www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 07:54

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 174 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 22 kol 2008 12:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Je, istina je da ima jako puno slučajeva gdje su žene vjernice, a muškarci ne..No, poznajem nekoliko obitelji gdje su žene svojom molitvom učinile da ti isti muškarci promijene svoj život i počnu se drugačije ponašati..I za to ima lijeka.Gospodin preko posredničke molitve radi još više čuda.Moliti za te iste muževe, postiti, prinositi žrtve iz ljubavi i vjerovati da će Gospodin učiniti ono što treba..Ma kolika je samo ljubav Njegova, koliko nas ljubi i koliko blagoslivlja sve žrtve koje činimo za druge..Takva molitva sigurno neće ostati Gospodinu našem neuslišana. Gospodin naš sve okreće na dobro! U to sam posve sigurna!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 kol 2008 12:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2006 11:26
Postovi: 249
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Trinity je napisala
Ja kakva jesam, problematična u komunikaciji nisam nikad postavljala verbalno problem; ustvari jednom,dvaput sam mu prigovorila da se ne mazimo dovoljno al ništa se nije promijenilo i ja sam se linijom manjeg otpora povlačila. Dok situacija nije postala nesnošljiva u smislu da sam shvatila da se naša komunikacija svodi samo na svađe i prigovaranje.
Problemi počnu od malih, sitnih stvari pa se gomilaju pa onda ni nemaš želje za darivanjem. A kako bi se i nesebično darivao netkome tko ti ide na živce? I kod nas je slično. Nisam neki čarobnjak u komunikaciji, ali naspram muža sam čarobnjak na kvadrat.... On kaže kako je on meni milion puta rekao za ovo ili za ono i kako se njemu više ne da ponavljati jedno te isto, a ja opet s druge strane prosim za jedan zagrljaj za jedan usputni poljubac!?!?! Znam da imam mane i priznat ću ih i nije me sram jer sam samo čovjek. A on će to teško priznati tuđe mane pa i svoje.
Trinity što se tiče čuvanja od trudnoće na način koji je prihvaćen od strane Crkve, iskreno i toga me strah. Ne mogu sa sigurnošću utvrditi te dane. i to je jedan način pomanjkanja vjere u Boga....
sve vas :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 kol 2008 12:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Ja sam čula od jednog odličnog svećenika objašnjenje da smo svojim bludnim životom poremetili djelovanje Bilingsonove metode i da uistinu nikad više ne možemo biti sigurni kad su plodni, a kad neplodni dani (ukoliko smo živjeli bludnički neko vrijeme ili smo još uvijek bludnici).
To mi zvuči logično.
No, isto tako vjerujem da se to ipak može stabilizirati kad iskreno donesemo odluku da ćemo i srcem i tijelom od sad uistinu živjeti "kako Bog zapovijeda".
Vjerujem da ta metoda počne djelovati tek kad se iskupimo za sve i kad odlučimo oboje Boga staviti na prvo mjesto.

Mislim da, Leopoldice draga, uopće kod tebe nije u pitanju neoslanjanje na Boga, nego ta metoda uistinu ne funkcionira uvijek!

I onda se netko čudi zašto nas Bog želi sačuvati od grijeha bludnsoti..Pa gledajte samo u kakve probleme možemo upasti..Toliko je ponekad ta seksualnost zamršena...Uistinu je divota nama slobodnima živjeti čisto. Ne samo zbog tih komplikacija, ponajviše jer tako iskazujemo Ljubav i Bogu, i sebi i svome bližnjemu!
Hvala Ti, voljeni Bože, što me tako čuvaš i molim Te - preobrazi i preobrati sve muževe naših dragih sestra!
Neka ih sve nadahnjuje samo Tvoj Sveti Duh i Ti budi Gospodar njihove spolnosti i cijelog bića!

Proglasimo Isusa Gospodarom svih vaših muževa!! Činite to uvijek!! Sigurno će biti pomaka nabolje!! :D :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 kol 2008 12:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
leopolda draga,.. molim te, ako si procitala moje pitanje odgovori,.. jer postoji rjesenje,. jer Isus ne zeli da se odvojis od njega jer se smatras gresnicom,.. on ti zeli reci da te voli,... a postoje nacini da budes muzeva,... bez grijeha i bez straha da zatrudnis,.. ako je to taj problem!?!?!?
molim te reci sto se tako osjecas,...

draga Trinity,.. nisam znala da si o tom pricala s muzem,.. to da si ovdje s nama,.. to mi je jos draze, i jos si veca u mojem srcu,... a i tvoj muz zasluzuje jos vecu podrsku,... znam da me razumijes,...
a on kad pozeli nek se javi,.... tu smo,....

viditi cete kako Gospodin cuje vasu molitvu,.. i zelju za savrsenim krscanskim brakom,... u Njegovom Blagoslovu i pod Njegovom Zastitom,..
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 kol 2008 12:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2006 11:26
Postovi: 249
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Elice
Moja prijateljica je pratila plodne dane i u neplodne dane (po njenom) ostala trudna. Četvrto dijete. Kaže mi: To je Božja volja.
A je se ne osjećam baš superženom da bih sad mogla na četvrto dijete. Bit ću sebična pa ću reći da želim malo doći sebi nakon ovih brzinskih poroda.

Napisala si
Vjerujem da ta metoda počne djelovati tek kad se iskupimo za sve i kad odlučimo oboje Boga staviti na prvo mjesto.

koliko onda meni stoljeća treba :roll: :roll: :twisted: :twisted:

BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 kol 2008 12:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Voljena Leopoldice :grlim te: , nemoj ti slušati baš svaku moju riječ..Malo sam se nespretno izrazila, a i to ti je samo moje mišljenje... :roll:
..Evo, sad sam ga već promijenila :D :D i kad bolje razmislim - mislim da je dovoljno da makar jedna osoba u braku živi tako da joj je Isus na prvom mjestu i da bi već tada sve moglo biti jako blagoslovljeno - pa i Billingsonova metoda! :D


I krivo sam napisala.."iskupiti se"..U pravu si...Iskupit ćemo se, barem većina nas, tek nakon Čistilišta!! :cry:
Pisala sam u žaru pa sam se nespretno i pogrešno izrazila...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 kol 2008 12:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
probajte s "maybe baby"...svaki dan prati plodne neplodne dane... :wink: :wink:
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 kol 2008 12:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 18 kol 2008 10:49
Postovi: 28
Lokacija: U Gospodnjem zagrljaju
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
MatyJesus... rekla sam mu da sam se registrirala na jedan kršćanski forum al niam rekla koji. Tako da on samo zna da se tipkam s vama al n čita. Ja sam željela odmah reći mu da dođe kad ste me onako lijepo dočekli al on je rekao da neka to bude moja oaza. Iako bi ga stvarno pozvala da dođe i da pročita sve vaše misli, molitve, sve... jer bilo bi mu sigurno lakše.

leopolda...ovo s još djece. Ja te u POTPUNOSTI razumijem. Vjerujem da ćemo jednog dana imati još djece al u situaciji u kojoj se trenutno nalazim i kako se osjećam to mi je nezamislivo, nažalost, pa mi se odmah stegne srce. Od pomisli da nikad više ne bih bila trudna, da nikad više ne bih prošla kroz predivan i ispunjavajuć čin rađanja novog života, da nikad više ne bih pomirisala onaj novorođenački mali vrat i miris mog mlijeka...
I ja bih se voljela malo sad odmoriti, i duh i tijelo. Jer previše sam dopustila da djeca uđu u onaj moj osobni prostor.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 kol 2008 13:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 pro 2007 10:44
Postovi: 275
Lokacija: Stolac
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jednom je naš Učenik na molitvenoj rekao kako ni jedna metoda nije 100% sigurna, a kaže mu fratar vidi što se bune ovi što su učinkoviti :a1490: (a Učenik ima 5 -ero djece)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 kol 2008 13:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2006 11:26
Postovi: 249
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ma draga Ela nisam ja našla ni jednu krivu tvoju riječ.
:grlim te: Vjeruj mi da ČESTO pomislim kako će biti kad dođemo tamo. I bojim se koliko ću morati isplatiti, iskupiti svaku svoju pogrešku. ...
Isus jest milosrdan i milostiv, ali i pravedan!
:grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 174 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 27 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr