www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:51

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 213 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Isus Dolazi
PostPostano: 23 svi 2006 23:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 svi 2006 22:57
Postovi: 125
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga braćo i sestre katolici i ostali kršćani drugih denominacija,

Evo dolazim vam sa jednom sretnom i veselom viješću a to je da Isus Dolazi ponovno uskoro. Neki od vas možda i slute i osjećaju kako se nalazimo u posljednjim danima, no za neke koji ne znaju neka bude ovo upozorenje da se pripreme i da pripreme ostale na Božji Sud koji že uskoro zadesiti ovaj planet...

Vidio sam da se spominje dar prorokovanja ne jednoj temi...evo šaljem ovdje link na web-stranicu proroka u Kaliforniji kojemu se Bog objavljuje i upozorava svijet na predstojeći Sud. Isto tako mnogo puta Bog spominje svoju bezgraničnu Ljubav prema svima...

Mogu reći da svi do sada koji su prosudili to, nisu našli greške u tim proročanstvima (uključujući mene), te uz dotičnih doživili neke nadnaravne događaje. Naime iako govorim ovo ja bih vas molio da prosudite sami te na zaboravite da molitva Bogu ponekad je najbolje rješenje za rasuđivanje da li je neki prorok lažan ili pravi.

http://prophecy.org

postoji i hrvatska stranica u izradnji sa par proročanstava:

http://prorocanstvo.com/

svaka Slava, Čast i Hvala pripada Ocu, Sinu i Duhu Svetom

neka vas blagoslovi i čuva Bog

ps. znam da se nisam predstavio ali to mogu kasnije, ovo je važnije...inače katolik sam iz Zagreba

:D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 svi 2006 23:15 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 ožu 2006 22:39
Postovi: 46
Lokacija: Sada i ovdje
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I što reći na ovo?? :P
Treba li komentara osim da sam i bez dara prorokovanja uvjeren kako nisi pripadnik RKC. Ma koliko se ti trudio biti nevješt ovo ti je samo jedan reklamni trik. :!:
Sveta je Crkva Katolička!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 svi 2006 00:35 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Definitivno se nalazimo u posljednjim vremenima. Mnoge osobe imaju dar prorokovanja.

(Izraile - ne srljaj jer se čovjek nije izjasnio, a dar prororoštva je DAR DUHA SVETOGA. Molim te postupaj prema dogovoru)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 svi 2006 01:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 ožu 2006 00:32
Postovi: 227
Lokacija: Selo kraj Metkovića
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Imam ja jedan jako dobar komentar na ovo...

Uopće nije bitno jesu li ili nisu posljednja vremena zemlje ( materijalizam).
Svatko od nas možda ovog trenutka proživljava svoje poslijednje sate na zemlji-odnosno svoja posljednja vremena.
Zato svaki dan treba misliti kao o onom - posljednjem - jer nitko ne zna kad će ga Bog pozvati k sebi ,nemojmo da nas pozove ,a da mi nismo spremni!

Što se tiče posljednjih vremena zemlje - to je poznato samo Bogu i jedino Bogu - čovjeku ne.

A kad pogledate malo bolje-sve je zagađeno i čovjek uništava sam sebe-polako i sigurno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 svi 2006 01:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 ožu 2006 00:32
Postovi: 227
Lokacija: Selo kraj Metkovića
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Otvorila sam tu stranicu koju si ponudio i samo me zanima - zašto se Crkva protivila njegovim proročanstvima???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 svi 2006 10:01 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
ON DOLAZI da spaaaaaasi vas, ON DOLAZI da spaaaaaaaasi vas, recite slabima....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 svi 2006 10:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 svi 2006 22:57
Postovi: 125
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
jana napisao:
Otvorila sam tu stranicu koju si ponudio i samo me zanima - zašto se Crkva protivila njegovim proročanstvima???


zato što govore istinu o licemjernosti i ponosu te oholosti Crkve u današnjim vremenima...

Citat:
Što se tiče posljednjih vremena zemlje - to je poznato samo Bogu i jedino Bogu - čovjeku ne.


ne bih baš rekao...Isus je rekao u Mateju 24, da samo Otac zna ČAS i DAN toga...znači samo sat i datum, nije ništa nije spomenuto da nas neće upozoriti na skorašnji Sud. Pa Nou je upozorio i to je jedna od alegorija za današnje vrijeme, naime Noina Arka predstavlja duhovnu arku kršćanstva u koju moramo ući kako bi se spasili kao što je Noa to napravio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 svi 2006 10:19 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Ja nisam čitao ovo proročanstvo ali ću ga pročitati.
Mislim da će se mnogi vidljivi znakovi događati prije no što dođe Sin Božji.


Reče Isus: "U one dane, nakon one nevolje, sunce će pomrčati i mjesec neće više svijetljeti a zvijezde će s neba padati i sile će se nebeske poljuljati. Tada će ugledati Sina Čovječjega gdje dolazi na oblacima s velikom moći i slavom. I razaslat će anđele i sabrati svoje izabranike s četiri vjetra, s kraja zemlje do na kraj neba. A od smokve se naučite prispodobi! Kad joj grana već omekša i lišće potjera, znate: ljeto je blizu. Tako i vi kad vidite da se to zbiva, znajte: blizu je, na vratima! Zaista, kažem vam, ne, neće uminuti naraštaj ovaj dok se sve to ne zbude. Nebo će i zemlja uminuti, ali riječi moje ne, neće uminuti. A o onom danu i času nitko ne zna, pa ni anđeli na nebu, ni Sin, nego samo Otac."
(Mk 13,24-32)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 svi 2006 10:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 svi 2006 22:57
Postovi: 125
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
vjeko napisao:
ON DOLAZI da spaaaaaasi vas, ON DOLAZI da spaaaaaaaasi vas, recite slabima....


:D

Joel 3:1-5

e da pošto ne mogu editirati, objasniti ću ovo za Crkvu, naime Bog govori o proročanstvima da je ponos i oholost ušao na velika vrata u Crkvu i da ti mrzi...neki ljudi tvrda srca ne mogu to prihvatiti da zato se i ljute na to...no to je samo opomena da se poprave, no sjetite se u Izraelovo vrijeme koliko je opomena Bog poslao farizejima i saducejima ali oni su se ljutili i proganjali proroke zbog tih opomena

to nikako nije protukatoličko pisanje, samo istinit odgovor


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Isus Dolazi
PostPostano: 24 svi 2006 10:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2006 13:40
Postovi: 251
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Daniel napisao:
inače katolik sam iz Zagreba

Oprosti, ali to nije nikakva garancija o tebi, kao što ni habit nije garancija za ispravnu duhovnost.

Daniel napisao:
molitva Bogu ponekad je najbolje rješenje za rasuđivanje da li je neki prorok lažan ili pravi.

Ne ponekad, nego UVIJEK. Bog nikada ne dopušta da njegova djeca žive u zabludi. Zato ne brini, Istina uvijek izađe na vidjelo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 213 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr