www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 10:43

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 21:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2007 19:34
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ako možeš sjeti se mene i moje obitelji :wink:
Svakako ti preporučujem da posjetiš kip uskrslog Isusa koji kapa suze.
BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 21:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
lelaa napisao:
ma naravno da cu vas se sjetit...svih...a ja svaki dan razmisljam o tome kako bi mi bilo da prisustujem nekome malom znaku...nesto kao sto je bilo ono treptajuce sunce...ili...naprimjer moja teta je jednom prilikom kad je bila mlada u Medjugorju na Krizevcu vidjela kao da se Kriz okrece oko svoje osi,a neka svjetlost bljesti...i kad ju slusam kako o tome prica ona je tako ispunjena...i ja kad razmisljam kako bi meni bilo da to dozivim jednostavno se od same pomisli pocnem osjecati ushiceno...tako bi zeljela nesto takvo dozivjeti...mada se bojim da ovo ispada kao ono daj da vidim pa cu vjerovat,al ne...ja samo zelim osjetiti tu srecu....i jednostavno...neznam...vjerujem ja i ovako...stvarno jesam....ali...to je ono nesto sto me stvarno zanima i sto mi je jaka jaka zelja...


..Gospa kaže da je najveće čudo S.Misa.(.S.Pričest..)

..pa u Međugorje ..odi bez..čežnje za čudom..
..jer čudo nam je tu stalno pred nama u S.Misi..

..u Međugorje ..će te dotaknuti ..međugorski MIR..
..svakog na poseban način..

..jer tamo se ..lagano nebo..odškrinulo ..prema zemlji..
..pa se u Međugorju..osijeća mir..nebeski..
..i ponekad ..miris ruža...


.pokloni se toj ljepoti zemaljskoj i sinu Marijinom Presvetim i Prečistim..
..ISUSU..
..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 21:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
lelaa napisao:
ma naravno da cu vas se sjetit...svih...a ja svaki dan razmisljam o tome kako bi mi bilo da prisustujem nekome malom znaku...nesto kao sto je bilo ono treptajuce sunce...ili...naprimjer moja teta je jednom prilikom kad je bila mlada u Medjugorju na Krizevcu vidjela kao da se Kriz okrece oko svoje osi,a neka svjetlost bljesti...i kad ju slusam kako o tome prica ona je tako ispunjena...i ja kad razmisljam kako bi meni bilo da to dozivim jednostavno se od same pomisli pocnem osjecati ushiceno...tako bi zeljela nesto takvo dozivjeti...mada se bojim da ovo ispada kao ono daj da vidim pa cu vjerovat,al ne...ja samo zelim osjetiti tu srecu....i jednostavno...neznam...vjerujem ja i ovako...stvarno jesam....ali...to je ono nesto sto me stvarno zanima i sto mi je jaka jaka zelja...

ne teži za čudima...vanjskim..nego za čudima u srcu tvom.... :wink: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 21:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 vel 2008 23:46
Postovi: 40
Lokacija: split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
a znammmmm...evo sad je ispalo da tazim samo cuda...al stvarno nije tako...i ocu,obavezno cu posjetit Isusov kip...vec sam cijela u tome filmu kad dodem tamo pred Njega...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 21:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
lelaa napisao:
a znammmmm...evo sad je ispalo da tazim samo cuda...al stvarno nije tako...i ocu,obavezno cu posjetit Isusov kip...vec sam cijela u tome filmu kad dodem tamo pred Njega...



.ma ne...
..ništ nije ispalo..
..samo pričamo..
..a svako bi volio..
..da mu se Gospa..
..obrati na poseban način..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 21:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 ruj 2006 07:42
Postovi: 355
Lokacija: ...Daljina Tvoje Ljubavi cini me jakom...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
idi i samo reci na sruc sve one koji imaju zeljie nek ti ih oni sami prensu hvala ti za koji Misec cu ija BTB ! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 ožu 2008 20:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 svi 2007 11:45
Postovi: 379
Podijelio: 64 zahvala
Zahvaljeno je: 40 zahvala
Lelaa, Btb!! :grlim te: :grlim te:
Ponesi Majci sve moje učenike, tu divnu djecu i mlade ljude koji odrastaju u ovom teškom svijetu... Neka ih čuva od svih zala... nek ih blagoslovi sve... I moju buduću dječicu i budućeg muža također!
Hvala ti Lelaa, od srca!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 ožu 2008 22:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi moji,evo i naša draga magdalena1 je sada na putu prema Međugorju(upravo sada mole krunicu u autobusu),gdje će se sastati s drugom jednom našom dragom članicom,našom sekom allegrom,pa eto i one nas sve, nose pred našu Kraljicu Mira...hvala i Lelai i svima koji ovaj naš forum i sve drage ljude prikazuju našoj Gospi...mi ćemo se ovdje moliti za Vaš sretan dolazak tamo i povratak svojim domovima...

Neka Vas Kraljica Mira,čuva i štiti svoji plaštem na Vašem putu!

Slika



Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 ožu 2008 22:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I ja sutra idem u Međugorje pa ako neko ima broj od osoba koje su otišle javite mi sada da se nađemo sutra.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 ožu 2008 17:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 ruj 2006 07:42
Postovi: 355
Lokacija: ...Daljina Tvoje Ljubavi cini me jakom...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
joakim napisao:
Dragi moji,evo i naša draga magdalena1 je sada na putu prema Međugorju(upravo sada mole krunicu u autobusu),gdje će se sastati s drugom jednom našom dragom članicom,našom sekom allegrom,pa eto i one nas sve, nose pred našu Kraljicu Mira...hvala i Lelai i svima koji ovaj naš forum i sve drage ljude prikazuju našoj Gospi...mi ćemo se ovdje moliti za Vaš sretan dolazak tamo i povratak svojim domovima...

Neka Vas Kraljica Mira,čuva i štiti svoji plaštem na Vašem putu!

Slika


Da bar mogu i ja u taj mir i tisinu bas mi treba ali nek one mole za nas i svi koji ce biti :-( :twisted: , kad sam u toj Crkvi zadnji put bila ovog ljeta suze su mi samo niz lice klizile ja i moj brajo smo bili on se je malko cudio, nije previse pitao znao je zasto i znao je koliko mi je tesko i zasto mi suze idu niz lice, razumijo me je cuvaj ga Marijo! i sad dok ovo pisem ... opet mi suze krenuse niz obraze .......... o Gospe moja daj mi snage i ali fala Bogu brzo prisueu hahaa :lol:
Hvala za sve patnje i potrebe kroz njih me cistis i ucis iako se ja cesto puta otimama ali molim Te Oprosti mi Marijo Majko Moja ,poslusajtihu molitvusrca mog preko svih onih koji ce dok ja ne dodjem biti tu na tim sveti mjestima ... !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr