www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 02:37

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2006 11:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Aby napisao:
vikica napisao:
samo što će poslije svega mahom isti ti "ozdravljeni" očajnički tražiti pomoć kod svećenika ili pastora da ih oslobode nečastivog... eto- kud to vodi!

Da. Točno! Baš sam bila jednom prisutna istjerivanju demona iz osobe koja je išla u crkvu, a kasnije ošla tražiti pomoć od muslimanskog hođe.


aby, čini mi se da si obrnula redosljed, ako sam razumjela ta osoba koja je išla u crkvu, otišla je hođi po "pomoć", a onda je dospjela do istjerivanja demona u crkvi?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2006 11:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ožu 2006 22:56
Postovi: 392
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
vikica napisao:
aby, čini mi se da si obrnula redosljed, ako sam razumjela ta osoba koja je išla u crkvu, otišla je hođi po "pomoć", a onda je dospjela do istjerivanja demona u crkvi?


Da. Ne znam svaki detalj. Išla sam u jednu crkvu jedan vikend, to mi je bila praktična služba od mog faxa-ići služiti po crkvama, vježbati se za službu. Uglavnom kad je završila služba okrenula sam se i vidjela neko komešanje i kako je pastor stavio ruku na jednog tipa i ovaj je padao dolje, ali na vrlo čudan način-nije mi to ličilo na pad u Duhu i ja sam se približila da vidim što se događa, na što me je jedna ženska koja je stojala pored njega (kasnije sam saznala da mu je žena) mahala rukom neka i ja priđem, neka molim za njega. Kad sam prišla imala sam što za vidjeti, ovaj se valjao po podu i uvijao... Kasnije sam saznala da je on dolazio u crkvu-(predpostavljam radi žene koja ga je tamo vodila jer ona je vjernica), ali je kasnije otišao kod muslimanskog hođe da bi se sad opet vratio u crkvu. To je sve što znam.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2006 11:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Aby napisao:
vikica napisao:
aby, čini mi se da si obrnula redosljed, ako sam razumjela ta osoba koja je išla u crkvu, otišla je hođi po "pomoć", a onda je dospjela do istjerivanja demona u crkvi?


Da. Ne znam svaki detalj. Išla sam u jednu crkvu jedan vikend, to mi je bila praktična služba od mog faxa-ići služiti po crkvama, vježbati se za službu. Uglavnom kad je završila služba okrenula sam se i vidjela neko komešanje i kako je pastor stavio ruku na jednog tipa i ovaj je padao dolje, ali na vrlo čudan način-nije mi to ličilo na pad u Duhu i ja sam se približila da vidim što se događa, na što me je jedna ženska koja je stojala pored njega (kasnije sam saznala da mu je žena) mahala rukom neka i ja priđem, neka molim za njega. Kad sam prišla imala sam što za vidjeti, ovaj se valjao po podu i uvijao... Kasnije sam saznala da je on dolazio u crkvu-(predpostavljam radi žene koja ga je tamo vodila jer ona je vjernica), ali je kasnije otišao kod muslimanskog hođe da bi se sad opet vratio u crkvu. To je sve što znam.


aby, hvala na pojašnjenju :arrow: - tako sam i mislila,
poznam nekoliko osoba koje su išle hođi- navodno zbog bijele magije( ta je kao u "redu"- ne čini zlo, nego samo "otklanja" čarke, uroke, nabacke i dr.)- pa su nakon toga došle kod svećenika radi istjerivanja zloga.
ko s đavlom tikve sadi- o glavu će mu se razbiti..

Neka je uvijek hvaljen, slavljen i čašćen Isus Krist, naš Gospodin- ime nad svakim imenom, ime pred kojim će se prignuti svako koljeno-nebesnika, zemnika i podzemnika...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2006 18:53 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ma nisam ni htjela pročitati tekst nakon vaših komentara...mislim da je nepotrebno trošiti vrijeme na to...
samo mi je žao što naši svećenici ne pokazuju malo više pažnje upućivanju jadnih ljudi da će im poslje toga biti samo još gore...
evo baš danas sam (mislim da je bio rtl9 gledala jednog slovenskog svećenika koji vrši egzorcizam i čovjek je toliko normalana...i tako ljepo i jednostavno bez prenemaganja i neke nadmenosti govori o tome...o tome da to nije njegova zasluga nego Isusova i o tome kako je opasno odlaziti kojekavim egzorcistima....

e sad da je takvih informacija malo više...ostalo bi ljudima u ušima..
a ovako ...naši svećenici bježe od takvih stvari ko kužni...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2006 21:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
.derviši..

.samo još jedna ponuda u nizu...

mir s tobom


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2006 21:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2006 21:29
Postovi: 129
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
doista žalosno kada katolici idu takvim osobama na takva "iscjeljenja". To nam samo dokazuje koliko ima katolika samo "na papiru".


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2006 21:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
[
Citat:
quote="Izak"]doista žalosno kada katolici idu takvim osobama na takva "iscjeljenja". To nam samo dokazuje koliko ima katolika samo "na papiru".
[/quote]


..pad "CRKVE"..
..katolika..
..svećenika..
..nije na to da se On ..ponizi..
..već da se odvoji kukolj od žita..
..na Slavu Božju..

mir s tobom


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2006 21:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2006 21:29
Postovi: 129
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
doista pad Crkve ( dakle vjernika) !

Neka nam Bog da snage da prepoznamo svako zlo i nevolju u ovom vremenu! :?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 kol 2006 21:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ožu 2006 22:56
Postovi: 392
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da, mnogi su vjernici samo na papiru.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 kol 2006 08:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 vel 2006 17:56
Postovi: 51
Lokacija:
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prije bih rekao da su kršćani na papiru, a vjernici mnogi nisu ni bili... nažalost. :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr