www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 tra 2024 14:19

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 188 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 08:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Gospodine Boze Oce, mi zudimo za iscjeljenjem i spasenjem,zudimo da budemo svaki dan bolji,hvala Ti sto nas potices svai dan.
Pomozi nam da razumijemo tvoje rijeci i tvoje znakove koji nas mogu osloboditi od nasih spona,ne dozvoli da lutamo,hvala ti sto si uz nas svaki cas, i na svakom mjestu, i danju i nocu.
Tebi predajemo vodstvo.predajemo ti sve u ruke Tvoje..
U tebe se uzdamo,Tebi sluzimo i Tvoji zelimo biti,hvala ti sto nam dozvoljavas da budemo djeca Tvoja..
Mi te molimo po Isusu Kristu, koji probija zacarani krug navike i straha,koji cuje svakog ,koji mu vapi. da cujes i nas na TT...Amen.
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 08:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Ti znaš Gospodine što je u mom srcu i mojoj duši...molim Te, budi uz mene...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 08:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Hvala Ti Isuse sto me iz dana u dan rjesavas strahova za koje sam mislio da ce me pratiti do kraja zivota... mislio sam da nece nikada nestati ali Ti si mi pokazao da tebi nije nista nemoguce i zato te jos jednom molim da mi das snage kako bi uspio otrpiti ismijavanja i ponizavanja nekih ljudi koji se ne slazu sa zivotnim putem kojeg si mi Ti odredio a ja sam prihvatio i necu odustati jer nisam sam... Ti si samnom samo pokoji put te ne uspijem prepoznati... daj mi molim te i volju kako bi uspio izvrsiti ono sto si mi zadao... Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 09:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 pro 2007 15:14
Postovi: 75
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti Isuse što čeznem za Tobom, Tražila sam snagu da izdržim sve kušnje i ustrajem u molitvi, malo sam pala oooooooo kako si učinio tako lako da poletim na krilima Tvoje Žive Riječi. Žive Vode Tvoje Svete riječi teku kroz moje srce. Moja hrana,voda smisao za život si TI.
Volim te Moj Gospodine.

smajlic11 ovako sam tužna kad sam živjela bez Tvoje ljubavi ooooBože. smajlic3 smajlic12 smajlic8 Hvala Ti što sad izgledam ovako .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 09:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Sjećam se Rebekinih riječi na koje sam naišla nekoliko puta...Riječi koje idu otprilike ovako: Strpi se u svojoj tuzi...Ne očajavaj...Bog sve okreće na dobro i bit će dobro...Vjeruj u to...Već sutra se stvari mogu neopisivo preokrenuti nabolje...

Nekako tako, ovo sam parafazirala... :wink:
Ovih se dana borim s jednom tugom, s jednim razočaranjem...
...i tako mi često dolaze te Bekine riječi u glavu...naravno da im vjerujem...ljekovite su..nose me kroz ove tužne dane jer znam da će i prije nego mislim - sve opet biti dobro - znam da će Bog urediti najbolje što se može...
Kako bi rekao dragi Lepolod Mandić: Imajte vjere! Radujte se! Neprestano se radujte u Gospodinu!

I zato se ipak u dubini duše, unatoč ovoj tuzi - radujem...
Jer znam da će sve biti dobro...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 10:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
O kako moje srce čezne za Tobom....tražim Te i zovem, molim da me zagrliš, pogledaš, poljubiš, molim da me uzmeš u svoje naručje, da ućulim glavu na tvoje rame i da ti pričam o sebi, o drugima, o mojim strahovima, o nepovjerenju, o tom kako sam mala i grešna, kako lutam i kako teško pronalazim mir.
Bez tebe sam prazna, neznam kako i ne znam kuda i baš onda kad pomislim da nisi kraj mene, ti se pokažeš ponizan i jednostavan..... položiš svoju ruku na moje srce i jednim dodirom zaliječiš sve rane, jednim pogledom otjeraš svaku tamu i svaku sumnju.
O kako te ljubim Isuse moj, srce moje pjeva najdivnije pjesme ljubavi za tebe...
U krvi si me svojoj oprao, a sad me učiš kako da ostanem Tvoja.
U ušima zvone ove riječi "Da mi je i dolinom smrti proći zla se ja ne bojim jer Ti si samnom..."

Kad sam te upoznala predragi, zaljubljenost me nosila i sve što sam htjela bilo je svakoj osobi koju sretnem reći "Volim Isusa i znaš i On mene jako voli.", koračajući dalje na ovom putu Jedini moja zaljubljenost je postala Ljubav - ono što sada osjećam je pripadanje Tebi, osjećaj da si uvijek tu u mom srcu i da s tobom mogu sve.

I da Jedini moj - i dalje te volim svim srcem svojim i svom dušom svojom i svim tijelom svojim i svakom rječju i svakim djelom.......i svakim danom, svakim satom, svakim dahom sve više i više


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 10:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ela ili rebeka, lijepo napisano. hvala


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 15:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
...ne bojim se dolina..sila niti tmina..bojim se sebe..od tolike ljubavi,od koje mi srce gine....gine u ljubavi....eh da mi je znati..
radost življenja...to je volja Tvoja
radost ljubavi...
radost trpljenja...
radost križa...to je volja Tvoja...sloboda moja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 15:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
maranatha napisao:
hodam..tražim..slušam...gdje da odem ..
osluškujem vjetar što me mlati po kosi..i čekam
čekam da mi kažeš kud...šta da radim...kojeg brata da zagrlim..koju sestru da utješim....kaži ..nemoj da nas čekaju...


.daj mara na tha..
.to su bajke.. :lol:
..misliš samo kako ćeš nešto pojest danas ko i ja..
..zahladilo..je...
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 16:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Danas sam tako zabrinuta za sebe, Gospodine! Bojim se i pogledati u Tebe...da ne svrneš svoj pogled s mene! Osjećam se nedostojnom Tebe!
Htjela bih upoznati Tvoju volju za moj život i predati se potpuno u Tvoje ruke! Ali nešto me sputava Gospodine...bojim se umiranja...još jačeg umiranja..
Jer znam da kad se Tebi u potpunosti predam..onda moram biti spremna na postupno umiranje sebi..svoje nutrine...moram započeti svoj pravi duhovni boj kako bih umrla na -život! U ovoj korizmi, Tvojom snagom i milošću dopustio si mi da umrem u nekim stvarima, ljudski gledano možda i velikim-oslobodila sam se ovisnosti duge 30 godina-o cigaretama...a i učinila sam životnu ispovjed i doživjela radost oslobađanja od grijeha! To je neopisivo iskustvo, neopisiva milost...hvala ti na tome, dobri moj Gospodine! I što sada, moj Isuse! Ti me zoveš da krenem dalje ...hrabro umirati sebi...čistiti svoju nutrinu...kako bi ti mogao zavladati njome.
Želim to više od svega Isuse moj...ali zašto se osvrćem, zašto me tišti, boli..kad o tome razmišljam, čega se to plašim? Što ću izgubiti...od ovoga svijeta...Ne razumijem što mi se događa...moje srce je poput plašljive srne
Moje srce želi još zemaljski ljubiti..uživati u ljudima i stvarima..a Ti me zoveš k sebi... jer znaš da čeka me...radost uskrsnuća s Tobom...
Znam Najdraži moj... da me na kraju ovog mog zemaljskog hoda...Ti čekaš i da ništa na ovom svijetu nije vrijedno...ma jednog Tvog pogleda...srce moje sve to zna....zna...zna, ali strepi..., strepi od koraka...strepi jer se boji nepoznatog hoda.....Želim biti potpuno slobodna...nenavezana niti na ljude niti na stvare....ovisna samo o tebi Najdraži moj, a čemu onda toliko boli u mojoj duši...straha da zakoračim...
Pomozi mi Isuse da krenem na taj put, jer iako uzak i trnovit-znam da je jedini ispravan
pomozi mi kad padnem, kao i što si i do sada to činio
Podari mi hrabrost da to učinim, da se dignem i nastavim tim putem
jer znam da jedino tako mogu doživjeti radost Uskrsnuća!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 188 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 31 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr