www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 21:05

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 188 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 28 ožu 2008 20:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
E moja slatka Tejice, ne znam ni ja kako sam mogla!!! :roll: :oops: :oops: To mi je sigurno od nespavanja!!!!
:!:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 ožu 2008 22:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
...prije svake borbe mora biti sumnje
i ti moraš sumnjati
ali samo u sebe
Krist ne poznaje sumnje
i od Njegove sigurnosti dolazi mir...

On je u tebi
On je pored tebe i ispred tebe
On vodi put kojim moraš ići
da nađeš sama sebe
Njegov mir postaje tvojom snagom.

..gdje su sumnje kada vlada sigurnost????.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 ožu 2008 07:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Prosli su veliki dani iscekivanja uskrsnuca nasega Isusa,prosao je Veliki Petak,Velika Subota i Uskrs.No ipak nama svima uvijek ostaje taj Veliki Petak.Zasto ? Zato jer kad naidu kusnje i nevolje,kad zaboli dusa ili tijelo,kad dodu nesporazumi i problemi-to je nas Veliki petak.Nosis u sebi taj teret,taj kamen na srcu i mislis se kako opet po neznam koji puta oprostiti.Zavapis Bogu,Boze oprosti toj osobi Ti jer ja ne mogu,ja sam i ovaj puta preslaba,treba mi vremena i tada molis,molis Isusa da ude u tvoje srce da ti da snage da oprostis i to je nasa Velika Subota.Tada budu tvoje molitve uslisane i ti oprastas,teret s tvoje duse silazi,kamen sa srca nestaje,radost opet dolazi i taj oprost drugima koji su nas povrjedili je nas Uskrs.Tako smo mi svi vecinoma uvijek u tom velikom tjednu,a da o tome niti ne razmisljamo.Sretni smo sto imamo nasega Spasitelja Gospodina Isusa koji je non stop uz nas,koji povija nase rane i lijeci nasu dusu,koji nam uvijek iznova daje snagu za dalje....Hvala Ti moj Isuse.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 tra 2008 14:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
I danas sam poželjela biti kraj tebe, ta želja konstantna i jaka drži me već danima.
Nije to samo ljubav i divljenje i činjenica da sam ja samo čovjek, a ti moj Bog, nije to ni želja da ti se dopadnem, da ti pokažem da vrijedim, da me nisi "uzalud" poslao u život....To je jednostavno čežnja moga srca....ona me poput magneta neopisivo snažno prislanja k tebi da niti želim niti mogu oduprijeti se.
Od kat te ljubim i otkad si svjesna da si tu samo pred tobom sam mala djevojčica.
Svijet pun tmine, surova borba za opstanak i ja, odrasla,velika žena koja zna pokazati zube, no čemu i komu??? Ta moja lažna snaga, ta moja hrabrost pred drugima potpuno je nepotrebna i ne ispunjava me.

Moja malenost pred Tobom, Tvoje ruke koje me dižu kao kad otac digne dijete visoko, visoko, da ponekad mislim da mogu poletjeti.
Samo pred Tobom sam mala djevojčica koja ne filozofira, čije riječi ne moraju imati duboki smisao, koja smije zaplakati, koja se smije smijati, koja smije i napraviti kakvu spačku, koju ćeš kadkad i prekoriti.
Najsigurnija u zagrljaju tvome, zaštićena od svakog Zla, poželim da ti ponekad mogu izreći sve što moje srce osjeća, što moja duša kliče i što moj um nadzilazi.
Želim sve ove osjećaje pretočiti u riječi, al neznam kako????
Nauči me da te molim, nauči me da ti pričam o svemu, da Ti se predajem i da te donosim drugima.
Moje si Svjetlo u mraku, moj si Osmjeh u tugama, moja si Utjeha u kušnjama, moj si Kompas kad sam izgubljena, moja si Zaštita kad me ugroze, moja si Radost jedina, a ipak najviše od svega moja si Ljubav.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2008 09:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Koje li radosti Gospodine!!!!
Čak i kad sam bezvoljna i tužna znam da si tu sa mnom. Podižeš me u mojim padovima, pokazuješ mi moje greške, ukazuješ na moje nedostatke. Odgajaš me Gospodine čak i kada mi se čini da sam daleko od Tebe, osjetim u trenutcima tišine Tvoj mili pogled i znam da me voliš.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2008 21:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moj monolog..trebao bi biti dijalog..
Ali evo Isuse..kako ja imam običaj više Tebi pričati, nego Te slušati.. :( možda je ipak monolog za mene..

Ti Isuse sve znaš..znaš sve bolje od mene..moj život..sve..
Znaš i da Te volim i da Te želim u svome životu..da Ti se želim potpuno predati..biti Tvoja..
Želim potpuno pouzdanje imati u Tebe..svoj život staviti u Tvoje svete Ruke..
..jer znam Isuse da je moje ime urezano u Tvoje dlanove..i hvala Ti Isuse..
..ali isto tako znaš da ja mislim da to ne znam..kako Isuse da Ti se predam?!
Oprosti mi što sam često tako odsutna mislima..što tokom dana zaboravljam na Tebe..
Oprosti mi što sam uvijek mislila da ja sve sama mogu riješiti..ali sada znam da bez Tebe ja ne mogu ništa..
Hvala Ti Isuse što to znam..ni to bez Tebe ne bih znala..

Znaš Isuse sve moje osjećaje i ovog trenutka..znaš i da sam radosna sada..
Jer tako si me lijepo utješio..Ti i Majka....hvala Isuse što si mi dao svoju Majku..da bude i moja Majka..
..Oprosti mi što mi je to bilo tako daleko..što nisam osjećala toliku bliskost sa Njom..Ti sve znaš..
..Ali mislim da polako počinjem osjećati..i divan je taj osjećaj..hvala Ti..

I volim Te Isuse i Ljubim Te..
Ojačaj moju vjeru..usavrši moju ljubav Gospodine..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2008 22:18 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2008 14:28
Postovi: 31
Lokacija: Varaždin
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2008 22:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2008 14:28
Postovi: 31
Lokacija: Varaždin
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 tra 2008 22:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
...predragi...osjetim toliko topline dalekih ljudi.....a kod blizih ...ponekad osjetim kako ta toplina nije ona ista...
...stvara u meni bol...daljinu...povlačenje..
...osjetim da u zraku šeta nešto što nama ne pripada ...i tu nesmije biti...
...ali ..pitam se..kako opet zapaliti tu vatru...kad je nismo niti gasili...jednostavno ..lagano nestaje....
zam da je meni na izgradnju...sigurno...jer me nebi ni smetalo da je drugačije....samo kako da to nitko ne primjećuje...kada počnem o osjećajima ...o mojim razmišljanjima...sve se okrene na nešto drugo....stoto...
...bit ću strpljiva....povrijeđena jesam ..al nisam ranjena...samo želim iskrenost....zar je to mnogo...
Gospodine ..Ti znaš ..kako ..i koliko dugo...ja ti sve predajem...uzmi i učini novo... a mene mijesi i oblikuj...sebi na sliku ....hvala Ti....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 tra 2008 15:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
O BOŽE
PODARI MI SMIRENOST
DA PRIHVATIM ONO ŠTO NE MOGU PROMJENITI
HRABROST DA MJENJAM
ONO ŠTO TREBA MJENJATI
I MUDROST DA RAZLIKUJEM JEDNO OD DRUGUGA....
SMILUJ SE...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 188 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 40 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr