www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 12:59

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 227 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 08:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Ja i Vikica čim smo se srele a prepoznale smo se več iz daleka nakon zagrljaja odmah smo obavile obečano otišle smo pred Gospin kip i molile za sve vas virtualna familijo za udrugu TT a tek onda smo se raspričale kao da se poznamo 100 godina. Također smo zajedno bile na večernjoj Misi i tu smo vas ponovno prikazale.
Lijepi pozdrav svima neka vas dragi Bog blagoslovi a Duh Sveti neka se nastani u vašim srcima :grlim te:[/quote]

Međugorje , speranzo moja

..Ispod sjajnog Križevca
..okuplja se veliki puk
..To Marija djecu svoju pozdravlja
..zrakom lebdi tihi huk

..Na Podbrdu se Gospa ukazuje
..Miris ruža širi se svud..
..Suze, .o suze.. oo.suze te..
..Nek ti kažu Gospe ..sve...

..Međugorje ,speranzo moja
..Mir je tvoj, moj lijek..
..Međugorje, i Gospa moja
..i ISUS moj, zauvijek

..Ljudi iz cjelog svijeta dolaze
..u ovaj međugorski mir
..Pred tobom se Gospe klanjaju
..u Slavi, sinu tvom..

..i srcu njegovom, presvetom
..srcu.. u srcu..tvom..
..Srca, sva srca, sva srca ta
..pred tobom su radosna

..Međugorje ,speranzo moja
..Mir je tvoj, moj lijek..
..Međugorje, i Gospa moja
..i ISUS moj, zauvijek

..evo još jedne strofe..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 09:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
37) Iako je Isus pred njima učinio tolika znamenja, oni ne povjerovaše u njega, (38) da se ispuni riječ koju kaza prorok Izaija: Gospodine! Tko povjerova našoj poruci? Kome li se otkri ruka Gospodnja? (39) Stoga i ne mogahu vjerovati, jer Izaija dalje kaže: (40)Zaslijepi im oči, stvrdnu srca; da očima ne vide, srcem ne razumiju te se ne obrate pa ih ozdravim. (41) Reče to Izaija jer je vidio slavu njegovu te o njemu zborio. (42) Ipak, mnogi su i od glavara vjerovali u njega, ali zbog farizeja nisu to priznavali: da ne budu izopćeni iz sinagoge. (43) Jer više im je bilo do slave ljudske, nego do slave Božje.

.nekada davno..glavari-svećenici..osudiše Isusa..
.zbog slave svoje ljudske..
..a prošlost se često ponavlja..
..pa ni Međugorje...nije ..izuzeto..od suda zemaljskog..
..pa se tako i danas, neki priključuju farizejima ..
..zbog slave , zemaljske.

mir međugorski svima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 09:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Prelijepa je :grlim te:
BTB


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 09:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
[quote="speranza"]Prelijepa je

.to je ona..pjevna..

..ak Bog da..snimit ću je.

mir s tobom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 14:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 ožu 2006 00:32
Postovi: 227
Lokacija: Selo kraj Metkovića
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Crkva katolička - jest vidljivi Isus na zemlji ...

Crkvu vodi Duh Sveti ...

Crkve postoji i priznata je - Isus je priznat... Duh Sveti boraviu u svakom domu Božjem ,baš kao što i Djevica Marija boravi i djeluje na svakom mjestu kugle ove zemaljske...

Dakle - ne odbacuje se Krista ,ne odbacuje se MARIJU - već laži ...

Uspoređivati Mjesto ukazanja sa Isusom Kristom kojeg se progonilo prije 2000 godina ,a koji je danas CRKVA vidljiva na zemlji ???

Biskupi ,Papa ... postoji nešto što se zove - polaganje ruku .Samo tim polaganjem ruku se prenosi ovlasti još od doba prvoga Pape... Ta ista Crkve kaže - NE nekim događajima u kojima se događao nered,izmišljanje,laganje,varanje ,krivotvorenje - i ipak se to uspoređuje sa KRISTOVIM patnjama koji je sebe cijeloga dao za SPAS i za ISTINU.

Svojim ponašanjem - neposluhom prije svega ... otkazuje se poslušnost Kristovoj Katoličkoj Crkvi ...dok god se takvo što radi - Kristova Crkva neće priznati mjesto ukazanja.
Nemir i nered - nisu od Boga.

Ako se događa da se katolik okrene na katolika zbog ovakvih stvari - onda tu nije Bog na djelu ... Ja sam na strani Pape Benedikta XVI. koji je duhovni poglavar svih katolika na zemlji ,nauka katoličke crkve,izjave biskupske konferencije - a hoće me se zatuć ...

Poniznost i poslušnost su odlika svetih ljudi - a svi svetosti trebamo težiti...
Stoljećima postoje neke regule u Crkvi,a neki bi to mjenjali,prilagođavali svojim željama ...Isus je bio i ponizan i poslušan - slušao je Oca

Biskup je u biskupiji zadužen za brigu oko pastorala i vjernika -Pod njegovom brigom smo svi mi koji pripadamo određenoij biskupiji...
U obitelji je to otac ili majka -ali netko mora biti odgovoran za neke stvari...

Nisam još vidila da dijete određuje ocu šta će i kako raditi te kako će upraviti sa kućnim budžetom ili kad će ići spavati i što će se kuhati...


Ovo je moj tekst - nije knjiga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 16:30 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Tema je zaključana
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 16:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Jano najvaznije je pisati (jer mi ovdje pisemo) u ljubavi, a ti se nemoj brinuti za one koji ne pisu u ljubavi, za njih se moli i blagog srca svjedoci sto vjerujes.
Mogu ti ovdje iznijeti najnovije znanstvene teorije o postojanju Boga i najnovije znanstvene teorije o nepostojanju Boga, sve sto pisu jedni i sve sto pisu drugi. No bi li to imalo ikakva smisla...
Kad u ljubavi ne bih govorio poveo bi se mojim putem i cuo bi me samo onaj tko isto nije u ljubavi, a kad bih u ljubavi govorio, Bog bi dosao na Njegov nacin i dao znak da je tu, a kamoli onaj covjek koji je isto u ljubavi.
Tako probajmo, bez obzira sto vjerovali, Isusa Krista svjedocimo.
Za samare koje si primila nitko ti od nas ne moze vratiti pravedno i platiti ti za to, pa zato ih Njemu prikazi, On moze ono sto ljudi ne mogu.
Samo nemojmo nitko od nas od sebe praviti zrtvu, trpimo, jer uvrede i trpljenje o kojima ovdje ima rijeci, samo su na sramotu Bogu. Kada se onako prepucavate tada doista ne poznajete uvrede i trpljenje, ponizavanje i pljuvanje, muku i bol, ne razumijete koliko Presveto Srce gazite i s Njegovim Srcem sale zbijate. Kada se ruzno prepucavate s Njegovim imenom u ustima, kada o ljubavi ne pisete u ljubavi, pali ste iznova, ponovno Ga razocarali.


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 227 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr