www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 18:47

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: breme...
PostPostano: 14 ruj 2008 22:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 kol 2008 23:59
Postovi: 12
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
prvi put se uključujem,nadam se da ćete me sa vremenom upoznati... pitam se gdje sam se prvi put skrenula sa Božje staze,a da tu "prečicu" nisam uočila.kako netko toliko jak i čvst u svojoj vjeri, može biti poljuljan?nakon godina patnje ,što zdravstvenih ,što životnih ,uspjevam ustati. kada je i moja struka odustala i navela da me čeka velika bitka.ipak Isus se ,kao i nebrojeno puta prije,opet uključio i priužio mi ruku nade. prihvatila sam.. slavim nebesku snagu ,zahvaljujem i dalje molim. svjedočim za mog Isusa,hvala ti i za moje predivne roditelje. teško je "zemljaku" prihvatiti da sam ne može i da opet ,makar odrasla,moram majku moliti da mi pomogne jesti,oblačiti se... sve ono što sam smatrala da moram moći kao Božje dijete. ali ne moram. sada kad sam jača u vjeri nego ikad,zahvaljujem na gorkom iskustvu. nikada ne bih znala cijeniti dan života,da ga nisam vidjela tim očima.ne želim pametovati,nikog ni ne poznajem,ali forumaši kada vam rad bude naporan ,a kava preslatka :D ,ne očajavajte previše. sjetite se jedne male ,kojoj se sve okrenulo,a da nije ni primjetila kada. sretnica sam jer imam neprocjeniv poklon,opet živim,samo puno drugačije i ona kava mi je uvijek taman.. ovo breme života i nije tako strašno! prekrasni su Vaši tekstovi ,molitve, zajedništvo. hvala što i ja mogu sudjelovati. blagoslov i mir sa svima Vama! ...svi moji teški križevi,prvi znaci su pobjedi.zato križat rane,neću ja jer postat one niz će zlatnika...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 06:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..mama mia..
..koje snažno svjedočenje...
..seko kako ti je ime..? :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 06:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: Dobro nam dosla :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:
Nek te Dragi Bog obilno Blagoslovi i Nagradi svojom Ljubavi tvoje povjerenje i Vjeru,... :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 06:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 lip 2008 06:21
Postovi: 36
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala za ovo svjedočanstvo...s Bogom sve je moguće...pozdrav!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 07:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Predraga sestrice hvala ti na ovome, mi više puta zaboravljamo Bogu biti zahvalni na svemu, mrmljamo protiv sitnica, (npr. nemam grijanja u kući, i cijelo jutro mrmljam mužu zbog toga, sad kad čitam tvoj post, moje grijanje izgleda ništavno, i Bogu sam zahvalan što mu mogu to prikazati kao zadovljštinu za grijehe); Hvala sekice, i Bog te blagoslovi, i neka te čuva i vjeru Tvoju jača, a nama neka podari poniznosti. Daj nam malo piši o sebi, kakve su to rane, što se desilo? I dobro došla!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 08:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 srp 2008 14:46
Postovi: 410
Lokacija: Sl.Brod-Đakovo
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Aleluja napisao:
Predraga sestrice hvala ti na ovome, mi više puta zaboravljamo Bogu biti zahvalni na svemu, mrmljamo protiv sitnica, (npr. nemam grijanja u kući, i cijelo jutro mrmljam mužu zbog toga, sad kad čitam tvoj post, moje grijanje izgleda ništavno, i Bogu sam zahvalan što mu mogu to prikazati kao zadovljštinu za grijehe); Hvala sekice, i Bog te blagoslovi, i neka te čuva i vjeru Tvoju jača, a nama neka podari poniznosti. Daj nam malo piši o sebi, kakve su to rane, što se desilo? I dobro došla!


Amen
lijepi pozdrav dragoj autorici, i Bog te blagoslovio
a i tebi Aleluja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 09:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:grlim te: Dobro nam dosla draga sestrice :grlim te:
Prihvati i zagrli svoj kriz jer sladak je on.Zahvali Bogu na njemu,
jer tko teret svoga kriza moze nositi Bozje je dijete.Na drvu kriza
i Isus je za nas sve patnje i muke podnio i nije se zalio,pa Bogu
hvala sto te je poslao medu nas.Vjerujem da cemo zajedno u
molitvama i Bozjoj ljubavi radosno nositi svoje krizeve.Bog te
blagoslovio i dao ti snage za svaki novi dan,jer svaki novi dan,
novi je pocetak. :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 09:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
vrsnice, hvala na svjedočanstvu.. javi nam se.. kako da te zovemo? he..he...

i neka te Gospodin Svemoguči prati ...neka te čuva i štiti... budi sa nama..piši..svjedoći... rastimo zajedno u vjeri !!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: breme...
PostPostano: 15 ruj 2008 18:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
anovac16@htnet-dsl napisao:
prvi put se uključujem,nadam se da ćete me sa vremenom upoznati... pitam se gdje sam se prvi put skrenula sa Božje staze,a da tu "prečicu" nisam uočila.kako netko toliko jak i čvst u svojoj vjeri, može biti poljuljan?nakon godina patnje ,što zdravstvenih ,što životnih ,uspjevam ustati. kada je i moja struka odustala i navela da me čeka velika bitka.ipak Isus se ,kao i nebrojeno puta prije,opet uključio i priužio mi ruku nade. prihvatila sam.. slavim nebesku snagu ,zahvaljujem i dalje molim. svjedočim za mog Isusa,hvala ti i za moje predivne roditelje. teško je "zemljaku" prihvatiti da sam ne može i da opet ,makar odrasla,moram majku moliti da mi pomogne jesti,oblačiti se... sve ono što sam smatrala da moram moći kao Božje dijete. ali ne moram. sada kad sam jača u vjeri nego ikad,zahvaljujem na gorkom iskustvu. nikada ne bih znala cijeniti dan života,da ga nisam vidjela tim očima.ne želim pametovati,nikog ni ne poznajem,ali forumaši kada vam rad bude naporan ,a kava preslatka :D ,ne očajavajte previše. sjetite se jedne male ,kojoj se sve okrenulo,a da nije ni primjetila kada. sretnica sam jer imam neprocjeniv poklon,opet živim,samo puno drugačije i ona kava mi je uvijek taman.. ovo breme života i nije tako strašno! prekrasni su Vaši tekstovi ,molitve, zajedništvo. hvala što i ja mogu sudjelovati. blagoslov i mir sa svima Vama! ...svi moji teški križevi,prvi znaci su pobjedi.zato križat rane,neću ja jer postat one niz će zlatnika...


BTB mila... :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 21:15 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 kol 2008 23:59
Postovi: 12
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
...naravno,kasnim...ovo je moje vrijeme kada sam slobodna jer radim ,trenutno ,cijele dane. ja sam anamaria :roll: ,zaista se suzdržavam da ne zaplačem. nisam očekivala da će netko reagirati,a pogotovo ovako toplo. nismo svjesni nebeske topline. zahvalna sam što i ovim putem ,opet ,mogu veličati Boga. presretna sam.
pusice zemaljske,za vas nebesku dječicu! lijepi snovi ..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr