www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 09:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2008 18:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Isus je mogao liječiti padavice jer je on vlasnik ovog svijeta, on posjeduje mjesec i zvijezde, planine i vode.
Tako i svaku bolest.

Smatram tko god ničice padne na kolina i zavapi k našem Isusu da će biti izliječen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2008 20:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
mario22 napisao:
Isus je mogao liječiti padavice jer je on vlasnik ovog svijeta, on posjeduje mjesec i zvijezde, planine i vode.
Tako i svaku bolest.

Smatram tko god ničice padne na kolina i zavapi k našem Isusu da će biti izliječen.

Marijo dragi, Isus može izliječiti padavicu, sklerozu , sve vrste raka i sve bolesti ali kada bi se izliječile sve bolesti padajuči ničice pred njim , gdje je ono " neka svatko uzme svoj križ i neka me slijedi" ? Trebamo moliti za ozdravljenje ali i prihvatiti Božju volju . Sam Isus je rekao "Oče ! Ako hoćeš, otkloni ovu čašu od mene. Ali ne moja volja , nego tvoja neka bude!" Lk 22,42 . Nismo ni svijesni kolika je milost za nas i za druge kada prihvatimo sa ljubavlju naš križ. Sada je to teško shvatiti i prihvatiti ali jednog dana će mo vidjeti .
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr