...

Nakon molitve laika i prije nego što je stigao na zračenje ponovljena slika pluća je pokazala kako su se čvorovi gotovo u cijelosti povukli...

Liječnici nisu mogli objasniti... smajlic25

Mi smo znali...da je primio terapiju Božje ljubavi...
:D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 kol 2008 14:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
agapi napisao:
Kratko...
Moj muž je ležao u bolnici priključen na kisik jer nije mogao samostalno disati zbog relapsa raka limfnih čvorova i na slici njegovih pluća nije bilo moguće vidjeti lijevo plućno krilo jer je bilo pokriveno limfnim čvorovima. Ovo se inače sanira zračenjem ili kemoterapijom...

Nakon molitve laika i prije nego što je stigao na zračenje ponovljena slika pluća je pokazala kako su se čvorovi gotovo u cijelosti povukli...

Liječnici nisu mogli objasniti... smajlic25

Mi smo znali...da je primio terapiju Božje ljubavi...
:D


Hvala ti na predivnom i osobnom svjedočanstvu
:grlim te:
hvala Bogu na oporavku koje je doživio tvoj muž preko molitve laika
velika je ljubav Božja :grlim te:

hvala ti i slava Isuse :D

ako još netko zna ili je osobno vidio sigurna izlječenja ili znatne i trajne oporavke bolesnika neka iznese na forumu

svako ovakvo svjedočenje je korisno svjedočenje i može pomoći drugim ljudima


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 kol 2008 22:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
laik je molio i za mene, doduše u prisustvu svećenika,
osjećala sam se psihički jako opterećeno, jadno i nemoćno...nakon njene molitve počivala sam u Duhu...
nakon te molitve bila sam druga osoba...svakim danom sam imala sve veću potrebu za Božjom blizinom, sakramentima i tako je do danas..opet se ista ta osoba molila za mene neki dan..osjetila sam veliki mir i slobodu što se nekako i u mom životu sada vidi te mogu posvjedočiti da sam doživjela preko njene molitve istinsko duhovno ozdravljenje...

doduše radi se o Bogu posvećenoj osobi al svejedno nije svećenik odnosno časna..te ja vjerujem da Gospodin svome stadu daje svakovrsne darove kako bi se On proslavio...takodjer znam da za te ljude svi trebamo moliti jer su oni više nego mi podložni napastima....kome je puno dano puno će se od njega i tražiti....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 kol 2008 09:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kad napišem knjigu poslat ću ti Hrvoje da čitaš i da se malo osvjedočiš o svemu tome.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 kol 2008 16:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hmmmmmmm zanimljiva tema isto bih samo ispravila to što cijelo vrijeme navode laici...naime sve to radi Isus Krist...što se tiče polaganja ruku posebno na glavu dopustila bih to samo i isključivo Svećenicima...mnogo je nijh to i preporučilo i naglasilo i to vjerujem nije bez veze...Oni predani potpuno Gospodinu i njihove Pomazane ruke vjerujem i Isus koji izvire iz njih može činiti čudesa...a važna je naša vjera..."Ženo, vjera te tvoja ozdravila"....Baš jučer je bio p. Zvjezdan Linić na Trsatu i pričao o ženi koja se u mnoštvu progurala do Isusa i dotakla se njegovih haljina,a Isus se okreće i pita tko je to bio. Učenici su ga zbunjeno pogledali i vidjeli jednu masu ljudi oko njega, ali Isus je osjetio da ga je netko dotaknuo vjerom...I kaže p. Zvjezdan a koliko vi u Sv. euharistiji imate prisutnost Isusa,mnogo više no ona žena, vi ne da ga se samo dotičete nego ga i primate k sebi i upravo kao takav On nam mjenja živote....Važno je vjerovati....i naravno i On sam naglašava oprez posebno kod polaganja ruku jer se tu dosta često zaboravlja na lukavost zla koji se može i tekako osvećivati... Ljudovi moji dragi malo se raspisala ali neka, to je zbilja neiscrpna tema koja me osobno zanima pa sam dosta o tome razgovarala i ispitivala Svećenstvo..... Ljubim Vas braćo i sestre u Kristu :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2008 05:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sunašce jedno je da bi ti dopustila samo svećenicima a drugo je što kažeš oni su predani potpuno Isusu.Ko je potpuno predan Isusu navedi bar jednog i ja ću pješice otić u svetu zemlju ako ga nađeš.U svetom pismu stoji:TKO VJERUJE U MENE POLAGAT ĆE RUKE NA BOLESNE I ONI ĆE OZDRAVLJATI I IZGONIT ĆE ZLE DUHOVE ITD ali nigdje nema napisano svećenici će polagat a laici nesmiju ili takvo što.Ti imaš svoje mišljenje a stav crkve je drugaćiji od države do države.Tako u Hr i u BIH imamo jako malo laika koji su u službi ozdravljanja i oslobađanja i sad još treba da se i njih zabrani a sigurno po nekima Bog radi više nego po svećenicima.Laikat nemože da zaživi ispravno baš zbog toga što svećenici misle da gube primat kod vjernika a zapravo bi trebalo da svećenici i laici usko surađuju na tom polju.Srećom onaj tko ima karizmu nemora polagat ruke nikako jer mu vjera nije došla po polaganju ruku već po propovjedanju Božije riječi već može molit na odstojanju i Bog će svejedno učinit svoje.Tema je dobra ali škakljiva jer nema pisano puno o ovome nigdje ali se iskustvo posebno cijeni dakle tvoje doživljeno i proživljeno a ne osobno mišljenje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr