www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 08:33

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 174 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 19 ruj 2008 07:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 srp 2008 10:42
Postovi: 175
Lokacija: Hercegovački krš
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mislim da su svi postovi napisani iz dobre namjere ali možda ne na najbolji način. Činjenica je da se ljudi nose s težim stvarima, što je koga zadesilo taj to i nosi. Ja ću biti jako otvorena i reći kako moj muž i ja živimo s njegova draga raka i kako smo proživjeli jako teške momente. Mnogo ljudi suosjeća s nama, mogu reći neki nas i sažaljevaju...Teško je ali kad bih sad imala mogućnost zamijenuti se s Trinity za njen križ i ovu situaciju ne bih a vjerujem da ne bi nitko s ovog foruma (osim onih čiji su bračni drugovi preminuli pa bi sve dali da su još tu).
Ne treba zaboraviti niti 'rogonju' koji zacijelo ne pomaže Trinity vraćajući je dva koraka natrag kad napravi jedan naprijed jer to mu je cilj...
Ja mislim da Trinity postupa mnogo kršćanskije nego što bi postupila većina na ovom forumu koja stalno priča o tome kako treba oprostiti. Naravno da treba, ta Trinity to zna bolje od nas jer živi s tim...
Onako kako to u Hercegovini kažu 'Po tuđoj stražnjici stotinu batina!', uvijek je lakše kad je riječ o nekom drugom.

Trinity nije niti mazohista niti drama queen već jedna hrabra mlada žena koja se bori za svog muža, svoj brak i na kraju svoju dušu... Ubjeđena sam da će sve ovo što se desilo njezinoj obitelji izaći na dobro, toliko dobro da će na kraju Bogu zahvaliti za sve što se desilo...
Do tada, braćo i sestre, ljubimo Trinity, pomolimo se za nju i njezinog muža, budimo nježni i strpljivi...

Draga Trinity Bog te blagoslovio i vodio svaki tvoj korak... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ruj 2008 07:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:grlim te: Draga Trinity-ja vjerujem da si dobro postupila kad si dala svoje svjedocanstvo i da si zaista medu dragom bracom na ovome Forumu TTa.samo mnoge od njih treba doslovce razumjeti.Ja vjerujem da ti svi hoce pomoci i barem malo suosjecati s tobom u tvojim problemima pa i Naggar sam.Nije on tako mislio kao sto si ti doslovce shvatila.Nemoj se zato ljutiti i ostani i dalje snama jer svi te zaista volimo i :grlim te: .i molimo i za tebe i tvoga muza....Svatko od nas nosi svoj kriz,ali ovdje a ovome forumu ga je lakse nositi kada ga podjelis sa drugima nije tako tezak kako se u prvi mah cini...Ako zaista mislis da te je netko povrijedio svojim nastupom ti OPROSTI draga moja sestrice jer i Isus je svojim neprijateljima oprostio,a ja vjerujem da nije bilo zlonamjernih medu nama,mozda si zaista sve lose shvatila..provjeri i promisli jos jednom -molim te...Isus ti progovra...Ja sam uz tebe dijete moje...u svim tvojim patnjama i problemima...Ja te ljubim bas takovu kakova jesi...dopusti mi da dodirnem tvoje srce...da se nastanim u njemu...da te stalno pratim i dok hodas i kad spavas...ti si moje ljubljeno dijete...ja sam uz tebe....volim te....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ruj 2008 07:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Trinity ja ti zahvaljujem na svakom postu koji si napisala na ovoj temi, mnogima si pomogla da shvate kako oprostiti nije lako ni jednostavno...
Kako je potreban veliki zahvat našeg Gospodina kako bi naše srce bilo slobodno od optuživanja, očaja, bijesa zbog povreda koje su nam nanesene.
Svi mi imamo svoje križeve, svoja neopraštanja, svoje nesavršenosti... i svi nosimo onoliko koliko možemo nositi...a kad vidimo da ne možemo dalje tražimo pomoć, vapimo za pomoći ali i dalje vučemo taj teret, savijamo se pod njim i borimo se sve dok ne padnemo u očaj.
Kad tražimo pomoć od ljudi koji su kao i mi slabi naići ćemo na različite reakcije, neke će nas ohrabriti, neke obeshrabriti...te zato mila sestrice pomoć je naša jedino u imenu Isusovom, u Njegovoj ljubavi...osobno mogu posvjedočiti da su u teškim situacijama izazvanim neopraštanjem savjeti u kojima su mi dragi ljudi govorili kako samo Isusu predam sve najviše pomogli...
Tek kad sam počela Isusu sve predavat, kad sam Njemu dopustila da uzme moj teret s ledja i kad sam se počela odricati neopraštanja, gnjeva, mržnje i bijesa, tek tada su se počele dogadjati promjene u mom životu i tek tada sam izgubila potrebu tumačiti svaki dogadjaj koji me povrijedio, jednostavno sam shvatila i počela svaki dan moliti:
''Da, povrijedjena sam, srce mi je ranjeno, plačem, tužna sam, bijesna sam zbog toga, ljuta sam Isuse evo ti sve ove negativne osjećaje, odričem ih se i u tvoje Ime im zapovijedam da odstupe od mene, ja želim biti tvoje dijete, želim biti slobodna od neopraštanja, ulij u moje srce svoju ljubav i oprosti mi Gospodine na mojim slabostima. Ti me najbolje poznaješ, Ti me ljubiš kako me nitko nikada neće ljubiti, Ti si moj Otac, moj Gospodin sve moje, zacijeli moje rane Isuse mili i daj mi da budem radosna u Tebi''...
evo mila Trinity, nije mi svojstveno da pišem duge postove...ali opraštanje to zaslužuje...molim Gospodina da u tvoje srce ulije dar opraštanja i ljubavi, da te zagrli i podigne kad si slaba...molim Ga da blagoslovi tebe i tvog muža da izadjete iz ove teške situacije i da slijedite primjer nazaretske obitelji. Bog te blagoslovio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ruj 2008 07:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 tra 2007 11:45
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Iako ne pišem puno u posljednje vrijeme...
...nekako posebno osjećam s tobom trinity...i svim srcem ti želim da ovdje pronađeš ono što tražiš...
Potpuno sam sigurna da je svaka riječ koju je naggar ovdje napisao izrečena u najboljoj namjeri...
Nema ovdje metra ...kojim će se izmjeriti tko je iznad koga...tko je dalje ...a tko bliže...
...samo Bog može izmjeriti dubinu našeg srca...i količinu ljubavi u njemu za brata ili sestru do nas....i namjere naše...
...Svi smo mi osjetljivi u nekim područjima....i ja te potpuno razumijem...
...I sama sam prošla tisuću situacija ...u kojima sam se osjećala povrijeđenom...da bi kasnije tek...vidjela da je to bilo za moju korist...
...I ja sam trinity...u ove prostore došla u velikoj potrebi....
...Ovdje mi je Bog darovao one kroz koje me doticao...
...u samom početku ...kad zaista nisam mogla sama ni najmanji korak učiniti...(i ovo doista nije simbolika...već stvarnost...)....darovao mi je Joakima...
Trebalo mi je puno ...puno snage...za iskorak...i vjeruj mi Triny...nikada ga ne bih učinila sama....ali isto tako ...nikada ga ne bih učinila da uz mene nije stajao netko čvrst i potpuno isključiv i zahtjevan kao Joakim...
...i toliko puta bih očekivala neku blagost od njega...a dobila bih oštrinu ....
...ali to je bio jedini put ...koji je vodio van....
...da je itko uz mene u to vrijeme bio tko bi plakao sa mnom....ja bih ostala zagledana u svoju nemoć...sigurno...
...Mi po svojoj ljudskoj naravi težimo ....blagosti...težimo samo ugodnom...no nekada nam treba i oštrine i doista stisak željezne ruke ....
..U tom željeznom stisku ...može biti više ljubavi nego u svoj blagosti koju dobivamo...
...Triny...ti si velika žena...po svim tvojim riječima...i svim tvojim nastojanjima....
...lako je pričati sa strane....ali odživjeti opraštanje....je doista proces...
...Ja ti od srca želim da on bude što kraći....i da Gospodin stostruko blagoslovi tvoje nastojanje ....i tvoj trud...
...blagoslovljena mi budi...ti i tvoj brak u koji ulažeš čitavu sebe...!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ruj 2008 08:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2006 11:26
Postovi: 249
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Trinity,

Prvo da napišem da nisam uopće obdarena «darom govora ni darom pisanja» ali bih ti ipak voljela napisati nekoliko riječi. Najprije ti se divim jer si uopće sa nama podijelila svoj križ. Nemoj žaliti što si iznijela svoje svjedočanstvo jer možda baš tvoje svjedočanstvo nekom bude prekretnica, korak k Isusu…..
Mogu reći da duboko suosjećam s tobom, ali da mogu osjećati isto što i ti, to nikako ne mogu.
Oprostiti?.Kako? Mislim da je za to potrebno vrijeme u kojem će biti utkano puno molitve, puno Sv. Misa, u svim poslovima koje obavljaš stalno se spominjati Isusa, stalno Ga zazivati….
Trini bori se za svoj brak skupa s Isusom….Stavi sve u Njegove ruke i vjeruj Mu….
Ljubim te ….. Bit ćeš u mojim molitvama… Bog te blagoslovio
:grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ruj 2008 08:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Draga Trinity,

DOBRO je što si s nama podijelila svoju bol i svoju brigu i vjerojatno ni ne slutimo koliko je ljudi možda našlo pomoć i utjehu u tvojim i našim riječima jer ja sam sigurna da je mnogo, mnogo ljudi u situaciji u kojoj si ti trenutno...

Što se tiče Naggara - vjeruj mi - on je čovjek plemenitih i dobrih namjera i samoj mi je mnogo pomogao kad sam prekinula 6godišnju vezu...Bila sam nova na Forumu, niti nekoliko dana i malo sam se izgubila u svemu - osjećala se staro s 27 godina, osjećala se bez sigurnosti, baš sam nekako kukala i onda mi je on također rekao nek "ne cendram" - prvo mi se to učinilo malo hladno, ali što sam ga više upoznavala - ma postala sam svjesna da mi je pomogao najviše od svih!
Kad ćeš ga upoznati bolje, vidjet ćeš da je svaka ova riječ bila izrečena u najboljoj namjeri i s puno ljubavi, ma kako tebi sad zvučilo.

Ono s čime se slažem, što kaže i Naggar, je to da nipošto ne bi trebala neprestano analizirati to ili o tome puno razgovarati s mužem...Kako nam kaže Isus: Ne gledaj u grijeh, gledaj u Mene, u moje oči!!
Pokušaj ne toliko obnavljati sjećanje na to...Pokušaj u mužu gledati onoga koji nije sagriješio..Jer nakon iskrenog kajanja, nakon otkupljenja u tvojim očima i silne Ljubavi prema tebi, nakon ispovijedi - njegov grijeh više uistinu ne postoji...Da, postoji rana, postoji strepnja i duboka tuga, ali dopusti Isusu da sve to odnese...Da sve to izliječi...
..Nemoj ništa analizirati niti se pitati kako se to moglo dogoditi..Sotona je toliko lukav da i pravednik pada ponekad...

Znaš..po ovome što čitam - draga Trinity, tvoj je muž - predivan muž... Koliko njih vara žene, a da ni okom ne trepne...
..Tvoj je sve priznao i sve ispaštao...I još ispašta...
Pokušaj svaki dan po tisuću puta predavati svoju bol Isusu i moli ga i vapij danonoćno da te poštedi te boli i gorčine koji su još u tebi..kao što rekoh, u mojoj neposrednoj blizini živi osoba koja nije ni danas, nakon 15 godina oprostila nevjeru... I tim svojim neopraštanjem neprestano nanosi bol i svom bračnom drugu i djeci, a ponajviše ipak sama sebi...
..Isuse voljeni, daj našoj voljenoj Trinity milosti da oprosti onako kako Ti opraštaš nama: da se više ni ne sjeća da je nešto oprostila..da je bilo nešto za oprostiti...Uzmi njenu tugu i bol i preobrazi je u Ljubav koja sve oprašta, sve vjeruje i svemu se nada...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ruj 2008 09:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 pro 2007 09:32
Postovi: 979
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Žena više voli nježnu riječ, makar bila i glupa, nego pametnu, ako je gruba. (Meša Selimović)

I po svemu sudeći je bio posve u pravu. Jadni mi muškarci s vama. :roll:

Trinity, naggar ti je rekao točno ono što i ja mislim, samo puno nježnije. Toliko godina oženjen, 3 kćeri - naravno da je postao mekan u srcu, hehe. :-)

Shvati već jednom, ženska glavo, neoprost je gore stanje za dušu od počinjenog i okajanog preljuba! Kralj David je počinio puno teži grijeh od tvog muža, pokajao se iskreno (Ps 51) i do kraja života je ostao Božji miljenik.

Kad svome mužu iskreno i od srca oprostiš, osjećat ćeš se kao da se ništa nije ni dogodilo i neće ti padati na pamet da mu njegov grijeh stalno nabijaš na nos. Čak dapače, vaš odnos će možda biti bolji nego ikada prije! Jer iskreni oprost liječi dušu i onoga tko ga prima i onoga tko ga daje.


..Zaboravite svoje rane...sve naše rane su "nula"..

..vaša sjećanja na "rane" blokiraju ..spasenje te jadne duše..
..koja vam zlo učini..

.oslobodit ćete je tako...
..što će te je voljeti i oprostiti..
..čista srca...

.to je melem-lijek za tu dušu..


("ljudotina" naggar)

smajlic28


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ruj 2008 10:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 lis 2007 20:30
Postovi: 165
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
trinity napisao:
Bok svima,
evo kao što kaže naslov ne pridružujem se s lijepim vijestima.
Naime prije par tjedana saznala sam da me muž vara s drugom ženom.
Nakon početnog šoka, muke i najgore noćne more i nakon što se sav moj svijet srušio, sve ono u što sam ulagala cijelu sebe i sve u što sam vjerovala,; pokušavam se sabrati i krenuti dalje.
Moj muž jako žali zbog svega što se desilo, vidim da mu je teško i da ima veliku grižnju savjesti. Čak mu je ponekad i gore nego meni. Žao mi ga je, uz svu ovu bol koju osjećam da mi razara srce...
Imamo dvoje male djece, pripremali smo se na kršćanski brak i pokušavali živjeti kršćanski... gdje je sve otišlo niz brdo neznam ni ja sama.
Sada svaki dan kroz molitvu i puno puno razgovora pokušavamo iz ovog nešto naučit i dignuti se iz blata još jači. Teško je ... Ima dobrih dana, ima jako loših dana.
Kad puno pričamo o svemu meni bude puno lakše, pa čak i kad mi priča sve što se dešavalo posljednjih mjeseci, što je mislio i kako se osjećao,ali imam osjećaj da je njemu onda još teže. Neznam kako naći ravnotežu.

Molim vas ima li netko slično iskustvo? Da li je netko prošao kroz ovaj očaj? Ima li šanse da se sve završi na obostrano zadovoljstvo?
Kako poviti rane? Kako vratiti izgubljeno povjerenje? Kako se othrvati svim ovih iskušenjima koja me sada nemilosrdno napadaju? Svakakve misli mi dolaze.
Ne prestajem govoriti: Isuse čista i ponizna srca, učini srce moje po srcu svome.
Nadam se da nema nikog a opet bilo bi mi jako drago kada bih imala s nekim podijeliti iskustvo.
BVB



Ne dolazim često na ovaj forum, zapravo ne idem više po forumima, jer imam svojih iskustava, zbog kojih sam sad u fazi povlačenja.....
No pročitala sam ovaj tvoj post i želim ti reći par riječi. I sama sam majka i supruga, poput tebe. Nisam doživjela tvoje iskustvo, ali sam doživjela situacije u kojima mi je trebalo vremena da oprostim. Mogu ti reć da si puno veća i bolja osoba, kršćanka i majka od mene. Zaista jesi. U situaciji od prije par godina, koja nije ni približno teška kao tvoja, ja sam se mučila oko godinu i pol da oprostim, jer sam mislila da osobe koje su mi nanijele rane bivaju slobodne i bez kazne ako im oprostim, a to ne zaslužuju. (Gle ti mene, mislila sam da sam Bog valjda!). No ipak, držala sam se Boga i crkve, i tu mi je On pomalo ulijevao spoznaju da je moj put pogrešan i da će me pojesti gorčina. Tada je polako krenuo proces opraštanja. Danas puno lakše praštam. Posebno jer i sama znam koliki sam jad od čovjeka i vjernika i jer sama znam da sve što su drugi zlo počinili i sama mogu počiniti!
Ti si žena na mjestu. Nije ti trebala godina i pol da prihvatiš situaciju koja se dogodila, niti ti je trebalo dugo da shvatiš kako oprostiti moraš svom mužu. On je čovjek, grešnik kao i ti. Učinio je što je učinio, nazad nema. Upravo radi tvog dobrog srca koje ga je primilo natrag njegova bol zbog nevjere bit će istinska, prava i duboka i eto temelja za još čvršči i bolji brak. Ne, nije se srušio tvoj svijet. Tvoj muž je pao. To se događa. On je tvoj i ti si njegova, u dobru i u zlu. Naravno da ćeš oprostiti potpuno, uz molitve i vapaje Isusu, i vidjet ćeš kako je milosno nositi takav križ, i kako je Isus blizak u ovakvim situacijama. Možda čudno zvuči, ali kad dođe vrijeme mira, nećeš moći moliti ovako i vapiti svom Isusu. Molitve ti neće biti ovako duboke, niti ćeš osjećati toliko Njegovu blizinu. Ako je ovo trpljenje način da ti Krist bude bliže, trpljenje je milost, dar. Moli i ne odustaj....i čekaj. Opraštanje je proces. Reci svom Isusu koliko si nemoćna i koliko je On moćan očistiti tvoje srce i obasjati ga novim sjajem, sjajnijim od prijašnjeg. Moli ga iz dna duše da potpuno obnovi sakrament vaše ženidbe, jer On to može, ja to dobro znam.
Muž te izdao svojim postupcima....Muža si mogla izdati ti u nekoj drugoj situaciji. Nikad ne možemo reći "Ja to ne bi nikad učinila" niti se smijemo sablažnjavati, jer nikad ne znamo sebe do kraja....tko zna što bi učinila da te milost Božja nije sačuvala....
I lako je dobrima biti dobri, a ima onih koji su skloniji padovima i pogreškama. Vidiš, možda bih ja prije tebe mogla napraviti neku veliku glupost svom mužu, a teže bi mu oprostila slično, jer nisam dovoljno ponizna i jer sam tašta. Ti si zaista na dobrom putu, i mislim da ti samo treba naša podrška molitvom, riječju, ljubavlju. A Isusu si sigurno jako, jako draga, jer tražiš prava rješenja. Bog te blagoslovio.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ruj 2008 14:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Aaaauuuu ,draga Trini....Mislim se danas sama u sebi,sta bi ja sada radila da sam na tvojem mjestu...sta bi u prvom redu pomislila....hm..?

Kada procitas sve ove nase postove, pomislit ces...
"pa to je luda kuca,Kud'sam ja dosla?" :grlim te:

"Ja dosla da trazim pomoc,da malo olaksam svoje srce,a ono ispada da i ja snosim krivicu.."

Nije tako,oprosti nam mi smo svi prosli to,zivot nas je naucio na svasta,a ti si jos mlada..zivot je pred tobom,pa ti svi govorimo samo iz iskustva nasega....

Ja predlazem,da se malo pomolimo za tebe,da sto prije pronadjes svoj mir...

Citat..
Citat:
Ne prestajem govoriti: Isuse čista i ponizna srca, učini srce moje po srcu svome. Nadam se da nema nikog a opet bilo bi mi jako drago kada bih imala s nekim podijeliti iskustvo.


Eto vidis i sama,da si vec s dobrim stavom dosla ovdje..pisi jos i isprazni svoje srce,ako osjecas potrebu,ako ti je tesko ovo sve slusati..pricekaj..mozda je ovo malo previse za tebe,pogotovo sve odjednom...Ako si voljna, dodji u SoutBox ..gdje molimo krunice...pa cemo moliti Zlatnu Krunicu ,da sto prije pronadjes svoj mir....
BOG TE BLAGOSLOVIO CUVAO U MIRU I LJUBAVI... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ruj 2008 21:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
[Nažalost ne mogu se oteti dojmu da je na kraju priče jedini veliki ego koji se ovdje nahranio upravo tvoj, naggare.

Ostajte mi svi u miru i BVB[/quote]

..draga moja trintiy..što misliš od čega sam tak debel..
..pa od hranjenja ega..
..oprostio što sam se nahranio ..
..na tvojoj muci..ona me udebljala bar..5 kila..
.. :lol:

..ja tebe volim i ljubim te..
:lol:

Čovjek je nerazuman,nelogičan i sebičan
NIJE VAŽNO.VOLI GA!

Ako činiš dobro,pripisat će to tvojim
sebičnim ciljevima,
NIJE VAŽNO.ČINI DOBRO!

Ako ostvariš ciljeve svoje,naći ćeš lažne
prijatelje i iskrene neprijatelje,
NIJE VAŽNO
OSTVARUJ CILJEVA SVOJE!

Dobro koje činiš sutra će biti zaboravljeno,
NIJE VAŽNO.ČINI DOBRO!

Poštenje i iskrenost učinit će te ranjivim,
NIJE VAŽNO.BUDI ISKREN I POŠTEN!

Ono što si godinama stvarao,u
času bi moglo razrušeno biti,
NIJE VAŽNO.STVARAJ!

Ako pomažeš ljudima,možeš loše proći,
NIJE VAŽNO.POMAŽI IM!

Daješ svijetu najbolje od sebe,
a on će ti uzvratiti udarcima,
NIJE VAŽNO.
DAJ NAJBOLJE OD SEBE!


MAJKA TEREZA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 174 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr