www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 20:27

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 132 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 07:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 srp 2008 14:46
Postovi: 410
Lokacija: Sl.Brod-Đakovo
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
visnja napisao:
Draga moja braco i sestrice-neznam zasto ovoliko nerazumjevanja oko ove teme...Svi smo mi dobili darove Duha Svetoga vec na krstenju pa poslije na Prvoj Pricesti i naposlje na Krizmi...Koliki smo to i kako upotrjebili je jedno veliko pitanje....ja cak mislim da smo prije zanemarili negoli se time pozabavili....O karizmi smo malo ili nista znali,a sada se tu prepucavamo o darovima jezika,o dobrim i losim Karizmaticima...ma saberimo se braco i sestrice i ne sudimo nikoga...Citajmo rade Sveto Pismo kako bi sto bolje razumjeli Rijec Bozju,idimo redovito na svete Mise i klanjanja i sve ce nam se drugo nadodati....Molimo jedni za druge i prastajmo jedni drugima.Bog nas sve jednako voli i ako mislimo da je nas svecenik los svecenik ili nas Karizmatik los Karizmatik ili Laik los Laik...molimo se za njih a ne sudimo ih....Svi mi imamo neke darove,pa dali je to sada vazno tko ima vise i kakove ? Prepustimo sve Bozjoj volji i molimo ...molimo i vjerujmo u ono sto molimo pa ce nam sve biti nadodano...Svi smo mi samo slabi i grijesni ljudi,ali tu smo se sastali da se molimo jedni za druge i da se ljubimo jer Bog je ljubav.Badava nam svi darovi ako nemamo ljubavi i vjere...Neka nas Bog sve blagoslovi i urazumi...Amen.


Visnja dobro si rekla
i ja Potpisujem:)
PS.Ovo o biskupu kojeg je Dino vidio..pa neznam
ali znam da je Mojsije pred gorućim grmom pokleknuo..
i da je Toma pred Isusom..rekao Bog moj..
i da je to sve stvar interpretacije..kako tko gleda..
Ne zaboravimo mi da je Bog onako kako ga najveći sveci poznaju i onako kako je u S.Pismu opisan;opet samo sličica Boga radi nase nesposobnosti nacrtana..
Veći je On daleko i od; Ljubav,pravedan,milosrdan,milostiv,silan,svemoguć..itd.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 13:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Na neke od postova nemam komentara samo ću reći da su mi neki nanijeli i suze na oči... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: baš sam sada pravo tužna....nisma bila na forumu par dana jer sam bila u taboru ....ali neke stvariu su me ovdje baš razočarale način na koji se piše.....Baš sam tužna....i odgovor na pitanje na Sv. misu idem svaki dan! Bog Vasa blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 13:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 srp 2008 10:56
Postovi: 195
Lokacija: Mostar,BiH
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja ne vidim nijedan post koji bi te mogao toliko razočarati,ali ti najbolje znaš..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 13:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
onaj post od učenika nije bi baš na mjestu....toliko....ja više zbilja ne bih pisala o tome... Bog vas blagoslovio... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 13:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Smatram da je nije lijepo neke stvari napisao primjerice da je netko ljubomoran na karizmatike zato jer taj netko nije karizmatičan, da ljubomora nanosi zlo drugima....... :shock: ....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 13:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da ne bi bilo krivo shvaćanja....Ljubomora nanosdi zlo drugima i valja biti ponizan ali ja ljubomoru ni u jednom old postova nisam vidjela .....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 14:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BOG.Zar se ti nađe u tom postu?Pa i trebala bi se nać.Sve što je vezano za laike ti smeta i pljuješ na to svim sredstvima.Te pazite Marica i Barica nerade kako triba isusovci opominju te nesmiju laici polagat ruke i ostalo.Sad ću ovo napisat i neću gubit vrime sa osobama kojese ponašaju tako ko i ti.Ako Injigo nevalja zašto ga crkva ne zabrani i postoji procedura za to.A da laici nesmiju polagat ruke nađi gdje piše zabrana u crkvi ili Bibliji i stavi je na forum i odlično.Ne postoji nikakva zabrana niti u crkvi niti u svetom pismu za polaganje ruku već naprotiv postoji dozvola a dao ju je Isus piše:TKO VJERUJE U MENE POLAGAT ĆE RUKE NA BOLESNE I ONI ĆE OZDRAVLJATI!!! a ti ako si veća od Isusa onda stavi zabranu.Svoje mišljenje nemoj stavljat kao učenje crkve jer to je grijeh a pisala si da svećenici tebi govore da se ne smije to radit i kako ti nebi dopustila kad ima zabrana.Dakle sestro ja sam 8 godina u Katoličkoj Karizmatskoj Obnovi a ti koliko si?Ja se za ljude molim i dosad oko 8.000 ljudi je prošlo kroz moju molitvu a dobar dio je dobio molitvu na telefon i da znaš nemora se polagat ruke da ozdrave bolesni možeš samo imat vjeru i ljubit.Naša anchi-zagreb je ozdravila dok sam na telefon molio pa je upitaj kako je to kad netko ljubi iako te nepozna i kako Duh Božiji djeluje po vjeri a ne po polaganju ruku.Vrijeđa me pisanje osoba koje baš ništa neznaju a samo se oće pojavit da pišu.Sad mi odgovori na pitanje sunašce:da sutra Isus u tebi učini čudo i da ti stavi poslanje da moliš i polažeš ruke na bolesne kako bi ti uradila?Dakle dokazima i argumentima se rasprave vode a ne emocijama.BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 14:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Draga Sunašce :grlim te: ,

znaš, naš se Učenik ponekad malo grubo izrazi...Ali vjeruj - u svom srcu on ne misli ništa loše...On ne pazi mnogo na odabir svojih riječi...Sve kaže na jednostavan, "škrt" način...
I samoj mi ponekad nisu bile jasne njegove reakcije na neke postove, ali otkad ga osobno upoznah - sve mi je jasno i znam da se iza njegovog ponekad "grubog" pisanja ne krije ništa loše...Samo želja da nas zaštiti i usmjeri u pravom smjeru...
Jasno mi je da te ovaj njegov post povrijedio, ali ja sam sigurna da će se to izgladiti..Mislim da nema nijednog od nas koji se nije ponekad našao povrijeđen, napadnut od strane drugog brata i sestre s Foruma...A sam se u tom istom trenutku kad su ga napadali osjećao bjeljim nego snijeg...Osjećao se tako blizu Isusu i plakao je kad bi vidio što netko napiše o njemu...Pitao se: Pa što je njemu/njoj?? Kakvim me to vidi... :twisted: :twisted: :twisted:
Teški su to trenuci i vjerujem da ih je puno od nas proživjelo iste.
U ovom slučaju si se ti našla povrijeđenom, kritiziranom..bez "celofana"...
Ja sam sigurna da će sve doći na svoje..Da će Bog svaki nesporazum i krivo shvaćenu ili krivo upućenu riječ - okrenuti na Dobro...
Nemoj biti tužna, sestro draga...
Svi mi poštujemo tvoje stavove kao što i ti poštuješ naše... Ali naravno da se ne možemo uvijek složiti..Pa ponekad netko i ne misli previše o riječima koje upućuje i one stvarno mogu izgledati teškima...Ali u ovom slučaju znam da srce koje ih je pisalo nije mislilo ništa loše...

Bila si u Taboru! Predivno.... :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Volimo te, draga naša Sunašce i ne daj se - lijepa riječ, Ljubav i opraštanje otvaraju sva vrata i brišu sve krivine! :D Nema mjesta za tugu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 14:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
molim operatere da jedan post izbrišu dva su preveć.Kresho dragi ja vjerujem u BOGA a i u SVETU CRKVU KATOLIČKU I APOSTOLSKU i nemoraš sumnjat.Ja na forumu pazim da se ne pišu neistine i gluposti koje nanose štetu bilo kome.Uskoro ću više pisat provjereno i proživljeno dakle iskustveno a ne citirat druge već izvorno svoje i mišljenje i djela.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2008 14:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji zao mi je ako sam krivo shvaćena, ja sam samo napisala u najboljoj namjeri neke stvari....nisam ja ništa iszmišljala već u razgovoru s nekim svećenicima došla do nekih zaključaka...Vjerujte nije mi stalo da nikaga povrijedim a kamoli da neku štetu nanesem nekome...Sada mi je baš teško...zbilja nisam htjela ništa loše....izbilja...sve vas volim braćo i sestre jer ste bili uz mene kada mi je bilo jako teško i zbilja ne bih htjela nikoga od vas povrijediti i ja Učeniče ne smatram da smo se baš prepusavali to ako ja imam malo drukčije razmišljanje ne znači da te ne ciejnim i ne ljubim...ta djeca samo istog Oca Ti si mi Brat u Kristu i stvarno te ljubim...i ne bih voljela da se ljutiš na mene.... Ja ne želim zbilja nikoga povrijediti ili navesti na nešto Krivo....Što se Ognacija tiče ja sam rekla svoje Isusovci nisu za to i to je to...ja nemogu nikoga odvratiti od toga...ja sam samo rekla što su mi rekli Isusovci....Ljudi moji dragi ne ljutite se...ja jedino što hoću da znate da vas sve ljubim Kristovom ljubavi i da je to iskreno i sve što Vam mogu dati...Molim Gospodina iz dana u dan da me riješi oholosti da me učini malenom neuglednom, poniznom da shavtim da je Isus moja jedina radost da mi ništa na ovom svijetu ne može priužiti veće veselje i ljubav doli Isus, da mio Euharistija bude vrhunac dana...molim Gospodina i da znam nositi s poniznošću jer to je nekada dosta teško...i da mi pokaže moj životni put....Ljubim Vas i tebe Učeniče ljubim svim srcem......i znaj da te i Isus neizmerno ljubi.... :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 132 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 20 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr