www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 23:15

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 227 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2006 10:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
naggar napisao:
Slika


.međugorje moje ljubljeno..


MOJ HITAN POZIV
Zagreb, 14.11.1984
Duhovne vježbe u obliku Cenakula
sa svećenicima SMP slov. i hrvatskog jezika


...da bih vam dala siguran znak svoje majčinske nazočnosti i da bih vam
pružila radost i ohrabrenje usred tolikih vaših boli , ja sam IZABRALA OVU ZEMLJU DA SE UKAŽEM na nov , DULJI i izvanredniji način.

Čisti srcem me znaju vidjeti , siromašni , maleni i jednostavni me znaju slušati; ponizni , bolesni i grešnici me znaju naći.
Ako imate teškoća i zapreka nemojte se žalostiti što vam nije moguće doći na mjesto mojih ukazanja...

...obratite se, jer ovo je vrijeme još ZA KRATKO pogodno za OBRAĆENJE.

Odavde po vama blagoslivljem svu svoju djecu koja žive u ovim zemljama koje ja toliko ljubim i štitim, jer moraju podnositi velike kušnje i patnje u JUGOSLAVIJI, Albaniji, Bugarskoj,Rumunjskoj, Mađarskoj , Čehoslovačkoj, Istočnoj Njemačkoj, Poljskoj, Rusiji i cijelom svijetu, te ih želim što prije ZATVORITI U SIGURNO UTOČIŠTE SVOG BEZGRJEŠNOG SRCA.

SMPS, str 314-5
don S.Gobbi

ne slažem se sa tonom naše sestre Marte koja je skočinala na noge na naggarove izjave koje su možda i malo emocionalnije , ali čovjek ima pravo braniti sav onaj milijunski puk koji vjeruje u poruke i ukazanje iz Međugorja, a ne takve POSPRDNO I UVREDLJIVO nazivati SEKTOM MEĐUGORANA!
To su ljudi duboke vjere , ljudi koji istinski vjeruju u poruke koje Gospa daje tamo ČITAVOM SVIJETU, ljudi koji vjeruju u sakramente KC, mnogi od njih tek se u Međugorju vrate sakramentima- posebice svetoj ISPOVIJEDI- jer se za Međugorje zna da je najveća ispovijedaonica svijeta.
Zato nemojmo se olako ODRICATI Međugorja , pozivajući se samo na pravo jačeg- same funkcije koje netko obnaša.
Nije funkcija znak da je netko u pravu , mnogi od visoke politike , i tko zna još čega od šume ne vide stablo, a i vjera u nešto kao što sam gore pocrnio u poruci od BDM nije uvijek dana svima.

Molio bih Marte da nam malo pojasni svoj stav glede izjave kard. Bertonea- da li i ona smatra da u M. postoji SEKTA MEĐUGORANA koja izvlači novac naivnom i priprostom puku?
Smatram da je ta izjava posebno pogodila naggara, pa bi bilo fer da odgovorimo u kontekstu cijele izjave , a ne da se samo izvlači ono što nam odgovara da bi nekog ocrnili.
jer ovako ispade , naggar je neki antikatolik, neki sektaš, heretik, a mi koji ćemo ga opalit punom snagom smo sveti inkvizitori, branitelji doktrine i vjere KC.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2006 11:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 vel 2006 12:49
Postovi: 141
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
bila sam u međugorju..jedno neponovljivo iskustvo,tolike milosti sam dobila,toliki problemi su se riješili....i boli me kad se ovako izjašnjava o tom mjestu,ali mi je i ne shvatljivo da se netko usudi totalno nekršćanski uzvratiti istom mjerom i to ni manje ni više nego po vatikanu i SV. stolici
u duhu kršćanstva sigurno nije uzvraćati na uvredu uvredom,pa Bog brani međugorje i ne trebamo mi vrijeđati jedni druge u ime toga...sama Majčica nas poziva na mir,ajmo moliti da vatikan prihvati međugorje,nećemo vrijeđati...
ja mislim da je naggarov post možda napisan iz revolta,iz povrijeđenosti,jer svakog tko je iskusio međugorje boli takva izjava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2006 13:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
ovo ce biti iskusenje kako cemo se postaviti i tko ce sto napisati. Sjetite se kako je lako ispravno postupiti, bez, u ovom slucaju, ostrih rijeci, bez podizanja tenzija, a u namjeri da se bude najmanji medju svima nama. Izvolite braco i sestre i recite tko koga ne ljubi tu i radi cega...
Tastina, povreda ega, diranje u svetinju, ne moze pobijediti ni slova Gospodina nasega Isusa Krista. Koliko su Njemu svetinje zgazili i popljuvali, pa ih je ljubio, On je noge prao i tako razvalio sotonine snove.
Ovu situaciju mozemo vidjeti kao priliku za to. U slicnim situacijama reagiramo spontano, iskreno kako osjetismo u tom momentu. Kad se stvari malo slegnu, osjetimo, svjesno il ne, sto je to u nama i kakve smo naravi. No nije nicija narav jaca od Rijeci u koju vjerujemo, dakle nije narav jaca od vjere, pa eto prilike uciniti ono sto bi Isusu Kristu ucinili, sto bi mu porucili, napisali i poslali. De sada braco i sestre, izvolimo se poniziti jedni prema drugima i razvaliti sotonin biznis, ponudu vratiti odakle je i dosla.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2006 13:33 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
izjava da je međugorje sekta je potpuno glupa izjava
i znam da nema potrebe braniti naggara jer je i sam vrlo jasno rekao da se radi o sarkazmu (samo eto neki ga nisu primjetili) i da u vatikanu ima zabludjelih duša..

no ne mogu shvatiti da se uopće dozvoljava ljudima koji su u crkveni zaređenici takva vrst komentara

nije ni čudo da se zabludjele duše love takvih komentara i pljuju po nama

nepotrebno je braniti međugorje...jer sama Majčica zna zašto to dozvoljava..a osim toga da niej bilo tolikih rasprava o međugorju...možda ni ja nebih nikad otišla tamo
što bi mi bilo vrlo žao...plus na žal je što ne bih upoznala speranzicu :arrow:


ali puno njih kuka na kafiće i đinđuve i tak...

pa zašto??

pa di bi ja popila kavu da je ostalo onako kako je?
onda bi pak ljudi govorili da su oni seljaci i što se ne potrude nešto napraviti da se ima di popiti kava

gdje bih ja kupila uspomene meni dragim ljudima
gdje bih jela
gdje bih spavala(dobro to bi naša speranzica riješila :grlim te: ..ali onaj put nisam htjela da ne platimo a nismo se ništa prije dogovoile)
da nema smještaja

pa na kraju krajeva dnevno dođe tisuće i tisuće ljudi....
svi oni imaju potrebe

i zašto im ne udovoljiti

a i zašto ti lljudi koji su od tamo nebi živjeli od toga

ja tu ne vidim ništa loše

pa ne prodaju seminare o Gospi,ne prodaju ukazanja u kart za ukazanje

tko vjeruje...vjeruje....
tko ne..pa eto...imao je ljep put i priliku se upoznati sa mnoštvom ljudi

nema stavljanja vatikana ispred međugorja niti međugorja ispred vatikana...i jedni i drugi slav Boga i našu Majku..što i jest bit

Boga staviti na prvo mjesto


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2006 21:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
Molio bih Marte da nam malo pojasni svoj stav glede izjave kard. Bertonea- da li i ona smatra da u M. postoji SEKTA MEĐUGORANA koja izvlači novac naivnom i priprostom puku?
Smatram da je ta izjava posebno pogodila naggara, pa bi bilo fer da odgovorimo u kontekstu cijele izjave , a ne da se samo izvlači ono što nam odgovara da bi nekog ocrnili.
jer ovako ispade , naggar je neki antikatolik, neki sektaš, heretik, a mi koji ćemo ga opalit punom snagom smo sveti inkvizitori, branitelji doktrine i vjere KC.
[/quote]

..ja sam naggar oliti tomislav ...
..i takav sam kakav jesam..nekom drag..nekom heretik

..ima toga još puno za reći..
..no pričekajmo...neka vrijeme..dođe..
..jer " ne možete još to sve nositi

mir svima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2006 21:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
jelena napisao:
bila sam u međugorju..jedno neponovljivo iskustvo,tolike milosti sam dobila,toliki problemi su se riješili....i boli me kad se ovako izjašnjava o tom mjestu,ali mi je i ne shvatljivo da se netko usudi totalno nekršćanski uzvratiti istom mjerom i to ni manje ni više nego po vatikanu i SV. stolici
u duhu kršćanstva sigurno nije uzvraćati na uvredu uvredom,pa Bog brani međugorje i ne trebamo mi vrijeđati jedni druge u ime toga...sama Majčica nas poziva na mir,ajmo moliti da vatikan prihvati međugorje,nećemo vrijeđati...
ja mislim da je naggarov post možda napisan iz revolta,iz povrijeđenosti,jer svakog tko je iskusio međugorje boli takva izjava



.. jelo jelice..
..nije naggar povrijeđen..
..niti me boli..
..niti sam u revoltu...
..to je samo prispodoba...
..KOJA..ukazuje na težinu jedne..izjave..službene..
..NITKO na ovome svijetu , nema pravo to napisati..tj..
..da su međugorani sekta..

.ako si već uzme to pravo..
.eto ja si onda uzimam pravo..da se
..u isto takvom tonu..
..proglasim tajnikom međugorana..
..i kažem svoj stav..

..jer vrijeme Mača je blizu
.i ovo je tek početak..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2006 21:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..malo ću iskoristiti..post ..hrvoje hrki
------------------------------

...13.6.1989, obljetnica drugog ukazanja u Fatimi
ZVIJER SLIČNA JANJETU

... Crkva je život, jer darije milost i samo ona posjeduje djelotvorna sredstva milosti, a to su sedam svetih sakramenata.
Poglavito je život , jer je samo njoj data moć da ostvaruje Euharistiju preko ministerijalnog i hijerajrhijskog Svećenstva.
U Euharistiji je Isus Krist STVARNO PRISUTAN sa svojim Tijelom i svojim božanstvom.

Crkvena masonerija zato na podmukao način nastoji ugroziti crkvenu POBOŽNOST prema SAKRAMENTU EUHARISTIJE.
Od Euharistije smatra vrijednim samo aspekt Večere , te nastoji na minimum svesti njenu žrtvenu vrijednosti , pokušavajući poreći STVARNU I OSOBNU NAZOČNOST ISUSA u posvećenim hostijama.

Zbog toga su se POSTUPNO UKINULI svi oni vanjski znakovi koji pokazuju vjeru u stvarnu nazočnost Isusovu u Euharistiji, kao što su KLECANJA NA KOLJENA, satovi JAVNOG KLANJANJA, te sveti običaj okruživanja Svetohraništa svjetlom i cvijećem.

Crkva je put, jer vodi k Ocu , posredstvom Sina , u Duhu Svetom putem savršenog jedinstva...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2006 21:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
naggar napisao:



.
..jer vrijeme Mača je blizu
.i ovo je tek početak..


Pisano je ko se mača lača od njega i pogiba!Osim, ako se ne misli na uzvišeniji Mač!? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 16 ruj 2006 23:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..
Citat:
jer vrijeme Mača je blizu
.i ovo je tek početak..


Pisano je ko se mača lača od njega i pogiba!Osim, ako se ne misli na uzvišeniji Mač!? :wink:[/quote][/quote]
-------------------------------------------

.porukica iz venezuele...

-----------------------------------------


“ Vi posve maleni moga srca, sjetite se da vam Duh Sveti po molitvi, postu i poznavanju zapovijedi nudi svoje svjetlo, kako
biste znali otkriti zamke zla, jer su mnoga djeca u današnje vrijeme zbunjena, budući da se obmanjuju učenjima tame koja
se pričinjaju da dolaze od Svjetla.
“Maleni moji, mnogi su od vas zbog nepoznavanj istine lak
plijen za đavla, jer vas on lukavo smišljenim trikovima vuče
za sobom i odvlači sve dalje od istine.
“Draga moja djeco, želim da znate da vas je moj Sin svojom smrću otkupio i da vas je njegova žrtva oslobodila iz lanaca grijeha. Voljena moja djeco, ne vjerujte u ono što su ljudi nazvali reinkarnacijom, jer to ne postoji; to je samo još jedna
od neprijateljovih lukavih smislica da bi na taj način što više duša odvukao u pakao.”
(iz javne poruke 24,01,1996..Gospa –knjiga “poruka ljubavi”

“Crkva će se uzburkati , svećenici će se okrenuti protiv svećenika, biskupi protiv biskupa, kardinali protvi kardinala”

“Draga moja djeco, posebno vas pozivam da molite za Crkvu, za
Crkvu moga Sina. Neprijatelj Crkve će maleni moji, veoma uskoro povjerovati da su pobijedili. Vi doživljavate vrijeme u
kojem đavao počinje silovitije pokazivati svoju mržnju prema Bogu i njegovoj Crkvi.


.mir svima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 17 ruj 2006 08:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
Marte napisao:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Krsteni smo u RKC, potvrdu primismo iz ruke RK Biskupa i zavjetovasmo se da smo RimoKatolici.
Kao sto rece prorok Hosua "Voljet cu te zauvijek", kazemo i mi nasem Bogu vodjeni od nase Svete crkve IZ VATIKANA !!! ZAUVJEK :!:

Sve drugo se tome podlaze. Ne , mi smo RK ukoliko Vatikan ucini ovo ili ono. Pa makar se ono zvalo i Medjugorje. Mi imamo jednu glavu.

Voljet cu te zauvjek, Majko Crkvo Katolicka ! Zauvjek !!! :twisted: :twisted: :twisted:

(ps.ovo su bile moje pola sata pauze u nocnoj sluzbi, kamo srece da nisam TT pogledala) :twisted: :twisted:


ja sam svoje donekle rekao
čekati ću da i drugi nešto kažu
reći ću samo kratko: ovaj post od marte mi je jako ne znam kako bih rekao, ali, možda patetičan, fake, hinjen ili ne znam što? :shock:
toliko puno plača, upitnika, pozivanje na RKC, time u biti osuđivanje naggara da je neki otpadnik, heretik :roll: :(
nimalo mi se ne sviđa :twisted:


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 227 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 31 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr