www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 06 svi 2024 02:41

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 199 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2007 19:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
slažem se da je svaka Sv. misa kariz. susret....i također se slažem sa svime što je naggar rekao, ali ja jedva čekam Veliku Goricu, jer mi je duša prepuna kad se toliki broj ljudi sakupi na jednom mjestu radi Isusa, ja imam dojam da je tu cijelo čovječanstvo i da Ga svi slave, da Ga svi traže.
Ja neznam kome treba senzacija ili ovo ili ono... ja to tako ne doživljavam...... radujem se što je prisutan tako veliki broj ljudi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2007 20:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
[, ali ja jedva čekam Veliku Goricu, jer mi je duša prepuna kad se toliki broj ljudi sakupi na jednom mjestu radi Isusa,



.jer kad se "dva"..ili više ljudi skupi u njegovo ime..
..kakva Fešta..od radosnih srca..suza..praštanja..

..raduj se ..tim susretima..JER TAMO IDU, ISTI KAO I TI..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 svi 2007 08:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
MIR SAMARA ALEJA MARAN.
HUO TIE ALASAR.
MIE ARAK SIA.
HUMO TAALIA NA.
SIE MARENA ULAHAM.
JANU VED MARIA SAMPRE, SAMPRE TALEM.
MANI DA REA SI, SIEMPAHAR.
"TELEM RAM TIE HUTO
TELEM TAMSAR MISUU
TELEM HASAR"
MAI DEA MIOPSA DI.
HUONO ALLE TARAMPSA GA.
DAI ELAM MUONO TIO MISAR.
MISIN PETRA DIO VANAR.
MALIUM DIMSI AREA NOM.
RIA SE HUOMO, RIA SA NAMSAR.
"EGZE SPIRITUS TARAM, HIPŠUM.
MIE TAR MIRAN DA NUO TAMŠAR, DI NOE RAM"

-----------------------------------

O LJUBAVI PREVELIKE........


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 svi 2007 10:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 svi 2007 16:34
Postovi: 35
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bila sam na zadnjem karizmatskom susretu u Ciboni i moji roditelji su poludili, tata uopće nije htio razgovarati samnom niti da me pita kako je bilo. Otkad sam tamo bila, osjetila sam Isusa među nama, suze su same išle, nakon par dana iz moga srca je izvirala radost, mir, sreća, a to može samo da Bog dragi da. Ljudi me čudno gledaju na ulici jer hodam sa osmjehom na licu, tako sam sretna. Ali naravno da me napadaju u kući jer sam "poludila" otkad sam tamo bila i da sam opsjednuta s Isusom i tim kako moja obitelj naziva "sektama". Društvo me pita zašto sam vesela, zašto se smijem, ja im kažem da je to tako samo od sebe, oni kažu da sam napušena. A zaboli me jer ja znam da mir, i sreću i radost daje jedino naš Gospodin.

Jučer sam rekla mami da bih opet išla na karizmatski susret i rekla mi je da ne smijem. Imam 22 god. i ne bih se voljela s njima svađati ali jednostavno ne znam kako da im objasnim da je tamo prekrasno.!! Help


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 svi 2007 12:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Ništa se ti ne brini što drugi govore i misle, a nije mi jasno za roditelje.....
ajme.....pa ti imaš 22...zašto bi ti netko zabranio ići na Kar.susret..pa jel imaš ti izlaske inače...
tko bi to zabranio odlazak na molitvu i Sv. misu..
žao mi je zbog tvojih, ali valjda ti je jasno.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 svi 2007 13:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 svi 2007 16:34
Postovi: 35
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moja čitava obitelj je čudna, nitko ne ide na sv. misu osim mene, bake i djeda. Tata mi je neki dan pokušao utuviti u glavu da Bog ne postoji i naravno mama , brat i sestra su na njegovoj strani, slušaju i upijaju sve što kaže. Kad sam bila mala čuvali su me baka i djeda dok su mama i tata radili i tako sam morala od malih nogu ići na misu, dok je s bratom i sestrama drugačije.
Kad sam htjela ići u veljači na KS tata mi je rekao da se kući ne vraćam, da mu ne dolazim pred oči. I nisam otišla jer se nisam htjela svađati s njima. Samo da kažem da sam u drugom mjesecu se molila Ocu Piju da me čuva od napasti, soba mi je mirisala po ružama, i dnevna soba. Nisam samo ja osjetila taj miris, već i baka, mama i tata (u veljači ruže ne cvjetaju). I opet prošli mjesec mi je mirisala soba, ja taj miris ne izmišljam kad ga svi osjete.
A i svećenik je na misi govorio protiv KS-a tako da je baka rekla što je svećenik rekao i da se na to ne ide...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 svi 2007 13:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Mila moja.....
Samo ti vjeruj.....vjeruj.....kao do sada..........
i moli......puno moli.........
i ja bih ti još rekla da ideš na susret......

naš svećenik šuti o tome.sada...također...
nema to veze.......
jednom je čitao da je Biskup naš zabranio odlaske na susrete....
uputio je dopis vjernicima...da se to zabranjuje
pa ko će meni zabraniti odlazak Isusu mom....
ljudi idu ali jako malo njih.....
ima pomak......zadnji put naš svećenik je dao blagoslov za odlazak u Cibonu.....
ništa ti ne brini........samo se ti predaj Bogu.......


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 svi 2007 13:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
telem ram tie huto..........


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 svi 2007 16:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 stu 2006 19:22
Postovi: 121
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Strašno kako naši svećenici iz neznanja brane odlazak Isusu :u215:

Draga puckili nadam se da ćeš ustrajati u svojoj okolini, ne daj se pokolebati i da te na taj način odvedu od Isusa.
Moli se za svoju obitelj, obasipaj ih blagoslovom svaki dan koliko god je više moguće i sigurno će biti promjena.

Citat:
Jučer sam rekla mami da bih opet išla na karizmatski susret i rekla mi je da ne smijem. Imam 22 god. i ne bih se voljela s njima svađati ali jednostavno ne znam kako da im objasnim da je tamo prekrasno.!! Help


Zaista pa imaš 22 godine, ti bi trebala biti samostalna u odlučivanju oko svoga života, nemoj se svađati s njima, ali pokušaj im objasniti o čemu se zbilja radi. Možda da nabaviš koji DVD sa nekog seminara pa da im pustiš (tako sam ja svome tati, odlutao je od vjere, nije više išao u crkvu ni molio se ni ništa, onda sam došla kod njih doma, samo sam stavila DVD i upalila, on me u čudu gledao i bio ljut jer sam mu prekinula neku emisiju, no nije puno gunđao, kada je počelo predavanje, samo je gledao i gledao, vrtio se na fotelji kao na roštilju, od tada opet ide u crkvu i što je najbolje dobio je na dar jednu vrlo staru Bibliju... i zamisli, počeo ju je čitati, kada mi je rekao ja sam bila jako sretna, ali ne samo to, priznao mi je kako se molio za jednu osobu koju je, recimo mrzio, zbilja sam sretna zbog njega, no Duh Sveti mora još puno puno raditi na njemu jer ima kameno srce, ali ja sam tu koja molim i koja ih obasipam sve sa blagoslovom i vjerujem da će se sve jednog dana posložiti na najbolje)...

Ono što sam htjela reći je da te ne košta skoro ništa ako probaš, ako ne probaš nećeš ni saznati.

Bog neka te blagoslovi i čuva na tvome putu i neka dotakne tvoje roditelje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 svi 2007 17:37 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
puckili napisao:
Moja čitava obitelj je čudna, nitko ne ide na sv. misu osim mene, bake i djeda. Tata mi je neki dan pokušao utuviti u glavu da Bog ne postoji i naravno mama , brat i sestra su na njegovoj strani, slušaju i upijaju sve što kaže. Kad sam bila mala čuvali su me baka i djeda dok su mama i tata radili i tako sam morala od malih nogu ići na misu, dok je s bratom i sestrama drugačije.
Kad sam htjela ići u veljači na KS tata mi je rekao da se kući ne vraćam, da mu ne dolazim pred oči. I nisam otišla jer se nisam htjela svađati s njima. Samo da kažem da sam u drugom mjesecu se molila Ocu Piju da me čuva od napasti, soba mi je mirisala po ružama, i dnevna soba. Nisam samo ja osjetila taj miris, već i baka, mama i tata (u veljači ruže ne cvjetaju). I opet prošli mjesec mi je mirisala soba, ja taj miris ne izmišljam kad ga svi osjete.
A i svećenik je na misi govorio protiv KS-a tako da je baka rekla što je svećenik rekao i da se na to ne ide...

Duh Sveti često širi određene fine mirise. Također sam doživio to iskustvo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 199 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr