www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 14:44

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 282 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Cuda
PostPostano: 14 svi 2006 02:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja sam bila 18 godina stara, cuvala sam malog djecacica, jednu godinu starog. To je bilo u Splitu, po ljeti, mirno vrijeme, u dvorisnom stanu. Uzela sam drvenu kutiju koja je specijalno napravljena bila za tog djecacica, velicine 2mX2m, stavila sam ga u tu kutiju, zajedno sa njegovim igrackama. On je bio u toj kutiji, da ne bi isao okolo po dvoristu.
Bio je lijep ljetni dan, bez vjetra, mirno, bez daska vjetra. Sve je bilo mirno, bez oblacica na nebu. Ja sam bila u svojem kupacem kostimu, u tom malom cementiranom dvoristu, 10mX10m, otprilike. Bilo mi je dobro biti tamo, lijepo vrijeme. U dvoristu je bio i prozor susjedne radionice u kojoj su neki radnici preradjivali neke zeljezne predmete. Vrata u tu radionicu su bila u susjednoj ulici, ali je prozor bio u dvoristu.

Oko podne, sve je bilo mirno. Najednaput: bum. Nesto iz te radionice je udarilo u stako prozora, polupalo staklo. Instiktivno, ja sam se okrenula od prozora, od padajuceg stakla, i - zabrinuta za djecacica, nagnula sam se nad njega, da ga zastitim svojim golim ledjima. To je bilo blesavo od mene, ali u jednom hipu, ja nisam mogla razumno razmisljati, nego su samo instinkti radili: htjela sam zastiti djecacica, a nisam razmisljala o sebi. Kako je staklo padalo, ja sam se molila Bogu, molila Isusu, molila Mariji, svojem andjelu cuvaru. Molila sam svakom svetom bicu kojeg sam se mogla sjetiti. Onda je staklo prestalo padati.

Ja sam se uspravila, shvatila sam da sam se nagnula nad djecacica skoro gola, i time riskirala svoja ledja, i pluca, da je komad stakla pao na nas, ja bih gadno stradala. Onda sam shvatila da sam trebala otici u stan, gledati kroz vrata da li je djecak bio u redu, a ne riskirati svoj zivot, svoja ledja, svoja pluca za njega. Ja nisam heroj, nisam to ni namjeravala postati, u pitanju su bili samo refleksi, a nikako ne razumno razmisljanje, jer jednostavno nije bilo vremena za razumno razmisljanje.

Onda sam se okrenula. Staklo koje je padalo je bilo poslozeno pokraj zida, sortirano po velicini. Ja nisam mogla vjerovati svojim ocima. Nikakvi trikovi, zbilja se je tako dogodilo. Moja prva misao je bila: da li je to staklo poslozeno po duzini, ili sirini, ili kako? Bila sam preuplasena da bih isla blize pogledati te komade stakla izbliza. Sad mi je zao zbog toga. Razmisljala sam: mozda je taj andjeo imao previse vremena, pa se poigravao sa staklom? Mozda nije bilo perfektno sortirano, sad mi je zao sto nisam onda dobro pregledala to staklo. Onda sam se sjetila one Indijske boginje, sa puno ruku. Ona bi to mogla napraviti bez problema.

Tkogod ili stogod je poslozilo to staklo je islo protiv zakona fizike na ovoj planeti. Jabuka moze sam pasti dolje, ne moze letjeti horizontalno, ako nema vjetra. Isto tako i komad stakla. Ne moze staklo napadati na jedno mjesto, uredno poslozeno, po velicini. To je nemoguce. Netko je to staklo poslozio, bas dok je padalo. Ali, ako je bilo prisutno 20 andjela, jedan je drzao staklo, dok je onaj koji je u rukama drzao veci komad stavio svoj komad prvi, onda je jos jedan cekao, sa manjim komadom stakla u zraku da stavi kad dodje njegov red. A netko je morao mjeriti to staklo. Ne znam kako se je to dogodilo, jer sam bila ledjima okrenuta prema prozoru, samo sam vidjela rezultat.

Onda je radnik dosao iz te radionice, pitao da li je sve u redu. On je gledao zaprepasteno u hrpu stakla, vjerojatno je razmisljao kako i zasto sam ja slozila staklo po velicini. Ja znam da nisam, ja znam da nitko nije dotaknuo to staklo, ali je ipak bilo poslozeno - po velicini.

On je uzeo hrpu stakla, polovicu, jer je bilo previse da sve odnese najedanput. Vratio se i odnio drugu polovicu. Kad je otisao, ja sam gledala po dvoristu, i shvatila - bilo je cisto. Potpuno cisto. Ni jedan komadic stakla nije bio na cementu. Znate i sami, ako slomite salicu, ili casu, okolo je puno komadica stakla. Ali, u tom dvoristu svi su, i najmanji komadici bili poslozeni po velicini. Nigdje ni komadica stakla, osim na hrpi.

Zao mi je sto nisam tog dana zvala novine, da im pokazem sto se dogodilo, sto nisam
razgovarala sa tim radnikom, rekla mu da nisam ja ni dotakla to staklo. Nisam ni imala rukavice, nisam ni pomela dvoriste. Sve je bilo cisto, samo jedna hrpa stakla.

I dan danas ja smatram da je to dokaz da postoji nadnaravno. I to kakav dokaz!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 svi 2006 09:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Lijepo Marijancice sto nas podsjecas na cuda. Bog te blagoslovio.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2006 22:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
starsmoker napisao:
Lijepo Marijancice sto nas podsjecas na cuda. Bog te blagoslovio.


Da li se je i vama dogodilo neko privatno cudo?

Nesto sto ste sigurni da je nadnaravno, da se nikako ne moze objasniti?

PS Nekoliko puta sam procitala u razlicitim temama o nekakvim cudima. Bilo bi zgodno da ih stavimo sve zajedno, pa da vidimo sto nam se je svasta dogodilo?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2006 22:45 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Marijancica napisao:
starsmoker napisao:
Lijepo Marijancice sto nas podsjecas na cuda. Bog te blagoslovio.


Da li se je i vama dogodilo neko privatno cudo?

Nesto sto ste sigurni da je nadnaravno, da se nikako ne moze objasniti?

PS Nekoliko puta sam procitala u razlicitim temama o nekakvim cudima. Bilo bi zgodno da ih stavimo sve zajedno, pa da vidimo sto nam se je svasta dogodilo?

Meni su se dogodila mnoga čuda, sve je opisano u svjedočanstvu na ovome forumu, link je: http://www.tebe-trazim.com/forum/viewtopic.php?t=261
Posebno je čudo, a dokaz nadnaravnog broj 22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 svi 2006 10:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2006 13:40
Postovi: 251
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vjeko, kad god ugledam broj 22, bilo gdje, uvijek se sjetim tebe. KAd sam neku vecer stigla kuci, pogledam na sat (da vidim koliko imam vrimina do chata), a ono bilo je 22:22h i odmah sam se sjetila tebe.
:D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 svi 2006 10:35 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Letizia napisao:
Vjeko, kad god ugledam broj 22, bilo gdje, uvijek se sjetim tebe. KAd sam neku vecer stigla kuci, pogledam na sat (da vidim koliko imam vrimina do chata), a ono bilo je 22:22h i odmah sam se sjetila tebe.
:D

Aha, pa baš super :arrow: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 svi 2006 17:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Cudo je sto Bog uopce drzi svijet i ljude u postojanju, to je za mene Marijancice svakodnevno cudo. Sto ne posalje svoj gnjev, 'veci od velike poplave'.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Cudu
PostPostano: 16 svi 2006 18:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Ja sam rodjena 15, pasu mi rekli da je moj sretan broj 22,a onda sam poslje cula da nije dobro pokazivati veliku skolonost brojevima jer narod zan cesto puta da pogresno upotrijebi,zavisi o cemu se radi,ja recimo imam velike promjene sa brojem 5 i 1 jos vise 5,nisam nikada pravo razmisljala o tome jer navodno da vjera tako nesto ne odobrava,a u Bibliji se susrecemo puno puta sa razlicim brojevima.Tako da me to malo zbunjava, ja sam za tako nesto dosta naivna bas zbog toga sto i u bibliji pise ,a ipak ako nisam sigurna ne zelim predavati veliku paznju.
Tvoj je dozivlaj Dragi Vjeko stvarno divan...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2006 14:14 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pisala sam o čudima...pa mi je sad malo off pisati ponovo...

no eto meni se skoro pa čini da dnevno doživljavam čuda i jako mi je zbog toga drago....

pa zar nije čudo kad nakon što iscrpite sve svoje snage i dolazite na rub, a ipak se nadate i vjerujete..odjednom se pojave neki divni ljudi u vašem životu...neke situacije i ...odnesu sve što je bilo...

i što veli star...pa čudo mi je već da me Bog nije zdromio...nakon svega...
a On još uvijek mi pruža ruku :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2006 23:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
starsmoker napisao:
Cudo je sto Bog uopce drzi svijet i ljude u postojanju, to je za mene Marijancice svakodnevno cudo. Sto ne posalje svoj gnjev, 'veci od velike poplave'.


To je zato jer nas mama Marija stalno zagovara! :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 282 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr