www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 10:17

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 174 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Bračna nevjera
PostPostano: 19 kol 2008 10:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 18 kol 2008 10:49
Postovi: 28
Lokacija: U Gospodnjem zagrljaju
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bok svima,
evo kao što kaže naslov ne pridružujem se s lijepim vijestima.
Naime prije par tjedana saznala sam da me muž vara s drugom ženom.
Nakon početnog šoka, muke i najgore noćne more i nakon što se sav moj svijet srušio, sve ono u što sam ulagala cijelu sebe i sve u što sam vjerovala,; pokušavam se sabrati i krenuti dalje.
Moj muž jako žali zbog svega što se desilo, vidim da mu je teško i da ima veliku grižnju savjesti. Čak mu je ponekad i gore nego meni. Žao mi ga je, uz svu ovu bol koju osjećam da mi razara srce...
Imamo dvoje male djece, pripremali smo se na kršćanski brak i pokušavali živjeti kršćanski... gdje je sve otišlo niz brdo neznam ni ja sama.
Sada svaki dan kroz molitvu i puno puno razgovora pokušavamo iz ovog nešto naučit i dignuti se iz blata još jači. Teško je ... Ima dobrih dana, ima jako loših dana.
Kad puno pričamo o svemu meni bude puno lakše, pa čak i kad mi priča sve što se dešavalo posljednjih mjeseci, što je mislio i kako se osjećao,ali imam osjećaj da je njemu onda još teže. Neznam kako naći ravnotežu.

Molim vas ima li netko slično iskustvo? Da li je netko prošao kroz ovaj očaj? Ima li šanse da se sve završi na obostrano zadovoljstvo?
Kako poviti rane? Kako vratiti izgubljeno povjerenje? Kako se othrvati svim ovih iskušenjima koja me sada nemilosrdno napadaju? Svakakve misli mi dolaze.
Ne prestajem govoriti: Isuse čista i ponizna srca, učini srce moje po srcu svome.
Nadam se da nema nikog a opet bilo bi mi jako drago kada bih imala s nekim podijeliti iskustvo.
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Ma polako
PostPostano: 19 kol 2008 11:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 srp 2008 14:46
Postovi: 410
Lokacija: Sl.Brod-Đakovo
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Trinity budi jaka,nije lijepo to što ti se dogadja
imaj vjere i snage,dobro je to što razgovarate,pokušaj ga
razumjeti i oprostiti
ali ne daj da se to nastavlja,jer Ne može on to i dalje raditi a da te i dalje voli,idite zajedno u Crkvu,na ispovijed i na pričest(što je jako važno)
Vidjet ćeš rezultate,
Ono što Isus opere svojom Krvlju je opet Bijelo.
Imajte zajedničku molitvu malo pomalo,jer sigurno se vrag upetljo
pa ga je potrebno malo odstraniti
a što se tiče muža ..a nema opravdanja kriv je ali ako mu Bog može oprostit možeš i ti.
Ajde Hrabro samo izdržat ćeš ti to
BOG s tobom i tvojom obitelji


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 kol 2008 13:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bog te blagoslovio i sačuvao trinity

Citat:
Molim vas ima li netko slično iskustvo? Da li je netko prošao kroz ovaj očaj? Ima li šanse da se sve završi na obostrano zadovoljstvo?
Kako poviti rane? Kako vratiti izgubljeno povjerenje? Kako se othrvati svim ovih iskušenjima koja me sada nemilosrdno napadaju? Svakakve misli mi dolaze.
Ne prestajem govoriti: Isuse čista i ponizna srca, učini srce moje po srcu svome.
Nadam se da nema nikog a opet bilo bi mi jako drago kada bih imala s nekim podijeliti iskustvo.


Prvo, nemam osobno iskustvo, jer nisam u braku, ni u vezi, ali sam s jako puno ljudi o takvim stvarima razgovarala, slušala njihove probleme, proživljavala s njima i možda pomogla time što sam dala koji savjet i bila uz tu osobu kad je trebalo....

Ne znam razloge i povod njegovog ponašanja, ali sam sigurna da postoji dublji razlog od same znatiželje ili nečeg što nije htio...
Vjerujem da to vuče korjene iz njegove prošlosti, možda povrijeđenost, možda želja, potreba za osvetom, možda ogorčenost, možda siromaštvo u ljubavi, koja mu nije bila pružena, nedostatak iskustva i društvenog prihvaćanja...
Mali milion razloga se može kriti u podlozi, ali niti jedan nije dovoljno jako opravdanje za počiniti takvo što i povrijediti onog koga voliš...
Njemu je teže nego tebi u nekim situacijama, istina, jer on je učinio loše, povrijedio je tebe i Boga, izdao, boji se da ne izgubi što ima, tek sad kad naizgled gubi, on pravo vidi koliko tone, sad tek može vidjeti vrijednost onoga što je povrijedio, što može lako izgubiti...

Razgovarajte, odite svećeniku zajedno na ispovijed, jedno pred drugim ispovijedite Bogu sve što imate, raskrinkajte sve kuteve, kojih se možda nikada niste doticali, priznajte iskreno jedno drugome što želite jedno od drugoga, priznajte si i dobro i loše...

Puno vam je razgovora potrebno, ma koliko god bolna Istina bila, jedino ona vas može osloboditi, pročistiti, da spasite brak ako ga želite zaista spasiti!

Molite zajedno svaki dan gledajući jedno drugoga u oči, molite Oče naš, jer ako se dok molite možete gledati u oči i priznavati Oca Nebeskog za svoga Oca, tražiti od Njega Kruh Života da ga zajedno blagujete, tražiti od Oca da vam oprosti onako kako jedno drugom opraštate, tražiti da vas izbavi od zla,
Ako sve to možete srcem i riječima izreći, biti svjesni toga što govorite, onda ko vam što može, pa nije ni grijeh neoprostiv, jer ga se zajedno odričete i odlučujete živjeti u Božijoj Milosti i Ljubavi :D

I još nešto, stavite Isusa između vas, Njega volite najviše :D

(javi kako ide)
Nek vas svojim zagovorom prati Blažena Djevica Marija i Bog neka vas blagoslovi! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 kol 2008 15:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 srp 2008 10:42
Postovi: 175
Lokacija: Hercegovački krš
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mila Trinity,
Žao mi je što prolaziš kroz tu tešku situaciju. Osobno nemam iskustva s takvim problemom ali osjećam potrebu da ti kažem par riječi.
Ja sam vrlo emotivna osoba, puno se dajem i imam muža koji je bolestan i vrlo često misli samo na sebe...Mene to s vremena na vrijeme toliko pogodi da budem vrlo tužna i ljuta (čitaj bijesna)... Prije početka mog obraćenja znala sam danima biti ljuta i ne progovoriti niti jednu jedinu riječ. Približavanje Gospodinu donijelo je jednu drugačiju ljubav u moje srce i počela sam drugačije reagirati kad me muž povrijedi. Dosta molim i kad sam ljuta, molim Isusa da mi pomogne eliminirati sotonu koja nastoji stati između mene i mog muža. Ljutnja me prođe vrlo brzo i onda budem sretna, zahvalna i zadovoljna što mi je Isus pomogao da ga pobijedimo...
Ovo se, naravno, ne može porediti s tvojom situacijom ali mislim da vas dvoje morate puno raditi, pričati, moliti zajedno i utjecati se Božjoj ljubavi i Milosrđu da vam pomogne. Sigurna sam da ćete preboljeti i ostati zajedno... Vaš brak je blagoslovljena zajednica u kojoj imate dječicu zbog koje ćete se oboje potruditi. Obitelj je danas u najvećoj opasnosti, Sotona najviše želi uništiti obitelj koja je Isusu silno draga i znam da će vam Isus pomoći da pronađete snage i povjerenja za svaki novi dan i vašu zajedničku budućnost...
Neka vas blagoslovi dragi Isus i zagovaraju Marija i Josip.
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 kol 2008 19:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
trinity napisao:
Bok svima,
evo kao što kaže naslov ne pridružujem se s lijepim vijestima.
Naime prije par tjedana saznala sam da me muž vara s drugom ženom.Nakon početnog šoka, muke i najgore noćne more i nakon što se sav moj svijet srušio, sve ono u što sam ulagala cijelu sebe i sve u što sam vjerovala,; pokušavam se sabrati i krenuti dalje.
BVB


Draga Trini...Bog te blgoslovio cuvao u miru i ljubavi...
Tesko je svakoj zeni i tesko je svakom muskarcu,kada sazna da ga je bracni drugi prvario..Nevjerean bio..
Obicno ljudi uvjek kazu,kada netko nesto radi ,najcesce ima razloga za to...Nevjerstvo ,nema razloga.(?)..Ako nesto nije uredu u braku,onda se treba razgovarati..rijesiti te probleme,i promjeniti neke stvari u zivotu...
Nas krscanski zivot ima veliku vrijednost u "prastanju"
Onaj tko ljubi Boga, uvjek je duzan oprostiti,ma koliko god to bilo tesko...
pa maker se radiilo i o nevjerstvu..

Citat:
Moj muž jako žali zbog svega što se desilo, vidim da mu je teško i da ima veliku grižnju savjesti. Čak mu je ponekad i gore nego meni. Žao mi ga je, uz svu ovu bol koju osjećam da mi razara srce...

Ovo pokazuje da je ljubav prisutna u vasem braku...i s njegove strane i s tvoje....Budite strpljivi i Pouzajte se u Boga..i Njegovu pomoc,i sve ce biti dobro...Svi brodolomi , koji se prebrode jacaju covjeka u svim njegovim razinama..pa tako i u braku...i postajete sve jaci...
Citat:
Imamo dvoje male djece, pripremali smo se na kršćanski brak i pokušavali živjeti kršćanski... gdje je sve otišlo niz brdo neznam ni ja sama.

A koliko je meni poznato,nevjerstvo se dogadja najcesce u mladim danima braka..samom pocetku...Djeca nisu razlog za to...
Razlog lezi u vama, i nikada ne smijemo mjesati djecu za nase probleme,ili ono sto nije dobro..A isto tako i njih ne koristiti za obranu,ili zbog njih vidjeti ,da se pod svaku cijenu mora ostati u braku...
Jedna bracna nevjera nece nastetiti djeci nista...
Nego su bracni drugovi,koji poslje pred djecom ...ogovaraju ,i prepricavaju ...i tako stvaraju jako losu sliki tog koji je sgrijesio...
Citat:
Sada svaki dan kroz molitvu i puno puno razgovora pokušavamo iz ovog nešto naučit i dignuti se iz blata još jači. Teško je ... Ima dobrih dana, ima jako loših dana.
Kad puno pričamo o svemu meni bude puno lakše, pa čak i kad mi priča sve što se dešavalo posljednjih mjeseci, što je mislio i kako se osjećao,ali imam osjećaj da je njemu onda još teže. Neznam kako naći ravnotežu.


Uvjek u braku je vrlo vazno da se prica o svemu,i to treba ciniti...
Ali ovo je nseto drugo....Dogodilo se nesto nepredvidjeno,nesto sto je nanijelo stete,nesto sto ste oboje skokirani...i ne znate kako dalje...
ovdje mislim da je potrebna velika "mudrost"..na kakav nacin rijesiti i oprostiti,i sta dalje uciniti...JEDNO VRIJEME JE POTREBO SUTITI..
Tebi je vjerojatno lako pricati,jer si takav tip, ali njemu ne...Pogotovo u ovakvaj situciji...kada cijeli tak kaos mora da sredi a ne zna kako..
Kada bi ja bila u pitanju,ja bi se trudila da pokusam da se ponasam,kao da se nista nije dogodilo.tesko je to..Jer, dok srce oprosti..potrajt ce..oohh hhooo vremena..Usta brzo reknu, ali srce treba vremena,dok to stvarno ucini...
On nije tvoje vlasnistvo...da nije tebe bila bi jedna druga zena na tvojem mjestu...ljudski gledano...S vjerske strane gledano,to se nije smjelo dogoditi,jer smo se zakleli na vjernost...Sada je gotovo..??
Sada treba samo gledati,kako sto prije popraviti...da se uspostavi normalan zivot u braku...Ako ljubite jedno drugo,ako vjerujete..
ako ljubite Gospodina Isusa Krista..onda cete uvjek i u svakoj situaciji ...prvo se boriti,da oprostiti jedno drugom,u ovom slucaju Ti..
Budi hrabra..daj mu vrijeme da u miru odluci ,kako ce tu stetu nadoknaditi i popraviti...Ono sto odgovara tebi,ne mora da znaci da i njemu odgovara...Ono s cim si ti sretna,ne mora da znaci da je i on sretan...MI U BRAKU PRIHVACAMO JEDAN DRUGOGA ,I MNOGE SITUACIJE A STO NE ZNACI DA SE S TIM SLAZEMO...
Znaj da je SRECA u braku,tamo gdje je sloboda i ljubav,a ne uvjet i ultimatum...
Citat:
Molim vas ima li netko slično iskustvo? Da li je netko prošao kroz ovaj očaj? Ima li šanse da se sve završi na obostrano zadovoljstvo?
Kako poviti rane? Kako vratiti izgubljeno povjerenje? Kako se othrvati svim ovih iskušenjima koja me sada nemilosrdno napadaju? Svakakve misli mi dolaze.
Ne prestajem govoriti: Isuse čista i ponizna srca, učini srce moje po srcu svome.
Nadam se da nema nikog a opet bilo bi mi jako drago kada bih imala s nekim podijeliti iskustvo.


A sta mislis,koliko je takvih bilo ..prije,koliko ima sada i koliko ce biti u buduce...Tamo gdje je Bog ispalati se OPROSTITI...
Nemoj traziti od sbe da to sutra ucinis, to ti nije moguce...
Ali oslobodi se toga...sto te..navodi na sumnje..
Kada uzvjerujes DA BOG PREOKRCE SVE NA DOBRO...TADA CE I TVOJE SRCE DRUGACIJE MISLITI I VJEROVATI...
MIR I BLAGOSLOV VASEM BRAKU...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 kol 2008 22:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vjerujem da ti je teško i da ti je ponekad strašno kad pomisliš kroz što si sve prošla, no čitajući o tome dosta vidjela sam da Bog može zaliječiti sve rane i da, te veze mogu postati doista još i bolje..ako se krene živjeti po Gospodinu i slijediti njegova pravila! Zato, nedaj da ONAJ koji je zaveo tvog muža uzme najveći danak, da razori tvoju obitelj..Moli Isusa da ti da snage za dalje, snagu da istinski i od srca oprostiš svom suprugu tvome mužu pravu spoznaju o onome što je učinio, pravu želju za oprostom i povratkom u svoju obitelj.Ma vjeruj mi, ISUS ČINI ČUDA, čini ono što mi mislimo da je nemoguće, stoga, MOLI I PREPUSTI SE..On će još više blagosloviti tebe, tvoju dječicu, tvoga muža i rijeke boli pretvoriti u rijeke mira, radosti..Ono što ti ovog trenutka istinski želim je STRPLJENJE!! Bog vas sve zajedno blagoslovio!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 kol 2008 01:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
trinity napisao:
Bok svima,
evo kao što kaže naslov ne pridružujem se s lijepim vijestima.
Naime prije par tjedana saznala sam da me muž vara s drugom ženom.
Nakon početnog šoka, muke i najgore noćne more i nakon što se sav moj svijet srušio, sve ono u što sam ulagala cijelu sebe i sve u što sam vjerovala,; pokušavam se sabrati i krenuti dalje.
Moj muž jako žali zbog svega što se desilo, vidim da mu je teško i da ima veliku grižnju savjesti. Čak mu je ponekad i gore nego meni. Žao mi ga je, uz svu ovu bol koju osjećam da mi razara srce...
Imamo dvoje male djece, pripremali smo se na kršćanski brak i pokušavali živjeti kršćanski... gdje je sve otišlo niz brdo neznam ni ja sama.
Sada svaki dan kroz molitvu i puno puno razgovora pokušavamo iz ovog nešto naučit i dignuti se iz blata još jači. Teško je ... Ima dobrih dana, ima jako loših dana.
Kad puno pričamo o svemu meni bude puno lakše, pa čak i kad mi priča sve što se dešavalo posljednjih mjeseci, što je mislio i kako se osjećao,ali imam osjećaj da je njemu onda još teže. Neznam kako naći ravnotežu.

Molim vas ima li netko slično iskustvo? Da li je netko prošao kroz ovaj očaj? Ima li šanse da se sve završi na obostrano zadovoljstvo?
Kako poviti rane? Kako vratiti izgubljeno povjerenje? Kako se othrvati svim ovih iskušenjima koja me sada nemilosrdno napadaju? Svakakve misli mi dolaze.
Ne prestajem govoriti: Isuse čista i ponizna srca, učini srce moje po srcu svome.
Nadam se da nema nikog a opet bilo bi mi jako drago kada bih imala s nekim podijeliti iskustvo.
BVB


Draga Trinity , kao prvo želim ti dobrodošlicu :t152: ali mi je žao za sve što proživljavaš zbog nevjere tvoga muža. Nažalost takvih slučajeva ima prepuno oko nas. Koliko prevarenih žena ali i muževa. Tragedija je kada se sazna . Svatko reagira na svoj način u takvoj situaciji. Dobila si nekoliko stvarno lijepih krščanskih savjeta. Ja nisam više mlada ali moja reakcija bi bila burna. Nitko ovdje nije pitao dali ta žena sa kojom te je varao radi sa njime , dali ju mora i dalje susretati. Dali je zaljubljena u njega i dali ga i dalje oblijeće. U tom slučaju ja bih porazgovarala i sa njom :mrgreen: a i mužu bih zaprijetila :p59: tako da mu više ne padne na pamet varanje. Naravno da bi molila i zatražila i pomoć i blagoslov svećenika. Kažeš da je njemu gore nego tebi. Nemoj ga samo sažaljevati. Oprostiti da ali sažaljevati ga ne. On nije djete pa da nije znao da ići u krevet sa ljubavnicom vrijeđa i ponizuje svoju ženu koja ga obožava i koja je majka njegove dječice i ujedno kao katolik čini smrtni grijeh. Krščanska dužnost vam je da spasite vaš brak koji je sakramenat. Nemoj tražiti da ti prića detalje veze jer to te još više ranjava. S vremenom će ta rana zacijeliti ali ne dozvolimu da te više ikada tako povrijedi. Važno je da u tvoje srce ne uđe mržnja. Neka vam dragi Bog bude na pomoći neka izliječi vaše rane i obnovi ljubav i vjernost. Neka blagoslovi vaš brak i vašu obitelj.

Uvedite zajedničku molitvu to će vam puno pomoći a molite se i Sv. Josipu .

O Josipe, oče sveti
čuvaj kuću i posveti
sva obitelj da se složi
ljubav sveta nek se množi.
Mir, veselje k nama svrati
strah Gospodnji nek nas prati.
Čuj nam oče molbu vruću,
čuvaj nas i svu nam kuću.
Tebi ključe sve predajem,
gospodarom prepoznajem
Sve što može naškoditi
kući dostoj odstraniti.
U Presvetog srca rani
ti nas oče sve nastani.
Da živimo na tom svijetu
kao ti u Nazaretu.
Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 kol 2008 06:54 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 18 kol 2008 10:49
Postovi: 28
Lokacija: U Gospodnjem zagrljaju
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ajme divni ste svi!!!
Zahvaljujem Gospodinu što me uputio k vama.
Željela bih vam svima odgovoriti ponaosob ali bojim se da neću imati vremena. Dali ste mi divne riječi podrške, divne savjete.
Nekih stvari sam i sama svjesna, neke još moram naučiti.

Što se tiće praštanja, ja sam to već učinila još prvi dan (barem mislim da jesam :) ). Kad sam saznala samo sam molila, samo su mi zazivi dolazili na usta i srce. Nisam mrzila, niti mrzim. Samo me obuzela beskrajna tuga. S njom se i dan danas borim.
Netko je od vas rekao da nema opravdanja za to što je učinio, i doista nema, ali nažalost nije sve tako crno i bijelo. Istina je ipak negdje u sredini. Kad se rodilo drugo dijete ja sam se kao majka još više posvetila njima nenamjerno, nego instinktivno; MM i ja nismo pronalazili vrijeme za sebe,nismo komunicirali osim o stvarima vezanima za kuću i djecu...i tako je vrijeme prolazilo a kad je on upoznao tu drugu jaz među nama se samo produbljivao. Tako da i tu negdje leži srž problema. Pomanjkanje pažnje. S vremenom sam ipak skužila da nešto ne štima...pa sam posumnjala...pa sam kopala po mailovima i sl i tako saznala.
On je tu osobu upoznao preko interneta, našli su se svega par puta, ona čak i ne živi u istom gradu.
Uff...teško mi je kad sve pišem a onda opet olakšavajuće jer imam nekog poput vas. Bogu hvala!

Ja vjerujem svom mužu, znam tko je on, znam koliko je ustvari dobar i znam da je ovo bio samo trenutak slabosti. Doista mislim da se ovo više nikad neće ponoviti. Zato čisto sumnjam da će on imati dalje kontakte s tom ženom. A i rekao mi je da je sve prekrižio kad je shvatio što je učinio. Puno smo pričali, rekla sam već i meni je stvarno lakše. Jer neke stvari što me muće, kad se izreknu kao da nestaju polako.

Znam koji je naš put, znala sam što mi je činiti istog trenutka...praštati i ljubiti Kristovm ljubavlju. I ne činim to zbog djece i drugih nego doista samo zbog nas i naše ljubavi. Ono što me sada najviše brine je kakav će to pečat ostaviti na nama. Hoćemo li se toga uvijek sjećati, hoćemo li stalno to "vaditi iz ormara", hoću li mu ponekad to spočitnuti, hoćemo li se riješiti ove boli, što Isus sprema za nas...? Jedna osoba, kod koje idemo na duhovnu pomoć, mi je rekla: Zamisli kakve sve milosti gospodin sprema za vas kad je dozvolio takvu patnju.
Mene je ustvari najviše pogodilo što sam se jako razočarala u svog muža. Nisam nikad pomislila da bi bio kadar tako nešto učiniti iako sam bila svjesna da nam trenutno ne cvatu ruže. Imala sam beskrajno povjerenje u njega. On mi je bio sve: muž,najbolji prijatelj, otac moje djece, zaklon...
Jedini muškarac u mom životu; od oca nisam baš imala puno. I tu leži srž moje duboke boli. Sada znam da je samo Isus smio biti na prvom mjestu pa onda svi ostali.
Isto tako me jako boli jer se sve dešavalo dok sam bila pri kraju trudnoće i dok sam rodila našu drugu bebu. Toliko sam bila ponosna na nas i na taj period našeg života i beba nam je predivna. A sad kao da je preko tih uspomena netko bacio film od blata i teško mi se sjetiti toga i ne mogu potpuno u tome uživati.

Nisam ni sa kime o tome razgovarala iz naše okoline, niti s rodbinom niti s prijateljima iako sam imala silnu potrebu. Ne želim da na nas ljudi gledaju drugačijim očima, a i znala sam da mi se neki savjeti možda ne bi svidjeli. Kad ti netko možda kaže: trebala si ga pustiti da se još malo "prži" a ne odmah oprostiti :( ; što bi imala dalje razgovarati s tom osobom? Zato idemo zajedno na te razgovore u jedan duhovni centar i tamo su nam jako puno pomogli.

Moj muž je osjetio potrebu za krunicom tako da se svaki dan zajedno utjećemo djevici Mariji.

Moram ići, beba zove.
Ljubim vas sve!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 kol 2008 06:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mila Trinity dobro nam došla...neka Gospodin blagoslovi tvoj brak i mir neka vam donese u vaše živote...
hvala Mu što ti je dao srce puno ljubavi i praštanja..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 kol 2008 08:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Mila sestrice trinity, svakako je najvažnije da oprostiš u potpunosti.
Nekad mislimo da smo oprostili, a opet kod sljedeće konfliktne situacije dajemo si za pravo da se opravdamo za neki svoj postupak time što smo ranije nešto oprostili.
Dok god ima gorčine i tuge, potpunog oproštenja još nema.
Vjerojatno će morati proći i određeni period da oprostiš potpuno, no ne odustaj i moli Boga da ti da milost da možeš oprostiti i početi graditi svoj brak ispočetka.
Kako već rekoše ranije ostali....okrenite se više Bogu....idite što češće na sv. Misu, blagujte Tijelo Kristovo, počnite zajedno moliti za vaš brak, za vašu ljubav, za vašu obitelj....zapamti da ste vi jedno tijelo.....ovaj križ koji prolazite možda se baš morao dogoditi da potražite Krista, da mu se predate i posvetite i da tako budete sretniji nego ikada.
Mila trinity vjerujem da i sam znaš da bez križa nema spasenja....zato uzmi svoj križ hrabro i ponesi ga, ne boj se jer Isus je tu i ako padneš on će podmetnuti svoje rame i ponijeti i tebe i križ.

Neka se božiji blagoslov izlije na tebe i tvoju obitelj, nek u vašem domu zavlada mir, ljubav i povjerenje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 174 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr