www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 19:57

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 199 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 16 tra 2007 20:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Iako ni za propovjedanje nije potreban svecenicki red,ipak vrijedi za propovjedanje "Evandjelja" ima valjanost u autoritetu Crkve.
To je Katolicki duh,to je Karizmatik po Bozjem nadahnucu,drugacijeg karizmatika kao sto je taj ne moze biti u Katolickoj Crkvi.
Da je nasa RKC...otvorena "Laickim pokretima karizmatske naravi,
Liturgijskom pokretu,Biblijskom pokretu,i pokretima duhovnog zivota u svijetu."pokazao je i drugi Vatikanski Koncil.
Nekatolicko propagiranje slobode unutar Crkve,unjelo je u crkvu i medju vjernike zabrinutost."Ljubljeni ne vjeruj te svakom duhu,nego provjerite
duhove,jesu li od Boga jer su mnogi lazni proroci izasli u svijet."
"Provjerite jesu li duhovi od Boga." (duha zablude,duha zavodjenja)
Treba uciniti iz Crkve i u Crkveni prostor za slobodno otvaranje srca i uma vjernika pozivima i zahtjevima ..Duha snagom Njegovih milosnih darova.Svaki dan se molimo Duhu Sv...Trecoj bozanskoj osobi-za Njegovih 7 darova,bez kojih je zivot siromasan i jedva podnosljiv.
Ispvjedamo i dozivljavamo "Prisutnos Duha Svetoga"..u Crkvi,u vjernicima i u cijelom svijetu.Pa ipak ne dajemo Njemu ,Duhu Svetom..
ono mjesto u nasem zivotu ,koje mu pripada,po Njegovoj bitnosti i djelotvornosti."Duh puse gdje hoce."to nas cini nesigurnima,i cesto cuda,
koje Duh Sveti cini pred nasim ocima.
Zato Karizmatki pokreti"Dali stvarno odgovaraju Duhu danasnjeg vremena."Mislim na siromastvo...!

"Ljubljeni! Ne cudite se pozaru sto bukti medju vama da vas iskusa,kao da vam se dogadja nesto neobicno!Naprotiv,radujte se kao zajednicari Kristovih patnja da i o Objavljenju njegove slave mognete radosno klicati.
Pogrdjuju li vas zbog imena Kristova,blago vama.jer Duh slave,Duh Bozji u vama pociva.(1Pt4,12-14)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 tra 2007 16:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BOG DRAGANE.Kako kod vas u ŠIROKOM?Kad ti dolaziš u MO?Reče BERNO da si ti u zajednici,jesi li srijedom ili petkom ponedjeljkom nisi to znam.Oćeš sa nama u ZG?Naša sveta katolička crkva je karizmatska i kao takva mi je najdraža.Svi smo mi karizmatici pa netrebamo mislit da je to loše.BOG sa vrimena na vrime učini silan zahvat i pokret duha u svijetu tako da nas probudi da nebi zaspali i to gibanje duha se zove karizmatski pokret ili PROBUĐENJE.Pogledajte gdje se sve desilo probuđenje u svijetu i kako nastaje.BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 tra 2007 16:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BOG REBEKA.Ja mislim da BOG daje čudesa da bi nam vjera rasla.Mi smo kao i sumnjivi TOMA pa ISUS zna da treba nešto učinit da bi vjera rasla pa nam priušti povremeno čuda da pođemo rast u vjeri.BB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 tra 2007 18:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Da ,da ucenice i ja sam tvog misljenja,jer jedini Bog zna sta je za nas dobro..pa tako nam servira,sve pred nas,a mi neki put ni to ne vidimo..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 tra 2007 20:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
hm vidite, karizmatski susret.. vec sam nekoliko puta bila na njima (V.Gorica i CIbona). Prije prvog posjeta karizmatskom susretu na nedjeljne mise nisam bas cesto isla.. Sada... Prije par tjedana sam skuzila kako na svakoj misi placem kao da sam na karzimatskom susretu.. Zamislite, ja karizmatski susret imam skoro svake nedjelje kad dodem na misu.. Da, napisala sam skoro svake nedjelje. Jer ne zelim lagati pred Bogom da idem svaki tjedan na misu... I stidim se toga ali zelim da se to i promijeni!!!! Osjecam da napredujem... Polako ali sigurno Pozzdrav svima!!! BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 tra 2007 21:23 
...Pa tu je poanta Anchi...Sveta Misa je bit...Ona je životni eliksir...
Hrabro...svake nedjelje dođi svome Isusu, koj te čeka u tabernakulu u tvojoj župnoj Crkvi...Tvoja duša osjeća Njegov dodir..zato plačeš malena Anchi...isplači svoju patnju...Isusu si jako važna... :D ...


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 tra 2007 22:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
odgajana sam u katolickoj obitelji i isla sam na Svete mise(ne bas redovno)...
..krenula sam na karizmatske susrete..ne idem dugo al dovoljno da osjecam da se polako mijenjam...sada rado idem na Svete mise..isla sam cak dva dana za redom na Svetu misu sto mi prije nije bilo ni u mislima..pocela sam uzivati u Misi..
blago onome tko je bez susreta ovako dozivljavao Misu..al ipak dosta nas je koje treba potaci,nauciti da slave Boga..a to nam rade ovi susreti..
...Bog ih blagoslovio.. :r086:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 tra 2007 23:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Gdje si ti juče...očekivali smo te... :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2007 00:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
jeli ja? berno mi je maloprije pokazao par slika ti,toya,vjeko i jos neki..
ma neznam..nisu mi mogle ove frendice(nijedna)pa kao aj icemo drugi put sve skupa,sta ja znam a i bila sam malo sprijecena..mada mogla sam naravno..malo mi je krivo..bila sam neodlucna nekako..(glupa sam :roll: ) al bit ce susreta..neka dok se jos malo ja duhovno saberem i pripremim..

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2007 07:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 vel 2007 09:31
Postovi: 310
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
moya sry nisam bio na forumu da procitam da ti nije drago pa sam joj pokazo nemoj zamjeriti... Inace meni se zelja ispunila cuo sam molitvu u jezicima. I jos puno toga sam dozivio mozda i jednom napisem sta sve ali jos nije vrijeme za to.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 199 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 46 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr