www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 15:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: ZIVOTNA BOL
PostPostano: 28 stu 2008 20:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 lis 2008 02:25
Postovi: 34
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
HVALJEN ISUS I MARIJA!!! Evo zelim da vam isprićam svoju zivotnu priću,i da podjelim svoja bolna iskustva s vama i s dragim ISUSOM.Udala sam se prije dvije i pol god.Moga muza roditelji i njegove dvije sestre me nisu prihvatili od samog poćetka,to sam osjetila ali sam sutila,evo dok ovo pisem ruke mi se tresu i znoje kad se sjetim svega.I tako to sam rekla svom muz da me stvarno oni nevole i da ja to osjetim svakog dana sve vise i vise,a on mi je samo govorio da sutim kao sto i jesam.Posto je on bio puno vezan za svoju mamu,otac mu je god. bio alkoholičar i sad je,on je mami bio sve,ja dok sam dosla ona je zasigurno osjetila da joj ja na neki način oduzimam sina i postala je ljubomorna sto joj sin nedolazi svaki dan sto njoj neposvećuje puno vremena i mene je okrivila za to da mu ja branim sto naravno nije istina.Muz moj joj je rekao da nema vremena jer je puno radio,a inace smo zivjeli u istoj kuci,a mi samo na gornjem katu kuće.Htjela je da kad dode sposla da prvo njoj ude u kuću pa tek da onda dode meni.Tako je on odlućio pitat svoju mamu sta nije uredu zasto se ljuti na mene kad nema razloga jer on je vidio da me uvijek gledaju uvrjedit na bilo kakav naćin.Ona je tad muza mi napala da je ga i pljuvala ćak o meni mu je probala sve najgore reći samo da ga odmakne od mene.Smetalo joj dokad spavam,sto mi muz kupi koji komad robe,sto meni moja rodbina dode,ma da neduzim ja sam joj najvise smetala.Tako iza te svade sa muzem mojim prestali su nam dolazit mama mu i jedna sestra.Dok mu je tata znao doći samo pijan i mene indirektno vrjedat i druga mu sestra isto tako.Ja zaista nikad nisam se niti svadala niti ih vrjedala nit direktno nit indirektno samo sam sutila.I ja zatrudnim u nakon 7mj. braka,trudnoća je bila u početku uredu,no medutim kako njegovi nisu odustajai od uplitanja nam u brak i nama su unijeli nemir i zlo u kuću.Poćele su stalne svade izmedu nas dvoje,jer nisu nam smjeli doći gost morala je bit tisina,nismo smjeli auto ostavit u dvoristu gdje mi hoćemo nego gdje nam oni kazu,vodu pustit navecer u wc da ih nebi probudili,jednostavno zakinuta nam je sloboda bila u svakom smislu.Ja to nisam psihićki mogla podnjet,cak me je muz jednom istjerao iz kuce udario me i vukao po podu da izlazim jer on nije mogao podnjet da je izmedu dvije vatre.I kako su problemi postajali sve veći i veći meni se trudnoča zakomplicira u 5 mj i zavrsim u bolnici,a uzrok sve moji stresovi sikirancija.I bila sam u bolnici 11dana jedva sam spasila i sebe i bebu.Dok sam bila u bolnici nikad nitko od njegovi me nije dosao posjetit nit me kad itko od njegovi zovnuo i pitao kako sam nit su mi muza pitali ni za mene nit za djete,ćak su mom ujaku govorili da njih nezanima nit ja nit to djete nit koji je spol djeteta.Kada sam izisla iz bolnice dodem kasno navečer kuci,kako je bilo oko deset ipo navećer,dok sam se ja smjestila u kuću jer naravno cuju se koraci da hodamo po kuci,to je moju svekrvu naljutilo i ona nam iskljući struju odvrne glavni osigurac iz svoje kuće jer su osiguraći bili glavni na njezinom katu.Ja tako bolesna morala sam samo lezat cuvat trudnoću bez struje jer njoj smetaju koraci i prića ikakva koju je bilo nemoguče čuti jer mi smo uvjek na prstima hodali da nas necuju.Muz moj ode je pitat sta joj je zasto nam gasi struju koju mi plaćamo i za sebe i nji,kaze da sam bolesna i da sam tek dosla iz bolnice, a ona na to da je nezanima kako sam ja i nasmija se i kaze kakva ja i moja bolest da ja samo glumim i lazem da sam bolesna.Tada je moj muz shvatio da stvarno ja nizasto nisam kriva i tek se tad okrenu na moju zastitu.Uglavnom problemi su samo rasli nisu odustajali da nam nemir unesu koji je već bio prisutan,a mi smo samo sutili i sklanjali se dok su oni vani mi nismo nikako izlazili iz kuce da nam nebi opet nesto rekli i vrjedati nas.Ja sam ih uvijek kad se sretnemo pozdravim oni nisu htjeli odgovorit .I dalje je moja trudnoća bila rizicna ja sam 18 tableta pila dnevno samo da donesem svoje djete na ovaj svijet zivo i zdravo,no medutim na sam dan termina ja nisam osjetila bebu u sebi i odem dr.i potvrde mi da je moje djete mrtvo,umrlo na sam dan termina,bilo je i za ocekivat jer tolike probleme neznam ko je mogao izdrzat.Meni i muzu je se svijet srusio tu bol je nemoguće opisat.I onda je poćela borba za mene samu jer prilikom poroda dali su mi epiduralnu anasteziju i povrjede mi nerv desne noge.Te bolove isto nemogu opisat bila sam nepokretna 3mj nisam mogla sama hodat,plus moje psihićko stanje je bilo totalno lose,moj gubitak djeteta me je doveo na to da nisam mogla zivjet bez antidepresivnih tableta.Eto da se vratim opet na svekrvu dosla je u bolnicu moj muz je vratio nije dao da ude jer ja se nisam smjela uzrujavat.Obdukcija je pokazala da je beba umrla prilikom stezanja pupćanika oko vrata.Ja sam stalno bila pod stresom i tako da je beba bila uznemirena i puno se vrtila i tako je i nastupila smrt mog andela.Ja sam izisla iz bolnice i bila sam kod mame i muz moj je bio isto sa mnom.Odlucila sam da vise necu da zivim ni blizu njegovih,bili smo još neki deset dan kod njegovih i odselimo se u podstanare.A prije nego sto smo odselili ja sam rekla muzu da zovne svoje roditelje na kavu da vise vidimo dali mi mozemo zivjet tu,jer je rekla mu mama jednom prilikom da se selimo ako necemo zivjet po nekim njezinim pravilima.I tako dosli su mu mama i tata ja sam rekla neka sad kaze meni u facu sta ima protiv mene i zasto me tako mrzi jer joj nikad nisam losu rjec uputila.Njezin govor je bio da sam ja kriva sto je se njezin sin promjenoi sto vise nedolazi joj cesto,sve je mene krivila ,vrjedala me mamu mi psuje,svu moju familiju vrjeda,kaze mi da je nemam nikakva prava dok je nje ma da sad neprićam grube rijeći kojim me je nazivala jer neznam kako bi to blaze rakla da vam doćaram sta me je sve izvrjedala,ja sam sutila i rekla to ti je sva kultura.Muz je stao na moj stranu jer je vidio da me onakvu bolesnu neprestaje vrjedat,uopče mi nisu pitali kako sam samo vrjedanje itd.Eto tako mi smo odselili i sad zivimo u jednoj kuci našli smo svoj mir.Ja sam shvatila da me Isus ni u jednom momentu nije napustio,i da me voli neizmjerno i moja jedina utjeha je Bog,jer mi je Isus dao snagu,vjeru i ljubav da svoj brak saćuvam i sebe i da se konaćno useli mir i blagoslov u moju kuću.Zahvaljujući mojoj vjeri molitvi.Sisao je duh sveti na moju obitelj i zaista svoga BOGA volim kao sto Bog voli mene.Vjerujem da ce nam dat svoj blagoslov da dobijemo bebu da nam se rodi zivo i zdravo.Moj muz se nevida sa svojim roditeljima nit sa sestrama ,a niti ja.Ja im SVE OPRASTAM I MOLIM SE ZA NJIH,ali trazim i dalje od boga snagu da to prebrodim ali zaboravit jos nemogu.Znam da je to teska situacija,rekla sam svom muzu da on ode k njima da makar oni prićaju ali on je povrjeden jer faktički su nas istjeravali,otplaćujemo kredit za nesto sto smo morali napustiti.Oni se nekaju nizasto nit zovu muz mi nista ,a ni mi.Zao mi je radi moga muza jer nama je u vjeri da prastamo,ali mozda sam puna gresna sto nemogu da im odem pruzim ruku,i da odem bila bi istjerana to su porućili.Stavljam sve u Bozije ruke neka bude onako kako Bog zeli i nadam se samo tako necem najboljem.Nisam vam sve detalje pisala jer bi imala knjigu napisat,nadam se da ce me neko razumjeti jer zaista gubitak djeteta je prebolan da mogu toliko pisat,ali to je bozija volja i hvala mu i slava,za sve HVALIM I BLAGOSLIVLJAM BOGA.Nadam se da sam vam ublizu objasnila kroz sta sam prosla i sta je Bog ucinoi za mene i mog muza dao nam svoju ljubav,mir i blagoslov.BOG NAS SVE JEDNAKO VOLI.BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 stu 2008 20:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
draga sestro jako suosjecam sa tobom... jer biva slicna u mene situacija... tj. puno blaza... jer nismo zivjeli blizu pa do takvih problema nije doslo... naime moja baka i djed sa mamine strane nisu nikako prihvatili mog tatu a bez razloga... takoder nikada nije uputio losu rijec i uvijek im je pomogao... svojim ocima gledao... i sudjelovao... tata je sutio a baka i djed kovali svoje neke planove u glavi i slusali neke susjede koji su im punili glavu... da bi nakon 20 godina "glumljenja" napokon pokazali svoje lice i napali tatu sa lazima... i nakraju da se svada nebi nastavila... mama je zgrbila cacu i pokupila nas doma dok se vece zlo nije dogodilo... i da... prije nego smo se pokupili... baka kaze: Miljenko uzmi ti djecu doma a Ivanku ostavi!!! :shock: :shock: .. i to nakon vise od 20 godina braka... hallo tko je tu lud!!

tako da predaj sve Isusu... i prikazuj ih na misi... ja jedini u svojoj kuci ih znam zvrcnut i cini se da su sretni kad ih nazovem i stalno me zovu da dodem tamo...

nemoj odustat... oprastanje je proces... ali ti i Isus mozete to prebrodit.. zacjelit ce vec rane... ustraj i drz se


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 stu 2008 21:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Draga sestro puuno si pretrpila u životu moli se Isusu i mi ćemo se moliti za tebe da ti Gospodin da mir i snage.
Sestro :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 stu 2008 22:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:13
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Draga moja sestrice tako sam se rasplakala citajuci ovo sto si napisala, jer znam sta znaci izgubiti bebu, jer i ja sam u sestom mjesecu trudnoce izgubila moga malog andjela. Znam da ti je jako tesko ali moli Nasega Oca Nebeskoga da i dalje bude uz tebe i tvoga muza, moli i za njegove dalje, jer sve ce to doci na dobro Bog nas je Svemoguci. Neka te Bog dragi blagoslovi i cuva i daruje ti majcinstvo i Bozji mir u obitelji tvoga muza. BVB.
__________________
VJERU IMAJTE VJERU.
BOG JE LIJEK I LIJECNIK.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 stu 2008 22:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 sij 2008 21:31
Postovi: 698
Lokacija: Najljepša zemlja na svijetu!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Božji blagoslov na tebe.
Nek ti Bog podari mir u srcu i prospe radost s visina, nek ti ispuni želje srca i objavi radost slomljenim kostima.

Bog će uvijek svakom dati
Samo treba vjerovati

Uzdajmo se u njega


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 stu 2008 23:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Draga sestro,..
nema rijeci koju bi ti mogla uputiti da ti utjesim bol koju nosis u srcu,..
zao mi je,..

onako sa moje strane, gledajuci kroz sta si prosla,... dobro je da ste otisli od tamo,.. pa makar vas to i skupo kostalo, vjeruj mi, VAS MIR,.-.. nema cijenu,...

ne zaboravi moliti i svakim danom blagoslivljati njegovu obitelj, vasu obitelj,.. jer to je Isusov zakon, blagoslivljaj svoje neprijatelje,.. I ISUS TO SVE VIDI, I NE BRINI VASA NAGRADA JE BLIZU,.... :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

samo ti zelim primjetiti jednu veoma vaznu stvar,.. nisi rekla jeste li duhovno krstili vaseg malog andjela???
to bi trebala obaviti, ako nisi,... za sada, u mislima obavi krstenje, XXXXX JA TE KRSTIM U IME OCA I SINA I DUHA SVETOGA,.... vjeruj mi,.. dobar dio tuge ce nestati,.. nadam se da ce ti se javiti netko ko ima vise iskustva sa tim, da ti pomogne,.. ali posebno bi ti preporucila da potrazis Duhovno Jakog Svecenika,.. s njim porazgovaras o tom.. i snjim obavis krstenje,.. (premda ce ti mnogi reci da si ti to vec zeljom obavila,.. obavi to i u mislima.. ostvari tu zelju,.. i daj ime djetetu)

nedavno sam bila na jednom seminaru oca Manjackala,.. i obavio je molitvu za mnoge koji su izgubili (namjerno ili nenamjerno) nerodjenu djecu,.. i zena sto je bila do mene,.. je abortirala dvaput,.. i to ju je godinama mucilo,.. i kajala se godinama... posebno nakon obracenja,..
i u tom trenutku, nakon molitve, je osjetila u srcu HVALA MAMA,... i veliku radost,..
Nek te Blagoslovi dragi Bog,.. tebe, tvog muza,.. i cijelu vasu obitelj,.. :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:
DOBRO NAM DOSLA,.. smajlic13


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 stu 2008 00:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 lis 2008 02:25
Postovi: 34
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala vam svima na lijepim i utjesnim rijećima! :lol: :grlim te: Jer znaći mi puno nečija dobra rijeć i razumjevanje.Sto se tiće jesam li sina duhovno krstila da to su ućinili na sahrani moja majka i muz,a i ja sama,a sin mi se zove Steven.Uz Boziju pomoć ja sam sad dobro kako sam bila lose,dobila sam snagu i volju za zivot,zna se desit da me uhvati tuga i depresija,ali Bogu se obratim i zaista sve nestane kao rukom odneseno i sve je Bogu moguće,jos zelim muza svog uvjerit da je Bog milostiv,trudim se da prestne psovkama na sta se jezim kad cujem vrjedanje Boga,ali vjerujem da ce Isus da spusti duha svetog na moga muza i mene i da nam udjeli pravi mir i blagoslov,več jeste i hvala mu na tome.....BVB[/list]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 stu 2008 00:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Samo vjeruj draga majo,.. ukljuci se u molitve,.. i vidjeti ces kako sve polako dolazi na svoje mjesto,.. a biti ces u molitvama sviju nas,.. mozes staviti u molitvene nakane svoje potrebe... ili u hitnu molitvu..
i oprosti sve svojoj svekrvi,.. i daj joj do znanja da si joj oprostila,.. tako da i ona kad osjeti ljubav,.. mogne poceti ljubiti,. moli za rane koje koje nosi u srcu,. od boli jer njen muz nije imao vremena za nju,.. pomoli se za njih,.. pa ce se ona tako osloboditi navezanosti na svog sina,.. TVOG MUZA,... jer to je jedina iskrena ljubav koju je ona dozivila,.. zato je tako navezana,.. vazno je izljeciti ranu koja je uzrok takvog ponasanja,.. pa ces vidjeti kako Bozja Ljubav poput melema sve lijeci,.. a vasi odnosi postaju normalani obiteljski .
BVB
zivite vani,.. jel de???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 stu 2008 01:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 lis 2008 02:25
Postovi: 34
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ne nezivimo vani ja sam u Bosni ,ja se molim svakodnevno za njih,oprastam im sve ali me je strah priznati i samoj sebi i Bogu ali tesko da mogu zaboravit,strah me je Boga sto je to tako,ali nema dana da nemislim na sve sta je se desilo,nezelim kriviti nikoga za smrt svoga djeteta Bog zna sta radi,tako da mislim da je razumljiva jos moja ljutnja na njih.Ponavljm da im oprastam,osjecam se krivom kod Boga zasto nemogu zaboravit.Vjerujte tesko je to zaboravit,jer znali su da sam trudna i da ćuvam trudnoću,ali svekar i sestra su dolazili i samo me provocirali,muza su docekavali samog i samo nemir unosili i svakakve zle stvari su lagali o meni,a to su se trudili sve da ja cujem da me sto vise povrjede,jer mislim da je toga svjesna bila i sad je ,ali neka joj dragi Bog pomogne.Ja znam da sam gresna,sto nemogu zaboraviti,ali bilo je stvarno tako zloćesto s njihove strane to sta su mi radili.ZELIM DA ME RAZUMIJETE,nisam vam sve detalje napisala,ali nije to bit svega,nego je bit da ja to zaboravim i da njima Bog podari mir ovaj koji je meni dao.Svremena na vrjeme znam zalutat i osjetit nemir ali ćvrsto vjerujem u Isusa i opet me vrati na pravi put,i zelim da do kraj ostvarim mir nasoj obiteli i nasim srcima poganim.....Nadam se da nije puno pokvareno sa moje strane sto ovako pisem o njima ali zelim spasiti sebe,muza, pa i njih sami od zla koje je prisutno i neda nam miran zivot.SAMO BOGU JE SVE MOGUĆE.Hvala vam jos jednom sto ste uz mene.BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 stu 2008 23:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga Maja tako si mlada i tako malo vremena u braku a već toliko boli. Hvala dragom Bogu da ste izašli iz kuće u kojoj si toliko propatila. Nažalost bolesna ljubomora, mržnja te svakodnevno mučenje od strane obitelji tvoga muža prema tebi su prava okrutnost. Lijepo je i krščanski da si im oprostila ali je i normalno da to nemožeš zaboraviti tim više što oni nisu došli da vas pitaju da im oprostite nego i dalje nastavljaju njihovu borbu protiv tebe. Moli se za njih ali za sada je bolje da ih držiš na distanci da bi našla svoj mir i ekvilibrij. Čuvaj svoj brak i svoje zdravlje. Vrijeme lijeći sve rane pa će nadajmo se i vaše.
Neka vas dragi Bog blagoslovi i neka vas čuva od svakoga zla i neka vam udijeli milost da dobijete brzo lijepu i zdravu bebu. Imate i vašeg malog Anđela koji se moli za vas.
:grlim te: smajlic5 smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr