www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 10:50

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 188 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 27 kol 2008 16:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 srp 2008 21:43
Postovi: 176
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti Bože. Kako sam mogla izdržati ovih zadnjih 9 mjeseci? Odakle mi snaga? I gle mene, još se čudim... a sad znam da me je Isus nosio a ja se nisam sjetila ni zahvaliti mu, jer kako je moj muž otišao, mislila sam da sam
potpuno napuštena, jer, kako se to meni moglo dogoditi? Pa loše stvari se događaju drugom.
A koliko ljubavi i pažnje od mojih roditelja, braće, prijatelja smo dobili u našoj žalosti. Kroz njih si Isuse uvijek bio sa mnom.
Svaki dan vidim nova vrata kako se otvaraju....pa kako sam mogla biti slijepa...Moj brak ... pa dobila sam čisti koncentrat... i umjesto da zahvalim, ja samo žalim i žalim... a ti mi i dalje ne daš da padnem.
Isuse oprosti mi ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 kol 2008 22:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
svaki dan me učiš kako živjeti...daješ mi snagu da nastavim poslije pada..otvaraš mi oči da vidim svu ljepotu stvorenja tvojih..
daješ meni maloj i neznatnoj milost razumijevanja onoga što prije ne bih ni pokušala shvatiti...
Hvala ti što si moj Otac, hvala Ti na Tvojoj ljubavi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2008 09:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Voljeni moj Oče... :grlim te: :grlim te:

Vidiš kako je i ja Ti zahvaljujem na tome! :D
Zahvaljujem ti na svemu što se događa ovih dana i zahvaljujem Ti na svim ljudima koje ovih dana uvodiš u moj život sve dublje i dublje...
Divim se Tvojim djelima...Divim se što si mi jučer tako lijepo odgovorio preko Zorana i njegovih prijatelja, preko Branke... Hvala Ti što gotovo na svakom koraku nalazim one koji Te ljube neizmjerno i čija je vjera jača od moje..Hvala Ti na svim tim divnim moliteljima oko mene...Hvala Ti što tako jačaš i moju vjeru...
Hvala Ti što si me umirio jučer preko Zorana...
..Pomalo se ipak bojim ove situacije i bojim se da sam preslaba i s premalo darova da bih mogla biti od koristi...Kad sam jučer razgovarala sa svojim kolegom kojemu sam pokušala približiti nas katolike i naša uvjerenja, činilo mi se da sam tako neuvjerljiva, činilo mi se da sam tako nekako slabo i nimalo Isusa dostojno opisala sve što je trebalo...Teme su išle jedne za drugom...Dotaknuli smo se i egzorcista, i uroka...Najdelikatnijih tema...Koje sam htjela prešutjeti, ali morala sam i to reći...A ja sam onako tjelesno potpuno umorna, ali u srcu s gorućom željom da sve objasnim i približim Isusa, govorila kako sam mogla..Osjećala sam da mi jednostavno nije bilo dano da dam ono najbolje što mogu..Kao da nisam bila dovoljno protočna osoba kroz koju bi mogao djelovati Duh Sveti..Većinom sam mislila: O, pa moj će kolega misliti da sam luda!!! :shock: :shock: :shock:
Ipak, on je tako drago stvorenje da me sve lijepo slušao i mislim da ipak ništa nije smatrao laži ili glupošću.

Htjela bih samo reći da unatoč svim smetnjama i poteškoćama u koje nas Zli uvodi kad želimo navijestiti Isusa (a koje mogu biti stvarno svakakve i vjerojatno ih je nemoguće izbjeći) - ipak je divno znati da unatoč svemu u dubini duše ZNAMO i VJERUJEMO da Isus pronalazi put i da dolazi do svih tih srdaca..Isus ipak vidi našu iskrenu želju i ljubav i kako da nam ne uzvrati..Kako da ne ide onima kojima ga s toliko žara šaljemo..S toliko žara da bismo se mogli rasplakati od želje i čežnje da Isus uđe u ta srca i da Ga oni prepoznaju..Jučer sam shvatila da Isus ipak može djelovati i kad mi se čini da sam Ga tako slabo i gotovo jadno navijestila...Ali zna On da sam u tim trenucima učinila koliko sam mogla..
...Hvala Ti, Oče moj i molim Te, vodi me i ne daj da ijedna moja misao, riječ ili djelo ne budu Tebi na Slavu..Ne dopusti da Te loše navještam, dopusti da kroz moje oči, moja usta i svaki dio mog tijela živiš i ideš ususret svima - TI!!!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 kol 2008 09:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:q4: Hvaljen Isus i Marija, želim Vam svima blagoslovljenu nedjelju. Ah, obožavam otići nedjeljom na ranu misu i žedna Isusa napiti se kako bih mogla izdržati ovaj tjedan. Da Isus je moj ljubljeni Učitelj, samo za njim žeđam i tu žeđ nitko i ništa drugo ne može utažiti. Hvala Bogu za našeg novog Župnika Nikolu, što postoji, što nam je Bog baš njega poslao. Bili smo bez župnika 9 mjeseci, molili smo puno za njega i znali smo da će Bog uslišati naše molbe. Današnja propovijed je bila prekrasna. Jednostavnim riječima nam je objasnio da nitko dok je na ovom svijetu nije bez križa, a taj križ nitko osim Boga ne može skinuti sa nas. Samo On po svojem milosrđu i volji, naravno ako je to po volji Božjoj. Lijepo je rekao što vrijedi što ćete skupiti sve na ovom svijetu, ako ne radite za život Vječni. Na ovom svijetu nema čovjeka bez Križa, a kad dođemo gore, (samo ako budemo živjeli po Božjem) neće biti niti komaraca, niti bolesti, niti siromaštva, niti patnje, zločeste djece itd. Onda ćete biti na svilenim jastucima gledajući lice Gospodnje.
Zato se trebamo moliti, postiti, ispovjedati.....živiti Bogatstvo duha, a ne tijela.
Hvala ti Isuse za moj život, hvala ti za mnoge operacije koje sam prošla u svom mladom životu, hvala ti za ovo Sunce, moju obitelj, hvala ti što meni ovako malom Jakovljevom crviću daješ zadaće da se što bolje mogu spasiti i pohrliti tebi u ŽIVOT VJEČNI.

JER VELIK SI ČINIŠ DJELA VELIKA NITKO NIJE KAO TI ISUSE, NITKO NIJE KAO TI. DAJEMO TI SLAVU ČAST I HVALU TEBI PODIŽEMO RUKE TVOJE IME SLAVIMO.................... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 kol 2008 16:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
:lol:
:lol:
:lol: :arrow: :arrow:
:roll:
:cry: :twisted:
:grlim te:
:grlim te:
:lol:
:lol:
:lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 ruj 2008 21:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti ooo moj Bože za molitvu u subotu navečer, hvala ti što si bio s nama svo vrijeme, hvala ti za svaku misao, svaku riječ koju si uputio meni i ostalima, hvala za proroštva, spoznaje.... :D
Hvala ti i slava sada i u vjekove :D
Što sam ja ili tko sam da mi daješ svoju Riječ u misli i u usta da ju izgovorim, ta grešno sam stvorenje, ali ipak sam tvoja, Ti me takvu voliš :D

Što ja mogu učiniti za Tebe, Isuse moj, mogu li bar svojim trpljenjem pomoći Tebi što si trpio, umanjiti Tvoju bol?
Neka je sve što prolazim na Tvoju proslavu i Hvala za sve što si učinio i što činiš za mene i druge!! :D

Isuse, volim te!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2008 09:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 vel 2006 23:15
Postovi: 709
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
Mislim si jutros kako u životu nisam nikad toliko molio koliko u zadnjih nekoliko dana: Devetnicu Ruži otajstvenoj, Devetnicu za zdravlje jednog prijatelja, Devetnicu za jednog našeg forumaša, Gospinu krunicu, molitvu iz ML-a, hitne molitve i druge nakane s TT-a, svoje osobne molitve i neke s drugim nakanama ...
Nikad toliko molitava u isto vrijeme i gotovo nikad toliko nedoumica, neizvjesnosti, kušnji, sumnjičavosti, malovjernosti, briga svakojakih u isto vrijeme.
Sav taj košmar me znao držati većinu noći budnoga ali mi zato ostavljao prostora da ne posustanem i izmolim svoje molitve koje nisam uspio preko dana, pa i više.
Nisam odustajao, danas/sutra kad je većini molitava (Devetnice) završetak, nestade mojih briga, ma gotovo svih što spomenuh ...
A moja (ne)vjera?
Ma, gotovo sam siguran da će i sve Devetnice i ostale molitve biti uslišane jer "molitva čini čudesa", uvjerili ste se i sami?!
Hvala ti Isuse.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 10:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Danas čeznem za Tobom, za tvojim zagrljajem i tvojom rječju.
Danas Ti želim reći ono što mi srce pjeva već danima.
Bože moj, Isuse moj....čeznem da te upoznam, da te zavolim još jače.
Tražim te mili....svugdje... u svima i svemu.....
Kako da se moje srce smiri u tom traženju....kako da te pronađem....kako da te zadržim, odnosno kako da zadržim sebe nestalnu, grešnu, svjetovnu....pored tebe, Spasitelju moj.
Hoću ti reći da često zaboravim da si tako blizu, da si ti mene već našao, da si u mom srcu, da me zoveš da te tamo potražim.
Žedna sam Gospodine, a samo ti me možeš napojiti, samo ti možeš ljubavlju svojom naučiti me da ti se prepustim i predam.
Učini to Gospode, jer ti želim silno pripadati.
Ljubim te!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 14:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Danas zovem tebe…


…tebe koju ljubim od početka, od samog začeća u majčinoj utrobi.
…tebe koja si često u strahu da nisi voljena ni prihvaćena od drugih
...tebe koja imaš oko za divote koje sam stvorio za tebe i koje te okružuju
...tebe koja često naivno vjeruješ ljudima
...tebe koja se bojiš ljubiti da ne budeš povrijeđena
...tebe koja plačeš u kutku svoje sobe da nitko ne vidi i ne čuje
...tebe koju sam obdario najljepšim darovima.

Danas zovem tebe koja se raduješ životu

...tebe koja se smiješ s radosnima, a plačeš sa žalosnima
...tebe koja imaš smisla za ljepotu ljudske duše
...tebe koja misliš da nisi pozvana
...tebe koja me kušaš pitanjima
...tebe koja misliš da sam samo u pričama.

Zovem tebe, najdraža moja,
zovem te da se sama uvjeriš
koliko mi je stalo do tebe,
koliko sam te ljubio i koliko te ljubim,
da svaki dan iznova
dajem svoj život za tebe,
ono što nijedno stvorenje ne bi učinilo za tebe,
dajem ti ga svakog dana besplatno iz ljubavi
čekajući strpljivo tvoj odgovor.

Autor nepoznat

Predivno pa sam morala podijeliti s Vama... :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 ruj 2008 19:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
...želim ti reći hvala...
...želim ti reći koliko mi značiš...
koliko bi moj život bio prazan i nepotpun bez Tebe...
svaki dan ispunjaš neku prazninu ..
svaki dan mi iznova govoriš koliko ti značim i koliko me voliš..
mene...ovako malenu..beznačajnu na ovom svijetu..
a Tebi značim sve ...
volim te Isuse...neka zna cijeli svijet ....
...nije me stid..kao nekad ..govoriti o Tebi...kao nekad kad sam tajila Tebe...
kada nisam bila svjesna koliko mi značiš ni tko si ...
sada znam ..i ničeg me nije strah...
sve moje Tvoje je ...sve što jesam .. sve...Tvoje je Oče


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 188 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr