www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 02 svi 2024 10:10

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 11 svi 2012 19:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 pro 2010 00:07
Postovi: 56
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
sanjci napisao:
A ispada da u biti "placas"grijehe svojih predaka.


Puno sam puta cula to kak neki ljud moraju ispastati zbog grijeha svojih predaka, al nikad mi to nije bilo jasno, cak i ne vjerujem bas u to, zasto bi to Bog dopustio ??:roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2012 19:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
u biti mi dopustamo,to su ti rane iz proslosti.kazu da cak ako maajka u trudnoci ne zeli dijete,ako grijesi.pomislja na pobacaj da se to sve kasnije ocituje u zivotu tog djeteta u vidu problema u zivotu.ja sam isto priznajem ostala sokirana kad sam to procitala,sve tt pise u toj knjizi od Smiljana Duh Sveti ozdravitelj i osloboditelj.Ugl.sotona tim nekim grijesima nasih predaka udara tamo gdje vidi svaku priliku da moze,u vidu slabosti.Probaj si nabaviti knjigu,ima jako puno svjedocanstava.meni ti je to isto bilo tesko za shvatiti dok je nisam procitala.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2012 20:15 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 svi 2012 19:28
Postovi: 9
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ajme :(
meni je mama jednom išla kod nekog vidovnjaka, a teta mi je znala izvodit gluposti i imat te knjige sa tim nekim čarkama gatanjima i gluparijama...a svi su kršteni... joj možda nije ni čudo da sam se razbolila... jel zna netko od vas nekog svećenika koji se bavi takvim nekim čudnim stvarima a da ima vremena? bilo bi dobro da je u zagrebu, al i ako nije ja bi i doputovala do njega.
Inače je moj tata probao mahati oko mene viskom kao da vidi jesam li bolesna ali nikad nije uspio ništa vidjeti, pretpostavljam da ne može ako osoba ima neki otpor. probao je i s nekom glupom napravom mjerit zračenje, i onda kao to pišti kad zrači, uglavnom oko mene ništa nije zračilo pa čak ni moj mobitel ni laptop a nisu ni kvalitetni... a njegov mobitel i mamin je, a i sve ostalo od tih nekih tehnikalija.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2012 20:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
mislim da ti to radi fra smiljan i zvjezdan linic(on ti je i taboru u samoboru).ali mislim da trebas dogovoriti susret ili otici na seminar.pogledaj si imas stranicu od tabora.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2012 20:57 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 svi 2012 19:28
Postovi: 9
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala ti :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2012 21:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2012 22:34
Postovi: 313
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Tina4, dođi u Siget (župa Sv. Križa) posljednji utorak u mjesecu, fra Smiljan vodi molitvu i misu za oslobođenje i ozdravljenje.
ovaj mjesec to je 29.05., mislim da počinje oko 5, ili 6 poslijepodne


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2012 22:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
leelaa napisao:
Tina4, dođi u Siget (župa Sv. Križa) posljednji utorak u mjesecu, fra Smiljan vodi molitvu i misu za oslobođenje i ozdravljenje.
ovaj mjesec to je 29.05., mislim da počinje oko 5, ili 6 poslijepodne

LEELAA zanima me da li se moze razgovarati sa fra Smiljanom,i koliko dugo traje misa.ja se stalno vrtim u krug sa svojim problemima imuce mi ti ruzni snovi o kojima sam pisala,a trebam jedan posteni razgovor i isspovjed,ali kako Tina4 kaze da me netko ima vremena slusati.Jer gdje god dodjem uvijek je to na brzinu i uvijek isti savjeti. :a1430:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2012 22:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2012 22:34
Postovi: 313
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ne znam može li se s njim razgovarati. bila sam dva puta na toj misi, i već mi je i to puno pomoglo.
navodno da on ispovijeda ljude i nakon ispovijedi polaže ruke nedjeljom ujutro. voljela bih saznati je li ta info točna.

misa i molitva traju nekih 4 sata, negdje prije 22 sata bude gotova. traje dosta dugo, zato ako netko ne može stajati treba doći ranije i zauzeti mjesto, ili ponijeti sa sobom neki mali sklopivi stolac. puno ljudi ima one ribičke tronošce što se mogu kupiti za neke sitne novce


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2012 23:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
problem mi je zbog male i sve te situacije doma.mislila sam da traje krace.pitat cu kolegicu za to polaganje ruku jer ona hoda isto tamo i bas je s njim razgovarala.to je ova o kojoj sam pisala.cula sam da 13.5 u Lucko dolazi fra Pavic.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2012 23:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2012 22:34
Postovi: 313
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
da, dolazi fra Ivo, ja idem :D
on također vodi molitve i mise za ozdravljenje i oslobađanje, kao i fra Smiljan
evo obavijest, koga zanima
http://zupa-surkovac.com/
on mi je posebno drag, kod njega sam došla na prvu duhovnu obnovu u životu, i tada se obratila :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr