www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:03

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 21 tra 2007 13:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jučer smo miji prijatelji i ja imali jako težak dan i na neki način svi troje smo bili stavljeni na kušnju...

Prijateljica i ja, prepisivale smo skriptu na komp... :P
Kako se jedan prijatelj ponudio za pomoć, jer brže tipka od nas, prihvatile smo, ionako smo to htjele što prije pretipkati, pa da možemo ići učiti...

..još da je sve bilo kako smo planirale...bilo bi super!

Kad smo si napravili pauzu za kavu da se malo odmorimo i odmaknemo od faksa, prijatelja je pogodio epileptički napadaj...
Zapravo dva - jedan iza drugoga... Prvi je trajao 15-ak minuta, a drugi malo duže, možda 17-18 minuta.

Dok je ležao na podu, kako je pao, okrenule smo ga na bok i tako držale i molile nad njim oba puta...

Nije dolazio k svijesti u potpunosti ni kada se podigao i sjeo na krevet...

Zvale smo hitnu pomoć, kada su došli već mu je bilo bolje.

...Prije sam vidjela u bolnici kako izgleda epi napadaj, ali nikada nisam smjela ostati tamo kada su došle sestre ili doktor, pa nisam vidjela kako se osoba osijeća nakon toga... Tek nakon nekih pol sata kada bi već došli k sebi...mada ni tada nisu znali zašto se dogodio...

Nezgodna je to bolest, ali u tim trenucima osobe govore sve što ih pitate-istinu, ali eto to nismo znale :wink:
Šalu na stranu, jer ono nije bilo smješno, ok, možda malo prijateljicina i moja zbunjenost (nismo znale koji je broj za hitnu 93 ili 94...)

A valjda je tako moralo biti, da i mi i on zapamtimo da se on ne smije forsirati i da mora ranije ići spavat i manje biti za kompjuterom (zbog bljeskanja...)

Eh, neću se žaliti, već samo zahvaliti Bogu što je sve prošlo najbolje što je moglo!

BVB!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 tra 2007 15:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja isto neznam koji je moj zadatak konkretno..al u molitvi je spas..
molim se koliko mogu pa ce mi vec na neki nacin On to i pokazati..i Gospa u svojim porukama govori samo da otvorimo srca i molimo..ko zna mozda je bas to moj zadatak :roll: jer molitve su jake..mijenjaju svijet..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 tra 2007 16:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Sto Bog od tebe trazi to ceti uspjeti.

Poneki ljudi imaju mnogo dobre volje,poduzimaju sve moguce,ali im nista ne prolazi za rukom.Oni zele savladati svoju ljutinu,oni zele imati
"Strpljenja"sa svima,naci vremena za molitvu itd.....
Ali godinama se muce naizgled, uzaludno...odakle to.?
Ne uspjeva nam ono sto u svojoj samovolji poduzimamo,nego ono sto nam Bog pokaze kao svoju volju.!JER ON ZNA BOLJE OD NAS!
Sto je dobro za nas,a mi smo ti koji (ne znamo cesto sta ustvari hocemo)
On tocno zna sta je moguce za nas,i u cemu je sljedeci korak..
A dali se pitamo,sta bi bilo da se On ne brine za nas..?
Ako sljedimo Njegovu volju,tada nam se iz nama neobjasnjivih razloga ,otvaraju vrata,ukazuje nam se put...dobar put,koji mi sami nebi nikada pronasli.
Zato slusajmo i naucimo slusati "Volju Bouju" Ako sljedimo tu volju Bozju,
tada cemo napredovati,i sve ce biti drugacije,ne kako vidim nego onako kako jeste,i za nas najbolje.!To je cudesan pravi put,koji te s ljubavlju vodi pravo k cilju.
Dopustimo da nas vodi volja Bozja!Napredak je siguran,nitko te na tomputu nece zaustaviti.Jer idemo Bozjim putem...
NJEGOVA RUKA NAS VODI....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 tra 2007 17:01 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 27 lis 2006 22:29
Postovi: 82
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Samo ću reći ovo- mi protiv Božje volje ništa ne možemo!
Ako On želi da sutra dođemo k njemu, tako će biti!!
On je taj koji odlučuje o svemu!!
Ne možemo mu ništa- "...BUDI VOLJA TVOJA..."
Božji blagoslov!! :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 tra 2007 17:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Klinci bi rekli ..Bingo Toni...,bas tako,tako si to ljepo rekao.i tako jednostavno...hm...makar kad bi uvjek tako mudro i razumno mogli,
vidjeti i odluciti,i nekomplicirati..neho reci...TU SAM...neka bude volja tvoja.!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 tra 2007 18:22 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 27 lis 2006 22:29
Postovi: 82
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hehheeh, :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 svi 2008 22:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse moj hvala ti na svemu,hvala ti što si probudio život u meni,hvala ti i za ono što se nije desilo a trebalo je...
Toliko puta se pitam šta bi bilo kad bi bilo,ali odgovor ne želim znati ...jer vjerujem Tebi jer je to Tvoja volja....JER VJERUJEM DA JE TVOJA VOLJA...a ne moja,ne sanjina,anina,markova....ili bilo čija
I zato mada mi je večeras užasno žao što nisam uspjela dovršiti ono što sam započela a to je molitvena na koju sam pošla sa svojom sestrom moyom ja znam da Si Ti samnom i daćeš mi dati ono što meni treba,ono što sam zaslužila.
Jer Ti si moj Otac koji me voli,Ti si moj jedini sudac ,Ti si sva moja ljubav...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 svi 2008 23:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Ti jesi ljubljena sestro ...na tebi se vrši volja Gospodinova...on je blag i milostiv.....ali On ništa ne daje po našim zaslugama...sve što Gospodin ima za tebe...on će ti darovati kada za to bude vrijeme....
..mi ničim ne zaslužujemo...mi dobivamo na dar ..bez zasluga .
Ti imaš slobodu ...ja imam slobodu...svi imamo slobodu da od života koji nam je darovan uradimo ono najbolje ili onako kako mi želimo...jer možemo birati ,a ponekad naš izbor nije najbolji ...ali se i tada naš Otac umiješa da pripomogne....pošalje utjehu ili ukor...

Htjela sam samo reći da se trebamo prepustiti da nas Gospodin upravlja i daruje nam ono što On smatra da nam je u danom trenutku potrebno ...
znam po sebi da ponekad ištem više nego bih trebala ...a na drugu stranu ponekad ne prihvaćam ono što imam ....
Gospodine budi volja tvoja....
Toya volim te mila :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 svi 2008 17:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja osobno smatram da je bitno zahvaljivati Bogu na svemu onome što nam daje ali i na onome što će nam dati...Treba se prepustiti potpuno predati, premda to nije uvijek lako, Božjoj ruci da nas vodi i biti svjestan da će se nekada naša volja kositi s voljom Božjojm ali ne treba posustavti treba ostati postojan....Meni je to nekada lakše nekada teže, ali molim se da prihvatim Božju volju, put kkoji mi Gospodin nudi...ma koliko on bio težak i trnovit....:-) :grlim te: BVB!P.S.PREPUSTI GOSPODINU PUTOVE SVOJE U NJEGA SE UZDAJ I ON ĆE SVE VODITI!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 20 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr