www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 28 lis 2006 22:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Ukratko ako mognem da objasnim u čemu je problem...Davno ,prije 18 god.,majka mi se iznenada razbolila. Nitko nije znao šta je. U tom vremenu je zatrudnila četvrtog brata,uspila ga je roditi i ustanovljeno je da ima tumor na mozgu. Tijekom bolesti svagdje se išlo pa tako i da joj se moli Boga. Te žene što su joj molile rekle su da je nabačeno na nju i da je već odavno i da to mogu samo skinuti žene koje mole koje su pravoslavne. Ni one nisu uspile to napraviti. U to vrijeme je otišla na operaciju i nije se vratila...podlegla je,bilo joj je samo 32 god.Dok je bila živa govorili su nam mnogi da odemo kod nekog hodže kraj Jablanice da on može pomoć.Nismo išli tad,al otišli smo kad je umrla,nismo imali šta izgubiti. Na zaprepaštenje on je znao puno toga. Rekao je da nekad davno,davno,netko je ostao dužan pare nekom i da je bačeno nekakvo prokletstvo al da je na njoj i još nešto dodatno. Da pretražimo kuću i kad nađemo da se javimo..Tražili i tražili,i pronašli u njenoj sobi kraj strane di je spavala,bila korpa u kojoj su bile tri kese punjene sjeckanom spužvom,prva laka ,druga laka,treća teška i zavezana u dvi kese. I istresemo spužvu i ispadne iz nje čivija(brokve),svih veličina,metalni trokutića,metalni vikler,svašta a sve metalno. I javimo se tom hodži i ona nam potvrdi da je to-to. I da trebamo to sve baciti u tekuću vodu prije izlaska sunca,i da je namjenjeno na cijelu obitelj na glavu. To je bio velik šok za nas. Tata se nikako nije mogao pomiriti sa svim tim,nakon jedanaest god.i on je podlegao,svjesno je tugu utaživao u alkoholu i svjesno je želio umrijeti,nitko ga nije mogao smetnut od toga. Iza toga,najstariji brat ima udes,sam Bog ga je spasio,koma,oporavak,operacije i uspio se oporavit al nikad više psihički nije bio šta je bio. E sad imam opet problem,drugi brat po starini već u prvom srednje počeo je bježat od kuće,loše društvo...i to traje već godinama. Sad je 22-godišnjak i došao je do zadnjeg. Svašta sam prošla sa njim ovih godina,romani bi se mogli napisat. Užas.Droga ga je obuzela. Ja sam bila na živčanom slomu. Završio je u zatvoru,krivično dijelo i mislila sam-nadala se da će ga to promijeniti..sve sam učinila da ga taj zatvor ne ubije još psihički,i činilo se da je konačno sve došlo na svoje,da je postao napokon čovjek, i kad je konačno nakon sedam mjeseci dobio slobodan vikend,i došao doma ,i pao. Ne mogu da razumijem šta se više dešava,tako je normalan bio dok doma opet nije došao...Šta je se sve to okomilo na nas. Ne znam da li trebam da se upitam da li opet ima nešto zločesto u zraku oko nas,da li je ikad prestalo biti..Znam da ne mogu i nemem snage da se suočavam s ičim više,raspadam se..srce mi puca,preumorna sam od ovog svega...jel mi može netko pomoć,ŠTA DA RADIM????


Zadnja izmjena: moya; 25 sij 2009 12:57; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: MOLITVA
PostPostano: 28 lis 2006 22:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 ruj 2006 07:42
Postovi: 355
Lokacija: ...Daljina Tvoje Ljubavi cini me jakom...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da ides na Misu i da se obratis Sveceniku da blagoslovi kucu a bratu ti je potrebna pomoc u kojoj je nazalost danasnja omladina, budi hrabra ti to mozes Ti si jaka i sve ce opet biti dobro, predaj sve tu u NJEGOVEruke i strpljivo nosi svoj kriz, svagdanja dobra djela i Euharistija ce ti pomoci. On je s TOBOM ! NE boj se! Molim se za :arrow: :grlim te: TEBE!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lis 2006 22:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Hvala ti na ovim toplim riječima..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: mislim
PostPostano: 28 lis 2006 22:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 ruj 2006 07:42
Postovi: 355
Lokacija: ...Daljina Tvoje Ljubavi cini me jakom...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
da je mozda ON izabrao Tebe da uzmes kriz i prigrlis ga a nemoj niakda pomisliti da si sama ne neboj se ON je s Tobom i mi i ja i nase molitve, zato smo tu da jedni druge nosimo podrzejemo i vodimo. S Tobom sam! :grlim te: :arrow:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 lis 2006 23:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
moya napisao:
Ukratko ako mognem da objasnim u čemu je problem...Davno ,prije 18 god.,majka mi se iznenada razbolila. Nitko nije znao šta je. U tom vremenu je zatrudnila četvrtog brata,uspila ga je roditi i ustanovljeno je da ima tumor na mozgu. Tijekom bolesti svagdje se išlo pa tako i da joj se moli Boga. Te žene što su joj molile rekle su da je nabačeno na nju i da je već odavno i da to mogu samo skinuti žene koje mole koje su pravoslavne. Ni one nisu uspile to napraviti. U to vrijeme je otišla na operaciju i nije se vratila...podlegla je,bilo joj je samo 32 god.Dok je bila živa govorili su nam mnogi da odemo kod nekog hodže kraj Jablanice da on može pomoć.Nismo išli tad,al otišli smo kad je umrla,nismo imali šta izgubiti. Na zaprepaštenje on je znao puno toga. Rekao je da nekad davno,davno,netko je ostao dužan pare nekom i da je bačeno nekakvo prokletstvo al da je na njoj i još nešto dodatno. Da pretražimo kuću i kad nađemo da se javimo..Tražili i tražili,i pronašli u njenoj sobi kraj strane di je spavala,bila korpa u kojoj su bile tri kese
punjene sjeckanom spužvom,prva laka ,druga laka,treća teška i zavezana u dvi kese. I istresemo spužvu i ispadne iz nje čivija(brokve),svih veličina,metalni trokutića,metalni vikler,svašta a sve metalno. I javimo se tom hodži i ona nam potvrdi da je to-to. I da trebamo to sve baciti u tekuću vodu prije izlaska sunca,i da je namjenjeno na cijelu obitelj na glavu. To je bio velik šok za nas. Tata se nikako nije mogao pomiriti sa svim tim,nakon jedanaest god.i on je podlegao,svjesno je tugu utaživao u alkoholu i svjesno je želio umrijeti,nitko ga nije mogao smetnut od toga. Iza toga,najstariji brat ima udes,sam Bog ga je spasio,koma,oporavak,operacije i uspio se oporavit al nikad više psihički nije bio šta je bio. E sad imam opet problem,drugi brat po starini već u prvom srednje počeo je bježat od kuće,loše društvo...i to traje već godinama. Sad je 22-godišnjak i došao je do zadnjeg. Svašta sam prošla sa njim ovih godina,romani bi se mogli napisat. Užas.Droga ga je obuzela,počeo je i zvat susjede,žene u godinama i nuditi im i tražiti sex sa njima. Ja sam bila na živčanom slomu. Završio je u zatvoru,krivično dijelo i mislila sam-nadala se da će ga to promijeniti..sve sam učinila da ga taj zatvor ne ubije još psihički,i činilo se da je konačno sve došlo na svoje,da je postao napokon čovjek, i kad je konačno nakon sedam mjeseci dobio slobodan vikend,i došao doma ,iskoristio je priliku da se nadrogira i da opet zove žene po ulici....!!! Ne mogu da razumijem šta se više dešava,tako je normalan bio dok doma opet nije došao...Šta je se sve to okomilo na nas. Ne znam da li trebam da se upitam da li opet ima nešto zločesto u zraku oko nas,da li je ikad prestalo biti..Znam da ne mogu i nemem snage da se suočavam s ičim više,raspadam se..srce mi puca,preumorna sam od ovog svega...jel mi može netko pomoć,ŠTA DA RADIM????


Draga ovo što proživljavaš je strašno. ..... sa molitvama pravoslavnih žena :?: te Hodza i nađene stvari..... . Traži svečenika po mogučnosti karizmatika kojemu možeš sve ovo ispričati ili ekzorcistu i traži od njih savjet i pomoć. Tu treba puno blagoslova i molitve . Ne gubi vjeru. Bogu je sve moguće.
Idi na Svetu Misu, ispovjedaj se i pričeščuj, moli krunicu , škropi blagoslovljenom vodom kuću. Neka vam dragi Bog bude na pomoći.
Moliti ću se za tebe da ti dragi Bog dade snage nositi teški križ. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lis 2006 23:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Gdje naći svećenika karizmatika ili egzorcistu? Mislim u blizini...Metkovića


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lis 2006 23:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lis 2006 16:52
Postovi: 156
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Strašno,

I kod mene u obitelji je bilo sličnih situacija i iz mog iskustva
ti mogu reći da svi trebate otići svećeniku koji će moliti nad
vama,i kod kojeg ćete svako posebno izreći temeljitu životnu ispovijed,ali ne bilo kojem
svećeniku,jer mnogi ne priznaju da zlo uopće postoji,pa kako će vas takav onda obraniti od njega?,već trebate ići svećeniku koji
prepoznaje postojanje zla i znade kako se treba obraniti od njega.

Obraniti se možete samo uz pomoć Isusa Krista,molitvom za vas,molitvom
za oprost pokojnima,opraštati pokojnima i svima ostalima,moliti za
osobođenje-protiv svakog zla i protiv čari i uroka...sv.krunice...
zavjetima nekom svetcu?
Temeljito još pretražite kuću i dvorište,a onda sve blagoslovite
svetom vodom i ako možda niste? postavite blagoslovljene slike Gospe i Isusa na križu u svim prostorijama.

Napominjem da nipošto više ne odlazite nikakvim Hodžama,ni vračarima,to su teški grijesi..,oni se bave magijom,a magija bilo da je crna ili bijela je sotonska,a znamo da sotona sotonu neće izgoniti.

Bojim se da je to s tvojim bratom postalo preozbiljno i da bi mu jedini
spas bio da ode u komunu,gdje mnogi mladići i djevojke uz rad i molitvu
nalaze spas i smisao života.

Učinite to što prije i neka vas Bog čuva i oslobodi od svih zala

odmah i sada.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 00:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Fernando imaš pravo u svemu samo šta nije lako ubijediti takvu osobu da uđe u komunu a tu je još jedan problem osim droge bolesni seksualni nagon koji treba liječiti.
Prepuni smo takvih teških situacija a kao što ti kažeš neki svečenici ne vjeruju u zloga a u međuvremenu magija se propagira čak i po novinama i televiziskim spotovima a da ne spominjemo crnu magiju i sotonizam.
Molimo i budimo uvijek budni.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 00:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 ožu 2006 00:32
Postovi: 227
Lokacija: Selo kraj Metkovića
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moya.. iz moje doline...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 01:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 ožu 2006 00:32
Postovi: 227
Lokacija: Selo kraj Metkovića
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
U tom kraju svega ima - pa i ovakvih stvari ...

Nemoj hodati nikomu više jEr kad hodaš k njima - priječiš Isusu da ti pomogne ...

Sama činjenica da vidiš problem onakvim kakav dosita jet ti je znak da je Bog sa tobom..

Idi u Crkvu i moli se Bogu,a što se tiče karizmatika kod Metkovića...

Imaš don Damjana Raguža u Studencima ... Odi k njemu .Možeš potegnuti do Veprica k don Alojziju ...
Ali prije svega - ne znam tko ti je župnik - pokušaj razgovarati s njim,ako ne želiš otvoreno,a onda pod ispovijedi ... i sve mu reci .
Ali , ne hodaj više k drugima ...

Bog vas blagoslovio.

Molit ću se za tebe


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr