www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 20:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 03 tra 2008 10:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 sij 2008 11:42
Postovi: 16
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvaljen Isus i Marija

Dragi moji da vam se malo javim dugo sam bila odsutna nisam bila doma nego na putovanju...
evo danas bi vas molila za mali savijet malo molitve u 9 sam mjesecu trudnoce i napokon cu svog malog andjelica na svijet donijeti ali u zadnje sam vrijeme uzasno razdrazljiva a i sto je naj gore nekako nema potrebu za molitvom sto mi je naj gore od svega zato vas molim da me stavite u svoje molitve i da se vratim svom Isusu
I juce sam bila posebno lose volje a muz je isao po krevetac za bebu i kad ga je donio isao ga je odma spajeti za sto ja bas i nisam bila raspolozena i u tom svem njegova mama se pojavila i ona se naravno ponudila da ce mu pomoc sto me jos vise iznerviralo jer mog je muza baka odgojila i s mamom nije ni imo odnos dok ja to sve nisam spojila a sad kad ona dodje on se sav rastopi nema veze sve ja to razumin pa majka mu je ali nerazumin njenu hladnocu prema meni da me ikad pita kako sam pa jesam gotova za pripremanjem stvari za bebu jel nam nesto treba jel nam fali ma nista sve neka gluma na sto ja nisam navikala inace moj muz nije imao nikakve sakramente to je sve obavio prije zenidbe a ni njegovi neviruju a u toj obitelji s njene strane vlada kaos da se ponekad bojim da tako nesto moze postojati ili jednostavno je ovo sve djelo zloga jednostavno neda mira


joj oprostite malo sam vas sigurno izgnjavila zato vam svima saljem pusu i bv :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2008 11:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
:a1250:
draga moja mila...ženama u trudnoći hormoni rade svoje..strpljenja mila i sve će to proći..
kad dođe tvoj anđeo sve će se to popraviti...
blagoslivljaj svog muža i tu svoju svekrvu...
neka se brinu za krevetac..šta to ima veze...ti se lijepo odmaraj...
i ne misli šta te svekrva pita ili ne pita..i nemoj biti ljubomorna na njihov odnos..
ako te muž voli dovoljno i pažljiv je prema tebi...nemaš nikakvog razloga za brigu...BTB i njih isto...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2008 11:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga buduća blagoslovljena mamice :P

Neka te Bog blagoslovi!

a marija-nada ti je dobro rekla...hormoni, sve će to proći...

a ti samo sa svojom VJEROM moli Isusa da blagoslivlja muža i svekrvu i vidjet ćeš snagu i ljubav i djela Duha Svetoga....

sa vjerom sve je moguče.... SVE! :wink:

p.s ako nemožeš moliti, upali si Radio Mariju nek svira i nek oni mole pa ćeš i ti sa njima, meni to pomaže kad sam "nezainteresirana"... (96.4 stanica)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2008 11:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Draga Ancina,vjeruj Isusu,On je stalno s tobom i On ti pomaze u svemu.Moli i dalje,ne odustaj od molitvi i sve ce biti u redu.Vjerujem da se tvoja svekrva raduje svom unucetu i blagoslivljaj ju i moli za nju,lijepo je da ste svi slozni,a to sto ti smatras malo drugacije,samo su kusnje zloga.Budi hrabra i povjeri Isusu sve svoje brige i probleme,bit ces sretna za koji dan kad bebica ugleda svjetlo dana i sigurno ce biti sve u redu.Muzic se vidis isto veseli da postane otac i brizno kupuje i slaze krevetic.Veseli se i raduj i ti sa svima njima.Neka te Bog blagoslovi i cuva od svih kusnji,isto tako Bozji blagoslov cijeloj tvojoj obitelji.Mislim na tebe i uzet cu te u svoje molitve.Hrabro uz Isusa nastavi dalje. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 tra 2008 11:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
[
Citat:
I juce sam bila posebno lose volje a muz je isao po krevetac za bebu i kad ga je donio isao ga je odma spajeti za sto ja bas i nisam bila raspolozena i u tom svem njegova mama se pojavila i ona se naravno ponudila da ce mu pomoc sto me jos vise iznerviralo jer mog je muza baka odgojila i s mamom nije ni imo odnos dok ja to sve nisam spojila a sad kad ona dodje on se sav rastopi nema veze sve ja to razumin pa majka mu je ali nerazumin njenu hladnocu prema meni da me ikad pita kako sam pa jesam gotova za pripremanjem stvari za bebu jel nam nesto treba jel nam fali ma nista sve neka gluma na sto ja nisam navikala inace moj muz nije imao nikakve sakramente to je sve obavio prije zenidbe a ni njegovi neviruju a u toj obitelji s njene strane vlada kaos da se ponekad bojim da tako nesto moze postojati ili jednostavno je ovo sve djelo zloga jednostavno neda mira



..sada kad si trudna iskoristi to da ih malo izmaltretiraš..onak iz ljubavi..
..njima neće ništa biti..jer su tvrdekože..
.. a tebi moraju ..oprostiti jer si trudna i skoro ćeš roditi...
..daj si malo gušta..ha...ha..
..samo neka nema zle namjere...ali ih malo vozaj sim tam..

.a njima nemoj zamjeriti ništa..to bu sve prošlo...

.drži se hrabro i ..rodi...
..uz molitvu..
..pa makar ona bila kratka i strelovita..

..mir s tobom


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 tra 2008 11:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
naggar napisao:
[
Citat:
I juce sam bila posebno lose volje a muz je isao po krevetac za bebu i kad ga je donio isao ga je odma spajeti za sto ja bas i nisam bila raspolozena i u tom svem njegova mama se pojavila i ona se naravno ponudila da ce mu pomoc sto me jos vise iznerviralo jer mog je muza baka odgojila i s mamom nije ni imo odnos dok ja to sve nisam spojila a sad kad ona dodje on se sav rastopi nema veze sve ja to razumin pa majka mu je ali nerazumin njenu hladnocu prema meni da me ikad pita kako sam pa jesam gotova za pripremanjem stvari za bebu jel nam nesto treba jel nam fali ma nista sve neka gluma na sto ja nisam navikala inace moj muz nije imao nikakve sakramente to je sve obavio prije zenidbe a ni njegovi neviruju a u toj obitelji s njene strane vlada kaos da se ponekad bojim da tako nesto moze postojati ili jednostavno je ovo sve djelo zloga jednostavno neda mira



..sada kad si trudna iskoristi to da ih malo izmaltretiraš..onak iz ljubavi..
..njima neće ništa biti..jer su tvrdekože..
.. a tebi moraju ..oprostiti jer si trudna i skoro ćeš roditi...
..daj si malo gušta..ha...ha..
..samo neka nema zle namjere...ali ih malo vozaj sim tam..

.a njima nemoj zamjeriti ništa..to bu sve prošlo...

.drži se hrabro i ..rodi...
..uz molitvu..
..pa makar ona bila kratka i strelovita..

..mir s tobom



...ovo mu je dobro...nedaj se ines...
...hormoni nek rade svoje..otiće oni...i svekrva...
...ti lipo uživaj i nedaj se...
...bebe sve promjene...
...ako ikako možeš i u prilici si prije neg odeš roditi...
...odi zatraži bolesničko pomazanje....
...predivno nešto...
...ko da te sam Gospodin drži za ruku dok rađaš...
...a ni molitve ti neće nedostajati...

...samo se ne živciraj... Bog je uz tebe i voli te...
...a kroz svoju svekrivu...upoznat ćeš svoje slabosti ..
...i tu ćeš se izgraditi..
...zahvali Gospodinu da te je stavio baš u njenu obitelj..

BTB :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2008 11:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2006 11:26
Postovi: 249
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga moja
kad sam bila s prvom bebom trudna to je bio show. sada kažem da je za to razdoblje mog života trebalo osnovati posebnu granu psihijatrije...
Preblage su bile riječi: razdražljiva, luduju hormoni....
ali vjeruj mi sve dođe na svoje mjesto... Stavi sve Njemu u ruke. Vjeruj Mu kao svome Ocu... Beskrajno te voli...
i ja se još uvijek učim svaki dan... i molim...
i molit ću se za tebe...
Bog Vas sve blagoslovio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2008 11:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
meni je moja svekrva..pokoj joj vječni..pod prozorom razgovarala s jednom susjedom..i kaže..onak da ja čujem.."od kćeri znaš da je tvoje unuče..a od sina neznaš"...a gdje da bi me upitala kako sam...
po cijele dane i noći bih povraćala..cijelu trudnoću...a muž mi je bio po cijelu noć vani...

nemaš ti razloga za brigu... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2008 16:16 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 sij 2008 11:42
Postovi: 16
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi moji hvala vam na savijetima puno ste mi pomogli da se osjecam bolje
i vjerujem gospodinu da ce mi dati snage da sve to izdrzim i dali netko od vas ima neku molitvu za sretan porod ili nesto slicno sve vas pozdravljam i saljem vam bb



..na poljanama zelenim on mi daje odmora....

.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2008 18:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Gospodine Bože moj...molim Te za ovo čedo koje će doći na svijet..Tvoje čedo Gospodine..
molim Te i za sebe..Službenicu Tvoju..pomozi mi..
molim Te budi samnom u trenucima poroda..
neka novi život koji si htio sretno i blagoslovljeno od Tebe ugleda ovaj svijet i da svojim životom svjedoči Ime Tvoje..
sve na Slavu Tvoju Gospodine Bože moj..Stvoritelju ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr