www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 10:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 28 ožu 2008 08:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
naggar napisao:
..a vi sebe nazivate , griješnicima i lošima...
..jer ste malo ..tu i tam mrzovoljni...

..dobri ste vi ljudi..


ali pred Bogom smo svi jednaki i pred njime ces odgovarati za svaki najmanji grijh koji si pocinio... i sta ces ti njemu reci.... A cuj Boze pa bar sam bio bolji od drugih nemoras mi bas toliko suditi, pogledaj druge sto su cinili pa to usporedi samnom... mislim da to bas neide tako :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 ožu 2008 08:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 vel 2007 22:43
Postovi: 72
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pred Bogom ćemo odgovarati za ovo vrijeme koje nam je dao,kako smo ga iskoristili i za ljubav koju nam je dao,ljudski karakter je jedno,a grijeh nešto drugo svi smo mi bolji ili lošiji sa manama ili bez njih....ali ako srcem ljubimo za osudu nismo...Bvb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 ožu 2008 19:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2008 14:28
Postovi: 31
Lokacija: Varaždin
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ma naravno da imam puno mana, ali shvatio sam jedno, ako samo u jednom bratu ili sestri mogu probuditi nadu, ljubav, samopuzdanje, jaču vjeru, smješak na licu, onaj zanosni pogled u oku, a sve bez nekog velikog razloga, nadvladao sam sebe.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 ožu 2008 07:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kad bi vam ja sada opisala tko sam bila trebalo bi mi par stranica,zato cu vam samo reci jedno-najveca grijesnica i kad bi sada o tome razmisljala sramila bi se sama sebe.Vjerujem da mi je Isus sve oprostio jer pokajala sam se za svoje pocinjene grijehe,isplakala bezbroj puta i danas mi je puno lakse,mada nisam ni danas svetica.Dogadaju se kusnje,padovi ali ipak pazim koliko got mogu da ne grijesim jer ono obecanje Isusu na svetoj ispovjedi mi ipak dolazi cesto pred oci,ali nisam jaka da bi mogla biti idealna,a one Isusove rijeci kad sam mu se predala sva,isplakala i ispricala se s Njime-IDI i NE GRIJESI VISE-uvijek odzvanjaju u mojim usima.Svi smo mi na ovoj zemlji vise manje jednaki u grijehu.Hvala Bogu da od moje obitelji (muz,djeca) ne psuju i to mi je najveca radost.Zelja mi je velika biti dobra i poslusna Bogu i ljudima ,ali moje su slabosti jos uvijek prisutne uz sve moje zelje.Dokle got zivimo na ovome svijetu dotle cemo i grijesiti,mada mislim mali je to grijeh-ali grijeh je grijeh.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 ožu 2008 09:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Iskrenost.....prema sebi....mislim da je to doista teško postići.
Ne mogu se oteti dojmu da često pred sobom i pred drugima stavljah maske kako bi od drugih, a opet najviše od sebe, a poglavito od Boga sakrila koliko sam nevrijedna.
I koga varam???...druge?, sebe? - možda....
no Boga ne mogu prevariti, On me jedini poznaje.
Upravo zato moj prvi osobni susret s Isusom prošao je jako dramatično.
Svjesna golotinje svoje duše, da ništa niti mogu niti želim skriti jer On me poznaje, i za Njega je svaka moja misao kao otvorena knjiga, dovela je do najvećeg krika moje duše:"Grešna sam, oprosti mi?"
I što me dočekalo, ne osuda, ne kazna, ne kritika - samo Ljubav, čista jednostavna, oslobađajuća.
I činjenica je da iako se borim protiv te svoje dvoličnosti, protiv maske neiskrenosti pred drugima i pred sobom, samo pred Njim mogu biti ono što jesam, samo pred Njim se ona jadna mala ja ne mora skrivati.
Za moje postupke i grijehe osuđuju me drugi, osuđujem se i sama, ali jedini koji na to da mi sudi ima prava me ne sudi nego me ljubi...
I zato te volim jedini moj, zato mi je srce puno Tebe i zato i ovu suzu koja kapnu dok ovo pišem poklanjam Tebi.
Hvala Predragi


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 ožu 2008 12:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
šta je bilo da je bilo..ja samo znam da se trudim iz petnih žila ...padnem...dignem se i ajd nanovo...znam da je On taj koji me voli, kome sam dragocjena i koji me ljubi...jer se trudim..koliko god sam grešna ..trudim se...odlučila sam biti na Njegovom putu..nije to lako u ovom svijetu..ali ja tako hoću..On mi je dao slobodnu volju i ja sam se odlučila za Njega...kako god mi bilo...jer je to jedini pravi put...
On mi je u mislima i na pameti 24 sata na dan...i On je odlučio biti samnom...On me je dotaknuo i uhvatio za ruku...kako da je ja istrgnem od Njega...neću...
Hoću biti s Njim...Hoću misliti stalno o Njemu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 tra 2008 07:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 lis 2007 08:55
Postovi: 480
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Lako je pasti, ali znam da me Otac neizmjerno voli i to mi daje snagu da, ako padnem mogu ustati. Jer, kad osjetim Očevu ljubav i prisutnost u teškim trenutcima i u onima koji nisu teški, jedino što želim je ne izgubiti tu ljubav, i to mi pomaže da na svijet gledam s ljubavlju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2008 19:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
mogu biti iskrena???
VOLIM VAS..... :grlim te: I JAAAKO SAM TUZNA STO VISE NEMAM VREMENA TOLIKO POSTATI!!!! SVI STE VI MOJA OBITELJ.I UVIJEK CETE MI OSTATI U SRCU.. TRUDIM SE SVAKIM DANOM BITI STO VISE OVDJE...
IMAM OSJECAJ DA USPIJEVAM... ALI TO JE TAAAKO SPORO.. :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2008 07:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 lis 2007 08:55
Postovi: 480
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Draga anchi, Bog te blagoslovio!
Dobro je dok milsimo jedni na druge u molitvi.

:grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr