www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 tra 2024 00:50

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 15 ruj 2008 09:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
drage moje sestrice,braćo i prijatelji u Kristu!

razmišljajući duže vrijeme,još za vrijeme g.o.a i prije,a da se na neki način pokušamo vratiti izvornim korijenima ovog našeg omiljenog sastajališta,ove naše divne postaje foruma(portala)TT,volio bih, ako je ikako moguće,da naše druženje,koje je barem jednom dnevno na razne načine, svakoga ponaosobno,okrunimo molitvenim sastankom na chatu(iako baš ne volim taj izraz;))negdje u večernjim satima(ovisno o dogovoru većine)...

Slika

naime,volio bih,da nekako kruna svih naših druženja ovdje a i šire,bude nekako zaokružena cjelinom zajedničke molitve..nešto poput prvih cenakula koje je počelo s Marijom i apostolima u gornjoj sobi,pa sve nadalje kroz stoljeća....

želio bih,da u tom molitvenom druženju,utkamo sve naše ne samo potrebe,već hvalu i zahvalu našem Trojedinom Bogu,što nam je uopće omogućio i da na ovaj način spoznajemo i otkrivamo Njegovu Ljubav kroz svakoga od nas...

naravno da o načinu molitve i vrstama,moraju odlučiti oni koji imaju više iskustva u tome,ali sjećam se d a smo u samimi početcima ovog portala,molili krunice,molitve Duhu Svetome,uključujući u molitve i potrebe svakoga od nas ili onoga za koga je to doista bilo najpotrebnije..

nekako bih želio,da uz naše molitvene grupe,uz naš molitveni lanac,ovo bude živa i zajednička molitva,svi nas,svih srdaca s TT i naj način doista zaokružimo cjelinu,kako dnevnog bioritma,tako i saznanje da uza svo naše virtualno druženje i na ovaj način možemo pomoći,hvaliti i zahvaljivati Bogu za sve što nam u ovim teškim vremenima daruje,i na taj način još više k sebi privlači!

ako se Vjeko s time slaže(jer ne znam kakove su trenutno tehnički kapaciteti)bilo bi dobro,da na te molitvene susrete,budu isključivo uključeni ljudi s foruma TT koji su ispravno registrirani,kako bi izbjegli svaku moguću nekontrolirranu akciju izvana....

o samoj organizaciji, vjerujem da možemo svi zajedno dati svoj obol,način,vrijeme i sve ostalo što je potrebno...bilo bi dobro da se odredi neko vrijeme,koje bi u načelu velikoj većini odgovaralo.možda negdje od 22 ili 23 sata,a vjerujem da molitva ne bi trajala više od 30-45 min,tako da i svi oni kojima je san potreban imaju na neki način prostora da se stignu i odmoriti za sutrašnji dan :lol:

eto,možda bih još mogao štošta napisati o svojim promislima,no vjerujem,da ćete svi vi, svojim prijedlozima,htjenjem,željom i voljom,dati puno bolje i konkretnije pretočiti ovu moju nakanu u zbilju....

ujedno se ispričavam,što prije nisam kontaktirao Vjeku i drage nam naše moderatore o ovom mom prijedlogu,ali vjerujte,jednostavno me "puklo"i osjetio sam snažan poriv da to stavim odmah ovdje....

znadem da to i nije baš tako lako organizirati,ali mišljenja sam,kako imamo dovoljno prostora na cijelom forumu o svim vrstama ćakula,pogotovu u shout-boxu,vjerujem da ne bi na odmet bilo tako nešto organizirati zajedničkim snagama,te na taj način oživjeti kroz molitvu u zajedništvu svih nas(ili većine)spoznaju,tko smo,što smo i kojem cilju stremimo...

eto,nadam se da ćete i vi još koju pridodati,a onda nakon "silne"navale svih članova TT,vjerujem da Vjeko,moderatori i ostala tehnička podrška,neće moći kazati kako ovo nije moguće,jer sam početak TT,je bio,molitva,razgovor,pisanje i međusobna Ljubav,svih nas....ako bude,ovo razmišljanje saživjelo,u hodu možemo izdogovarati modus molitve,načine,vrstu molitne,nakane i ostale stvari koje će biti potrebne...

oprostite mi malo na podužem postu,kao što kazah malo prije gore,potrebno je bilo nekako podrobnije objasniti što se u meni "kuha"već poduže vrijeme....vjerujem da svi mi možemo i nalazimo vrijeme za određena druženja,bilo u shout-boxu,bilo preko pp,bilo mobilnim sredstvima,neki i u živo,pa onda ne bi bilo zgorega i sve to okruniti,zajedničkom molitvom na kraju dana(naravno,onaj tko je u mogućnosti)na ovom nešem obiteljskom portalu i forumu Tebe-Tražim! :D

neka vam je svima blagoslovljen današnji spomendan Bl.Djevice Marije Žalosne,te neka nas ona vodi,štiti,zagovara i svojim plaštem zaogrne,da nikada ne skrenemo s pravoga Puta!

s poštovanjem,
Ljubite i činite što hoćete! :grlim te:


Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 09:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
divan prijedlog,.. :b41:
sada trebamo naci nacin da se ostvari,... postave pravila i sl...
BVB :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 10:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Citat:
o samoj organizaciji, vjerujem da možemo svi zajedno dati svoj obol,način,vrijeme i sve ostalo što je potrebno...bilo bi dobro da se odredi neko vrijeme,koje bi u načelu velikoj većini odgovaralo.možda negdje od 22 ili 23 sata,a vjerujem da molitva ne bi trajala više od 30-45 min,tako da i svi oni kojima je san potreban imaju na neki način prostora da se stignu i odmoriti za sutrašnji dan



Divno Joakime...hvala...sigurno biti ce vise clanova koji cu htjeti da se to vrati...Ja bi bila prva za to...Samo to vrijeme je malo prekasno....
Ne znam kako mlade majke ,koje imaju djecu i moraju se ustajati rano...
kako bi mogle ostajati do 23 sata...

No ako vecini tako odgovara...onda je sugurno za prihvatiti...
Ja se ustajem u 04.30 ujutro...ostajem do 10 sati,pa za molitvu mogu produziti pola sata...ali ima i drugi,koji bi mozda htjeli ranije...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 10:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:grlim te: Hvala ti Joakime-brate dragi :grlim te:

Na ovo sam vec dugo cekala,mada ja nastojim
svako jutro u Souht Boxu moliti sa svima,ali
ovo je bas idealno-Bog te blagoslovio za ovaj
prijedlog-Hvala Ti Isuse jer Tvoje su to rijeci !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 10:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 tra 2008 14:41
Postovi: 482
Lokacija: težak put
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Naravno da nije svakome zgodno moliti u to vrijeme, ali mislim da će se uvijek neći netko će moliti. Možda bi i bilo bolje da se to organizira oko 22, u 23 su već svi u krevetu :lol: Osim mojih dragih noćnih ptica. :lol:
Joakime, hvala na poduzetništvu, :b112: , sigurno će se nešto dati složiti. :D BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 10:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Divan prijedlog Joakime... :grlim te: :grlim te:

I kako kaže Anamarija..neće možda svatko moći u to vrijeme (vjerovatno ni ja koji puta neću moći)...ali netko će uvijek biti i to bi bilo stvarno prekrasno...

BVB! :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 10:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 srp 2008 14:46
Postovi: 410
Lokacija: Sl.Brod-Đakovo
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dobar Prijedlog..
molitva ko molitva uvijek dobrodosla..
jedino sto nisu mozda svi na netu uvijek..
ako bi bilo načina da napisane molitve tokom dana opet dodju u odabrano vrijeme..
npr.nekako napisem molitvu (od 7.30-15.30,:))jer je to moje raspolozivo vrijeme na netu))
a ipak ta molitva dodje na pravo mjesto u 22 ili 23 sata..
,makar ne propada molitva,i ovako..
neznam..
BVB 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 14:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
sviđa mi se ideja... ja sam za oko 21h... da do 22h mogu već leći.... :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 21:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 ruj 2006 07:42
Postovi: 355
Lokacija: ...Daljina Tvoje Ljubavi cini me jakom...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Onda da ne prekidam upravo molitvu iz moje Crkve sam dosla di i kud da se uchatam :lol: :lol: :lol: :lol: ljep prilog pametno nase :lol: :grlim te: BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ruj 2008 21:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
I ja sam za... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 17 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr