www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:51

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 199 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2007 20:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
berno napisao:
moya sry nisam bio na forumu da procitam da ti nije drago pa sam joj pokazo nemoj zamjeriti... .



To ne zamjeram... :P ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 tra 2007 17:48 
žELIM NAPISATI NEŠTO U SVEZI MOG ISKUSTVA. VJERNICA SAM OD KADA ZNAM ZA SEBE. MOJ ŽIVOT NIJE BIO LAK, DAPAČE. NIKADA PRIJE NISAM DOŽIVJELA SVOJU VJERU I ISUSA DO ODLASKA NA JEDNU DUHOVNU OBNOVU. DUGO GODINA SAM SE LIJEČILA PO PSIHIJATRU I UZIMALA TABLETE. NA DUHOVNOJ OBNOVI DOŽIVJELA SAM MILOST DUHA SVETOGA I OZDRAVLJENJE. PRESTALA SAM UZIMATI TABLETE JER SAM DOBILA SPOZNAJU DA MI ONE VIŠE NE TREBAJU. OTVORILA SAM SVOJE SRCE. OD TOG DANA SAM DRUGA OSOBA. HVALA I SLAVA ISUSU MOME. MOJE SRCE JE MIRNIJE, MOJE PONAŠANJE JE MIRNIJE. TU VIŠE NEMA SRDŽBE, DEPRESIJE, NEKONTROLIRANOG BIJESA, SAMOSAŽALJENJA I NEZNAM ČEGA SVE NE. GLEDAM LJUDE DRUGAČIJIM OČIMA, NALAZIM RAZUMIJEVANJE. OPROSTILA SAM I SEBI I DRUGIMA.
SADA U NEDJELJU SAM BILA NA KARIZMATSKOM SUSRETU I JAKO SAM SRETNA I ZADOVOLJNA. I TU SAM PRIMILA PUNO, JAKO PUNO.
MOŽE SE REĆI DA SAM SRETNIJA I ZADOVOLJNIJA. VIDIM ŽIVOT OKO SEBE. VIDIM SVE ONO ŠTO PRIJE NISAM.
NE BIH ŽELJELA DA NEKO PRESTANE PITI TABLETE IZ OVOG SVJEDOČENJA, JER NAM JE BOG DAO I TABLETE I LIJEČNIKE. LJUDI KOJIMA JE TO POTREBNO NIKAKO TO NE SMIJU NA SVOJU RUKU. JA SAM TO ZNALA JER SAM DOBILA SPOZNAJU I SNAGU DUHA SVETOGA. POZDRAVLJAM VAS SVE. ŽELIM DA VAS ISUS BLAGOSLOVI I DA VAM ISTO ŠTO I MENI. SAMO GA MORATE JAKO MOLITI I DOBIT ĆETE, MORATE JAKO VJEROVATI, JER JA VJERUJEM U NJEGA SVOM SVOJOM SNAGOM I SVOM DUŠOM SVOJOM.


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 tra 2007 18:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
zljubi73 napisao:
žELIM NAPISATI NEŠTO U SVEZI MOG ISKUSTVA. VJERNICA SAM OD KADA ZNAM ZA SEBE. MOJ ŽIVOT NIJE BIO LAK, DAPAČE. NIKADA PRIJE NISAM DOŽIVJELA SVOJU VJERU I ISUSA DO ODLASKA NA JEDNU DUHOVNU OBNOVU. DUGO GODINA SAM SE LIJEČILA PO PSIHIJATRU I UZIMALA TABLETE. NA DUHOVNOJ OBNOVI DOŽIVJELA SAM MILOST DUHA SVETOGA I OZDRAVLJENJE. PRESTALA SAM UZIMATI TABLETE JER SAM DOBILA SPOZNAJU DA MI ONE VIŠE NE TREBAJU. OTVORILA SAM SVOJE SRCE. OD TOG DANA SAM DRUGA OSOBA. HVALA I SLAVA ISUSU MOME. MOJE SRCE JE MIRNIJE, MOJE PONAŠANJE JE MIRNIJE. TU VIŠE NEMA SRDŽBE, DEPRESIJE, NEKONTROLIRANOG BIJESA, SAMOSAŽALJENJA I NEZNAM ČEGA SVE NE. GLEDAM LJUDE DRUGAČIJIM OČIMA, NALAZIM RAZUMIJEVANJE. OPROSTILA SAM I SEBI I DRUGIMA.
SADA U NEDJELJU SAM BILA NA KARIZMATSKOM SUSRETU I JAKO SAM SRETNA I ZADOVOLJNA. I TU SAM PRIMILA PUNO, JAKO PUNO.
MOŽE SE REĆI DA SAM SRETNIJA I ZADOVOLJNIJA. VIDIM ŽIVOT OKO SEBE. VIDIM SVE ONO ŠTO PRIJE NISAM.
NE BIH ŽELJELA DA NEKO PRESTANE PITI TABLETE IZ OVOG SVJEDOČENJA, JER NAM JE BOG DAO I TABLETE I LIJEČNIKE. LJUDI KOJIMA JE TO POTREBNO NIKAKO TO NE SMIJU NA SVOJU RUKU. JA SAM TO ZNALA JER SAM DOBILA SPOZNAJU I SNAGU DUHA SVETOGA. POZDRAVLJAM VAS SVE. ŽELIM DA VAS ISUS BLAGOSLOVI I DA VAM ISTO ŠTO I MENI. SAMO GA MORATE JAKO MOLITI I DOBIT ĆETE, MORATE JAKO VJEROVATI, JER JA VJERUJEM U NJEGA SVOM SVOJOM SNAGOM I SVOM DUŠOM SVOJOM.


Bravo sto prihvati tu Bozju milost pa povjeruje da ispunjena Duhom Svetim beznadje zamijenis Zivotom.
Isus Krist, nebeski ljecnik, koji je svojim ranama izlijecio nase rane..., u Njega se uzdajmo.
Kako si i rekla, ne odbacujmo nikakve savjete, lijecnike pa ni tablete, ali prvo prihvatimo Isusa Krista, dopustimo Duhu Svetom da nas ispuni, zazivajmo da nas posveti, vodi i osnazi. Da su ove rijeci prazne i bez ikakve tezine, odavna bi se znalo da je tako, no nije, obratno je, zazivanjem i ispunjenjem Duhom Svetim lijecimo sve u nama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 tra 2007 18:55 
HVALA TI O BOŽE MOJ.
.... BOG JE SVJETLOST, I TAME U NJEMU NEMA NIKAKVE!...
U MOM ŽIVOTU NEĆE VIŠE BITI TAME, JER SAM SADA PRONAŠLA PUT NJEGOV.


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 tra 2007 13:46 
..zljubi73...
..Sad kad si pronašla Niegov put..
..i mraka nema niotkud..
..kud god ka kreneš..
..svjedoči Boga..
.. jer On je svjetlo..
..sred srca tvoga..

... :r086: ...


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2007 11:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
U TJESKOBI SVOJOJ VEĆ MIŠLJAH:
"ODBAČEN SAM OD POGLEDA TVOGA."
ALI TI SI ČUO GLAS MOG ZAZIVA
DOK SAM TEBI VAPIO. (PSALAM 31-23)

Tako je Gospodin mene izbavio od tjeskobe moje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 tra 2007 17:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ožu 2007 14:18
Postovi: 39
Lokacija: SB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo i mog misšljenja o karizmatskim susretima.

Prije nego sam krenila na susrete, mislila sam, pa ja sam odrasla u katoličkoj obitelji, pohađala sam vjeronauk, pa ja znam sve o Bogu, vjeri.... tek kad sam otišla na susret shvatila sam da pojma nemam, da sve što znam je samo veeeelikooooo [b]površno[/b] znanje.
na prvi susret sam išla iz znatiželje.... puno ljudi ide pa reko idem i ja vidjet sta je drugačije nego na sv. misi kod mene u crkvi.
kada se počelo pjevati, počela sam plakati, od uzbuđenja i sreće sto toliko ljudi sa tolikim žarom i srećom slavi Gospodina.
Bilo je prekrasno! Tek tada sam osjetila da je Isus stvarno živ, da je među nama, tada sam "upoznala" Duha Svetoga i polako ulazila u dubinu vjere....
NPR. tek na karizmatskom susretu sam shvatila što je sv. krizma :oops: , i danas, kada sam svjesna da je to silazak Duha Svetoga, najradije bih se išla ponovno krizmati.

ma uglavnom, predivno!
Danas sam jako sretna sto je bas mene Gospodin pozvao da idem Njegovim putem.... sretnija sam, imam mir, pravi mir, naučila sma kako treba moliti....
prekrasno! :b112:

Hvala i slava Isusu sto nam je dao karizmatike i karizmatske susrete da nam otvore oči!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 tra 2007 17:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 vel 2006 17:56
Postovi: 51
Lokacija:
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bogu hvala na divnim svjedočanstvima!

Saša

http://www.dobripastir.com


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 svi 2007 14:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Danijelaa napisao:

Danas sam jako sretna sto je bas mene Gospodin pozvao da idem Njegovim putem.... sretnija sam, imam mir, pravi mir, naučila sma kako treba moliti....


Hvala i slava Isusu sto nam je dao karizmatike i karizmatske susrete da nam otvore oči!


BTB ,SLAVA TI I HVALA ISUSE! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2007 19:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
PAPA IVAN XXIII ..zalagao se za novu Pedesetnicu,sto znaci da je Crkva
izgubila,ili je Duh Sveti zaspao u Katolickoj vjeri.
Kao rezultat toga imamo Drugi Vatikanski koncil...I tako mnogi pokreti
su se javili poslje toga u Crkvi,a jedan od njih je i Karizmatski...
To je put Crkve, IVAN PAVAO II..,oduvjek je ohrabrivao Karizmatike,
i rekao da je to jedan od najvecih "Darova Crkvi"
Tako Crkva priznaje te susrete,ali misljenja "Svecenika" su razlicita,
neki odobravaju i podrzavaju,a neki ne,jer smatraju da trebaju postivati
zakon RKC.
Isus Krist je jednom davno hodao zemljom,i cinio cudesa(i to je vrijeme proslo) nije,nikako nije...ono je uvjek bilo tu..
Samo puno ljudi nije bilo tu,mozda ni ti nisi bio tu.Cinio je onda,
"Cini i danas"jednako,samo treba vjerovati,jer bez vjere nema nista..
"Bog je izvor Nade,neka vam dadne,i neka nam daje ovdje...
potpunu radost i mir u vjeri i da napredujemo u nadi ...
Snagom Duha Svetoga.
Svacije misljenje treba postivati,ona mogu biti na rast u vjeri,a mogu biti
i protiv.Tako svaka Duhovna obnova,je iskreni pogled u samog sebe,
da smo nesavrseni i da smo grijesnici,bilo to u odnosu sebi ili drugom.
To sto smo danas sretni u zivotu je zato jer smo mi,i jer si Ti shvatio,
Ti ispravio,Ti oprostio i oprastas,Ti ne vrijedjas,
to je ono sto si Ti imao u sebi i ponovno pronasao...Uz pomoc Duha Sv.
I to je uvjerenje da si napravio uz Bozju pomoc.
Isus Krist u svakoj situaciji,postupa prema svakome jednako,
bez obzira na bilo koju razliku,jer je velika Njegova ljubav,
i Milosrdje koje je univerzalno,jer nikoga ne odbacuje...
Zato je potrebno moliti za "Dar vjere" To je upavo pravi problem u dubini nasih dusa.Nemamo uvjek one prave vjere da zavapimo Isusu,
da se ustrajno drzimo u svojim molitvama.
I tako cesto Isusa ne primjecujeme u svojoj blizini,
na svojem zivotnom putu,cesto nam je Isus po strani,ne opazamo ga
i ne slutimo kako je blizu,mozda bas kad najvise patimo,
a mozda bas i sada ovdje,i stobom i samnom,i s nama..
Isus je svoju ljubav stavio u Euharistijski kruh,
u kojem nam daje "CITAVOG SEBE",i za svih ga ima dovoljno.
Svi su ljudi pozvani na Slavljenje,i tako da se spase.
U svakoj Svetoj Misi potrebno je moliti za svoju vjeru...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 199 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 20 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr