www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 10:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 13 stu 2008 15:11 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 17 tra 2007 19:35
Postovi: 6
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo, pozdrav svima, dugo me nije bilo ovdje, vidim da je i dalje jako zivo na ovom forumu i drago mi je zbog toga :D Dolaze novi clanovi, Gospodin djeluje, privlaci konopcima svoje ljubavi smajlic22
Ne mogu izdrzati, htjela sam vas obavijestiti o ovim duhovnim vjezbama, jer su meni pravo otkrice! Cula sam za njih prije dvije-tri godine, ali nisam bila u mogucnosti krenuti u to. Proslu godinu sam napokon krenula.
Vjezbe izgledaju otprilike ovako:
Traju 30 tjedana, obavljaju se svakodnevno kod kuce, postoje tri vremenska trajanja, pa si svatko odabere onoliko koliko mu odgovara, 40, 60 ili 90 min/dan. Od pon-sub sami razmatramo u tisini, a sedmi dan, u nedjelju, imamo razgovor sa duhovnim pratiteljem ili pratiteljicom (na telefon, skype, uzivo, po dogovoru), koji prate nase molitveno iskustvo tijekom tjedna. Jednom mjesecno se svi sastajemo na velikom susretu, gdje slavimo Gospodina, svjedocimo o Njegovim djelima i slusamo upute za nadolazeci mjesec.
Znam da sad to izgleda kao dosta vremena i odricanja, ja sam mislila da to nikako necu stizati, zbog prekovremenog posla, ali zaista se stigne. A Gospodin toliko napuni srce u tako kratkom vremenu.
U vjezbama Mu pustamo da radi u nama one pokrete koji su nam upravo tada potrebni, uci nas o svojoj ljubavi, puni nas doslovno njome, lijeci nasa srca, rane, pokazuje nam nase nesavrsenosti i prepreke na putu prema Njegovoj ljubavi. Umiruje srca, daje savjete... Uci nas da probleme rjesavamo s Njim, uz Njegovu pomoc i Njegovo vodstvo. Napokon Ga zaista mogu upoznati, provesti vrijeme u Njegovom zagrljaju, opustiti se i predati mu sve moje brige, rane, boli i sumnje, jer On je moj Otac i On me ljubi kao svoje dijete!
Jako dugo sam trazila put, kako da Ga pronadjem, od seminara do seminara, kratko bi me drzalo i uvijek bi se vracala na staro,ali sada je to odnos koji traje, koji se izgradjuje svaki dan u molitvi, u razmatranju. Svaki dan On provodi sa mnom, stiti me, cuva i vodi... Napokon sam nasla ono za cime je moja dusa toliko ceznula, zato sam to htjela podijeliti s vama.
Mozete si jos malo o tome pogledati na stranici www.injigo.com
Vjezbe pocinju sredinom 10.mjeseca svake godine, ali ako je netko zaista u velikoj potrebi, moze i naknadno poslati svoju prijavu i ukljuciti se.
Eto, pozdrav svima i BB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 stu 2008 15:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ima nas ovdje još koji smo u vježbama....a ima i istih tema.. :wink:

Hvala ti na postu svejedno..jako lijepo napisano i opisano...

Btb! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 stu 2008 15:59 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 17 tra 2007 19:35
Postovi: 6
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ajoj, sad sam vidjela da vec postoje takve teme :oops: Dugo me nije bilo, kratko sam se sad spojila i isla podijeliti svoje iskustvo, a nisam se sjetila pregledati cijeli site da provjerim jel netko vec nesto napisao, ups!
Evo, molim onda administratora da makne topic ili da preseli post u neki vec postojeci topic na tu temu! Sorry!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 stu 2008 16:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
..lijepo da si došla....a ne brini...događa se to..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 stu 2008 11:56 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 17 tra 2007 19:35
Postovi: 6
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti Teja :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 24 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr